de ce femeile sunt c***e, dar barbatii au "palmares"?

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

de ce femeile sunt c***e, dar barbatii au "palmares"?

Mesajde dellicio » Sâm Sep 01, 2007 4:50 pm

v-ati gandit vreodata, voi, toti astia care coborati femeia la rangul de "c***a" in toate posturile astea, ca nu faceti decat se la numarati pe acelea cu care nu v-a iesit nimic? urat. misogin si porcesc. tipic masculin, de fapt.
Avatar utilizator
dellicio
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Vin Aug 31, 2007 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Sâm Sep 01, 2007 6:41 pm

iar ideea e ca?
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde SEFU_SCARII » Sâm Sep 01, 2007 6:47 pm

eu ma gandesc mereu, dar te inseli amarnic cu asemenea afirmatii neintemeiate. de unde cunosti tu pe fiecare in parte sa zici ce a iesit si ce a intrat???
Toate femeile sunt curve, nu doar alea pe care le enumar eu sau x sau y
SEFU_SCARII
Junior Member
 
Mesaje: 218
Membru din: Mie Iul 23, 2003 10:22 pm
Localitate: Europa Româneascã

Mesajde cr3tz » Sâm Sep 01, 2007 7:03 pm

yo cre k asta e v1rg1n.s1 baga si el posturi la deruta pe aici.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde SEFU_SCARII » Sâm Sep 01, 2007 8:22 pm

auzi domle ce indignare. cum sa faci o femeie curva???
ori e gay si cel mai bun prieten e o fata care se plange ca de ce ma fac baietii curva cand eu doar nu am vrut sa ma fut cu ei, din cauza nu dadeau bani destui!

raspunde me la postu meu daca poti
SEFU_SCARII
Junior Member
 
Mesaje: 218
Membru din: Mie Iul 23, 2003 10:22 pm
Localitate: Europa Româneascã

Mesajde cr3tz » Sâm Sep 01, 2007 8:25 pm

sefule spune drept ce sport ai practicat si ce palmares ai.ori la ce ai fost olimpic in liceu si iara baga ce palmares ai.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde dellicio » Sâm Sep 01, 2007 8:28 pm

tu esti un cretin notoriu. daca alora pe care le futi tu (presupunand ca nu le platesti inainte) le-ai spune ca sunt curve, urmat de "hai sa ne futem"... prietene... ai fi inca virgin. prin urmare, abtine-te de la orice alt comentariu, pt ca nu esti decat un al imbecil care are impresia ca puncteaza de fiecare data. presupun ca pana acum ai lins juma de cartier si pupat in pula, daca toata dom'soarele din patul tau sunt curve. ...sau.. iti place gustul de la pula altuia? zbori... ca nu stii ce prostii vorbesti..
vivent vos rêves, ne rêvent pas votre vie
Avatar utilizator
dellicio
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Vin Aug 31, 2007 11:00 pm

Mesajde dellicio » Sâm Sep 01, 2007 8:30 pm

iar minorii... ar trebui sa stea acasa cu partintii, sa spele vase. creztule, hai pa! mai ai tu pana ajungi sa treci prin ce am trecut eu, nu mai vorbesc de realizari. asta ca sa nu intru in detalii, ca oricum pentru tine totul e SF. sau.. esti si tu atat de viril incat ai pupat in pula tot cartierul?
vivent vos rêves, ne rêvent pas votre vie
Avatar utilizator
dellicio
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Vin Aug 31, 2007 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Sâm Sep 01, 2007 8:38 pm

nene dellicio se numeste buton de edit si il poti folosi cu incredere.aici nu se discuta varsta mea.

zi si mie cine ti-a futut prietena ca il bat eu ,serios.auzi la el,iti fute prietena si o mai face si tarfa.sefule sa iti fie rusine.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde dellicio » Sâm Sep 01, 2007 8:44 pm

spre linistea ta, eu n-am probleme de genul asta. afla cu surprindere ca, chiar daca mi-ar fute altul prietena, i-as face-o bucuros cadou. asta pentru ca ea doar atat ar merita, si el la fel, pe una care s-ar fute la comanda cu altul. deci, am scapat de violenta.
vivent vos rêves, ne rêvent pas votre vie
Avatar utilizator
dellicio
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Vin Aug 31, 2007 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Sâm Sep 01, 2007 8:48 pm

da poate nu se fute doar la comanda.adica nu stiu cum le dresezi tu,da paote se fute din palcere cu ala.asta pt ca tu nu o satisfaci in pat.da limbi in pizda dai?
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde rudot3l » Sâm Sep 01, 2007 8:57 pm

Cretzule , eu am impresia ca tie iti sta pielea pe putzulica creatza de prea multa vreme. Ia zi-ne si noua stii macar ce e aceea o erectie.
Eu impartassesc parerea lui Dellicio pentru simplu motiv ca este civilizat si educat sa acorzi aceleasi criterii de evaluare ambelor sexe. De altfel , expresia de mai sus cu pupatul in pula a cartierului este doar o alta cale de a demostra ca ELE sunt mai civilizate ca NOI.
Cel putin eu unul nu am auzit niciodata de vre-o femeie care ii spune prietenei ei " nu te culca tu cu ala ca e ca si cum ai linge in pizda jumate de cartier "
..........
astept opinii , civilizate daca se poate
rudot3l
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Sep 01, 2007 8:52 pm
Localitate: in miez...

Mesajde dellicio » Sâm Sep 01, 2007 8:58 pm

esti haios... te las sa crezi in continuare ca esti ruda cu don juan.. sau cassanova, care'o fi cel mai potrivit pentru dimensiunile tale impresionante, abilitatile nemaiintalnite, si bineinteles, sharmul de care dai dovada. poate pana maine pe vremea asta dai si de una care te trimite de unde ai iesit pentru ca nu ti-au ajuns banii. c ya!
vivent vos rêves, ne rêvent pas votre vie
Avatar utilizator
dellicio
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Vin Aug 31, 2007 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Sâm Sep 01, 2007 9:06 pm

tre sa recunosc ca nu am nici 17 ani...am doar 13.am vrut sie u sa ma dau mare si nu a mers.da voi tot sunteti ciudati,sau cel putin fraieri.

dellicio daca tu pupi tot cartierul in pula tre sa o facem si noi?bine ca ti-ai schimbat semnatura.

rudotel cred ca e una bucata clona invincibilu ~p :calm:
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde dellicio » Sâm Sep 01, 2007 9:15 pm

n-ai inteles nimic. iesit dracu de pe topicu' asta ca esti prost. mai bine ziceai ca ai 25 si esti pe invers. hai sa nu ne mai luam unul de altul ca nu e deloc productiv. pe mine ma irita prostia iar pe tine te excita curvele. cat se poate de clar.
vivent vos rêves, ne rêvent pas votre vie
Avatar utilizator
dellicio
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Vin Aug 31, 2007 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Sâm Sep 01, 2007 9:25 pm

nu stiam ca esti curva.ca ma exciti la nebunie :D
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde SEFU_SCARII » Sâm Sep 01, 2007 9:30 pm

dellicio, taci fa.
adica dupa tine o femeie este curva cand suge pula mai multor indivizi? sau este oare o rusine sa dai limbi in pizda? sau esti tu singurul barbat (gay) de pe planeta care se indoieste de abilitatile sexuale ale lui cr3tz?
serios tu unde locuiesti, ai iesit pe afara in Romania vreodata???
termenul curva este folosit in argou pt a defini o futacioasa si perversa.
vad ca pervers esti, si dupa pm-urile adresate lui cr3tz in care se pot citi propuneri indecente pot deduce ca esti si futacios. adica esti o curva! (vezi? nu folosesc termenul numai pt fete. va tratez in egala masura. natzi. ai primit ce ai dorit. egaitate.)
SEFU_SCARII
Junior Member
 
Mesaje: 218
Membru din: Mie Iul 23, 2003 10:22 pm
Localitate: Europa Româneascã

Mesajde cr3tz » Sâm Sep 01, 2007 10:15 pm

bah ti-am zis sa nu mai postezi de pe contul meu?ce te bagi tu?omu vrea sa se exprime liber.lui ii plac fetele de nu sug decat pula lui.pun pariu ca e gelos si posesiv :P
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Dum Sep 02, 2007 12:57 am

dellicio zice:
tu esti un cretin notoriu. daca alora pe care le futi tu (presupunand ca nu le platesti inainte) le-ai spune ca sunt curve, urmat de "hai sa ne futem"... prietene... ai fi inca virgin. prin urmare, abtine-te de la orice alt comentariu, pt ca nu esti decat un al imbecil care are impresia ca puncteaza de fiecare data. presupun ca pana acum ai lins juma de cartier si pupat in pula, daca toata dom'soarele din patul tau sunt curve. ...sau.. iti place gustul de la pula altuia? zbori... ca nu stii ce prostii vorbesti..
[...]

iar minorii... ar trebui sa stea acasa cu partintii, sa spele vase. creztule, hai pa! mai ai tu pana ajungi sa treci prin ce am trecut eu, nu mai vorbesc de realizari. asta ca sa nu intru in detalii, ca oricum pentru tine totul e SF. sau.. esti si tu atat de viril incat ai pupat in pula tot cartierul?


rudot3l il sustine:
Eu impartassesc parerea lui Dellicio ...

ofi cinstit asa? casa nu zic de alte maruntisuri
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde cr3tz » Dum Sep 02, 2007 1:25 am

zi drept acum.care a cui clona e? ~p
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Dum Sep 02, 2007 1:37 am

mai greutz de demonstrat, da si rudotelu are ip fuarte apropiat - deci ie o treaba si cu iei
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde noOne2 » Mar Sep 04, 2007 10:54 am

de ce n-ar putea fi propria lui clona, sa-si dea singur dreptate!?:P ce, numa invincibilu ala sa aiba clone? sa se dea, dom'le, sa ajunga la toti :U
Avatar utilizator
noOne2
Junior Member
 
Mesaje: 143
Membru din: Sâm Mar 10, 2007 12:00 am

Mesajde Voidship » Mar Sep 04, 2007 7:32 pm

Femeile sunt curve dar barbatii au palmares pentru ca asta e (inca) mentalitatea societatii. Sper ca o data si o data sa se inteleaga ca 1) omului ii place sa se futa si 2) e bine si normal si de obicei sanatos ca omul sa se futa. Pentru cei care nu stiu (gen cretz, seful scarii si o droaie de cocalari) femeia e om.

Evident, crestinismul (si nu numai) e de vina pentru discriminarea femeii si pentru mentinerea ei intr-o postura supusa cu roluri bine stabilite. Inainte sa se inventeze prezervativul era oarecum logic sa nu te futi cu intregul sat, dar acum e pur si simplu trist sa stigmatizezi femeile pentru ca le place sexul.
Fecioarei Maria i-a fost implantat un embrion extraterestru al carui C.S. a fost adaptat la soma pamanteasca pentru a introduce legea non-hibridarii pe Pamant si pentru a strica programul de inginerie genetica al supercivilizatiei lui Satan.
Intrebari?
Avatar utilizator
Voidship
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Sâm Mai 01, 2004 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Mar Sep 04, 2007 9:36 pm

Pentru cei care nu stiu (gen cretz, seful scarii si o droaie de cocalari) femeia e om.

bine bre,prefer sa raman cocalar decat sa experimentez ca si tine.spune drept vladutz,mergi in ambele sensuri?
http://www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?albumId=38355360&ownerId=61460152¤tIndex=4

Evident, crestinismul (si nu numai) e de vina pentru discriminarea femeii
daca e asa,tu o sa arzi in iad :D
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Voidship » Mar Sep 04, 2007 9:55 pm

mey cretzule, pupicul e special pentru tine *ochi dulci*
acuma ca team agatat si mia-m descoperit adevarata natura in fatza ta eu zic ca nar fi rau sa trecem la treburi, nebunaticule
am uitat, te poop dulce :sperm:
Fecioarei Maria i-a fost implantat un embrion extraterestru al carui C.S. a fost adaptat la soma pamanteasca pentru a introduce legea non-hibridarii pe Pamant si pentru a strica programul de inginerie genetica al supercivilizatiei lui Satan.
Intrebari?
Avatar utilizator
Voidship
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Sâm Mai 01, 2004 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Mar Sep 04, 2007 10:38 pm

nu sunt gay,asta ca sa stabilim de la inceput.si cred ca tre sa citesti mai atent subiectul.probabil ca vrei sa il agati pe ala de a deschis acest subiect.ca el e ala de pupa in pula tot cartierul.asa ca iti urez succes.

p.s. daca vrei sa treci la treaba cu un tip,mergi pe vas ca acolo orice gaura cu par se ... intelegi tu.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Voidship » Mar Sep 04, 2007 10:56 pm

Nici eu nu sunt gay. Faceam misto grosolan de proasta calitate ca sa fiu in ton cu tine. Si acum, ontopic.
Fecioarei Maria i-a fost implantat un embrion extraterestru al carui C.S. a fost adaptat la soma pamanteasca pentru a introduce legea non-hibridarii pe Pamant si pentru a strica programul de inginerie genetica al supercivilizatiei lui Satan.
Intrebari?
Avatar utilizator
Voidship
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Sâm Mai 01, 2004 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Mar Sep 04, 2007 10:59 pm

exact.si acum on topic.

salut zorox,tu ce parere ai?
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde valmara » Mie Sep 05, 2007 6:28 am

ca esti destept de dai in gropi!
valmara
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mar Sep 04, 2007 6:23 pm
Localitate: fgyfd

Mesajde ZOROX » Mie Sep 05, 2007 5:21 pm

pt ca barbatii nu ies din boschet cu sloboz pe dinti.
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Următorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 23 vizitatori

cron