Care-i treaba cu demisia lui Cioroianu?

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Care-i treaba cu demisia lui Cioroianu?

Mesajde jl_rona » Vin Apr 11, 2008 8:48 pm

Io am o parere pe care n-o s-o postez aicea inca, asteptand mai intai sa aud parerile voaste. V-ascult cu interes.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde kant emir » Vin Apr 11, 2008 9:24 pm

o demisionat cioroianu?



(adica nu nu stii cei aia GPS?)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Shaki » Vin Apr 11, 2008 9:28 pm

sincera sa fiu eu si uitasem cine era cioroianu...
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde jl_rona » Vin Apr 11, 2008 9:48 pm

kant emir scrie:o demisionat cioroianu?



(adica nu nu stii cei aia GPS?)


da sefu, ia sa-ti vaz clarviziunea politica.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde kant emir » Vin Apr 11, 2008 11:20 pm

ia sa-ti vaz

da' ia sa nu mio vezi
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde jl_rona » Vin Apr 11, 2008 11:23 pm

nici o clarviziune.

pai io cred asa: ca daca ar fi vrut sa-l demita pe ministrul sanatatii, atuncea ar fi zis ca intr-un spital din bucuresti asistentele baga oamenii in moarte cerebrala.

exact asa l-a gasit si p-ala care a murit de foame in polonia. cine cauta, gaseste.

da de ce trebuia cioroianu demis? pai ca tzine cu rusii, asta era clar, dar mai era ceva.

nu tot trambita el ca Romania n-o sa recunoasca kosovo?

las ca acu Base, ramas singurel cu licuriciul, o sa-l recunoasca fara probleme.

ba inca si intrebarea "de ce a venit Putin aici daca tot nu face nimic?" nu-si mai are rostul.

Pai in cacatul cu Kosovo e bagat pana la gat el, in primul rand.

Ce, Americanii i-au luat Kosovoul de sub nas? El l-a dat cadou Marelui Licurici, ca, vezi doamne, o sa-si ia el Abkhazia si South Ossetia si Transnistria pe chestia asta.

O sa si le ia cand si-o vedea in ceafa rachetele NATO din Ukraina si Georgia.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde piskeshu » Dum Apr 13, 2008 12:00 am

nu te-ai gandit ca l-a demis pt ca e incompetent si se face de ras non stop de cand a fost numit? si ca presa de toate culorile l-a criticat permanent? si ca trage pnl-ul in jos in sondaje? numa put(z)in ai in cap.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde jl_rona » Dum Apr 13, 2008 3:44 am

piskeshu scrie:nu te-ai gandit ca l-a demis pt ca e incompetent si se face de ras non stop de cand a fost numit? si ca presa de toate culorile l-a criticat permanent? si ca trage pnl-ul in jos in sondaje? numa put(z)in ai in cap.



nu e aia. toate sunt niste scenarii, iar ei sunt doar actori.

au vrut sa il demita demult, Putin probabil ca i-a promis lui Bush ca il demite, i s-a ordonat lui Cioroianu sa zica tampenii ca sa gaseasca motiv de demitere, dar i-a mai amanat Putin demiterea de cateva ori.

Tu crezi ca Cioroianu daca a ajuns pana acolo e mai prost ca mine sau ca tine? Pai nici unul din noi n-am fi facut gafele alea cu deportarea si alte cacaturi.

<<In November, he drew criticism for saying Romanians who commit crimes abroad bring shame on their homeland and should be deported to the Egyptian desert to do hard labor. Cioroianu also said Romanians who steal and commit other crimes in abroad should do hard labor in "disciplinary battalions." He later apologized.>>

Esti destept rau, tu cu sondaje si cu cacat. Te pishi pe ele. Alea au zero relevanta si zero importanta.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Shaki » Dum Apr 13, 2008 6:43 am

rona - tu crezi ca atunci cand putin si cu bush se vad la o bere sau la o votca, chiar nu au altceva mai bun de discutat decat despre cioroianu? :)
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde jl_rona » Dum Apr 13, 2008 10:51 am

Cred, insa poate ca nu putin si bush in persoana isi bat capul cu asta, ci Lavrov sau chiar altii mai mici in grad decat el. Putin si Bush sunt termeni generici pentru rusi ai americani, si nimic nu se intampla in lumea asta fara avizul lor.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde the_scavenger » Dum Apr 13, 2008 11:13 am

jl_rona scrie:las ca acu Base, ramas singurel cu licuriciul

jl_rona scrie:El l-a dat cadou Marelui Licurici


Cine-i Licuricioiul asta? Si pe cine lumineaza si de ce?

Cum de a fost propus Cioroianu ca ministru de externe, in primul rand? Adica ce a putut oferii in afara de fatza-i cunoscuta si de unele vorbe ca nunca-n perete? L-au dat la o parte pe Ungureanu - care-mi parea mai mult diplomat decat un politician ingamfat sadea. Acolo care fu treaba? Io cred ca tzine doar de ograda noastra..

jl_rona scrie:Alea (gafele) au zero relevanta si zero importanta


Ma, pentru un ministru de externe (adica ala care reprezinta o tzara in afara si cel care intermediaza intentiile celorlalti lideri), gafele-s cea mai nashpa treaba, parerea mea.
[url=picasaweb.google.com/cgcmsu][size=-2]pozne!
[/size][/url]
[url=picasaweb.google.com/mihaela.maresoiu][size=-2]pozne!![/size][/url]
Avatar utilizator
the_scavenger
Junior Member
 
Mesaje: 169
Membru din: Mie Mai 10, 2006 11:00 pm

Mesajde jl_rona » Dum Apr 13, 2008 11:19 am

Pai daca tu nici nu stii cine-i Marele Licurici caruia ii suge Base pula, io ce sa-ti mai zic, Scavy? americanii.

Cu Ungureanu nu stiu care-a fost faza. Eu sunt pe politica externa.

Astia de la noi sunt small fries. Daca iti incarci memoria cu ei, nu mai ai timp sa citesti lucrurile cu adevarat importante:

Orbital interceptors, Arctic, Iran, Korea (cu care nu am reusit sa ma pun la punct nici eu - cica vor sa uneasca cele 2 Korei).

Daca m-ar putea ajuta cineva cu un referat, ar fi minunat. :)
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde the_scavenger » Dum Apr 13, 2008 12:15 pm

jl_rona scrie:Orbital interceptors

Cica Rusia n-ar vrea sa-si puna arme in spatiu. Si "indeamna" si pe ceilalati sa faca la fel. Nici Licuricioiul n-a zis ceva concret, insa de a aparut zvonul inseamna ca tehnologia exista si poate fi pusa in functiune - sau doar sa justifice niste fonduri disparute in cercetarea militara. Ar fi o mare balarie treaba asta, un inceput declarat de ravna defensiva.

jl_rona scrie:Arctic

Zici de navutza aia de aprovizionare adica? :) Gata sa sustzinta o groaza de trupe cu de toate? Eh, aiurea, e doar pentru "support of the global war on terrorism", nu?

jl_rona scrie:Iran

Dap, si-au sporit capabilitatile de a produce uraniu, insa, zic ei, nu cauta sa-l imbunatateasca - pt. a produce arme - ci doar, chipurile, "a-l folosi in dezvoltarea energetica". Lavrov e rezervat si cere negocieri, americanii sunt tot mai insistenti si cu o imagine de eliberator in declin - datorita Irak-ului. E o problema de timp. Are legatura Arctic cu asta? :)

jl_rona scrie:Korea

Tot evreii racaie si aici. Cum ca Korea de nord ar fi colaborat cu sirienii. Cei care au investigat stadiul programului nuclear au hotarat totusi ca "americanii au exagerat" (iar?). Ca si Iranul, au recunoscut ca au plutoniu, dar nega vreo tentativa de a produce uraniu imbogatit. Cat despre cele doua Korei, in ultimul timp au avut dialoguri lejere si prietenoase (pare), pline de ingaduinte reciproce.

Oricum, io-s pe dinafara cu politichia, dupa cum s-a si vazut :D
[url=picasaweb.google.com/cgcmsu][size=-2]pozne!
[/size][/url]
[url=picasaweb.google.com/mihaela.maresoiu][size=-2]pozne!![/size][/url]
Avatar utilizator
the_scavenger
Junior Member
 
Mesaje: 169
Membru din: Mie Mai 10, 2006 11:00 pm

Mesajde jl_rona » Mar Apr 15, 2008 10:53 pm

stai asa ca e tarziu. maine spun tot (ce nu stiu).
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde jl_rona » Mar Apr 15, 2008 11:11 pm

the_scavenger scrie:Cica Rusia n-ar vrea sa-si puna arme in spatiu. Si "indeamna" si pe ceilalati sa faca la fel. Nici Licuricioiul n-a zis ceva concret, insa de a aparut zvonul inseamna ca tehnologia exista si poate fi pusa in functiune - sau doar sa justifice niste fonduri disparute in cercetarea militara. Ar fi o mare balarie treaba asta, un inceput declarat de ravna defensiva.


Rusii NU AU orbitori. Putin e disperat. Eu sper ca e macar in stare sa-i dea jos pe cei pe care s-au apucat deja sa ii puna americanii. (ca i-a pus deja pe chinezi sa darame cativa).

Zici de navutza aia de aprovizionare adica? :) Gata sa sustzinta o groaza de trupe cu de toate? Eh, aiurea, e doar pentru "support of the global war on terrorism", nu?


nu e nici un terorism in arctic, nici macar ca scenariu nu merge. ai vazut tu arab la poli?! acolo rusii chiar au submarine si chestii militare si nu de acum, de pe vremea lui Lenin, ca atunci zona aia pe care Putin se chinuie sa o recastige acum, era chiar a rusilor, dupa cum am citit pe undeva. Rusilor le e mai bine decat americanilor in frig si pe deasupra am inteles ca de acolo de trage foarte bine catre americi.


Dap, si-au sporit capabilitatile de a produce uraniu, insa, zic ei, nu cauta sa-l imbunatateasca - pt. a produce arme - ci doar, chipurile, "a-l folosi in dezvoltarea energetica". Lavrov e rezervat si cere negocieri, americanii sunt tot mai insistenti si cu o imagine de eliberator in declin - datorita Irak-ului. E o problema de timp. Are legatura Arctic cu asta? :)


nu cred. n-are. articolul are legatura cu polonia si cehia. americanii trag din polonia si cehia, rusii din arctic. daca observi, rusii sunt mult mai dezavantajati ca distanta de ochire, dar faptul ca in arctic nu traieste nici musca si ca se pot deplasa mai usor ii avantajeaza.

cu iranul e asa: putin a fost dispus sa imparta resursele Iranului cu americanii, dar cu conditia ca el sa il comande nuclear acolo, ceea ce lui bush nu prea ii convine.

Adica sa ii dea Marelui Licurici petrol si gaz cu portia, amenintandu-l cu bomba? nu merge.

Si atuncea Bush a pus asul pe masa: bombe in polonia si cehia.

Si i-a luat piuitul lui Putin cu asta.

dar si Putin s-a infuriat, ca omul chiar mi s-a parut ca vrea sa colaboreze si sa se imparta din nou in doua europa aia o data, dar cand i-a vazut pe americani cat sunt de cocosi, a zis: pai, pula mea, io v-am zis ca impart Iranul cu voi si voi faceti d-astea?

(Iranul ar fi trebuit sa aprovizioneze Europa cu gaze, dar fiind sub conducerea nucleara a rusilor, era ca si cum Putin era un fel de superviser al planetei, si atuncea cum mai ramanea Marele Licurici, jandarmul planetei? Sa fie pazit de un alt jandarm acolo in Iran?)

Era ca dracu. Si Bush a zis: nu nenica.

Iar Putin a zis: pai daca nu vrei asa, atuncea nu va mai dau nimic. Si de atunci Iranul e in stand-by.

Era vorba sa il dea jos pe Ahmadinejad, de mult era vorba asta: citeste articolul de pe blogul meu de la "most important articles and documents".

http://putinfreakshow.blogspot.com/2005/10/putin-sold-iran-out.html

insa nu s-a mai intamplat nimic, din cauza ca planul cu europa a cazut.

Tot evreii racaie si aici.


Evreii nu "racaie" nimic. Ei tin doar de sase. Nu prea stiu ce e cu Koreile totusi. Probabil ca daca Americanii ar fi fost de acord sa imparta Europa, ar mai fi dat Putin o Koree ceva, nu stiu nimic despre Korei, repet, dar de cand a cazut planul cu Europa si se intorc toti Berlusconii inapoi, precum ai vazut, nici Putin nu mai are chef de negociere.

Poate o sa mai incerce ceva, dar cine stie cand. Deocamdata si Iranul si Koreile par in stand-by. Oricum, de Korei era vorba ca le uneste peste 10 ani incolo. Deci mai am tot timpul sa ma documentez. :D

Cum ca Korea de nord ar fi colaborat cu sirienii. Cei care au investigat stadiul programului nuclear au hotarat totusi ca "americanii au exagerat" (iar?). Ca si Iranul, au recunoscut ca au plutoniu, dar nega vreo tentativa de a produce uraniu imbogatit. Cat despre cele doua Korei, in ultimul timp au avut dialoguri lejere si prietenoase (pare), pline de ingaduinte reciproce.

Oricum, io-s pe dinafara cu politichia, dupa cum s-a si vazut :D


nu, stai chiar admirabil de bine cu politichia. sper sa mai vorbim. :)
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde jl_rona » Dum Apr 20, 2008 5:10 am

Scavy, hai ca vad c-ai adormit.

Sunt noutati cu Iranul. Se pare ca au vorbit ceva la Sochi si ca se reia discutia despre Europa? Nu zic ca e sigur, dar asa se pare.

http://www.fanclub.ro/showthread.php?p=518810#post518810

Cat despre Korei, se bate pasul pe loc si nu cred ca o sa se uneasca nimic, pentru ca Putin nu poate sa-si lase flancul de est total descoperit. Io asa sper, ca nu-i complet inconstient.


U.S., South Korea restore Cold War alliance
22:12 | 18/ 04/ 2008


MOSCOW. (RIA Novosti foreign news commentator Ivan Zakharchenko) - U.S. President George Bush will meet with South Korea's new president, Lee Myung-bak, in Camp David on Saturday, to discuss options for restoring the traditionally close-knit military ties between the two countries, which have weakened somewhat in the past decade.

Lee Myung-bak's predecessor, Roh Moo-hyun, while actively supporting the United States on the global political stage, emphasized a rapprochement with North Korea in regional politics. Lee Myung-bak has reversed that policy, much to the annoyance of Pyongyang.

According to official information published by the South Korean media, the two leaders will also discuss the ratification of the free trade agreement, the situation on the Korean Peninsula, including nuclear issues, global climate change and energy problems, international issues and building a security system in Northeast Asia.

The latter issue, emphasized by many South Korean media, is of special interest.

The South Korean news agency Yonhap quoted Lee Myung-bak as saying in a recent speech at the U.S. Korean Society, that the two countries should build a wider alliance firmly anchored in shared values, mutual trust, and joint efforts to promote peace around the globe.

The most burning of security problems in Northeast Asia is the standoff between the U.S. and North Korea, which produced and tested nuclear weapons in 2006 - most probably in a bid to avoid the fate of Iraq. Disarming North Korea has been the focus of protracted and punctuated six party talks in Beijing involving both Koreas, Russia, the U.S., China and Japan, ever since 2003.

At last year's round, the Six set up a Working Group, headed by Russia, on a Northeast Asia Peace and Security Mechanism. It was expected to grow into a strong political mechanism for upholding regional peace and security.

Bush and Lee Myung-bak may recall that idea, but will most probably focus on a different one.

The South Korean weekly Sisa In said recently that the U.S. and South Korea were expected to outline a "roadmap", to use a popular term, for developing their bilateral relations, with the Pan Asia Pacific Security Union (PAPSU), a planned U.S.-led alliance, as its cornerstone. The first step toward building this union on Russia's far-eastern border is to include South Korea and Japan in PAPSU, and the current South Korea-USA Summit Talk is the beginning of this first step.

Although the South Korean government said it would take into consideration the interests of other neighbors, Russia and China included, the new union will be directed against the military cooperation within the Shanghai Cooperation Organization (SCO), the weekly said.

In fact they may even be thinking of restoring the Washington-Tokyo-Seoul military alliance, an important military bloc during the Cold War. As if to underline the importance South Korea attaches to relations with Tokyo, Lee Myung-bak's first foreign trip as president will also include a visit to Japan, where he will fly from the U.S.

According to Sisa In's information, the U.S. is planning a three party summit meeting in May or June, which will probably seal the establishment of its triple alliance with South Korea and Japan.

Before 2003, the three nations used the Trilateral Coordination and Oversight Group (TCOG) to work out a common position on North Korea at the level of foreign ministers. Now that interaction has been elevated to the level of heads-of-state, the weekly remarked.

The second step will be to include Australia, New Zealand, and some South East Asian countries in PAPSU. The plan to establish PAPSU clearly shows the U.S. government's intention to build a multilateral security alliance in the Asia-Pacific region. As for Russia, only the possibility of its participation in PAPSU as an observer, along with Thailand, has been discussed so far.

The formation of a triple alliance will automatically mean Japan's and South Korea's joining the U.S.-led missile defense project in Northeast Asia, although South Koran military chiefs have previously been skeptical about the idea.

The next stage of the new roadmap will involve supplying next-generation U.S. weapons and military hardware to South Korea, primarily F-35 fighters to replace the old F-16s, and Global Hawk unmanned aerial vehicles. Secondly, the U.S. will provide assistance in extending the range of South Korean missiles.

South Korea is currently implementing a program to develop missiles that could reach Pyongyang or the North Korean nuclear center at Yongbyong (within 186 miles), but that range could be extended to 280 miles, if Seoul acceded to the U.S. missile-defense system in the region, Sisa In wrote.

Lee Myung-bak and George Bush will probably touch upon the reduction of the U.S. forces in South Korea to 25,000 servicemen in 2009, but the U.S. still wants to keep 28,500 troops there, according to the weekly.

North Korea is demanding a complete withdrawal of U.S. troops from the south of the Korean Peninsula and signing a peace treaty to replace the truce that has been in place since the end the 1950-1953 war. The U.S. still refuses to sign a peace agreement with North Korea, and some observers suggest it simply does not want to lose the pretext for its military presence in South Korea, and consequently its influence in the region.

Although Lee Myung-bak told CNN earlier this week that he did not believe that the inter-Korean relationship has "deteriorated" since he assumed office, Pyongyang has certainly become more wary since he abandoned the previous administration's "sunshine" policy toward North Korea. This could certainly jeopardize the six-party efforts to persuade North Korea to lay down its nuclear weapons, and thwart George Bush's attempt to achieve progress at the talks before he leaves office.

The U.S. has recently taken several steps that observers see as concessions to North Korea. Its insistence that Pyongyang must fully disclose its nuclear weapons and fissile materials and the extent of its program has certainly grown milder. However, the tensions now developing between Seoul and Pyongyang could prevent the latter from truly abandoning its nuclear program.

The opinions expressed in this article are the author's and do not necessarily represent those of RIA Novosti.

http://en.rian.ru/analysis/20080418/105437892.html
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Aneka2 » Lun Apr 21, 2008 5:20 pm

jl_rona scrie:Scavy, hai ca vad c-ai adormit.

Sunt noutati cu Iranul. Se pare ca au vorbit ceva la Sochi si ca se reia discutia despre Europa? Nu zic ca e sigur, dar asa se pare.

http://www.fanclub.ro/showthread.php?p=518810#post518810

Cat despre Korei, se bate pasul pe loc si nu cred ca o sa se uneasca nimic, pentru ca Putin nu poate sa-si lase flancul de est total descoperit. Io asa sper, ca nu-i complet inconstient.

http://en.rian.ru/analysis/20080418/105437892.html



asa speri tu, a ?! :)))


lucrezio (B.), ai numa' previziuni d-astea reumatice, citate, opinii personalizate si expresii din breasla(licurici etc) . doar simulezi !
Aneka2
Junior Member
 
Mesaje: 101
Membru din: Dum Apr 01, 2007 11:05 am
Localitate: Departe

Mesajde jl_rona » Lun Apr 21, 2008 6:31 pm

Aneka2 scrie:asa speri tu, a ?! :)))


lucrezio (B.), ai numa' previziuni d-astea reumatice, citate, opinii personalizate si expresii din breasla(licurici etc) . doar simulezi !


tu ce pula mea vrei ma? ai vreo idee despre ce vorbesc io acolo?
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Shaki » Lun Apr 21, 2008 7:55 pm

rona, ia spunene: se insuara putin sau nu? :))
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde jl_rona » Lun Apr 21, 2008 8:40 pm

nu ma intereseaza subiectul asta. ce pot sa-ti spun sigur e ca securistii nu divorteaza.
se mai fute si omu ca d-aia-i om, da de la futere si pana la a narui o tara intreaga pentru o pizda, e diferenta mare.

pai nu se pregatea el sa se insoare acu cativa ani si cu Fedorova?

da' asta e, daca rascolirea prin cacat e tot ce va intereseaza, eu ce pot sa spun?

d-aia au americanii priza la popor, ca lumea e proasta ca o bata. sa barfeasca cacat stiu bine, da daca-i pui sa urmareasca o conducta de petrol sau o harta, li s-a incetosat imediat privirea.

de ba, voi aveti impresia ca sunteti smecheri. sunteti smecheri ca boschetarii aia injectati, exact asa.

Daca chiar vrei sa-ti spun parerea mea despre cacatul asta de care nu am auzit decat azi, sunt 2 variante:

-ori americanii ii baga strambe

-ori Putin isi baga strambe singur, ca sa mai stranga putin randurile prin presa.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Aneka2 » Lun Apr 21, 2008 8:49 pm

cu cine te lupti ?!
Aneka2
Junior Member
 
Mesaje: 101
Membru din: Dum Apr 01, 2007 11:05 am
Localitate: Departe

Mesajde jl_rona » Lun Apr 21, 2008 8:57 pm

Aneka2 scrie:cu cine te lupti ?!


cu mesajele monosilabice in nici un caz.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Aneka2 » Lun Apr 21, 2008 9:03 pm

urato !!!!!
Aneka2
Junior Member
 
Mesaje: 101
Membru din: Dum Apr 01, 2007 11:05 am
Localitate: Departe

Mesajde jl_rona » Lun Apr 21, 2008 9:22 pm

Aneka2 scrie:urato !!!!!


noapte buna, frumoaso! :*
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori

cron