canalu' de stiri - useri, nick-uri si alte informatii utile

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde kant emir » Mie Oct 21, 2009 1:04 am

s-a inregistrat antonia89, o fatuca rocheristuta si nitel cam artagoasa (o fi si ea obosita!)

si e onlain si aiala, care e numai artagoiasa, nu e rocherista deloc (adica daca ala mic si caraghios si cu nume de armean - desi canta frantuzeste - n-o fi vreun soi necunoscut de rocker)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Ayala » Mie Oct 21, 2009 10:14 am

caraghios esti tu, scuteste-ma
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

Mesajde anjin-san » Mie Oct 21, 2009 1:16 pm

antonia89, vezi ca avem thread cu poze, plus poti trimite mesaje private (destinatar unic: anjin-san) :D
Avatar utilizator
anjin-san
 
Mesaje: 1045
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:00 pm

Mesajde viXen » Mie Oct 21, 2009 1:47 pm

cat de egoist ejti!!

poate vor si altii poze!!
Avatar utilizator
viXen
Junior Member
 
Mesaje: 715
Membru din: Vin Iul 03, 2009 11:00 pm

Mesajde kant emir » Mie Oct 21, 2009 5:14 pm

caraghios esti tu, scuteste-ma

n-am zis? artagoasa

treaba ei, n-o roaga nimeni cu vorba





bai, da ce spor la vorba are fatuca asta! parca ar fi insusi ghiavolu de invincibil care s-a camuflat in ce-a putut si el
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde dutchess » Mie Oct 21, 2009 5:20 pm

bine ca are spor, ce-ai cu fata? daca ar invata si sa nu puna consecutive, chiar as saluta prezenta ei 'tonica'
[color=Indigo]"Somnul ratiunii naste monstri"[Francisco Goya][/color]
Avatar utilizator
dutchess
Junior Member
 
Mesaje: 387
Membru din: Lun Noi 06, 2006 12:00 am
Localitate: bucuresti

Mesajde kant emir » Mie Oct 21, 2009 5:22 pm

n-am nica

salut-o oricum, ca pana la urma o sa se prinda ea de spilu jucariei
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Ayala » Mie Oct 21, 2009 7:49 pm

n-am zis? artagoasa


daca tu ai pretentia ca glumesti asa si eu pot avea pretentia ca ma tin si eu de glume. nu cred ca mai ai pretentia la discutii, nu pot purta discutii normale cu oamenii care ma percep aiurea

scuteste-ma
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

Mesajde anjin-san » Mie Oct 21, 2009 7:51 pm

imi amintesc de-o vorba din popor: "cin' se tachineaza se iubeste"
scuzati interventia :D
Avatar utilizator
anjin-san
 
Mesaje: 1045
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:00 pm

Mesajde helga » Mie Oct 21, 2009 8:53 pm

ia zi, ai primit poze?:D
helga
 
Mesaje: 305
Membru din: Mie Mai 07, 2008 11:00 pm

Mesajde eliana » Mie Oct 21, 2009 9:42 pm

nup. pun pariiiiiiiiiiiiiiiiiiu.
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde kant emir » Mie Oct 21, 2009 10:32 pm

nu cred ca mai ai pretentia la discutii

nici n-am

nici n-am avut vreodata



nu pot purta discutii normale cu oamenii care ma percep aiurea

aham, fix aiurea
foarte aiurea, ce sa ne mai ascundem dupa unghii false
scuteste-ma

da' scuteste-te singura
ce, ai argati? ori scutieri?
daca tu ai pretentia ca glumesti

am*
asa si eu pot avea pretentia ca ma tin si eu de glume

si cine crezi tu ca te-ar impiedica? poti sa te tii si de glume, poti sa ai si pretentii, poti sa ce vrei tu






* dealtfel, cred ca este singurul registru in care este [color="White"](sau ar fi, ca vad ca esti grozav de ciufuta - ceea ce e numai treaba si alegerea ta, nu?)[/color] loc de comunicare; daca ai vrea tu sa comunicam serios (ca eu, cu extrem de putine exceptii, nu prea as vrea), ar trebui, mai intai, sa renunti la pufuri si la stradania de a-mi crea mie o impresie; simplitate ar fi cuvantul de ordine
ca nu-mi trebuie impresii
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Ayala » Joi Oct 22, 2009 10:04 am

da kantemire, traiesti in acelasi film dintotdeauna, eu indragostita de tine vreau sa te impresionez cu orice pret deci chiar mint pentru asta, numa ca tu esti destept si nu te lasi prostit, plus ca nu-ti plac suficientele constiente de calitatile lor pt ca nu te baga niciodata in seama in viata reala, iar eu evident ca reactionez ca orice femeie obisnuita sa obtina tot ce vrea, ma enervez si vorbesc urat cu tine


aaaa, haha
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

Mesajde kant emir » Joi Oct 22, 2009 3:03 pm

eu indragostita de tine

esti cu capu
vreau sa te impresionez

asta da

deci chiar mint pentru asta

asta e discutabil - cel putin cat admitem ca fiecare dintre noi, in clipa in care vrea sa faca impresie buna se straduieste sa arate niste (adesea imaginare) parti bune si sa le estompeze pe cele care ar putea dauna efectului dorit, cred ca da, e vorba si de o natie de minciuna (deci nu specific si explicit tu, ca sa ma cuceresti pe mine, ci noi si oricine in general si oriunde, de la interviu pana la mai stiu eu ce superioritate cu care te-ai putea adresa unei femei de serviciu cand te-ai imbracat cu hainele de duminica)

numa ca tu esti destept

discutabil

si nu te lasi prostit

incerc; uneoriu imi iese, alteori (si anume cand mincinosul e mai artist decat mine) nu
ca nu-ti plac suficientele

adevarat, nu-mi plac oamenii suficienti; daca e vorba exact despre femei, apoi afla ca sunt situatii cand chiar nu ma intereseaza ce are in cap femela pe care am pus ochii
constiente de calitatile lor

aici despre cine zici, despre tine? si daca da, despre care anume calitatile tale vorbesti? adica nu ca n-ai avea (chiar nu vreau sa insinuez asta), dar esti sigura ca vreuna dintre ele, presupunad ca exista cu-adevarat, m-ar putea interesa in vreun fel? papushea, nu esti decat unul dintre forumistii cu care am interactionat si poate ca o sa mai interactionez - ca sa pot interactiona cu placere si cu bucurie si cu interes si cu folos cu cineva (deci si cu tine), respectivul personagiu ar trebui sa fie: amabil, intelegator, agreabil, cu umor, cu mintea deschisa, cu un nivel intelectual/cultural compatibil* cu nivelul meu si cu multe alte calitati; ei bine, in lipsa userului perfect, ne multumim cu ce gasim: cu unii facem poante, cu altii impartasim (mai mult sau mai putin discret si/sau subtil), de la altii invatam, pe altii se poate intampla chiar sa-i invatam si ajutam; cu alte categorii ne injuram, de unele specimene incercam sa ne pazim - una peste alta, convietuim

tu de ce simti nevoia sa crezi cu tarie ca te desconsider si iti ignor calitatile nenumarate? copila mea, poate ce esti, intra-adevar, plina de calitati - dar daca alea pe care incerci sa mi le bagi sub nas nu ma intereseaza (sau doar nu ma conving), n-ar fi mai intelept sa vorbesti precum ti-e vorba si sa te porti precum ti-e portul? fii tu insati, asta e suficient - daca cineva se va simti compatibil cu tine, se va intemeia o relatie cu-adevarat fructuoasa; dar daca cineva se lasa atras de imaginea pe care incerci sa ti-o construiesti, si pe urma descopera cu nu te ridici la inaltimea acelui sclipici, ce te faci? te superi pe el ca nu-ti apreciaza calitatile ale pentru care te-ai straduit atata sa le faci publice? (atentie, am generalizat si aici, n-am zis exact de tine)
pt ca nu te baga niciodata in seama in viata reala

aoleu, ce m-ai rupt iar si tot si marunt cu viata reala! papushea, toti prostii** ajung sa recurga la inchipuirea asta de argument (ia-ti o viata! pleaca din fata calculatorului! fa sex! dincolo de monitor esti un ratat! mai lasa netul si forumurile, du-te la un film!), inchipuindu-si ca chiar poate folosi la ceva
si daca ar fi sa fie asa: "sa nu ma bage in seama nicio muiere in viata reala" - ce ar demonstra asta? ca eu is prost si tu esti desteapta?

[color="White"]sau sa te intreb, in replica, ceva asemanator? cum ar fi: cu cati masculi te-ai intalnit tu in ultimii 5 ani? presupunand ca este un numar exprimabil si cu semnificatie, dezvolta: s-a concretizat in vreo relatie autentica? te-au mai cautat macar? spune-ne, cum ti-a mers cui dragostea, cu sexul, cu prietenii cu care te intalnesti macar in we, daca nu mai des nu te intreb, stai cuminte[/color]





uite, ti-am mai scris un post lungut - te inveseleste atentia pe care ti-o acord?


* neaparat compatibil pentru ca: mult prea prost e plicticos si agasant (daca nu cumva are destul haz, sau bunavointa, sau buna cuviinta), iar mult prea desteptul ar putea sa ma puna pe mine in situatia (sau macar sa-mi fac eu probleme, nah) de a-l agasa si plictisi, fara garantia ca l-as putea face pe om sa se simta bine cu hazul meu si cu cumintenia mea si cu altele ale mele; deci e bine sa ne stim lungul nasului si sa nu fortam incompatibilitatile

** da, chiar am scris asta: toţi proştii; cred sincer ca e o prostie ofticata, ca si aia cu "frustratule" si ca si multe alte rahaturi (si comune, si uzate, si si fara temei ori legatura cu realitatea pe care incearca sa o aduca in discutie)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Joi Oct 22, 2009 3:19 pm

Acest subiect este vizionat in acest moment de : 3 (3 membri si 0 vizitatori)
kant emir, Ayala, eliana

ia, ce repede o aparut fata asta!
(ma asteptai cu interes?)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Ayala » Joi Oct 22, 2009 4:50 pm

iti propun un jok, io incep. deci ala care scrie dupa mine nu are voie sa depaseasca numarul meu de randuri scrise. sa faca un efort sa spuna ce are de zis fara sa se repete si in idei concise.

start joc!

cel putin cat admitem ca fiecare dintre noi, in clipa in care vrea sa faca impresie buna se straduieste sa arate niste (adesea imaginare) parti bune si sa le estompeze pe cele care ar putea dauna efectului dorit, cred ca da, e vorba si de o natie de minciuna .... superioritate cu care te-ai putea adresa unei femei de serviciu cand te-ai imbracat cu hainele de duminica

nu admit nimic, eu nu vreau sa fac impresie nimanui in mod special. si din cate constientizez eu, nu m-am simtit niciodata nevoita sa mint, detest minciuna si mincinosii sunt oameni slabi. iar femeile de serviciu ma plac, inchipuie-ti! poate pt ca le tratez cu superioritate, mai sunt si ciudati pe lume
[color="Magenta"]da, iar mint ca sa te impresionez. sau nu, am o atat de buna parere despre mine ca imi imaginez numai ce imi place mie sa cred. eh, nu toti sunt lucizi ca tine. [color="Pink"]daca imi amintesc bine inca de acum trei ani imi placea sa ma dau lucida[/color][/color]
calitati - dar daca alea pe care incerci sa mi le bagi sub nas



eh, nu vreau sa te dezamagesc dar nu esti chiar asa de important pt mine deci mai degraba ma distreaza sa iti bag sub nas niste defecte

ce m-ai rupt iar si tot si marunt cu viata reala!


ma refeream la faptul ca te comporti ca un barbat imatur, care a suferit deceptii datorita femeilor si juiseaza cand vede una care, respectand prototipul femeii vampa devoratoare de barbati, se impiedica si e caraghioasa si cade, hehehe, D-zeu nu bate cu bota

uite, de la inaltimea intelepciunii mele, nu am prejudecati si stiu ca orice suficient e un om cu slabiciuni

o s ate dezamagesc din nou, dar nu sunt unic utilizator de computer, tastez si eu de unde pot datorita vietii mele pline. sa ma ierti daca nu ma deloghez si nu-ti dau ocazia sa ma intrebi de ce
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

Mesajde kant emir » Joi Oct 22, 2009 5:53 pm

deci ala care scrie dupa mine nu are voie sa depaseasca numarul meu de

sau de neuroni, sau de carti citite, sau de centimetri de penis, sau numarul de parteneri de sex (asta asa, numai ca pilda de chestii cu care se fuduleste lumea)

ma lasi?
sa faca un efort sa spuna ce are de zis fara sa se repete

aloo, chiar tu ai scris asta?
eu nu vreau sa fac impresie nimanui in mod special

nu te cred (cu licenta ca poate ai deviatia sa faci impresie intr-una si oricui, pana si parintilor, pana si imaginii din oglinda)
detest minciuna si

ete nah, poi si hotul se supara cand furi de la el
femeile de serviciu ma plac, inchipuie-ti! poate pt ca le tratez cu superioritate


reciteste paragraful (am exclus rutina, da' cine sa se prinda? si am si precizat de x ori ca generalizez si nu zic fix de tine)
eh, nu toti sunt lucizi ca tine

stiu

(daca ar vorbi omu numa despre ce cunoaste si intelege - nu mai spun si "ce practica" - ar fi o gramada de liniste pe lume)
nu vreau sa te dezamagesc

nu-i numai de vrut aici
dar nu esti chiar asa de important pt mine

ti-am mai zis o data (numai azi) ca esti nebuna - de ce tot pedalezi pe asta? cine a spus ca imi imaginez ca esti in limba dupa maine, sau macar ca is important, sau macar asa, cat de cat? iaca, ceva-ceva o fi (altfel nu te-ai strofoca - nici n-o faci cu multi useri, deci se impune o concluzie), dar cred ca e asa, la nivel de orgoliu si de palmares
deci mai degraba ma distreaza
vad, esti plina toata de michimausi
sa iti bag sub nas niste defecte
te legi si tu de ce ai impresia ca identifici si intelegi; sau o fi vreo incercare de a-mi captiva atentia?
te comporti ca un barbat imatur

da' poate ma port ca un pusti cu cosuri multe, sau poate nici nu-s barbat si is numa pusti!
care a suferit deceptii datorita femeilor

vai de capu meeu, n-ai putut sa eviti sablonul! si doar numai in postul precedent ti l-am semnalat (frustrarile, da?)
pentru informatia ta: da, ca orice mascul pofticios, suspin, in taina, ca vai, is atatea femele apetisante pe lume si viata e atat de scurta, ofofmaimai; da' asa, omeneste vorbind, nu prea am de ce sa ma plang
si juiseaza cand vede una care, respectand prototipul femeii vampa devoratoare de barbati,

vai de mineeeee, ai innebunit! adica acuma is chiar eu ala in limba, si anume dupa tine, care tu esti prrrrototip, si inca devoratoare

sau tu esti toanta care nu respecta prototipu si se impiedica si cade? si eu ma bucur de raul tau ca, daca tot n-am avut acces la devoratoare (numa am salivat pe poze), macar sa rad de tine
de la inaltimea intelepciunii mele

daca mai e si lipicioasa, ca o guma proaspat mestecata, poate ti-o ia careva pe talpa si n-o mai gasesti in veci
nu am prejudecati

minti ca un mosneag oripilant

stiu ca orice suficient e un om cu slabiciuni

nu stii nimic

orice om e "cu slabiciuni", orice om are suficienta lui, orice om are prejudecati; asta ca tu n-ai nimic, nici prejudecat nici altceva nu-i decat o prejudecata, o slabiciune orgolioasa si o pilda de suficienta
o s ate dezamagesc

nu ti-am zis ca nu se poate? n-o lua drept insulta, dar de la inaltimea suficientei mele, cred sincer ca n-ai cu ce sa ma mai surprinzi (poate numai cu ceva de bine, eu stiu? de ce nu?)
din nou

despre ce vorbesti, cand tii tu minte ca s-a mai intamplat?
restu e cancan, neinteresant, e treaba ta delogatul si ce mai vrei tu




copila mea, hai sa-ti mai spun ceva (ce am sugerat de nenumarate ori. nu stiu daca ti-am spus vreodata limpede), ca poate se prinde de tine: nu te-am considera vreodata extraordinar de nemaipomenit de uluitor de proasta - nu stiu de ce trebuie sa te comporti ca si cum ai sti tu sigur ca da, te desconsider de nu-i adevarat; e drept ca am niste opinii referitoare la atitudinea ta fata de cultura, fata de oameni (mai precis: felul in care intelegi tu sa-i intelegi) si fata de multe altele (opinii care, sa zicem noi intre noi, nu te-ar propulsa chiar pe pozitia de prototip al userului perfect -[color="White"] zic user pentru ca, e limpede, mai mult decat relatia dintre simpli useri pe niste simple forumuri n-o sa fie niciodata: n-o sa te caut pe-acasa, n-o sa te chem la bere si la mici si la alegeri; n-o sa-ti cer numarul de telefon ca sa-ti spun la multi ani pentru parintii tai in ziua in care-si aniverseaza logodna, n-o sa caut niciun fel de apropiere suplimentara - si cred ca intelegi si de ce - nu-i necesar! ajunge cat e pe forum, nu?[/color] - dar asta este normalitate, nu? vrei sa te divinizez, sa-ti fac plecaciuni, sa umblu in limba dupa tine? ok, hai sa zicem ca as fi dispus si disponibil: cucereste-ma si uimeste-ma si zapaceste-ma si a doua zi iti arunc pietricele in geam)

dar asta nu inseamna ca te cred proasta si rea si ratata si stricata si mai stiu eu cum - esti un om ca toti oamenii, cu bunele si cu relele noastre; asa ca nu prea inteleg de ce ma freci la cap cand ai putea sa te multumesti cu o harjoana amicala, cu un discutat pe vreo teme de interes comun sau altceva
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Ayala » Joi Oct 22, 2009 6:22 pm

stop jok[color="White"] lkhkk;lmkjbjh[/color]
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

Mesajde maximilian » Sâm Oct 24, 2009 12:56 pm

salut

ma primiti si pe mine?
Avatar utilizator
maximilian
Junior Member
 
Mesaje: 134
Membru din: Vin Oct 23, 2009 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde helga » Sâm Oct 24, 2009 12:58 pm

neata.
:salut: :salut:
helga
 
Mesaje: 305
Membru din: Mie Mai 07, 2008 11:00 pm

Mesajde eliana » Sâm Oct 24, 2009 7:53 pm

maximilian scrie:
ma primiti si pe mine?



in mod cert si indubitabil. bine ai venit!
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde maximilian » Dum Oct 25, 2009 10:51 am

cu riscul de a fi off topic observ ca activitatea pe forum este destul de slabuta. asa e de obicei?
Avatar utilizator
maximilian
Junior Member
 
Mesaje: 134
Membru din: Vin Oct 23, 2009 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde eliana » Dum Oct 25, 2009 5:18 pm

in WE asa e de obicei.


se animeaza cand suntem la lucru :D
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde anjin-san » Mar Oct 27, 2009 12:24 pm

daimon iote ti-a venit un consatean, t0yz e din timisoara.
Avatar utilizator
anjin-san
 
Mesaje: 1045
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:00 pm

Mesajde Daimon » Mar Oct 27, 2009 1:01 pm

initial am inteles un constantean si nu pricepeam ce treaba am eu cu ei.

satu meu are juma de milion de oamini. deci nu-i stiu chiar pe toti.
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde kant emir » Sâm Oct 31, 2009 10:55 pm

Cei mai multi utilizatori au fost 1,068, 16-07-2007 la ora 16:58.
kant emir, CeausescuLives, helga


eu si cu helga si cu ceausescu e printre noi
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Daimon » Lun Noi 09, 2009 9:38 am

Cei mai multi utilizatori au fost 1,068, 16-07-2007 la ora 15:58.
Daïmon, Ciuhandru, *, eliana


opaaa o aparut un stelutar
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde kant emir » Lun Noi 09, 2009 3:49 pm

vezi, daca esti mai ocupat decat anu' trecut si stai mai putin pe net?

steutarii is tot timpul cu noi, numa' nu posteaza; inca nici nu se logheaza, multi dintre ei


sa fie sanatosi, nu le am grija
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde eliana » Lun Noi 09, 2009 3:55 pm

cred ca se referea la dintr-astia care mai si posteaza.


mah da ce critic esti!
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde kant emir » Lun Noi 09, 2009 5:04 pm

nu-s critic (adica nu la modul ala care ar trebui sa supere pe unu'-altu')

da' daca vad, ce sa fac, sa ma prefac (adica sa ma "ipocrizez" si eu) ca nu vad? ca doar nu de mine se ascund, ca-s (sau ar trebui sa fie) constienti ca ii vad; eu cred ca se ascund de ceilalti [color="White"](cei care nici macar nu se logheaza, si care s-ar supara pe colegii lor care intra pe fanclub, cand regula nescrisa este sa nu intri)[/color]

nu ma pot preface ca nu vad, pentru ca vad: vad useri vechi si cunoscuti care intra frecvent si citesc tot ce misca, [color="White"]iar daca ii intrebi, spun ca aaa, e numai nostalgia, ma uit pe treaduri vechi [/color]- sa fie sanatosi (ambele categorii), e forum public si deschis si nu-i nimic de ascuns
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 23 vizitatori