Hi-q noi - most stupid sau second best stupid?

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde vali » Mar Dec 10, 2002 6:37 am

Initial trimis de zoso


am gasit articolul din "atac la persoana" si acum tre sa ma intalnesc cu tipu care l-a scris sa imi dea caseta sa ascult shi eu ce ii putea gura danutzei ... :D


ala cu articolul a intrat in pamand si nu mai dau de el sa imi dea caseta. dar am gasit articolul.

http://cassanova.cd.ro/articol.htm
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Panshui » Mar Dec 10, 2002 12:20 pm

Oamenii astia sunt atat de infecti, incat nici nu mai merita sa vorbim despre ei.

Macar mai pe cine injura sau in cine sa arunci cu sageti sau cu bate.


Obiectiv vorbin,d nu stiu cum naiba au produs niste melodii curate (ma refer la productia de studio). In rest, sunt niste cacaturi umane.
I'm just a regular guy from outer space.
Panshui
Junior Member
 
Mesaje: 49
Membru din: Mie Feb 13, 2002 1:08 pm
Localitate: Iasi

Mesajde copiutzu » Mar Dec 10, 2002 12:32 pm

Initial trimis de Panshui
Oamenii astia sunt atat de infecti, incat nici nu mai merita sa vorbim despre ei.

Macar mai pe cine injura sau in cine sa arunci cu sageti sau cu bate.


Obiectiv vorbin,d nu stiu cum naiba au produs niste melodii curate (ma refer la productia de studio). In rest, sunt niste cacaturi umane.


Bah, voi credeti ca tot ce zboara se mananca?
Asta legat de articolul din Atac la persoana. Aia sunt niste imbecili fara pic deprofesionalism in gazetarie. Nu vedeti ce limbaj folosesc si cum scriu despre oricine?
Acuze si acuze si acuze. Atat stiu. Problema e ca vor sa pare credibili si inventeaza si tot felul de persoane care mai de care mai in tema cu subiectul lor.
V-am pupat pe chelie! ;e
Avatar utilizator
copiutzu
Junior Member
 
Mesaje: 362
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Re: Hi-q noi - most stupid sau second best stupid?

Mesajde Unregistered » Mar Dec 10, 2002 3:14 pm

Initial trimis de Zgubilici
Poate ati ajuns si voi sa vedeti imbecilitatea aia de emisiune cu nume tembel, hai chiu noi, adica nici macar nu e caraghios.
Am vazut ca Florin din trupa de mai sus scrie pe acest forum, si as avea o mica mentiune pentru el.
Sa stii ca aveam impresia cu tu stii destul de bine sa apreciezi muzica buna, pentru ca stiu si eu ceva ceva despre formatia voastra, dar cand am citit fraza cu "suntem in anul 2002" chiar m-am enervat. Cum adica sa nu se mai cante pe instrumente?
Si care ami e farmecul unui concert.
prefer de o mie de ori sa vad un chitarist jucandu-se pe corzi dand o senzatie extraordinara fata de un dans stupid de-al vostru!!! Si noi putem sa dansam, dar, sincer, nu imi face nici o placere sa va vad pe voi cum va balanganiti fundurile de la stanga la dreapta. Poate ar fi mai bine sa aducem direct calc. pe scena, cu imagini proiectate pe ecrane, daca tot se face playback intr-un mod nesimtit. Sa stati acasa sa va vina banii si sa nu mai faceti nimic.
Am terminat cu asta, revenind la tampenia aia de emisiune, HI-q noi nu inseamna nimic mai mult decat [B]COMERCIAL
! Prezentatorii astia nu stiu sa lege doua vorbe care sa aiba sens legate intre ele. Concursurile sunt mai mult decat stupide, iar formatiile de cacat. Voi promovati acolo un kitsch, in loc de o scoala de muzica, de arta, de cultura, dracu' ceva mai evoluat pentru ca eu consider o insulta ce se intampla acolo.
Propun sa va angajati si voi un regizor ceva mai destept si mai plin de imaginatie.
De ce nu vad o trupa gen Vita de Vie, sau Iris, de fapt, daca stau sa ma gandesc, ar fi umilitor pentru ei sa plece ochii la voi.
Sper ca s-a inteles ce am vrut sa spun, daca nu, pacat, sper sa va dati si voi seama! [/B]


Am descoperit io de ceva vreme internetu'. Pai, frate, ce de muzica se afla pe acolo, ce nici cu gandu' nu gandeshti! Shi nu vorbesc aici de trupe consacrate, ci de nume de care nici aia de la iei din tzara nu cred ca au auzit. Uite numa' cateva exemple: Blame, Apoptygma Berzerk, Corvus Corax, C.H.I.P, Gabor Deutsch, Attrition, Jared Louche.... shi mai sunt cateva mii. Asha ca daca vretzi sa ascultatzi muzica beton, avetzi de unde. Shi dupa asta o sa vedetzi ca nu are nici un rost sa strici cateva cuvinte pentru Hi.. (am uitat cum ii cheama).
Unregistered
 

Mesajde vali » Mie Dec 11, 2002 9:25 am

Initial trimis de copiutzu

Problema e ca vor sa pare credibili si inventeaza si tot felul de persoane care mai de care mai in tema cu subiectul lor.


aici nu e cazul.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde X-Tina Aguilera » Vin Dec 20, 2002 9:13 pm

Sunt chiar idioti aia de la Hi-Q.Sunt de-acord cu voi.
X-Tina Aguilera
 

Mesajde baixinho© » Sâm Dec 21, 2002 4:41 pm

Initial trimis de copiutzu
(...)Problema e ca vor sa pare credibili (...)


Poate sa para. Caseta aia, cu debutul Danei in muzica, o am eu acasa. Dar nu am avut timp sa o ascult, ca abia am facut rost de ea. Dar o sa imi fac timp sa trec la fapte.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 42 vizitatori

cron