Cea mai buna melodie din toate timpurile!

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde EpicMan » Joi Oct 25, 2007 9:30 pm

Maria Ciobanu - Cine iubeste si lasa

intrebare : cum plm poasatz placa o melodie numita anal cunt - hootie & the blowfish??
Umbrele,ce-i drept,seamana cu intunericul....dar sunt fiicele luminii (Lucian Blaga)
Avatar utilizator
EpicMan
Junior Member
 
Mesaje: 59
Membru din: Vin Ian 13, 2006 12:00 am

Mesajde sin ella » Vin Oct 26, 2007 5:47 pm

EpicMan, poate Maria Tanase?
............................
sin ella
 
Mesaje: 2033
Membru din: Vin Noi 26, 2004 12:00 pm
Localitate: pe alt forum

Mesajde cubu » Joi Noi 22, 2007 7:30 pm

EpicMan scrie:intrebare : cum plm poasatz placa o melodie numita anal cunt - hootie & the blowfish??

Pai daca omu e partzar sau oama ii place sa-si dea in ochiu maro.
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde whatever » Joi Noi 22, 2007 8:13 pm

e mai ok decat Anal Cunt - Pepe the Gay Waiter.
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Re: Cea mai buna melodie din toate timpurile!

Mesajde Ervin. » Sâm Apr 23, 2011 10:34 pm

Bill Conti - Gonna Fly Now

extraordinară melodia, nu am găsit una mai faină decât asta..
Avatar utilizator
Ervin.
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Apr 23, 2011 10:33 pm
Localitate: resita

Re: Cea mai buna melodie din toate timpurile!

Mesajde kant emir » Dum Apr 24, 2011 3:49 pm

Ca sa nu zic ca n-am fost curios sa ascult "cea mai buna melodie din toate timpurile" (dupa gusturile lui Ervin), am cautat si am ajuns aici, unde am gasit chiar si un comentariu care intareste:
I set this as my Alarm. When I wake up I feel INVINCIBLE! Everyday is the most AWESOME DAY EVER!
malcolmverdin 1 week ago 105

Si m-am gandit: ia te uita, ce putin (realmente putin, ca doar piesuta asta este asa, ca un cant de fisa mica si fara valoare) ii trebuie omului sa se simta invincibil! fie ca-si ia aceasta titulatura, fie ca doar se comporta ca si cum chiar ar fi, ma-ntelegi... (ce-mi place sa pun puncte!)

nu am găsit una mai faină decât asta

E primavara, man, chiar si un banal cioroi (mierloi, vrabioi, cucoi, barzoi, bufnitoi - orice inaripata) poate sa ciripeasca ceva "optimist si plin de energie, gen extraordinar", nu e greu sa gasesti una mai faina.

Dar nu se pune problema sa-ti garanteze cineva ca o sa te simti invincibil.


Acuma sa nu te apuci sa te involburezi, ca la cate stranuturi s-au pus pe aici, merge uns chiar si urmatorul comentariu:
Guest scrie:Ce vorbiti voi aici, obositilor!!! Asta e muzica de babalaci!!!! :PPPPPP Traiasca noua generatie!!!!!!!!! AdevaratA muzica incepe de la East17 si se termina cu Britney Spears!!!!!
OBOSITITLOOOOOOR

Desi ma tem ca Britney s-a maritat (umbla vorba ca s-ar fi apucat si de gatit: a facut cozonaci si pasca, a si vopsit in roz niste oua), cine a mai vazut femeie maritata interesanta? exclus! iar East 17 mai asculta numai babalacii - sa insemne asta avem o problema?
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Anterior

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron