Cat de cretini am ajuns !?

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde Kryszti » Sâm Feb 16, 2002 3:31 pm

Singura sansa sa scapam de dialogul idiot romanao-maghiar aici este sa nu ignoram pur si simplu orice mesaj pe tema asta.
Asa ca: m-am uitat ca prostul la Corina Danila pe coperta din tv mania si asa e ma: om serios, inteligent, ocupat, pre(a)ocupat de pacea lumii si nu mai stiu ce. Mie mi se pare o gaina, in sensul rau al cuvantului. Si parca o prefer pe georgia decat pe ea...
"Si nu stiu sa tac..."
cand e vorba de
"Un popor detergent incuiat in televizor"
Kryszti
Junior Member
 
Mesaje: 785
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 12:00 pm
Localitate: Buftea

Mesajde Vizitator » Sâm Feb 16, 2002 10:29 pm

Initial trimis de Kryszti
. Mie mi se pare o gaina, in sensul rau al cuvantului. Si parca o prefer pe georgia decat pe ea... [/B]


georgia?parerea mea k putem sa le punem in acceeashi oala,si pe goergia shi pe corina danila.....shi daca tot suntem aici o bagam shi pe madalina manole....
Vizitator
 

Mesajde dinu » Sâm Feb 16, 2002 10:40 pm

HEH IM BACK, JUST AS BAD, TWICE AS UGLY (dont take my word for that). Ji am ternat ji cu examenele HOORRAAAYYYYYYY

Ce vroiam eu sa va intreb: ultima mea fantezie sexuala e sa le vad pe Corina Danila si Esca in Playboy. Cat de ciudat vi se pare !???
dinu
Junior Member
 
Mesaje: 843
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde dinu » Dum Feb 17, 2002 2:21 am

... si 2) credeti ca e sanse ? Ca pe madalina am vazut-o...
dinu
Junior Member
 
Mesaje: 843
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Vixxen » Lun Feb 18, 2002 9:18 am

felicitari totulor cu mintea limpeda shi cu click/ul pregatit sa dea ignore altor subiecte decat muzicale
shtiti ce ar fi mishto? daca boemele astea 2 s/ar gandi la un duet? elefantu si tantaru valsand alaturi. pah! ar fi grotesc!
totushi, doamnele pare/se ca au o slabiciune comuna pentru domni mai trecuti care oglindesc razele soarelui de dupa amiaza pe propria chelie... ar putea, deci, sa le dedice un text compus de X pe muzica de Y ......deci, pe cand un cantishel imprieuna?
Fools' names like fools' faces are often seen in public places :silly:
Vixxen
Junior Member
 
Mesaje: 156
Membru din: Joi Feb 14, 2002 10:06 am
Localitate: Ro

Mesajde Kryszti » Lun Feb 18, 2002 9:54 am

Dinu, tu chiar vrei sa falimentezi playboyul?
Si daca vrei ultima lovitura, Georgia numarul urmator!?!
"Si nu stiu sa tac..."
cand e vorba de
"Un popor detergent incuiat in televizor"
Kryszti
Junior Member
 
Mesaje: 785
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 12:00 pm
Localitate: Buftea

Mesajde Vixxen » Lun Feb 18, 2002 10:04 am

Initial trimis de Kryszti
Ce vroiam eu sa va intreb: ultima mea fantezie sexuala e sa le vad pe Corina Danila si Esca in Playboy. Cat de ciudat vi se pare !???


daca iti plac elefantii in dresuri...np. ce zici de Teo, atunci?

Tu chiar vrei sa falimentezi playboyul?
Si daca vrei ultima lovitura, Georgia numarul urmator!?! [/B][/QUOTE]

pe Georgia n/o lasa tata sa faca poze la nud, shtie shi el ca am fugi toti din tara shi ar ramane fata fara public
Fools' names like fools' faces are often seen in public places :silly:
Vixxen
Junior Member
 
Mesaje: 156
Membru din: Joi Feb 14, 2002 10:06 am
Localitate: Ro

Mesajde Kryszti » Lun Feb 18, 2002 10:08 am

TEo... odios!!! Dar parca Gergia e si mai rau...

A! vezi ca era fantezia lui dinu ai acu danila, nu a mea!!!


Si ca veni vorba, cat de cretini am ajuns sa aflam ca andre are o piesa in finala festivalului cantecului de dragoste si sa nu putem face nimic pe tema asta?!!
"Si nu stiu sa tac..."
cand e vorba de
"Un popor detergent incuiat in televizor"
Kryszti
Junior Member
 
Mesaje: 785
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 12:00 pm
Localitate: Buftea

Mesajde Vixxen » Lun Feb 18, 2002 10:44 am

Initial trimis de Kryszti
TEo... odios!!! Dar parca Gergia e si mai rau...

A! vezi ca era fantezia lui dinu ai acu danila, nu a mea!!!


Si ca veni vorba, cat de cretini am ajuns sa aflam ca andre are o piesa in finala festivalului cantecului de dragoste si sa nu putem face nimic pe tema asta?!!


io nu ma mai mir de nimic in ceea ce le priveshte
ce sa facem? propune ceva. adica, na, io m/am gandit sa le bat, dar am renuntat repede.....Kryszti, noi suntem o minoritate, cantitate neglijabila, fata de puberii indoctrinati, sansele noastre stau prost
Fools' names like fools' faces are often seen in public places :silly:
Vixxen
Junior Member
 
Mesaje: 156
Membru din: Joi Feb 14, 2002 10:06 am
Localitate: Ro

Mesajde Kryszti » Lun Feb 18, 2002 11:05 am

Initial trimis de Vixxen


io nu ma mai mir de nimic in ceea ce le priveshte
ce sa facem? propune ceva. adica, na, io m/am gandit sa le bat, dar am renuntat repede.....Kryszti, noi suntem o minoritate, cantitate neglijabila, fata de puberii indoctrinati, sansele noastre stau prost


da ma, asa e... Dar daca le impuscam?
Serios...Cantitate negiljabila mai mult sau mai putin, eu cred ca e o chestie de varsta. adica noi suntem ceva mai subtili si mai ineficienti, dar pustanii de 14-15 ani sunt activi si vz ce scrie pe foumul andre!!!
"Si nu stiu sa tac..."
cand e vorba de
"Un popor detergent incuiat in televizor"
Kryszti
Junior Member
 
Mesaje: 785
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 12:00 pm
Localitate: Buftea

Mesajde Vixxen » Lun Feb 18, 2002 11:43 am

Initial trimis de Kryszti


da ma, asa e... Dar daca le impuscam?
Serios...Cantitate negiljabila mai mult sau mai putin, eu cred ca e o chestie de varsta. adica noi suntem ceva mai subtili si mai ineficienti, dar pustanii de 14-15 ani sunt activi si vz ce scrie pe foumul andre!!!


ma, io nu ma duc acolo ca mi se face rau! fetele astea sunt urate, proaste, nu stiu sa cante, shi daca le/ash vedea vreodata numai de la gat in jos ash pune pariu serios ca sunt venite de pe shoseaua de centura. mai ales aia blonda! nu ca fatza ar exprima altceva...dar, na...
treaba cu impushcatu' e music in my ears...hehe...literally...dar! e o mare problema! ne baga ashtia la mititica shi pentru astea nu vreau sa fac nici un sacrificiu...asha ca mai trebuie sa lucram la tactica...bine ca am inceput
mare pacat ca in ceea ce priveshte muzica pushtanii de 14/15 ani fac regulile! trist, trist de 3 ori trist
Fools' names like fools' faces are often seen in public places :silly:
Vixxen
Junior Member
 
Mesaje: 156
Membru din: Joi Feb 14, 2002 10:06 am
Localitate: Ro

Mesajde Kryszti » Lun Feb 18, 2002 1:02 pm

Nashpa....
"Si nu stiu sa tac..."
cand e vorba de
"Un popor detergent incuiat in televizor"
Kryszti
Junior Member
 
Mesaje: 785
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 12:00 pm
Localitate: Buftea

Mesajde Vixxen » Lun Feb 18, 2002 1:32 pm

Initial trimis de Kryszti
Nashpa....


mda! but all is not lost yet!....
eu vreau sa shtiu cine's aia care canta fii original nu fii normal...etc...am o vecina care e innebunita dupa melodia asta (si dupa blondy...dar asta nu mai conteaza) si toata ziua o asculta taaaaaaaaaaaaaare de toooooooooooooot.
asha numai de informatie, alora cine le/a dat drumul din celula? cine sunt shi ce vor de la noi?
Fools' names like fools' faces are often seen in public places :silly:
Vixxen
Junior Member
 
Mesaje: 156
Membru din: Joi Feb 14, 2002 10:06 am
Localitate: Ro

Mesajde Kryszti » Lun Feb 18, 2002 1:37 pm

Initial trimis de Vixxen


mda! but all is not lost yet!....
eu vreau sa shtiu cine's aia care canta fii original nu fii normal...etc...am o vecina care e innebunita dupa melodia asta (si dupa blondy...dar asta nu mai conteaza) si toata ziua o asculta taaaaaaaaaaaaaare de toooooooooooooot.
asha numai de informatie, alora cine le/a dat drumul din celula? cine sunt shi ce vor de la noi?


Tonic, se numesc. Niste curci de pe la brasov. Au avut idiotenia aia cu mac-mac (ratoiu') si aia cu maria (negativul era un cover). Sunt la fundatia phoenix, deci cred ca aia le-a dat drumu'
Adevarul e ca clipul e super. Zici ca e facut tot afara! Pacat de piesa!
"Si nu stiu sa tac..."
cand e vorba de
"Un popor detergent incuiat in televizor"
Kryszti
Junior Member
 
Mesaje: 785
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 12:00 pm
Localitate: Buftea

Mesajde Vixxen » Lun Feb 18, 2002 1:45 pm

Initial trimis de Kryszti


Tonic, se numesc. Niste curci de pe la brasov. Au avut idiotenia aia cu mac-mac (ratoiu') si aia cu maria (negativul era un cover). Sunt la fundatia phoenix, deci cred ca aia le-a dat drumu'
Adevarul e ca clipul e super. Zici ca e facut tot afara! Pacat de piesa!


acum shtiu despre cine e vorba. am vazut shi clipul o data dar era fara sound shi nu am facut legatura. ai dreptate, e chiar fain facut.
da melodia e nasoala rau! sambata dimineata la 9 o asculta pubera de la 3! na mai dormi!
uite cum incolteshte alta intrebare
in mintea/mi adormita
marinela nitu.........:D :D :D :D :D ...ce parere ai???
Fools' names like fools' faces are often seen in public places :silly:
Vixxen
Junior Member
 
Mesaje: 156
Membru din: Joi Feb 14, 2002 10:06 am
Localitate: Ro

Mesajde Kryszti » Lun Feb 18, 2002 1:49 pm

Initial trimis de Vixxen
acum shtiu despre cine e vorba. am vazut shi clipul o data dar era fara sound shi nu am facut legatura. ai dreptate, e chiar fain facut.
da melodia e nasoala rau! sambata dimineata la 9 o asculta pubera de la 3! na mai dormi!
uite cum incolteshte alta intrebare
in mintea/mi adormita
marinela nitu.........:D :D :D :D :D ...ce parere ai???



Ce sa zic... Frumusetea e ceva relativ...
Dar nu si pentru Marinela nitu sau Georgia, cand toata lumea e de aceeasi parere: ;g :bleah:
"Si nu stiu sa tac..."
cand e vorba de
"Un popor detergent incuiat in televizor"
Kryszti
Junior Member
 
Mesaje: 785
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 12:00 pm
Localitate: Buftea

Mesajde Vixxen » Lun Feb 18, 2002 3:01 pm

Initial trimis de Kryszti



Ce sa zic... Frumusetea e ceva relativ...
Dar nu si pentru Marinela nitu sau Georgia, cand toata lumea e de aceeasi parere: ;g :bleah:



ok, cred ca am fost rai destul azi.
cand am zis marinela nitu ma gandeam la prestatia ei de pe nu shtiu ce canal englezesc (?) cand avea ciucuri atarnati de sfarcuri...it blew my mind, literally. m/am tratat o saptamana!
oricum e un specimen aparte
imi aduc amint numai un fragment de interviu
rep.: shi ati fost magulita ca miron v/a scris 70 si nu stiu cate poezii
mn: nu, de ce sa fiu magulita? miron scrie foarte frumos shi e talentat

need I say more?
Fools' names like fools' faces are often seen in public places :silly:
Vixxen
Junior Member
 
Mesaje: 156
Membru din: Joi Feb 14, 2002 10:06 am
Localitate: Ro

Mesajde Kryszti » Lun Feb 18, 2002 3:07 pm

Initial trimis de Vixxen
ok, cred ca am fost rai destul azi.
cand am zis marinela nitu ma gandeam la prestatia ei de pe nu shtiu ce canal englezesc (?) cand avea ciucuri atarnati de sfarcuri...it blew my mind, literally. m/am tratat o saptamana!
oricum e un specimen aparte
imi aduc amint numai un fragment de interviu
rep.: shi ati fost magulita ca miron v/a scris 70 si nu stiu cate poezii
mn: nu, de ce sa fiu magulita? miron scrie foarte frumos shi e talentat need I say more?


Hai ma, serios?!! Vorba celor de la sarmale reci... Prostia la putere! (asta chiar e idee de schimbat semnatura...)
Asa e, am fost rai. Dar hai sa vorbim despre ceva bun din muzica romaneasca. A... a.... Nu stiu acum, dar sunt sigur ca trebuie sa existe...
Kryszti
Junior Member
 
Mesaje: 785
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 12:00 pm
Localitate: Buftea

Mesajde Vixxen » Lun Feb 18, 2002 3:24 pm

Initial trimis de Kryszti


Hai ma, serios?!! Vorba celor de la sarmale reci... Prostia la putere! (asta chiar e idee de schimbat semnatura...)
Asa e, am fost rai. Dar hai sa vorbim despre ceva bun din muzica romaneasca. A... a.... Nu stiu acum, dar sunt sigur ca trebuie sa existe...


foarte serios, shi am prins faza live de am incremenit cu fatza/n tembelizor. da am zis, no, muiere frumoasa shi deshteapta mai rar...da oare ei de ce nu i/o dat bunu' D/zeu nici un pic de minte
apoi am revenit asupra afirmatiei shi am zis, saraca, pe asta chiar or facut/o din resturi....

ceva bun in muzica romaneasca?
mie imi plac parazitzii
shi la nivel de dulcegarii shi sentimentalisme directia 5 e ok
Fools' names like fools' faces are often seen in public places :silly:
Vixxen
Junior Member
 
Mesaje: 156
Membru din: Joi Feb 14, 2002 10:06 am
Localitate: Ro

Mesajde Kryszti » Lun Feb 18, 2002 3:56 pm

Initial trimis de Vixxen
foarte serios, shi am prins faza live de am incremenit cu fatza/n tembelizor. da am zis, no, muiere frumoasa shi deshteapta mai rar...da oare ei de ce nu i/o dat bunu' D/zeu nici un pic de minte apoi am revenit asupra afirmatiei shi am zis, saraca, pe asta chiar or facut/o din resturi....
ceva bun in muzica romaneasca?
mie imi plac parazitzii
shi la nivel de dulcegarii shi sentimentalisme directia 5 e ok


Directia 5?! A fost fain la inceput (dac-ai sti, am nevoie de ine etc.). Dar cand fac acelasi lucru de 2 an, au inceput sa ma plictiseasca.
Parazitii sunt cool cu ultimul album. Mi-au placut trei piese de pe el, ca atat am auzit la radio.
Tu esti cu hip-hopu' sau doar parazitii iti plac?
"Si nu stiu sa tac..."
cand e vorba de
"Un popor detergent incuiat in televizor"
Kryszti
Junior Member
 
Mesaje: 785
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 12:00 pm
Localitate: Buftea

Mesajde Vixxen » Lun Feb 18, 2002 4:07 pm

[quote]Initial trimis de Kryszti


Directia 5?! A fost fain la inceput (dac-ai sti, am nevoie de ine etc.). Dar cand fac acelasi lucru de 2 an, au inceput sa ma plictiseasca.
Parazitii sunt cool cu ultimul album. Mi-au placut trei piese de pe el, ca atat am auzit la radio.
Tu esti cu hip-hopu' sau doar parazitii iti plac?
[/QUOTE

daca's cu hip/hopu'? nu. n/ash zice. parazitii imi plac pentru ca sunt originali shi au ceva de spus, fac asta din pasiune fara vreun alt motiv....mai mult sau mai putin, oricum...imi plac
in general imi place muzica care (permitetzi?)/ce imi spune ceva.
shi nu ma refer la aplicatii in plan sentimental
cam asta e treaba
tu de facto shi de iure ce preferi, daca tot facem schimb de preferinte..?
Fools' names like fools' faces are often seen in public places :silly:
Vixxen
Junior Member
 
Mesaje: 156
Membru din: Joi Feb 14, 2002 10:06 am
Localitate: Ro

Mesajde Kryszti » Lun Feb 18, 2002 4:53 pm

Initial trimis de Vixxen
daca's cu hip/hopu'? nu. n/ash zice. parazitii imi plac pentru ca sunt originali shi au ceva de spus, fac asta din pasiune fara vreun alt motiv....mai mult sau mai putin, oricum...imi plac
in general imi place muzica care (permitetzi?)/ce imi spune ceva.
shi nu ma refer la aplicatii in plan sentimental
cam asta e treaba
tu de facto shi de iure ce preferi, daca tot facem schimb de preferinte..? [/B]


Rockereala. IN general trupe mai putin consacrate. Luna amara, Implant pt.refuz, Destin balcanic, Cargo, Ab4, Omul cu sobolani. Apoi baba novac, vama veche, sarmale reci, iar ca muzica comerciala stigma si bosquito. dar oricare sunt mai slabi decat tot ce e afara!
"Si nu stiu sa tac..."
cand e vorba de
"Un popor detergent incuiat in televizor"
Kryszti
Junior Member
 
Mesaje: 785
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 12:00 pm
Localitate: Buftea

Mesajde Mirela » Lun Feb 18, 2002 5:21 pm

dinu...mama....sa stii ca esca o fo'in playboy...o fi ramas revista pe tarabe saptamana aia!!???!!!?.......
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Vixxen » Mar Feb 19, 2002 8:40 am

Initial trimis de Kryszti


Rockereala. IN general trupe mai putin consacrate. Luna amara, Implant pt.refuz, Destin balcanic, Cargo, Ab4, Omul cu sobolani. Apoi baba novac, vama veche, sarmale reci, iar ca muzica comerciala stigma si bosquito. dar oricare sunt mai slabi decat tot ce e afara!

da uite de stigma uitasem, sunt ok....
vama veche imi place dar de la albumu vama veche parca n/au scos mare lucru...poate nu shtiu io
bosquito ma enerveaza de moooooooor. ce/i drept daca nu/i vad parca merge. frontmanu' ma scoate din sarite!!!!!!!!
sarmalele reci....hm.hm.hm.....nu prea imi plac
pe restul i/am ascultat mult prea putin ca sa ma pot pronunta
Fools' names like fools' faces are often seen in public places :silly:
Vixxen
Junior Member
 
Mesaje: 156
Membru din: Joi Feb 14, 2002 10:06 am
Localitate: Ro

Mesajde Kryszti » Mar Feb 19, 2002 9:35 am

Sa stii ca si eu am avut aceeasi opinie despre bosquito. Dar i-am vazut la festivalul berii live si apoi am ascultat 2 balade cu ei (imitatie de dragoste si explozie solara) care sunt super. Cineva mi-a dat sa ascult tot albumul si surprinzzator chiar au aajuns sa imi placa.
Cat despre vama veche, ultima chestie (nu ne mai trageti pe dreapta) e naspa, dar e piesa de atmosfera in concerte, iar alea de pe primul album sunt geniale. Eu cred ca Chirila e cel mai adevarat vocal si cel mai bun showman din muzica romaneasca.
"Si nu stiu sa tac..."
cand e vorba de
"Un popor detergent incuiat in televizor"
Kryszti
Junior Member
 
Mesaje: 785
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 12:00 pm
Localitate: Buftea

Mesajde Vixxen » Mar Feb 19, 2002 9:49 am

Initial trimis de Kryszti
Sa stii ca si eu am avut aceeasi opinie despre bosquito. Dar i-am vazut la festivalul berii live si apoi am ascultat 2 balade cu ei (imitatie de dragoste si explozie solara) care sunt super. Cineva mi-a dat sa ascult tot albumul si surprinzzator chiar au aajuns sa imi placa.
Cat despre vama veche, ultima chestie (nu ne mai trageti pe dreapta) e naspa, dar e piesa de atmosfera in concerte, iar alea de pe primul album sunt geniale. Eu cred ca Chirila e cel mai adevarat vocal si cel mai bun showman din muzica romaneasca.

uite la ama veche iti dau dreptate. numai ca o fi el chirila bun la muzica dar am impresia ca sufera de putina megalomanie...iar faptul ca pe unde apare e cu mama/sa dupa el...nu shtiu...oricum, astea sunt probleme personale
in ceea ce priveshte muzica both thumbs up:o la albumul vama veche
in ceeace/i priveshte pe bosquito ...poate m/ai convins sa take a closer look who knows...
Fools' names like fools' faces are often seen in public places :silly:
Vixxen
Junior Member
 
Mesaje: 156
Membru din: Joi Feb 14, 2002 10:06 am
Localitate: Ro

Mesajde Kryszti » Mar Feb 19, 2002 10:15 am

Initial trimis de Vixxen

uite la ama veche iti dau dreptate. numai ca o fi el chirila bun la muzica dar am impresia ca sufera de putina megalomanie...iar faptul ca pe unde apare e cu mama/sa dupa el...nu shtiu...oricum, astea sunt probleme personale
in ceea ce priveshte muzica both thumbs up:o la albumul vama veche
in ceeace/i priveshte pe bosquito ...poate m/ai convins sa take a closer look who knows...


Ce sa zic, asa e... Dar ce face pe scena mi se pare super, asa ca restul nu mai conteaza!
De sport sangeros 3 ce zici? Mie mi se pare ca e o trupa cam de doi bani. Adica, doar mistocareala? Sa nu zici nimic serios? Doar aceleasi si aceleasi rime si parodi?!! (asta apropos de muzica rock proasta)
"Si nu stiu sa tac..."
cand e vorba de
"Un popor detergent incuiat in televizor"
Kryszti
Junior Member
 
Mesaje: 785
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 12:00 pm
Localitate: Buftea

Mesajde Vizitator » Mar Feb 19, 2002 10:33 am

uite la ama veche iti dau dreptate. numai ca o fi el chirila bun la muzica dar am impresia ca sufera de putina megalomanie...iar faptul ca pe unde apare e cu mama/sa dupa el...nu shtiu...oricum, astea sunt probleme personale
in ceea ce priveshte muzica both thumbs up:o la albumul vama veche
in ceeace/i priveshte pe bosquito ...poate m/ai convins sa take a closer look who knows...


Tzi-am urmarit posturile cu suficienta atentzie . Nu sunt psiholog, dar remarc la tine un super complex de inferioritate. Poate shi de'aia din punctul tau de vedere, totzi sunt plini de figuri, fumuri shi alte aere. Cred ca habar nu ai despre ce vorbeshti shi in general te bagi in seama numai ca sa fi in centrul atentziei (complexul ala de inferioritate). Probabil ca nu itzi dai seama, insa toate discutziile pe care le portzi, le portzi de pe pozitzia celui care le shtie pe toate ca un om mare, in timp ce interlocutorii sunt nishte amaratzi care ar avea numai de invatzat daca ar privi shi catre geniul tau creator. Mi-e teama ca nici Vixxen nu prea shti ce reprezinta.
Vizitator
 

Mesajde Kryszti » Mar Feb 19, 2002 10:40 am

Initial trimis de Unregistered
Tzi-am urmarit posturile cu suficienta atentzie . Nu sunt psiholog, dar remarc la tine un super complex de inferioritate. Poate shi de'aia din punctul tau de vedere, totzi sunt plini de figuri, fumuri shi alte aere. Cred ca habar nu ai despre ce vorbeshti shi in general te bagi in seama numai ca sa fi in centrul atentziei (complexul ala de inferioritate). Probabil ca nu itzi dai seama, insa toate discutziile pe care le portzi, le portzi de pe pozitzia celui care le shtie pe toate ca un om mare, in timp ce interlocutorii sunt nishte amaratzi care ar avea numai de invatzat daca ar privi shi catre geniul tau creator. Mi-e teama ca nici Vixxen nu prea shti ce reprezinta.


N-ai remarcat ca aici toti ne spunem parerile? Inclusiv vixxen, inclusiv tu.
Daca nu esti psiholog, ce dzeu stii despre ce complexul de inferiorite?! DAr vorba ceea, de-o foloseam eu de semnatura: "Orice este posibil. Cand habar n-ai despre ce e vorba"!
"Si nu stiu sa tac..."
cand e vorba de
"Un popor detergent incuiat in televizor"
Kryszti
Junior Member
 
Mesaje: 785
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 12:00 pm
Localitate: Buftea

Mesajde Vixxen » Mar Feb 19, 2002 10:41 am

Initial trimis de Kryszti


Ce sa zic, asa e... Dar ce face pe scena mi se pare super, asa ca restul nu mai conteaza!
De sport sangeros 3 ce zici? Mie mi se pare ca e o trupa cam de doi bani. Adica, doar mistocareala? Sa nu zici nimic serios? Doar aceleasi si aceleasi rime si parodi?!! (asta apropos de muzica rock proasta)

n/am ascultat. habar n/am ce sa zic despre ei
se poate considera o lacuna? din cate spui tu nu pare ca ash fi pierdut ceva
Fools' names like fools' faces are often seen in public places :silly:
Vixxen
Junior Member
 
Mesaje: 156
Membru din: Joi Feb 14, 2002 10:06 am
Localitate: Ro

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 33 vizitatori

cron