chestii care nu au ce cauta pe rock

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde jl_rona » Mie Apr 16, 2008 6:15 pm

pai tu cine esti in locomania? parca nu esti shaki sau cum?
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Shaki » Mie Apr 16, 2008 6:52 pm

nu prea postez pe locomania, dar am perioade cand o citesc :)
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde jl_rona » Mie Apr 16, 2008 8:21 pm

bai, aia din locomania sunt niste handicapati. pai ochelarista aia frustrata imi da mie sfaturi de viata? n-au senzualitate, n-au sexualitate, n-au sange in ei, n-au imaginatie, n-au inteligenta, n-au nimic, asta din PUNCTUL MEU de vedere! Poate din punctul altora or fi ok, poate chiar simpatici, nu stiu. Ca punctul de referinta e foarte important, nu?

La comentariul meu ca "m-am cam plictisit", ei au spus ca nu au cu ce altceva sa ma distreze "si atat".

Pai pula mea, unul nu neaparat foarte destept, ca nu e nici unu geniu prin forumurile astea, s-ar fi AMBITIONAT si ar fi incercat sa deschida un subiect nou, ceva cu care sa ma impresioneze.

Dar ei sunt opaci, copiaza din reviste niste labe pe care mai si cheltuie o caruta de bani ca sa le puna pe ei si dupa aia zic ca sunt "in tendinte". Asta e snobism IEFTIN, foarte ieftin si lipsit de substanta.

Nu cel care cupara din piata e neaparat ieftin, ci cel care etaleaza niste chestii despre care nu intelege nimic.

La capitolul asta Pishky nu e cu NIMIC superior. Daca ar citi un pic de politica ar fi stiut si el ca industria usoara europeana este RAU amenintata de chinezi, asa ca si vesticul tot tricouri chinezesti poarta acuma, iar marfa pe care scrie naf-naf si leonardo e facuta tot in china, si atunci daca totul e un kitch, de ce sa imi mai fac eu probleme ca cumpar din piata?

Eu macar ca am imaginatie si nu imi trebuie unul care sa ma "orienteze". Fac singura ce fac, sunt in "universul meu", vorba lui dorel, si ma simt unica in felul meu.

Mai citeam si eu reviste de moda cand aveam varsta lor si imi faceam toale dupa tiparele de acolo, dar le scurtam si le decoltam de dracii le gaseau, de nu mai aveau nicicum forma pe care o avusesera initial in revista.

Oamenii care se imbraca ca mine au personalitate isterica si sufera in general de un tip de nevroza cauzata de lipsa de pula, exhibitionismul asta compensand prin privirile pe care spera sa le atraga, lipsa afectiva din viata lor privata, iar cei care fac pe pudicii sunt in fapt ori intr-adevar disfunctionali dpdv sexual, ori sunt in partea cealalta si isi ascund desfranarea sub gulerele pana in gat. Asta se stie demult, insa "societatea" tot societate ramane si prejudecatile tot prejudecati.

De asta ma judeca lumea pe mine, ca ei nu au citit nici un fel de psihanaliza, nimic. Ceea ce am scris aici suna HYPER naspa, ca nici eu nu sunt prea avansata cu citania, nefiind in stare sa diferentiez diferite tipuri de nevroze samd, dar cel putin eu stiu ca exista aceasta clasificare si ca mie cel mai bine mi se potriveste modelul isteric.

Asa ca niste toale facute la matrita de la Naf Naf, mie nu mi-ar aduce fericirea si cu siguranta ca nici altor isterici. Cand te duci la psihiatru, ala se uita la tine ca sa vada cum te-mbraci si trage o gramada de concluzii din asta.

Dar ce sa mai bat eu campii cu personalitatea, cu frustrarile pe care incercam sa ni le eliberam pe alte cai si cu filozofie d-asta terna.

Daca acu se poarta griul si pantalonii bufanti, isterici sau melancolici sau pula mea ce-or fi, cu totii trebuie sa purtam pantaloni gri si bufanti, ca asa e moda.

De asta zic eu ca locomania e un club de mana a doua. Lumea se rezuma la a face poante mai mult sau mai putin ieftine si la a face misto de lucruri despre care, evident, nu au nici o idee.

De aia oamenii mai maturi fac misto mai greu, nu pentru ca ar fi mai ursuzi, ci pentru ca cu cat vezi mai mult, inveti mai mult, te familiarizezi cu viata si iti dai seama ca aparentele pot sa insele si realizezi ca fiecare lucru are un scop, un substrat care l-a facut sa arate asa si nu altfel, cum e de ex. modul meu de a ma imbraca, care a curs in mod natural in aceasta directie.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde kant emir » Mie Apr 16, 2008 8:36 pm

De aia oamenii mai maturi fac misto mai greu, nu pentru ca ar fi mai ursuzi

nu

numa pentru ca nu le iese


mai maturo care ejt
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Shaki » Mie Apr 16, 2008 8:43 pm

rona, lumea aia de pe locomania si de altfel de oriunde nu are niciun motiv sa deschida subiecte ca sa te impresioneze pe tine... :)
cu moda, ai shi n-ai dreptate. adica da, produsele chinezesti au acaparat o mare parte a pietii - nu iti trebuie cunostinte de politica pentru a-ti da seama de asta :) si da, nu trebuie urmata moda orbeste, ci adaptata, insa eu as zice ca mai mult la fizic decat la psihic. adica sa purtam ceea ce ne avatajeaza in functie de greutate, inaltime, cum avem corpul etc... probabil ma exprim simplist ca mi-e somn :)
ca ceea ce purtam e influentat si de psihic, nu e mai putin adevarat (eu de exemplu ma simt mai in largul meu in negru), insa nu trebuie sa cadem in exagerari
din ce am vazut la tine pe blog, ai un corp foarte frumos, insa alegi culori prea de pustoaica, lasi prea mult la vedere, si intradevar parului tau i-ar prinde bine o tunsoare - nu neaparat sa-l scurtezi, dar sa-i dai o forma...
crezi ca o schimbare a aspectului tau exterior nu te-ar ajuta si psihic? :)

ce urasc eu la moda de anul asta e culoarea galben... ceruri serene ce galben strident, de prost gust shi prost plasat mi-a fost dat sa vad zilele astea :(
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde jl_rona » Mie Apr 16, 2008 8:43 pm

kant emir scrie:nu

numa pentru ca nu le iese


mai maturo care ejt


kantemire, stai in banca ta acolo si tine-ti bastonul sub cot.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde jl_rona » Mie Apr 16, 2008 9:02 pm

bai sefu, hai sa reinviem calul asta mort, ca nu se poate in locomotiva. io nu stiu ce dracu cauti tu acolo, vorbesc serios. n-au nimic de zis oamenii. sunt goi ca un mar putred. in afara de useru x si inca vreo 2 maxim, e jalea de pe lume.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde kant emir » Mie Apr 16, 2008 10:07 pm

vorbesc serios. n-au nimic de zis oamenii. sunt goi ca un mar putred. in afara de useru x si inca vreo 2 maxim


nu tziu sa fac laud pe nimeni, da' nu creca esti (inca) in masura sa judeci ce-i p'acolo; nui stii nici pe uameni, nici pe forum

ce urasc eu la moda de anul asta e culoarea galben

(fara apsolut nicio legatura cu blana lu jelerona) - rozu ie mai breaz?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Daimon » Mie Apr 16, 2008 11:17 pm

shaki, ti-ai facut o noo prietena? daca zic ca cine se aduna se aseamana ma injuri ? tare ?
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Shaki » Joi Apr 17, 2008 9:26 am

daimoane, vezi ca ti-am dat un link cu ce petarde sunt la voi in localitate, nu vrei sa incepi sa le studiezi pe acelea? :p

emire, da. sincer, imi e dor de roz. sau mov. sau verde. galbenu asta ma irita.
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde jl_rona » Joi Apr 17, 2008 9:20 pm

Shaki scrie:adica sa purtam ceea ce ne avatajeaza in functie de greutate, inaltime, cum avem corpul etc... ai un corp foarte frumos


am un corp perfect. :n:

insa alegi culori prea de pustoaica,


pai asa ma simt eu bine. cand ma imbrac serios ma simt mai batrana cu 10 ani.

lasi prea mult la vedere


nu cred.

si intradevar parului tau i-ar prinde bine o tunsoare- nu neaparat sa-l scurtezi


mortala asta. ~p

, dar sa-i dai o forma...


eu ma tund singura. am fost doar de 3 ori in viata mea la coafor si m-au facut zob in cap. am fost acolo pentru ca unul si altul ma voia intr-un anume fel: ba creata, ba dreapta. coafatul sustinut rareste parul, in caz ca nu stiati.

dupa aia am facut cum am vrut eu si a iesit cu mult mai bine. parul meu nu e nici ondulat, nici drept, de-aia sta in toate directiile, dar crede-ma, cu cat e mai scurt cu atat sta si mai aiurea.

el trebuie lasat cat mai natural cu putinta, nu prins in cozi sau "obilgat" sa stea (prin coafare) in directia inversa de crestere. toate astea, plus vopseaua si casca de coafor il deterioreaza si il raresc.

straniu e ca majoritatea oamenilor spun ca parul e atuul meu. eu nu stiu ce e cu voi, cred ca sunteti invidiosi. cand ma duc prin discoteci sau ceva, il impletesc si il dau cu spuma ca sa stea valuri, dar nu pot sa fac asta in fiecare zi, ca il distrug.

crezi ca o schimbare a aspectului tau exterior nu te-ar ajuta si psihic? :)


categoric NU. de multe ori visez ca ma tund, ma trezesc din somn in crize de palpitatii, imi pipai parul si cand vad ca e tot acolo respir linistit. parul lung INTOTDEAUNA e mai atragator decat parul scurt. de taiat e usor, dar ca sa creasca atat de lung ca al meu, iti trebuie SASE ani, asa ca nu mai bateti campii va rog. NU MA TUND.

ce urasc eu la moda de anul asta e culoarea galben... ceruri serene ce galben strident, de prost gust shi prost plasat mi-a fost dat sa vad zilele astea :(


n-am nimic cu galbenul, nici pro, nici contra. daca se poarta, o sa port. imi sta bine in galben.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde jl_rona » Joi Apr 17, 2008 9:24 pm

Daïmon scrie:shaki, ti-ai facut o noo prietena? daca zic ca cine se aduna se aseamana ma injuri ? tare ?



io cred ca tu n-ai inteles. nu despre tine vorbeam. pe tine te cunosc de aici. ce am zis io e ca nu stiu cum se face ca crema tot aicea a ramas sa posteze in continuare, iar cei care posteaza numai in loco nu prea merita efortul, sunt mult mai slabi, din ceea ce am vazut io pana acum, cel putin.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Shaki » Joi Apr 17, 2008 10:55 pm

mda, asa ziceam si eu pana am prins o coafeza buna :) (in scopu ca sa ma tunda unpic, kanty, ca sa nu te gandeshti la altceva :)))
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde Daimon » Vin Apr 18, 2008 10:16 am

shakule, de 3 zile imi trimit oamini linku ala. plm ce-s io responsabil de toate pisdutele d'aci ?

eu ma ocup numa de alea cu studii universitare :D

rona, nici mie nu-mi plac gagicile cu paru scurt, dar al tau e totusi un pic cam lung.
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde sin ella » Vin Apr 18, 2008 3:20 pm

eu ma ocup numa de alea cu studii universitare


povesti :doh: uite, eu in curand il dau gata pe-al treilea :book: :destept: si nu tin minte sa te fi ocupat de mine, desi ti-am facut apropoaie pe o gramada de forumuri... [-X

asa, si inca o observatie, fara nici o legatura cu povestile voastre sau cu rockul, ci doar cu titlu informativ: am par lung si frumos ca matasea ;k
............................
sin ella
 
Mesaje: 2033
Membru din: Vin Noi 26, 2004 12:00 pm
Localitate: pe alt forum

Mesajde Ayala » Vin Apr 18, 2008 5:59 pm

atuul meu sunt unghiile, lungi si frumoase, la niste degete subtiri, la o mana delicata de spui ca n-am spalat niciodata vase, la niste brate subtiri, dar puternice, la niste umeri mici si rotunzi, la un spate suplu si un buuuuuust, si o taaaaaaalieeeeee, da' niste feeeeeeese, da' picioaaaaaaarele!!!!!!
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

Mesajde sin ella » Vin Apr 18, 2008 6:30 pm

wow :ce:

offf, in cazul asta nu-mi ramane decat sa ma retrag umila :(

desi:
umeri mici si rotunzi,


:hmm: :nimic:

da' de sprancene si de stil nu ne zici nimic :n:?
............................
sin ella
 
Mesaje: 2033
Membru din: Vin Noi 26, 2004 12:00 pm
Localitate: pe alt forum

Mesajde Ayala » Vin Apr 18, 2008 8:46 pm

da' spraaaaaanceeeenele!!!!
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

Mesajde kant emir » Vin Apr 18, 2008 10:05 pm

of, sprancenele...
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde jl_rona » Sâm Apr 19, 2008 12:44 am

Daïmon scrie:shakule, de 3 zile imi trimit oamini linku ala. plm ce-s io responsabil de toate pisdutele d'aci ?

eu ma ocup numa de alea cu studii universitare :D

rona, nici mie nu-mi plac gagicile cu paru scurt, dar al tau e totusi un pic cam lung.


lung e asta: (gagica e o colega de-a mea)

http://bp3.blogger.com/_1ymr9DLlsXw/R-AlqG5Vn2I/AAAAAAAABVg/gAJIeepxykM/s1600-h/07032008.jpg

daimon wrote: eu ma ocup numa de alea cu studii universitare

pai am vazut ca ma marchezi om la om. ai ceva cu mine, pasamite, vorba lu gigi.

Ayalo, las ca te-am vazut io prin pozele alea. esti bondoaca si cam durdulie. :n: pe mine nu ma duci si nici pe pishky, asta daca nu e prost complet. :n:

io n-am pretins niciodata ca sunt frumoasa, ca nici nu sunt, departe de mine asta. sunt batrana si frumoasa n-am fost nici la 26 de ani. o sa postez niste poze maine, cred, cu mine la varsta voastra.

da io creca una peste alta, sunt interesanta. pai io ma uit la ce stupizenii de discutii au colegele mele si ma crucesc cum pula mea pot sa fie atat de dobitoace. ori, lasa-ma tata, prostia se vede si pe fatza.

pe mine lumea cu care am intrat vreodata in vorba ma tine minte ani de zile, ma ia la intrebari pe strada, iar eu daca imi mai aduc aminte ca prin vis figurile lor, daramite sa mai stiu si de unde sa-i iau. asta e din doua motive: unu ca eu sunt bolnava de narcisism, over-preocupata de propria persoana si deci nu mai am loc si pentru altii in memoria asta a mea scurta si alt motiv este ca eu sunt remarcabila, din moment ce ei ma tin minte cu anii, ba inca mai vin si-mi si redau ca papagalii ce le-am spus eu cu ani in urma. :n:

fenomenul e urmatorul: eu cu mici pauze am avut toata viata hobbiuri, am fost tot timpul alergata de timpul care nu-mi ajunge. vreau sa fac multe, sa scriu, sa citesc, sa dansez etc. poate ca nu le fac extraordinar, dar vreau asta, imi place sa gandesc, pe cand ei nu au alta preocupare decat sa se uite la mine si sa barfeasca (si aici nu ma refer neaparat de cei care s-au luat de blana mea roz prin forumurile astea, ci in general).

lumea nu are putere de a cristaliza lucrurile, de a vedea ce e important si ce nu e, de a face o sinteza a ceea ce au vazut intr-o zi sau intr-un an, de a trage concluzii si de a-si stabili ce planuri au pentru viitor pentru a incerca sa-si perfectioneze propria persoana.

pentru majoriatea ceea ce spun eu aicea e strain si de asta ei sunt extrovertiti si deci foarte interesati de ceea ce pronia cereasca se milostiveste sa le dea sa vada, inclusiv pe mine.

ei nu cauta sa vada, ci asteapta sa le fie dat.

multe femei sunt mai feminine decat mine dar, implicit, au chestia aia weak, care pe mine personal ma scoate din sarite. nu au ceea ce se cheama un "dark side".

doar una de pe loco mai are dark side, da nu mai stiu cum o cheama. o sa mai rascolesc pe-acolo si va zic.

dark side are iubita mea

http://www.prettybabes4u.com/galleries/apr2006/ztod_sarah_twain_anal_pounded/01.jpg

care nu e extraordinar de frumoasa nici ea cand nu e machiata, da are dark side din PLIN. femeia nu e tampita deloc, se vede pe fatza ei.

http://cachebanners.toteme.com/galleries-photos/sarah_twain_1/vgirl/data/photos/full/03.jpg

io nu zic ca femeile care nu arata "dubios" sunt tampite, doar ca nu prea par sa aiba imaginatie, nu stiu, le lipseste ceva ca sa fie cu adevarat desirabile si nu doar o prada usoara pentru barbatii slabi de ingeri.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Shaki » Sâm Apr 19, 2008 9:37 am

vreau si io pozele alea cu ayala =))) (scuze iubita, nu eram rautacioasa, numai ca nu vad de unde shi pana unde bondoaca... =)))

shi sa aflu ce plm intzelegi tu prin dark side. ca eu s-ar putea sa dau o cu totu alta acceptziune sintagmei (daimon, m-am exprimat la nivel de doctorat? :)))

una peste asta, tiamat au scos un album chiar reusit. se cam lasasera pe tanjeala, da imi place, bun, brava. o sa-i mai vad o data la sibiu in vara
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde Ayala » Sâm Apr 19, 2008 12:42 pm

vera, daca nu ai observat deja in lunga ta viata, oamenii primesc cam ceea ce cer, daca tu primesti atentie este pt ca o cersesti... pe cand eu sunt usoara ca un fulg

si retine, ca nu mai repet (desi tu retii numai ce-ti convine): cu mine sigur nu concurezi pentru castigarea lui pijke
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

Mesajde jl_rona » Sâm Apr 19, 2008 3:11 pm

io nu concurez pentru nimic. io-s foarte detasata, alunec si fac misto (cu toate ca pentru moment poate chiar am vaga senzatie ca ma implic), pe cand tu pari sa fii aia crispata. viata e un simplu joc pentru mine si in consecinta ea se joaca cu mine, asa cum probabil ii cer.

nu prea imi mai plac rockerii astia fazi. parca toti canta la fel. nici nu stiam de tiamat, dar am ascultat acu cateva piese.

imi place muzica fluida, odihnitoare. cre ca am imbatranit. cand inca ma mai preocupam de muzica, mi-am cumparat albume originale cu keane si travis. o minunatie.

dark inseamna sa nu te pisicesti aiurea si sa ai substanta. femeile in general au creier mic si voci subtiri cu care vorbesc numai despre moda si farduri. nimic consistent.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Shaki » Sâm Apr 19, 2008 3:16 pm

nusht, nu mi se pare dark un termen potrivit pentru asa ceva, dark inseamna intunecat :)
io am o multime de prietene cu care pot vorbi despre cele mai neasteptate subiecte
... da mai vb si de moda si machiaje uneori :D
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde jl_rona » Sâm Apr 19, 2008 3:20 pm

dark inseamna si sa arati "dubios". mie imi place asta.

uite asta imi place enorm, enorm, doamne, cum pot sa le alunece asa silabele in gura? minunat suna.

http://www.youtube.com/watch?v=QTNbZDSWkuI&feature=related
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Shaki » Dum Apr 20, 2008 1:31 pm

draga vera, te-am vzt in poza cu rochitza verde shi imi place :)

altfel am dansat ieri noapte cat nu am dansat in viatza mea. sunt franta

edit: imi place mel asta: http://www.youtube.com/watch?v=SVNjx4k8mWk&NR=1
desi tipu nu are cine shtie ce voce. da imi place mult mel. maybe because i am winterborn :D
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde jl_rona » Dum Apr 20, 2008 4:58 pm

in sfarsit va place si voua ceva.

ala seamana cu altii, nu stiu cum ii cheama, nu imi vine acum.
asta-i faza cu 1001 de trupe, nu stiu cum fac, dar canta toate la fel.

nu-mi mai zice draga vera ca ma sperii. :n:
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde kant emir » Dum Apr 20, 2008 5:27 pm

nu-mi mai zice draga vera ca ma sperii.

dacai treaza nu tresatz faci probleme, ie numa amabila si dragutza (adica asa crede ia)

da daca o lins o bere-doo, apoi temete

temete tare!
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Shaki » Dum Apr 20, 2008 6:46 pm

rautate =))


vera, mie imi plac multe :) da prea le mai scriu pe forumuri ca m-am plictisit sa-mi iau shuturi :)
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde jl_rona » Lun Apr 21, 2008 6:32 pm

ce zici tu acolo? ce suturi?
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 33 vizitatori

cron