Thread pentru locomani

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde Invincible » Mar Ian 20, 2009 5:25 pm

deci dragul meu Scatofag, si Oribil Mosh, ultimul vostru user valabil va fi ala cu nume rusesc.
asta pana voi obtine adresa scatofagului si vom pune la cale o intalnire forumista.

Cat despre tine, Kesule, o sa trec la fapte in viatza reala. o sa iti fac o publicitate pe blogul meu, pana vei fi aruncat de sefi si prieteni acolo unde-ti este locul -in buda!
Ti-am cautat ieri numele cu google; am zis ca poate o fi pe undeva, ca autor/coautor la vro carte, ca doar ai facut masteratul, nu?
Vad ca google spune tot atatea lucruri cat spune despre o nulitate. Iti fac eu reclama. ********, nu? ;) (Mierloi, scuteste-ma; ceteste regulamentu in anm!)
sper sa i se nazareasca cuiva sa-ti caute numele cu google, sa afle ce hram porti! bafta! :D

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Cr3tinel, tze mai face tu?
Zoroxel? te-ai lasat de tot de scris aici de can a fugit retardu cu gheata in anus? :D
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde kant emir » Mar Ian 20, 2009 9:17 pm

deci vreau sa stiti ca m-am saturat extrem de urdorile voastre mucegaite, si ma agaseaza la nesfarsit sa modific, iar si iar, posturile unui subdezvoltat casa protejez intimitatea (pe care, dealtfel, nici n-am de unde s-o cunosc, si nici nu ma priveste deloc) altuia, sau sa inlatur gunoiul pe care cel de-al doilea l-a pus in posturile primului


dragii mei, am avut nenumarate ocazii sa ma edific in privinta voastra - sunteti, amandoi, niste ofticati fara masura, fara bun-simt, fara limite, fara tact, fara respect pentru presupusul dusman, fara respect pentru apropiatii acestora, fara respect pentru oamenii care mai intra si citesc forumurile pe care va decorati si impodobiti unul pe altul; nici macar nu sunteti in stare sa realizati ca atunci cand aruncati sudalma, mizeria spurca mai intai gura din care iese; nici macar nu intelegeti ca reprosurile voastre sunt neintemeiate, fiindca sunteti din acelasi aluat si n-aveti niciunul dintre voi niciun strop de noblete, de moralitate sau de un minimal just echilibru; va bateti cu pumnul in piept, fiecare, ca sunteti iubitori de libertate si ca respecatati reguli (of, de cate ori n-ati invocat reguli si regulamente?), dar iubiti doar libertatea proprie si invocati regulile pentru a semnala gresala celuilalt


astea fiind zise, sper sa pricepeti ca jocul s-a incheiat fara niciun invingator (pentru ca nu are cine pe cine si cu ce sa invinga; sunteti niste pustani fara minte care se tot ameninta la nesfarsit, si care nu fac decat un taraboi suparator), desi voi va imaginati intr-una ca sunteti, mereu, deasupra


si nu mai incercati sa amestecati forumurile, nu mai deschideti alte threaduri in genul acestuia




gata
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Anterior

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron