comentarii (im)pertinente la poze noi

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde Dia » Sâm Iul 30, 2005 11:06 pm

What the fuck ... cine-i asta ? Doamne ... l-a pacalit cineva ca ar putea fi manechin sau ce-i cu pozitiile alea ? Oribil !

k@tzy ... la poza ta n-a comentat nimeni ... me first : esti superba :*
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde nocturna » Sâm Iul 30, 2005 11:15 pm

dia, de ce eshti rautacista ? ie vorba de aprecierea frumusetzii la adevarata iei dimensiune shi valoare.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Sâm Iul 30, 2005 11:18 pm

Corect... la coltz cu mine ca am fost rea ! Da pe bune ca m-am speriat...mi se pare incredibil ... ori e facatura ori nushtu ce naiba sa zic :P probabil ca el a dat si bani pt pozele alea ... ce-i drept...s-a meritat fiecare leu ... a iesit o adevarata opera de arta ! :)
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde darkshines » Sâm Iul 30, 2005 11:55 pm

ROXANA scrie:mai baieti i-a luati lectii

si tie ti-ar trebui cateva de gramatica.

dar revenind, domnule jiji nu pot decat sa va admir si sa suspin stiind ca niciodata nu voi avea parte de un barbat ca dvs!

To speak is to be silent
The concept is dead. There's nothing death should interrupt,
I went to bed last night with one sip left in the cup.
Avatar utilizator
darkshines
 
Mesaje: 2260
Membru din: Joi Aug 02, 2001 11:00 pm

Mesajde Dia » Dum Iul 31, 2005 12:24 am

darkshines...exagerezi...pare un tip cu suflet mare si inima larga ... poate face un efort si pentru tine ...:) asta pentru ca iti doresti mult ... ! eu nici nu indraznesc sa sper... nu s-ar uita la mine niciodata!
p.s : de greseala Roxanei am vrut si eu sa ma iau ... dar si-asa vorbeste lumea pe-aici ca sunt "rautacista" ...asa ca am tacut :P
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Dum Iul 31, 2005 10:22 am

nu, darki n-are absolut nici o sansa, la halul in care se imbraca ea.
cititi lectiile de stil date de maestru inainte de a va avanta in a spune cine are sanse sau nu la inima distinsului.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Sydney » Dum Iul 31, 2005 5:40 pm

Gigi,esti solo?Daca da,nu ma mira.... :) (pentru ca esti un baiat asa cum trebuie si e greu sa se gaseasca o fata care sa te merite)!


PS: cred k Gigi s-ar fi inteles perfect cu ShortcutToHell :n:
Good shit this is....mmmmm....

Chester chooses chestnuts,cheddar cheese with chewy chives.He chews them and he chooses them.He chooses them and he chews them...those chestnuts, cheddar cheese and chives in cheery, charming chunks
Avatar utilizator
Sydney
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Noi 01, 2002 12:00 am

Mesajde AxinTe » Dum Iul 31, 2005 7:41 pm

frate, sa ma opreasca cineva din ras ~p ~p
Imi doresc ce-mi doresti tu mie si sa ti se intample tie !
Avatar utilizator
AxinTe
Junior Member
 
Mesaje: 329
Membru din: Vin Ian 07, 2005 12:00 am

Mesajde Titina » Dum Iul 31, 2005 8:11 pm

gigi,da tu eshti poponar?k ai fatza de dobitoc vad....da`....sa scoti limba shi sa iti pozezi dintzii.....sau buzele...mai merge la o fata,da`.... ~p t crezi sexy,nu? ha!! ~p
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde piskeshu » Dum Iul 31, 2005 8:24 pm

Tetino, tu esti cea mai in masura sa-l pui la punct pe Gigi! ~p Vai de tanga tai!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde cubu » Dum Iul 31, 2005 8:50 pm

Las-o piskeshule, Titina nu stie sa pretuiasca decat kitschu.
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde cutuma© » Dum Iul 31, 2005 9:05 pm

Bahi cubule.....eu zic ca vrei sa ai bucurii la Titina si nu stii cum s-o abordezi :))))
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Sydney » Dum Iul 31, 2005 9:28 pm

Bah,atatea comentarii rautacioase la adresa lu` Gigi. Ieu cred k voi nu stiti sa apreciati un barbat adevarat!! :D:
Good shit this is....mmmmm....

Chester chooses chestnuts,cheddar cheese with chewy chives.He chews them and he chooses them.He chooses them and he chews them...those chestnuts, cheddar cheese and chives in cheery, charming chunks
Avatar utilizator
Sydney
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Noi 01, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Dum Iul 31, 2005 9:52 pm

dar cred ca daca mai intarzia putin fotografu sa faca poza asta, cred ca ramanea bietu gigicifre in chiloti.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Dum Iul 31, 2005 10:03 pm

Jiji ..da cine are atata timp la dispozitie...si atata sange rece...si .... ma rog..intelegi ideea ... cine are timp sa-ti faca atatea poze ? Sau iti programezi aparatu si ti le faci singur ? chiar ma intereseaza sa stii !! :P Sydney...daca aratai ca Jiji pana acum te luam de barbat ... nu mai comenta ca nu esti in masura :P
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Sydney » Dum Iul 31, 2005 10:11 pm

Pai in cazul asta o sa ii urmez sfaurile in legatura cu vestimentatia si o sa imi fac poze la buric...sa ma placi si pe mine! :P
Good shit this is....mmmmm....

Chester chooses chestnuts,cheddar cheese with chewy chives.He chews them and he chooses them.He chooses them and he chews them...those chestnuts, cheddar cheese and chives in cheery, charming chunks
Avatar utilizator
Sydney
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Noi 01, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Dum Iul 31, 2005 10:24 pm

Nu stiu daca e posibil sa te plac ... am trecut deja de faza aia ... e much much more now :) dar poti sa incerci cu pozele :P sunt curioasa ...
Oricum...Jiji rulz ! :D
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Lun Aug 01, 2005 12:50 am

Cul rau baiatu' asta.
Propun deschiderea unui fanclub, cre' ca am avea ceva doritori.

Jiji forever!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde tzache » Lun Aug 01, 2005 9:23 am

Jijilica tu n-ai mancat bataie de la mama ta can erai mic? Te rog sa nu incepi cu faze de genu "aa, ziceti voi ce vreti răilor, ca eu am primit mai multe complimente decat critici!" Iti zic eu complimentele alea sint toate (aproape, sper) la misto. Chiar ma gandeam la Piskeshu si la ce a relatat in jurnalul lui. Bre Jiji! E grav cand nu iti dai seama can cineva isi bate joc de tine! Ori mimeaza Piskeshu foarte bine si te face sa crezi ca te admira, ori spune intr-adevar ce crede despre tine, adica ca are o parere excelenta.
In ceea ce te priveste o sa ma abtin de la comentarii. Totusi o remarca fac: imbracat asa si cu varteju ala in frunte ne vorbesti noua de stil si te dai priceput? Si io care chiar am "cumparat" cateva gogosi de la tine! Cubule angajeaza-ti stilist, nu autist! Hai ca tot am inceput: ia zi-ne bre cum e cu miscarile alea sacadate prin discoteci? Se face loc in jurul tau si se uita toti la tine? De ce nu te-ai dus la preselectie pentru reclama la Booster? Cred ca ai fi dansat mult mai misto decat asta: The best dance moves ever

nbm rautaciosule acuma inteleg aluzia la Titina. Chiar ma intrebam eu cine o fi Titina asta si ce legatura am io cu ea? Am zis sa astept, sa nu intreb si sa ma conving singur. Poza in fata oglinzii a spus tot. Dammit man, my middle name is not Narcis ~p
tzache
 
Mesaje: 652
Membru din: Vin Iul 15, 2005 11:00 am
Localitate: bă,cureşti!

Mesajde aspyrin » Lun Aug 01, 2005 10:09 am

Jiji > wow... sucks. Nu mie foarte clar daca e o atitudine de fotomodel (ho ho ho ho), manelist ratat (ceea ce ar fi chiar trist) sau homosexual in devenire (ceea ce n-ar explica dedicatia pt shakti - pe care, cu ocazia asta, o compatimesc sincer)
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde Dia » Lun Aug 01, 2005 10:24 am

era pentru Shaki dedicatia..nu pentru Shakti ... :) Si eu o compatimesc pe Shaki :P
Acum m-am uitat mai bine si la ultimele 3 poze ale lui Jiji .... :D sunt din ce in ce mai uimita ...
Moshule ... ti-am mai zis : esti prea bronzat ... esti sigur ca nu te-ai dus pe jos la Cluj de te-ai bronzat asa ? si fetele ... waa...ce ochi mari au ....si ce albastri sunt :P ( it'a a metaphore )
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde cubu » Lun Aug 01, 2005 10:29 am

D€CR€T scrie:eu zic ca vrei sa ai bucurii la Titina

Nu, bre, vreau sa am tristeti.

Gigi, imi pare rau ca a trebuit sa auzi atatea rautacisme de la niste oameni care e invidiosi pe calitatile tale evidente. Nu le baga in seama, tine-o tot asa...

Tzake, te rog sa nu te bagi ca nu stii nimic. Gigi, astept cu nerabdare sfaturi de la tine. Si povestea ta delicata, sper ca nu ai uitat de ea. :D
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Aug 01, 2005 10:31 am

Da, Koala....sunt destul de cioara borata. Cat despre ochi...eu ii am mai mari decat fetele :P
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Dia » Lun Aug 01, 2005 10:45 am

Dar nu sunt atat de albastri ..si decoltatzi...ca sa zic asa :P
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde tzache » Lun Aug 01, 2005 11:26 am

Sorry Gheorg. Don`t give up and keep your head (or rose) up but don`t shake it too much ca da pafara ~p

Iata ca in sfarsit ii vad si io moaca lu Piskeshu neprelucrata. Multumim ROXANEI ca ne-ai dezvaluit acest mister, care pe mine ma măcina.
(P.S.: Aiu, n-am fost departe cu Ciao Darwin, ai vazut? ~p)
tzache
 
Mesaje: 652
Membru din: Vin Iul 15, 2005 11:00 am
Localitate: bă,cureşti!

:)

Mesajde ROXANA » Lun Aug 01, 2005 11:27 am

1.eu, Hades si Anca vineri seara in acelasi club din Cluj in care se afla si Moshu
2.eu, piskeshu si Anca
3.si 4. sunt poze de grup, le-am taiat, deoarece o anumita pers.nu a dorit sa apara in poze
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
! everything that has a begining has an end !
Avatar utilizator
ROXANA
 
Mesaje: 349
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde shakti » Lun Aug 01, 2005 12:39 pm

aspyrin scrie:a, tare... ai slabit...


nu asa de mult,dar daca o sa am nevoie sa mai slabesc o s o iau pe prietena ta si o sa mergem impreuna la fratele ei...nu degeaba e bate-n-gard 'trebuie sa stie el o sala de forta buna..


stiam eu ca e de la ciao darwin ... keshu sunt fana ta:*
don t hate me....
Avatar utilizator
shakti
 
Mesaje: 560
Membru din: Dum Dec 14, 2003 12:00 am

Mesajde aspyrin » Lun Aug 01, 2005 1:43 pm

ha?

haide mai, ca esti amuzanta...
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde vali » Lun Aug 01, 2005 2:33 pm

foarte frumoasa roxana in pozele alea care nu vrea sa ni le arate si noua :D
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde gabuba » Lun Aug 01, 2005 7:43 pm

cre' ca gigi se sperie cand vede atata scris aici la adresa lui si zice 'eh, lasa, nu mai citesc, p'orma mi se urca la cap'. pai da, altfel nici nu era cazu'.

gigi, divina poza in pozitia 'closet, auleu, nu mai pot'. esti un tip cu atitudine.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 33 vizitatori

cron