Ce-ai facut Kantemire?

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde Shaki » Dum Mar 30, 2008 11:06 pm

iauzi scavy... =))
bine ca shtiu de unde sa te iau =)))
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde kant emir » Dum Mar 30, 2008 11:09 pm

chair si la varsta mea (asta daca le mai fute cineva)

banc:
q: cine fluiera dupa jl_rona?
a: numa kukta


shtiu de unde sa te iau

de la (mpardon) dindaratu lu jl_rona?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde the_scavenger » Dum Mar 30, 2008 11:10 pm

Cum nu, nici n-as indrazni altceva. Nu cunosc problemele adevarate ale varstei - ale unei femei in conjunctura stipulata. Dar o cunosc pe tanti Georgeta. Cred :) Tu ar trebui sa stii mai bine. Daca te ajuta asta, e ok. E ok (din partea mea) si daca nu.
Oricum, de reinviat forumul ai reusit si asta merita apreciat, indiferent de metode. Noapte buna, jl_rona.

Da, cred ca imi place asa. Nu-i o chestie constanta, intratul meu pe formuri. Noapte buna si tie Shaki.

(am fost pe coclauri azi, am pus poze noi in albumul de pe picasa, cel de la linku din semnatura - daca tot sunt aici :D )
[url=picasaweb.google.com/cgcmsu][size=-2]pozne!
[/size][/url]
[url=picasaweb.google.com/mihaela.maresoiu][size=-2]pozne!![/size][/url]
Avatar utilizator
the_scavenger
Junior Member
 
Mesaje: 169
Membru din: Mie Mai 10, 2006 11:00 pm

Mesajde the_scavenger » Dum Mar 30, 2008 11:11 pm

M-ar fi vrut mama doctor, dar nicidecum proctolog. Si nici chiar psihiatru - extrema cealalta ;)
[url=picasaweb.google.com/cgcmsu][size=-2]pozne!
[/size][/url]
[url=picasaweb.google.com/mihaela.maresoiu][size=-2]pozne!![/size][/url]
Avatar utilizator
the_scavenger
Junior Member
 
Mesaje: 169
Membru din: Mie Mai 10, 2006 11:00 pm

Mesajde Shaki » Dum Mar 30, 2008 11:14 pm

noapte buna scavy :)
mai ascult un within temptation shi ma duc si io la somnic
sper sa dorm noaptea asta, ca ieri a fost un baeram cu manele pe-aci. care au inceput sa se dezlantzuie in miez de noapte :(
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde jl_rona » Dum Mar 30, 2008 11:31 pm

kant emir scrie:banc:
q: cine fluiera dupa jl_rona?
a: numa kukta



de la (mpardon) dindaratu lu jl_rona?


pa pariu ca daca ma vezi s-ar putea sa vrei sa ma futi iar io s-ar putea sa nu vreau sa te fut pe tine?

scavy, tu esti cretin sau de ce-o tot bagi pe tanti asta?
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde noOne2 » Lun Mar 31, 2008 7:26 am

ai o parerea prea buna despre tine, draga.; nici kukta nu cre ca ar fluiera dupa tine. esti o infectie ce sfideaza legile fizicii.
.
Avatar utilizator
noOne2
Junior Member
 
Mesaje: 143
Membru din: Sâm Mar 10, 2007 12:00 am

Mesajde piskeshu » Lun Mar 31, 2008 7:46 am

Jl rona, tu m-ai adaut pe ym? Cu L.?
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde cr3tz » Lun Mar 31, 2008 7:59 am

emire indiferent ce ai facut, sper ca ai facut cu cap :P
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Lun Mar 31, 2008 8:08 am

oricat ati da-o la intors de o saptamana o pupati pe jeleu in pizda cu mic si mare, ba chiar va rugati de ea sa vina ape forumu creme de la creme. ~p

jeler, ne-ai invins in gura.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde cr3tz » Lun Mar 31, 2008 9:13 am

eu o iubesc si ea stie asta :D

p.s. asta daca e tipa si nu tip
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Lun Mar 31, 2008 11:25 am

jl_rona scrie:pa pariu ca daca ma vezi s-ar putea sa vrei sa ma futi iar io s-ar putea sa nu vreau sa te fut pe tine?

da tu pui pariu ca sar putea sa nu vreau io sa te vad?
ba chiar va rugati de ea sa vina ape forumu creme de la creme.

daca te intereseaza parerea mea sincera: cred ca nar fi deloc o miscare inteleapta, si nar folosi nimanui

bine, io mas mai bucura de oleaca de ciondac, da' atata


tziu nainte pariul cu integrarea pe loco
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Lun Mar 31, 2008 11:48 am

sper sa vina, sa dea dzeu sa castigi pariul cut ine insuti.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde jl_rona » Lun Mar 31, 2008 12:14 pm

kant emir scrie:da tu pui pariu ca sar putea sa nu vreau io sa te vad?


Da. Hai nu fi rau si zi si mie ca inca mai sunt buna de pula...

http://bp3.blogger.com/_1ymr9DLlsXw/R_C3Cjs3JdI/AAAAAAAABWU/HmD8Zqy4PmI/s1600-h/DSC_0377.JPG

ba, nu e nici o crema acolo, ca am vazut eu ce e, dar se discuta INCA liber, cu pula, cu pizda, cu futere, asa cum ne place noua, nu ca in forumul de bucuresteni frustrati pe care l-am gasit azi noapte.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde piskeshu » Lun Mar 31, 2008 12:18 pm

da cu fatza nu futi?

liber o pl, io-s banat nelimitat acolo, nu te iluziona, ala e forumu cumintenia.ro
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde kant emir » Lun Mar 31, 2008 2:06 pm

nu e nici o crema acolo, ca am vazut eu ce e, dar se discuta INCA liber

ba da, este multa crema p'acolo

numa ca stem preteni, ne stim destul de bine asa ca nu prea ne mai indemnam la discutii seriuase (din care sa reeasa uarece evidentze)

si de discutat se discuta extrem de liber, si probabil ca asa o sa ramana vejnic

dar nah, e o libertate in care nimeni nu simte nevoia sa spuna altcuiva ca e vaca, sau ca e dobitoc, sau ca sa faca si sa dreaga cu stramoshii si cu urmashii lu ics sau lu igrec

asa ca pedepsele exista doar in teorie, nu se pot aplica merlucilor pentru ca merlucii nau ce greshi casa le merite



de aia ie pijke banat permanent (i se mai da drumu, cand si cand, da prima lui grija ie sa injure, grosolan si de pomana, fro doi-trei omuletz de p'acolo, asa ca il legam iute napoi), ca nu se poate integra, nui deal casei

ca alfel nu iar avea nimeni grija, nici lui
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Lun Mar 31, 2008 2:09 pm

is banat ca esti tu oaresce sefulet, nu de aia.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde kant emir » Lun Mar 31, 2008 2:14 pm

man

nu mai fi aiurit - te-ai putut tu abtzine de la injurat lumea? mai ales in conditiile in care erai absolut singurul care injura useri

shapoi: o plans cineva dupa tine? ai plans tu dupa noi? ca nici tu nu intri cu placere pe merluc, ci intri sbarlit si gata de rasboiu

uite, eu merg acuma si iti scot banul - ce-o sa faci? cu cata lume o sa te rafuiesti?

(numi zi ca nu, ca nu te cred; posam zici ca nu azi, si ca nu maine - asta as putea sa cred)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Lun Mar 31, 2008 3:21 pm

intra tu pe ym si da-mi parola ca n-o mai stiu, aia ce mi-ai pus-o ultima oara.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde jl_rona » Lun Mar 31, 2008 9:02 pm

piskeshu scrie:da cu fatza nu futi?

liber o pl, io-s banat nelimitat acolo, nu te iluziona, ala e forumu cumintenia.ro


O sa fut cu fatza cand o sa am eu chef.

Daca erai inteligent, o gaseai pana acum.

Nu te mai strofoca atata cu merlucius ca nu cred c-o sa am timp de el.

piskeshu scrie:Jl rona, tu m-ai adaut pe ym? Cu L.?


Nu te-a adaugat nimeni pe nici un YM. Daca vrei adauga-ma tu, ca cica barbatul tre sa-si bage pula si femeia sa stea, nu e asa regula?

Ce L?

piskeshu scrie:oricat ati da-o la intors de o saptamana o pupati pe jeleu in pizda cu mic si mare, ba chiar va rugati de ea sa vina ape forumu creme de la creme. ~p

jeler, ne-ai invins in gura.


Si din spate nu? :( Nu mai pupati nici o poza. S-a-nchis. Sa nu primesc si eu un compliment cat de mic. Mitocani provinciali.

kant emir scrie: tziu nainte pariul cu integrarea pe loco


Pe Locomotiva o sa ma duc probabil doar ca sa le spun lu crash si lu ugly mosh sa-si bage locomotiva-n cur ca sa poa sa scoata abur pe nas.

Am si eu un ego, nu ma fut ei asa cum vor, fara misto acuma. Uite banarea uite debanarea. Sa se joace cu pula lor in stilul asta, frecand-o-n sus si-n jos.

Pishky, merci dar nu e nevoie sa te mai agiti pentru mine. E un forum de mana a doua oricum (din ce-am vazut eu intr-o zi de stat acolo).

Asta asa mort cum e, cacat uscat si tot e mai bun.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Daimon » Lun Mar 31, 2008 9:49 pm

noroc ca tu esti o lady de mana intai.

revin la obsesia mea, un psiholog te-ai gandit sa consulti? de fapt cred ca esti de psihanaliza direct. ar putea iesi niste chestii interesante cu obsesiile/frustrarile tale ;)
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde jl_rona » Lun Mar 31, 2008 10:05 pm

[quote="Daïmon"]noroc ca tu esti o lady de mana intai.

revin la obsesia mea, un psiholog te-ai gandit sa consulti? de fapt cred ca esti de psihanaliza direct. ar putea iesi niste chestii interesante cu obsesiile/frustrarile tale ]

Frustrarile mele n-au nici o legatura cu obtuzitatea multora.

Am scris si lucruri frumoase pe aici, la care nu mi s-a raspuns sau mi s-a raspuns doar cu caterinca, asa ca in momentul cand realizezi ca oamenii nu pot mai mult, te apuci si tu de caterinca si te-njuri unul pe altul pana cand te plictisesti intr-o zi si eventual te muti (intr-un alt forum unde, cu putine exceptii, vei gasi aceeasi situatie).

Eu v-am mai spus voua: formarea bunului gust in viata e grea si cere mult efort, asa ca lumea prefera sa faca caterinca (pe care de multe ori nici nu o face bine).

Cea mai mare frustrare a mea nu e ca n-am barbat, copil si d-astea. Asta pot s-o fac in 9 luni.

Frustrarea mea cea mai mare e ca dupa ce am ajuns prin munca imensa sa fiu cat de cat un personaj apreciat macar aici pe net (unde pilele din viata de toate zilele nu mai functioneaza si unde esti total stapan pe statutul tau), acum nu am timp sa continui ce am inceput si sa ma dezvolt intelectual atata cat mi-ar permite creierul, din cauza serviciului care imi mananca 13 ore pe zi si unde nu am net, nu am nimic, nu ca majoritatea dintre voi care stati la servici si frecati tziparul pe forumuri.

Nu zice nimeni ca frecarea tziparului nu e buna, ca doar asta fac si eu acuma, te relaxeaza, dar in timp ce eu (sper, cel putin) ca sunt doar intr-o pauza intelectuala, pentru voi asta pare sa fie viata de zi cu zi.

Poate nu e asa (kanti o sa sara in capul meu cu "trebuiesc" si alte chestii).

E drept ca omul nu e incult si nici prost, dar nu cu el am eu ce am, ci cu voi ceilalti care imi sariti in cap nejustificat si ma trimiteti la psihiatru in loc sa va duceti voi la alfabetizare.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Daimon » Lun Mar 31, 2008 10:20 pm

pai nu cred ca in afara de mine te-a mai trimis cineva la psihiatru. nush cum vezi tu situatia, dar discutia cu un om in domeniu chiar te poate ajuta sa te descoperi. daca tu crezi ca esti mult peste nivelul asta, ok. tu stii mai bine.
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde the_scavenger » Lun Mar 31, 2008 10:27 pm

Tre' sa recunosc: jl_rona, imi esti din ce in ce mai simpatica. Si forumu asta e mai viu de cand cu tine. Spui si lucruri bune, nu doar eliberari de frustrari in katerinca, ai dreptate. Si te tzii bine pt. varsta ta! :).

Toti suntem nebuni, n-ar trebui sa ne ascundem atat dupa fraze chitzibusite si eliberari de ratiuni tipizate. Si singuri ajungem oricum sa fim vreodata, de ce am gandi altfel?

(Am dat o raita si prin veraland..)
[url=picasaweb.google.com/cgcmsu][size=-2]pozne!
[/size][/url]
[url=picasaweb.google.com/mihaela.maresoiu][size=-2]pozne!![/size][/url]
Avatar utilizator
the_scavenger
Junior Member
 
Mesaje: 169
Membru din: Mie Mai 10, 2006 11:00 pm

Mesajde kant emir » Lun Mar 31, 2008 10:29 pm

(kanti o sa sara in capul meu cu "trebuiesc" si alte chestii).

nu tzam sarit in cap decat in momentu in care teai apucat sam dai lectii
(sau sa ma indemni sa folosesc o linba care nah, nu ca tzie straina, da ceva-ceva secrete tot itz mai ascunde)

si vaz ca te mananca sa-i mai trimitz si pe altzii la alfabetizari (num place sa dau sfaturi, da un hint tot tzajda: nu te mai loa dupa aparentzele cu care defilam)
formarea bunului gust in viata e grea si cere mult efort

fata tatii, smorio ca nam nica cu tine, nu vreau satz dau lectii si nici sa te pun la coltz

da' nu te mai pripi cu judecarea, si ia in calcul ca "bunul gust" al unora sar putea sa insemne cu totu alceva decat "bunu gust" pentru tine; si nu neaparat in avantaju tau, aceasta diferentza


mai bine lasa patema si dao pe caterinci: bune, rele, cum neom pricepe si noi, da fara pus la inima
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde jl_rona » Lun Mar 31, 2008 10:30 pm

the_scavenger scrie:
(Am dat o raita si prin veraland..)


JESUS! sa nu-i dai lu pishky linku ca te linsez!
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde jl_rona » Lun Mar 31, 2008 10:32 pm

[quote="kant emir"]nu tzam sarit in cap decat in momentu in care teai apucat sam dai lectii
(sau sa ma indemni sa folosesc o linba care nah, nu ca tzie straina, da ceva-ceva secrete tot itz mai ascunde)

si vaz ca te mananca sa-i mai trimitz si pe altzii la alfabetizari (num place sa dau sfaturi, da un hint tot tzajda: nu te mai loa dupa aparentzele cu care defilam)

fata tatii, smorio ca nam nica cu tine, nu vreau satz dau lectii si nici sa te pun la coltz

da' nu te mai pripi cu judecarea, si ia in calcul ca "bunul gust" al unora sar putea sa insemne cu totu alceva decat "bunu gust" pentru tine]

Singura chestie de prost gust sunt clestisorii de plastic pe care mi-i pun in cap si la care nu pot renunta in ruptul capului.

In rest gustul meu e perfect.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde the_scavenger » Lun Mar 31, 2008 10:32 pm

l-am si uitat.. era ceva cu gugal oricum, nu secret militar. ;)
[url=picasaweb.google.com/cgcmsu][size=-2]pozne!
[/size][/url]
[url=picasaweb.google.com/mihaela.maresoiu][size=-2]pozne!![/size][/url]
Avatar utilizator
the_scavenger
Junior Member
 
Mesaje: 169
Membru din: Mie Mai 10, 2006 11:00 pm

Mesajde kant emir » Lun Mar 31, 2008 10:35 pm

In rest gustul meu e perfect.

sigur
uitashi precizarea ceea: imho
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde jl_rona » Lun Mar 31, 2008 10:46 pm

Daïmon scrie:pai nu cred ca in afara de mine te-a mai trimis cineva la psihiatru. nush cum vezi tu situatia, dar discutia cu un om in domeniu chiar te poate ajuta sa te descoperi. daca tu crezi ca esti mult peste nivelul asta, ok. tu stii mai bine.


ce daiamoande, n-ai clienti?

kant emir scrie:sigur
uitashi precizarea ceea: imho


Pula are un gust foarte bun IMHO, iar cel de pizda e asemanator. Ar trebui sa recunosti ca-ti place si sa nu te mai formalizezi atata.

Copii, nu stiu cat mai pot sa stau pe-aici in seara asta, ca maine am program incarcat de tot.

Ma duc sa-mi fac ceva de mancare si vad eu daca ma mai intorc.

Noapte buna si orgasme multiple va doresc.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori