Si totusi...cum va masturbati?

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Ati fost prinsi masturbandu-va?

Chestionarul s-a închis pe data de Mar Sep 27, 2005 1:06 am

Da
6
19%
Nu
25
81%
 
Voturi totale : 31

Mesajde stefan » Joi Sep 15, 2005 7:06 pm

Lauri-k scrie:Gigica, Marlyn Manson si-a scos coastele ca sa poata sa si-o suga singur.


Yeah right.

http://www.snopes.com/horrors/vanities/ribs.htm
subpolar homesick fane

"This here post might offend you some
If it doesn't it's because you're dumb"
stefan
Junior Member
 
Mesaje: 2282
Membru din: Dum Feb 24, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde whatever » Joi Sep 15, 2005 9:40 pm

bai, scuze de offtopic, dar CINE NAIBA VA PUNE SA SCRIETI DACA HABAR NU AVETI ? (ma refer la faza cu Manson)

mai documentati-va si voi inainte sa ziceti ceva.
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde sullivara time » Mie Sep 21, 2005 10:14 pm

ma duc la subsolu blocului si o fac cu tzava de la ghena, sau iau vibratorul din acvariu.
Avatar utilizator
sullivara time
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Mar Sep 20, 2005 11:00 pm

Mesajde Hasis99 » Lun Oct 17, 2005 2:24 pm

Ba sunteti nebuni...ce atatea metode?...o freci si gata....la noi e simplu....despre cum o fac femeile vreau sa stiu mai mult.....mi-a povestit una cum o face ea cu dusul :cow:
Hasis99
Junior Member
 
Mesaje: 106
Membru din: Vin Oct 07, 2005 1:43 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde kacio » Lun Oct 17, 2005 10:01 pm

haahahahahahaha...asta vrea sa afle cum se masturbeaza lumea ... cee taareeee :n: :n:
Avatar utilizator
kacio
Junior Member
 
Mesaje: 174
Membru din: Mie Aug 03, 2005 11:00 pm

Mesajde pacha » Mar Oct 18, 2005 7:46 am

"Si care e treaba cu Freud ca sa mor de am inteles cu copilashii aia"
Intradevar Freud a scris si de treaba aceasta.Si zau ca are multa dreptate.Da mai cititi si voi,ce dracu'.
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Tot felul de metode folosesc

Mesajde Norbert » Mie Dec 26, 2007 11:30 pm

Ionutze daca tot esti curios ete ca io iti zic cum ma masturbez.
Apropo de ce tema de looseri oameni buni ? E ceva normal a te masturba.
Stau cu fata in sus in pat in chiloti si plapuma peste mine, cu dosu degetelor de la palma dreapta fac miscari circulare rapide pe penis prin plapuma deci nu sus-jos ci circulare exact pe zona unde e ata, deci cum ar veni o frec ca pe un lindic, vedeti ? Nu o freci si gata, exista diferite feluri de frecau.
Uneori chair ma masturbez punand mana pe ea si sus-jos deci masturbare clasica, alteori ma pun cu fata in jos si ma frec de pat fie circular fie sus-jos pana imi dau drumul (fiind in chiloti), alteori ma frec doar peste chiloti cu primele 3 degete de la mana dreapta, miscare circulara in zona atei deci tot frecare ca pe lindic. Aia cu patul e cea mai lunga si chinuitoare, iti dai drumul mai greu insa orgamsul este mai puternic mai natural ca e ca si cum te-ai freca de una, pe locul 2 este metoda cu plapuma, pe locul 3 cel cu frecarea prin chiloti si pe locul 4, masturbarea clasica.
Norbert
Junior Member
 
Mesaje: 67
Membru din: Mar Feb 04, 2003 2:30 am
Localitate: Romania

Mesajde kant emir » Joi Dec 27, 2007 2:31 am

Apropo de ce tema de looseri oameni buni ? E ceva normal a te masturba.

da breh, ie normal cand vrei sa rezolvi un stres urgent, e normal cand esti adolescent si n-ai de unde sa iei muiere, e normal cand ejt la pujcarie, la uaste or in alte conditii de izolare, da' nu cand esti ditai magadaul cu idei politice

nui normal sa faci "arta" si mod de viata din asta, ca atunci ai o viatza de luzăr si e normal sa fii considerat luzăr (popular se cheam lăbar, labagiu, labiş, lache)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde cr3tz » Joi Dec 27, 2007 2:35 am

eu nu am timp din cauza sexului, vorba bancului.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Aneka2 » Joi Dec 27, 2007 8:13 am

:-O da voi aveti doua coaie ?
Aneka2
Junior Member
 
Mesaje: 101
Membru din: Dum Apr 01, 2007 11:05 am
Localitate: Departe

Mesajde cr3tz » Joi Dec 27, 2007 8:36 am

traducere : da voi aveti oo, oaie?
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Norbert » Vin Dec 28, 2007 12:26 am

Da Kantermire aici ai dreptate, se face si in situatii de urgenta asta, insa multi care au femei le pun pe ele sa le faca si chestia asta, e o alta forma de a atinge orgasmul decat sa o introduci.

Iar in ceea ce priveste termele de looser, lache cine le pune ? Numai prostii, pe ce baza ? Sunt niste termeni pusi de niste oameni de cartier care habar n-au de altceva decat de baute in discoteci, nu ma rusinez daca femeia mea mi-o ia in mana in paralel cu restul, sau daca mai o fac si singur. Daca termenul de lache, looser veneau din partea unor oameni ilustrii era, insa venind din partea celor slabi la minte, e de ignorat. Si asta se dovedeste prin faptul ca nu au argumente, dupa ce criterii au catalogat ei asta ?! Dupa nici unul, doar ca asa vad ei cu mintea lor ingusta.
looser e ala care nu face nimic in viata, lache e ala care fura, omoara, da in cap.
Norbert
Junior Member
 
Mesaje: 67
Membru din: Mar Feb 04, 2003 2:30 am
Localitate: Romania

Mesajde kant emir » Vin Dec 28, 2007 12:31 am

Iar in ceea ce priveste termele de looser, lache cine le pune ? Numai prostii, pe ce baza ? Sunt niste termeni pusi de niste oameni de cartier care habar n-au de altceva decat de baute in discoteci

si de secs, secs cu femei, secs cu penetrare, secs in care mainile mangaie corpul partenerei
lache, looser veneau din partea unor oameni ilustrii era, insa venind din partea celor slabi la minte, e de ignorat

creca din greseala, nu? ca tu sigur stii cum ie treaba cu un i, doi de i, trei de i, nu?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Norbert » Sâm Dec 29, 2007 12:59 am

Desigur nu am zis nimic de

"si de secs, secs cu femei, secs cu penetrare, secs in care mainile mangaie corpul partenerei", daca ai inteles altceva e problema ta, normal ca e f bine, eu ma referam si la latura cealalta atata tot.
Oricum n-ai priceput nimic.

Subiectul era "cum va masturbati" nu era sa comentati fiecare cum vi se scoala ca de ce ala se masturbeaza sau nu, am raspuns la subiectul din topic, tu insa ai divagat.
Norbert
Junior Member
 
Mesaje: 67
Membru din: Mar Feb 04, 2003 2:30 am
Localitate: Romania

Mesajde kant emir » Sâm Dec 29, 2007 7:05 am

am raspuns la subiectul din topic, tu insa ai divagat.

din fericire pentru mine, da, am divagat

din nefericire pentru tine, ai ramas on topic
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde cr3tz » Sâm Dec 29, 2007 8:05 am

norbert cand eram mai tanar aveam un prieten care se lauda ca isi face laba cu calcaiele si altu ca se labeste de minin 8 ori pe zi. tu?
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Norbert » Lun Dec 31, 2007 12:24 am

Emire da, ai si tu dreptate, tu ai divagat, eu am ramas on topic, macar sa respect regulile no ? :))))).

Cr3tz

Mai zici ca te insori in 2 ani, nu pari a avea 10 ani, deci nu pot sa inteleg cum de nu poti discuta serios, in primul rand, asta a fost un topic "cum va masturbarti" da ?
Am dat un raspuns exact conform titlului, nu m-am laudat, nu nimic, ce e rau in asta ? Am spus exact cum ma masturbez cand o fac, ce mare chestie ?
Am tare impresia ca ai ceva la cap, taticul tau are afaceri, iar tu pari cam nu prea inteligent din moment ce nu stii sa duci o discutie serioasa. Vai de copiii aia ai tai care vor veni cu asa un tata.
Iar cu privire la ce ai intrebat "tu?" am raspuns in topic strict la ce se referea, reciteste daca vrei, altceva nu am de spus.
Norbert
Junior Member
 
Mesaje: 67
Membru din: Mar Feb 04, 2003 2:30 am
Localitate: Romania

Mesajde pacha » Lun Ian 07, 2008 8:03 pm

Sa stii ca mie mi-a atras atentia ca se numeste "cr3tz" si nu,"Cr3tz"Tie nu,probabil te iubeste :))
Si asta trece !
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Lun Ian 07, 2008 10:23 pm

tu chiar stai sa il citesti?

pacha cand imi spui tu Cr3tz, ma doare . pentru ca pe tine te iubesc.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Norbert » Mar Ian 08, 2008 11:29 pm

Pacha si ce importanta are daca e cu C sau c ? Si tu dai cu bata in balta :)))))))))))))))))), vai de capul tau.

Cr3tz

Te Ubesc....dar in guritza iubire.
Norbert
Junior Member
 
Mesaje: 67
Membru din: Mar Feb 04, 2003 2:30 am
Localitate: Romania

Mesajde cr3tz » Mie Ian 09, 2008 12:53 am

tu de ce ti-ai pus nick-ul Norbert si nu norbert?


norbert de cate ori te-ai masturbat de la ultima logare?
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde jl_rona » Dum Mar 30, 2008 10:04 pm

Norbert scrie:Da Kantermire aici ai dreptate, se face si in situatii de urgenta asta, insa multi care au femei le pun pe ele sa le faca si chestia asta, e o alta forma de a atinge orgasmul decat sa o introduci.

Iar in ceea ce priveste termele de looser, lache cine le pune ? Numai prostii, pe ce baza ? Sunt niste termeni pusi de niste oameni de cartier care habar n-au de altceva decat de baute in discoteci, nu ma rusinez daca femeia mea mi-o ia in mana in paralel cu restul, sau daca mai o fac si singur. Daca termenul de lache, looser veneau din partea unor oameni ilustrii era, insa venind din partea celor slabi la minte, e de ignorat. Si asta se dovedeste prin faptul ca nu au argumente, dupa ce criterii au catalogat ei asta ?! Dupa nici unul, doar ca asa vad ei cu mintea lor ingusta.
looser e ala care nu face nimic in viata, lache e ala care fura, omoara, da in cap.


Eu ii pun pe barbati sa se masturbeze pe mine. Imi place cand ii vad asa chinuiti.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde kant emir » Dum Mar 30, 2008 10:07 pm

sa se masturbeze pe mine.

sigur ai vrut sa zici asta?

(da nu ziceai ca ejt statuta rau? si cu neagu cela care teo tzinut in loc atata vreme, si cu restu..)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde jl_rona » Dum Mar 30, 2008 10:17 pm

kant emir scrie:sigur ai vrut sa zici asta?

(da nu ziceai ca ejt statuta rau? si cu neagu cela care teo tzinut in loc atata vreme, si cu restu..)


statut e capu' tau Kantemire. Pe aia care nu imi plac in mod deosebit ii pun sa se masturbeze pe mine, ca pe a lu' Neagu i-as manca-o fripta si cu mustar si i-as mai bea si un pahar de pishat dupa aia. Oh Doamne!
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Shaki » Dum Mar 30, 2008 10:18 pm

eu zic sa trimiteti copiii la culcare ... :(
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde the_scavenger » Dum Mar 30, 2008 10:20 pm

jl_rona scrie:...ca pe a lu' Neagu i-as manca-o fripta si cu mustar si i-as mai bea si un pahar de pishat dupa aia. Oh Doamne!


Chiar ca "O, Doamne!"..
[url=picasaweb.google.com/cgcmsu][size=-2]pozne!
[/size][/url]
[url=picasaweb.google.com/mihaela.maresoiu][size=-2]pozne!![/size][/url]
Avatar utilizator
the_scavenger
Junior Member
 
Mesaje: 169
Membru din: Mie Mai 10, 2006 11:00 pm

Mesajde kant emir » Dum Mar 30, 2008 10:20 pm

jl_rona scrie:Pe aia care nu imi plac in mod deosebit ii pun sa se

mah, tu vorbejt de clientz? sau de prestatori de servicii?

si da, ohduamne
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde jl_rona » Dum Mar 30, 2008 10:25 pm

kant emir scrie:mah, tu vorbejt de clientz? sau de prestatori de servicii?

si da, ohduamne


Pai daca Neagu nu vrea sa ma futa, ma mai duc si eu printr-ul local ceva sa-ncerc sa-l uit, nu? Tu ce-ai face-n locul meu?

Si plec de-acolo cu scuipatul altuia in gura si ma stramb si vin acasa si beau din sticla vrajita din care a baut Neagu Sprite la revelion si simt cum ma curat de pacate.

Hai nu-mi mai aduce aminte. Parca stabilisem ca-i taran, nu?
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde kant emir » Dum Mar 30, 2008 10:29 pm

Pai daca Neagu nu vrea sa ma futa,

mpoi, vorba reclamei: de ce uaaa-reee?
Tu ce-ai face-n locul meu?

ntrebare apsurda

io nam ce sa caut (nici macar teoretic) in locu tau
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde jl_rona » Dum Mar 30, 2008 10:51 pm

Pai hai ca vorbim toata noaptea, Kante.

De ce uuaaree?

1. (Obiectiv) Pentru ca sunt cu 12 ani mai mare ca el, dar din moment ce n-a avut dramul de inteligenta sa imi vorbeasca la plural din prima ca sa ma descurajeze, inseamna ca nu asta e.

2. (Subiectiv) Pentru ca el e frumos dar e un baiat care nu prea le are cu socializarea, cu femeile, cu cosmopolitanismul, cu pizdele, ca sa fiu mai precisa, in timp ce eu ma imbrac in fiecare zi de parca ma duc la carciuma direct de-acolo si arat ca o curva consumata de 38 de ani. Din moment ce nu e relaxat in prezenta mea si fuge de mine, inseamna ca isi imagineaza ca cine stie ce mancatoare de puli sunt eu.

3. (Subiectiv) El are pe una (dupa cate inteleg) si probabil ca n-a mai futut nimic altceva. E impiedicat, nesociabil si probabil ca eu cu limbajul asta al meu violent il sperii total.

Deci vina e a amandurora.

N-ai ce sa cauti in locul meu. Ce tare esti tu ma. Pai ia sa ti se puna tie pata pe una si sa nu mai vezi nimic in fata ochilor decat pe ea, sa vad eu cum iti moare la intrare daca vrei s-o futi pe alta, sau tu crezi ca toate de care te indragostesti cad automat in freza dupa tine?
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori