E foarte posibil ca jelerona sa castige mana lu... stim noi, nu mai dam nickuri

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde piskeshu » Vin Iun 27, 2008 9:37 am

rona, io ti-am mai zis, nu intelegi nimic, habar n-ai cine-s io. nici cine-i ayala. tu ne tragi de limba in loc sa ne dai limbi.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde jl_rona » Vin Iun 27, 2008 8:29 pm

Ayala scrie:rono, io un cap asa plin da in acelasi timp atat de gol ca al tau n-am mai intalnit


pai io sunt unica ma, nu sunt oaie d-aia trasa la sablon pe care s-o cataloghezi tu. io ce dreaq spun aici? cat despre goliciunea capului meu, mi-e teama ca nu esti in stare sa o verifici.

piskeshu scrie:rona, io ti-am mai zis, nu intelegi nimic, habar n-ai cine-s io. nici cine-i ayala. tu ne tragi de limba in loc sa ne dai limbi.


ayala e o curva care face pe doamna, imbracandu-se clasic, vorbind in varfu limbii si laudandu-se ca are nu neaparat facultate, ci diploma care, crede ea, ii confera automat calitatea de intelectual, incat ea nu mai trebuie sa faca nimic ca sa demonstreze in vreun fel aceasta calitate.

lu ayala ii place in general pula si in special pula de intelectual, de preferinta director de banca, ca s-o mai ridice si pe ea pe scara evolutiei sociale, fiindca singura nu e in stare sa se defineasca intelectual si uman, mititica.

iar tu esti un labagiu notoriu de care m-am cam saturat. ti-am suflat destul in cur si ti-am dat limbi destule. daca era sa fii in stare sa ma futi, faceai ceva pana acuma, dar nu esti.

ce poa sa fie asa de "secret" si de "grav" in viata ta? Iti zic io: Nimic!

Din Cluj pana in Bucuresti se poate lua tren/avion/autobuz si veni pana aici, da tu nu faci asta nu ca ai tu pizde cacalau acolo, ca io VAD ce calitate de pizde ai tu, ci pentru ca ti-e frica de Bucuresti in general si de mine in particular, ceea ce te defineste CLAR ca labagiu notoriu.

De invitat pe mine acolo, nici pomeneala, ca te sinucid ma. Vin cu biciu, te leg de pat si nu mai misti, sau daca incerci sa faci vreo miscare, iti tai pula instantaneu. Sunt o vrajioare rea. Da. :hades:

Da ba, sunt nebuna si daca se ia? Iti dai seama? Ce-o sa faci tu daca n-o sa mai fii nici macar intreg la cap, ca intreg la pula vede toata lumea de pe forum ca nu mai esti demult.

Cat despre lins in pizda pe ayala, daca ai lins-o TU si nu ma mai ating de tine, daramite sa ling EU infectia aia verde cu miros de broasca.

Ayalo, io am avut O SINGURA DATA o boala luata de la un mascul si d-atuncea am inteles ca futerea nu e facuta pentru sport.

Numa ce si-a pus pula pe buzele mele (alea de la pizda) si s-a si luat dracia aia de vegetatie, ca nici nu m-am futut cu el macar. Imi crescuse ca un munte pe pizda, credeam ca am cancer de piele, m-am speriat de nu mi-a mai trebuit pula de atuncea in viata mea si mi-a trecut usor pentru ca m-am prezentat de urgenta la doctor.

Pai daca m-as fi futut cu toti care-mi ies in cale, asa cum se lauda ca face ayala, eram PLINA de boli in momentul asta.

Io tin la curatenia mea fizica si morala, d-aia nu ma fut cu orice giurumea.

Iar tu piskeshule, daca ai de gand vreodata sa ma futi, sa-ti pui prezervativ. Io continui sa sper, da are si speranta si rabdarea mea o limita.

Daca o mai freci mult, o sa ai soarta lu reveneagu in curand.

Faptul ca mi s-a pus pata pe tine iti da nesimtirea de a-mi propune sa ma futi "de mila" in loc sa multumesti proniei ceresti care a facut ca asa unei dame interesante sa i se puna pata pe un broscoi manelist.

Tu confunzi faptul ca mi s-a pus pata pe tine si ca vreau sa te fut, cu a fi o complexata care nu primeste nici o invitatie sa se futa.

Total gresit. Lasa ca o sa vezi tu cand mi-o trece pata si o sa mi se puna pe altu ce-o sa mai regreti. Io am colectie de fatalai d-astia care si acuma ma mai suna la telefon si imi spun dupa ani de zile ca tot io sunt mai cu mot si ca ce pacat ca n-au stat pe langa mine in loc sa se duca sa futa la intamplare si sa se lege la cap cu o oligofrena.

Tie ti se pare ca gata, te-am legat la ochi si ti-am pus coaiele in catuse numai pentru ca ti-am facut aicea 2-3 declaratii de amor. Tu oi fi crezand ca asa usor merge si in realitate si ca io tzop tzop o sa sar in pula ta. :n:

Tu crezi ca toate femeile cad direct in pula? Poate tu d-astea oi fi intalnit. D-astea fara creer si fara personalitate.

Tare as vrea sa ne intalnim vreodata, numai ca sa vezi cum o sa te doara si coaiele si capul cat o sa te rogi de mine sa ma futi. Io nu-mi pun ambitia cu tine. Daca o sa am chef sa ma fut, n-o sa ma prefac si o sa ma fut, ca viata si placerea mea e dincolo de ambitii marunte. Nu-s copil. Da nu creca esti tu in stare sa faci ce n-a fost nimeni in stare sa faca pana acu. Esti un tip ok, dar suficient de obisnuit ca sa nu ma faci sa-mi spun ca ca tine n-o sa mai gasesc.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde kant emir » Vin Iun 27, 2008 9:01 pm

laudandu-se ca are nu neaparat facultate, ci diploma care, crede ea, ii confera automat calitatea de intelectual, incat ea nu mai trebuie sa faca nimic ca sa demonstreze in vreun fel aceasta calitate.

poftim?

si cu bucurejtenizmu cum ie?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Ayala » Vin Iun 27, 2008 9:20 pm

vorbe goale
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

Mesajde jl_rona » Vin Iun 27, 2008 9:20 pm

ce sa fie cu bucurestiul? io am adus argumente oricarei fraze postate aicea. io nu sunt taran abrutizat si superficial si asta se vede. in general in capitala se aduna crema tarii. poti sa incerci tu sa negi cat vrei. aici sunt si tarani d-aia penali, scursurile societatii, dar si cele mai inalte varfuri intelectuale tot aici sunt. de ce s-o fi mutat Putin la Moscova si n-o fi ramas la el acolo in Leningrad?
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde jl_rona » Vin Iun 27, 2008 9:22 pm

Ayala scrie:vorbe goale


poti sa-l futi linistita pe piskeshu, deoarece samanta lui de taranoi e prea tanara pentru mine, chipurile, asa ca sa si-o ia la muie singur, manelist nespalat.

hai c-am plecat.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Shaki » Vin Iun 27, 2008 9:30 pm

doamne rona... eu inteleg ca e grele si dureroase toate cele, dar cum odin poti sa vorbesti ASA? tie chiar nu ti se pare macar o milisecunda gresit? in neregula?

si cica eu sunt ciudata. daca ma mai critica cineva vreodata, ii dau link aici :(
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde Ayala » Vin Iun 27, 2008 9:46 pm

rona, plinaciune inchipuita ce esti tu, goliciune intruchipata
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

Mesajde jl_rona » Vin Iun 27, 2008 11:31 pm

Shaki scrie:doamne rona... eu inteleg ca e grele si dureroase toate cele, dar cum odin poti sa vorbesti ASA? tie chiar nu ti se pare macar o milisecunda gresit? in neregula?

si cica eu sunt ciudata. daca ma mai critica cineva vreodata, ii dau link aici :(


ce sa vorbesc ba? lumea crede ca io daca spun ce gandesc inseamna ca sunt nebuna.

m-am bagat io pe zorox? pe gicu ala metrosexual din loco? nu. ca erau prea copii pentru mine. da piskeshu e ridat tot si nici par in cap nu mai are. mie personal nu mi se pare ca arata chiar asa de fresh pentru mine. nu se vede chiar ca ar fi o diferenta catastrofala de varsta.

poa sa-si gasesca prospatura, sigur, da de-alea proaste ca noaptea, in care o sa-si bage pula si atat si va garantez io ca n-o sa-i placa nici prospatura, ca nu e genu.

io credeam ca suntem civilizati aicea, ca una e sa-mi bag pula la nervi si alta e sa il jignesc pe unu exact acolo unde stiu ca nu se poate face nimic, cum ar fi varsta.

asta-i magarie pe fatza si daca el asa intelege sa faca glume, sa faca cu cine i le inghite. io ii doresc sa arate peste 10 ani si el si nevasta-sa aia tanara macar asa cum arat io.

adica Olivia Newton John si Madonna si-au luat d-astia cu 10 ani mai tineri si au facut copii foarte normali la 45 de ani, da de, alea-s vedete. Hai sictir!

Nu i-am spus niciodata textual ca imi doresc vreun copil CU EL. Cu reveneagu mi-am dorit, dar el nu ma excita intr-un asemenea hal, da de, el nu stie decat sa creada toate linguselile de gang pe care le scriu eu aicea de multe ori ca sa ma si distrez.

De multe ori sunt mult mai directa decat ar fi cazul, tocmai pentru ca sa ma distrez, iar prostu, in loc s-o ia ca pe o gluma, se sperie si ma face baba.

Repet, io ii doresc si lui si lu nevasta-sa aia tanara si frumoasa sa arate macar asa ca mine la 38 de ani. O sa-si ia una tanara care in cativa ani se va deforma de tot. Asa a mai facut un labagiu de la mine de la servici, si-a luat o nevasta traznet! care intr-un an de la nunta arata ca un butoi.

Da asa le trebe la astia care umbla dupa pizda tanara si nedefinitivata.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde kant emir » Vin Iun 27, 2008 11:38 pm

O sa-si ia una tanara care in cativa ani se va deforma de tot.

da' de unde stii? ai monopolizat tu "aratatu bine la 38 de ani"?

Da asa le trebe la astia care umbla dupa pizda tanara si nedefinitivata

tu nai fost tanara? nai fost macar de cinci ori mai secsuasa si atragatuare si zemuasa? ha?

decida, exact asa le trebuie: tanara si nedefinitivata, so definitiveze iei

si asta ie de cand lumea si pamantu, si este extrem de normal sa fie asa
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde jl_rona » Sâm Iun 28, 2008 1:36 am

nu, eu arat aproximativ la fel de vreo 12 ani incoace. nu m-am schimbat aproape deloc, cu exceptia celor 2 vene care mi-au iesit pe picioare. am si poze de acum 10 ani in care arat aproape la fel.

n-am monopolizat nimic, io doar iti spun ca majoritatea oamenilor, barbati inclusi, se ingrasa aiurea. femei de 51 de kile la 38 de ani sunt foarte putine. io nu ma laud acuma, io doar il blestem pe piskeshu, ca e clar ca cu mine nu mai iese nimic, si, statistic vorbind, am toate sansele ca blestemul meu sa se prinda de el.

si io ma ingras cate un kil pe an, da io am fost un copil rahitic ca sa ajung asa acuma. la 18 ani aveam 41 de kile si aratam efectiv ca moartea in vacanta. io cel mai bine am aratat la 30 de ani, nu la 18, nu la 19 si nici la 16 cand eram doar o pustoaica schiloada si buboasa.

daca vrei femeie care sa arate cat de cat peste niste ani, nu tre sa-ti iei o bunatate la 18 ani, ca aia s-a consumat deja. e logic. daca la 18 ani are tatele mari, la 25 o sa-i cada.

ce e normal? ca piskeshu sa-si ia una de varsta lui? io ii urez succes, i-am mai zis, dar io nu ma simt batrana deloc. doar ai vazut si cum ma-mbrac. se poate sa am riduri, dar tenul l-am avut naspa de cand ma stiu, iar acu ca s-a mai luminat si nu mai e plin de cosuri, tot e ceva. MULT mai bine decat la 16 ani, in tot cazul.

in discoteca io ma duc singura si acuma si dansez mai bine decat toate pustoaicele de-acolo. la 18 ani ma agatau mai putini decat acuma, crede-ma.

eu nu am avut maximul asa devreme si NU MA SIMT BOSOROAGA ca tine. e clar?

Cand oi fi tu in stare sa dansezi ca mine si sa tii o sala intreaga la aerobic si sa le explici cum sa lucreze, mai vorbim. varsta e varsta, stiu, se vede pe fatza, dar una tanara nu e neaparat grozava NUMAI pentru ca e tanara.

Din nou se amesteca conceptele. Frumusetea n-are nici o legatura cu tineretea si invers. Io dau ani din viata si n-as schimba ACUM, sa arat ca o malaca d-aia cu umeri lati si cracii grosi si sa am 16 ani. Ma crezi, bine, nu, sa fii sanatos.

Io creca voi chiar nu credeti ca la 38 de ani poti sa te simti bine in pielea ta.

Da pe Kylie Minogue care are 40 ati fute-o toti.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde jl_rona » Sâm Iun 28, 2008 1:45 am

Iar daca vrei femei cu zeama, e gustul omului in care n-ai cum sa te caci. Mie nu-mi place zeama. Io am fost uscata de cand ma stiu si imi place asa. Zeama te face sa arati ca o vaca proasta.

uite-aicea pe iubita mea:

http://gals.sextronix.com/gal/37/103199/5/1211444265/supersexstars/pic/sarah_twain/01.jpg

e cea mai frumoasa femeie din lume, parerea mea.

ai tot setul aici:

http://gals.sextronix.com/gal/37/103199/5/1211444265/supersexstars/pic/sarah_twain/

asta femeie, nu vaci d-alde madonna sau britney spears. ma pish pe ele, pe buzele lor ca porcu si pe tatele lor de vaci. nu au nici o delicatete, nici o zveltete si arata ca niste papusi oligofrene pe langa femeia asta mortala.

asta e idolul meu. n-am sa arat niciodata asa, dar asta as vrea sa fiu.

aicea avea cu aproximativ 8 ani mai putin. arata mai bine? io zic ca nu.

http://gals.sextronix.com/gal/37/103199/5/1211444251/supersexstars/pic/sarah_twain_2/

era o tiganca necizelata. acu a invatat sa pozeze, s-a deschis la cap si la figura. aia cu pustoaicele e pentru papagali carora le e frica de femei.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde kant emir » Sâm Iun 28, 2008 1:57 am

Da pe Kylie Minogue care are 40 ati fute-o toti.

io nu

tu?
Cand oi fi tu in stare sa dansezi ca mine si sa tii o sala intreaga la aerobic si sa le explici cum sa lucreze, mai vorbim.

poi nu mai vorbim

ce drec sa caot io la aierobic?


eu nu am avut maximul asa devreme si NU MA SIMT BOSOROAGA ca tine. e clar?

adica maximumul

poi nici io nu ma simt boshorog

da in situatzia in care am dea face cu uameni cu mai mult de 7 ani mai pruspetz, nu pot sa nu ma gandesc ca io mergeam la jcuala pe vremea cand iei abea invatzau sa suga, asa ca, fara sa ma simt boshorog, am (totush) simtzu realitatzii

nu tre sa-ti iei o bunatate la 18 ani, ca aia s-a consumat deja


nu
poi nar fi pacat? cand is atatea... lasa, nu mai zic

Io dau ani din viata si n-as schimba ACUM, sa arat ca o malaca d-aia cu umeri lati si cracii grosi si sa am 16 ani. Ma crezi, bine, nu, sa fii sanatos.


poi de ce sa fie malaca si cu umeri grosi, cand se prea poate (muuult mai probabil) sa fie umbobocel de fata, delicata si cu glezne supt tzirele si cu gatu lung si cu ochii mari si sfiuasa si inocenta si ... etc, plina de calitatz

pe langa ca ie tinerica

la 18 ani ma agatau mai putini decat acuma, crede-ma.


ce mijto de tine ca nu mai ai opshpe ani! te invidiaza tuate copilele intre 16 si 25 de ani, santzeleg?


breh, ai sa nentzelegem: ie mult mai probabil (prin firescul situatiei) ca o femeiujca la 18 ani sa fie si frumuasa, si isteatza; iar pe la 25-30 se face dea dreptu minunata

acuma nu zic absolut nimic de tine (nici pro, nici contra), dar nu mai trage tu atata focu la uala ta, ca nu merge
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde jl_rona » Sâm Iun 28, 2008 2:24 am

ba, noi aveam aicea un caz concret. nu batem campii aiurea, cu toate ca Kylie Minogue e mai frumoasa decat 80-90 % din pustoaicele de 18 ani, ca oasele nu poa sa le dea cu ciocanul si sa si le indrepte alea de 18 ani.

cat despre glezne fine, visezi. asta e generatia mc. donalds cu sunci si cururi mari. o mai fi una-2 mai slabe, da astea de liceu sunt in proportie de 70 % mai grase decat sunt eu acum.

Insa noi batem campii aiurea, repet.
ideea noastra era piskeshu si faptul ca m-a facut baba. Fizic nu ma simt inferioara lui, crede-ma. Tipul are tenul la fel de urat ca al meu, e chel, are parul alb si are un nas borcanat. Are corp misto si minte misto, dar nici corpul si mintea mea nu sunt naspa. Ne-am fi potrivit. Daca n-a vrut, sa fie sanatos si sa-si caute seminte tinere.

El nu a inteles nici macar chatul asta de aici. El crede ca tabar pe el aiurea, ca n-am pic de privacy, ca il fut aicea pe forum, ca el m-a futut in visul meu si alte alea.

Ceva adevarat e, tipu e simpatic, atat pot sa zic despre el: ca e simpatic si ca n-are fatza de taran (in unele poze). Da de aici si pana la a face circ cum crede el, e distanta mare. Blogul meu e blog si ma maimutaresc acolo ca sa ma distrez, iar a fi agresiva cum sunt eu acuma e mai putin penibil decat a incerca sa-l iau cu binisorul ca doar-doar iese ceva. Iti imaginezi ce penibila as fi atunci? Abia atunci as fi de rasul lumii.

Dar daca totul arata ca o joaca in care ne luam la misto reciproc, ca iese ceva in final sau nu, n-am fost penibila nici io si nici el.

Da de, lumea ia totul cuvant cu cuvant, pentru ca nu poate sa vada padurea din cauza copacilor si atunci ceea ce scriu eu aici le pare revoltator, exhibitionist si nebun.

Pana si piskeshu mai musca si se sperie aiurea. Nu e nici o faza. E un tip placut si atat, despre care m-am bucurat cand am vazut ca vede ceva copaci din padure si ca nu e ca un bolovan, luand intocmai ceea ce am scris cuvant cu cuvant.

Stii, era cantecu ala de pe vremea mata: daca stii sa citesti printre randuri poate vei afla o taina de-a mea.

Cam asa construiesc eu mesajele pe aici, iar asta e dintr-o tarsa de a face lucrurile asa cum se fac ele. In loc sa-l iau cu binisorul, eu arunc cu vorbele ca totul sa para asa de ciudat incat nimeni sa nu-si mai dea seama de fapt care-mi sunt adevaratele intentii, daca vorbesc serios sau nu, daca sunt sanatoasa la cap sau nu. Stii mata, adevarul e cea mai buna minciuna. Lumea zice ca esti nebun, iar tu mergi mai departe.

Inapoi la piskeshu, eu nu l-am vazut decat intr-o poza, iar voi pe mine la fel.

Realitatea poate sa arate un pic altfel, iar ceea ce conteza e cum ma simt eu. Bazandu-ma in exclusivitate pe niste poze, repet, eu mi-am construit aceasta realitate. Am vazut cupluri MULT mai nepotrivite decat eu cu piskeshu, fie vorba intre noi.

Pai daca tu zici ca nu mai ai ce sa cauti la aerobic si in discoteca, e clar ca esti mos. Nu vezi cum vorbesti aicea? Parca esti hirotonisit. N-ai viata-n tine si crezi ca toti sunt la fel.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde kant emir » Sâm Iun 28, 2008 2:38 am

Pai daca tu zici ca nu mai ai ce sa cauti la aerobic si in discoteca, e clar ca esti mos

am zis de aerobic, nu de discoteca

si fara acel "mai"

si daca tietz palce sa zici cas io mos, nai decat, spuneo pana cand o sa fii tu tinerica iar

Parca esti hirotonisit.

iaca
popa nui om si iel?

N-ai viata-n tine si crezi ca toti sunt la fel.

aham, mai prins si tu: forumu si netu, atata ie tuata viatza mea

cat despre glezne fine, visezi. asta e generatia mc. donalds cu sunci si cururi mari. o mai fi una-2 mai slabe, da astea de liceu sunt in proportie de 70 % mai grase decat sunt eu acum.


poi bine ca ejtu frumuasa, macar atata


bai, ma lasi? te oftici de nai aier ca zicea lumea ca ejt batrana, dai cu mucus pe fetijcanele (mancalear tata!) astea care nau grija celulitei si nici a menopauzei si nici a singuratatii si nici a sanatatii si nici a programului de munca si nicio grija, decat sash traiasca viata si tineretea si sa se distreze

veiztz de pijkeshu tau, laudal si injural si periazal si scuipal ca poate-poate


(posa garantez io ca niciun poate? nu vreau satz stric inima, da asa se pare)


si porma iar reveneagu si iar poze si iar mascul de cinzeci de ani care stie satz faca conversatie agreabila

ca pana suna adunarea mai ie
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde jl_rona » Sâm Iun 28, 2008 3:19 am

kant emir scrie:am zis de aerobic, nu de discoteca

si fara acel "mai"


pai scuza-ma, la varsta asta mai normal e sa te duci la sala decat la discoteca.

si daca tietz palce sa zici cas io mos, nai decat, spuneo pana cand o sa fii tu tinerica iar


io sunt destul de tanara. tre sa tot repet ca sa-ti intre la cap mosule?

aham, mai prins si tu: forumu si netu, atata ie tuata viatza mea


gresit si superficial. forumu si netu e si viata mea. am cunoscut oameni terni aicea dar si d-astia al caror suflet salta de bucurie la fiecare descoperire politica, ca io mai mult prim forumuri politice am umblat. poti sa traiesti si daca stai pe scaun si te uiti la un ecran. n-a trait NEAM de NEAMUL tau ce am trait eu in forumul lui Finn Vine si in Muse. Habar n-ai. Nu-ti imaginezi nimic, nu te ia valul niciodata. Tre sa fie foarte plictisitor.

poi bine ca ejtu frumuasa, macar atata


da, sunt, merci frumos. io am cunoscut chelneri la mare care le-au lasat pe pustoaice si au venit sa ma futa pe mine. da tu da-i nainte cu pustoaica, ca nu-i problema. ce daca are picioarele in x si glezna cat gatul meu, tot pustoaica e, buna de samanta si fara grija menopauzei.

hai sa-ti zic io adevarul care e.

piskeshu a spus-o p-aia cu baba ca un tampit care este, io m-am ofiticat, era si normal, iar tu iti rozi de sub unghii ca nu-ti cant TIE serenade in loc sa-i cand lu piskeshu si incerci sa ma convingi ca sunt de varsta ta si ca piskeshu da-l la caini ca si asa e pra mic pentru mine.

Pune-ti pozele acolo asa cum mi le-am pus si io si piskeshu, fi simpatic si mai discutam.

daca cu piskeshu ma potrivesc la stilul de-a vorbi macar, cu tine n-am nimic in comun. mai jigneste-ma ca o sa-ti cad ca o pustoaica proasta in pula.

daca nu ma crezi, uite quota:

veiztz de pijkeshu tau, laudal si injural si periazal si scuipal ca poate-poate



si porma iar mascul de cinzeci de ani care stie satz faca conversatie agreabila


ba, apropo de masculul de 50 de ani, io cand am aratat cel mai bine (la 30 de ani) mi s-a pus pata pe unu de 45 de ani si nu l-as fi dat pe orice pustan, asa ca asta cu varsta e subiectiva.

iti zic io, piskeshu nu e atat de deranjat de varsta mea, cat de stilul meu de a ma imbraca si de faptul ca par ca n-am nici un fel de privacy.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde kant emir » Sâm Iun 28, 2008 3:52 am

bine breh, bine, nu te mai enerva, ca io nam zis ca esti batrana

am zis io asta? uite, dacam zis cunva si numeaduc amine, retractez (preventiv): jelerona nui batrana! jelerona nare cum sa fie batrana, jeleronai numa buna!
si cea mai tanara si frumuasa si secsuasa si de tuate (inclusiv priceputa la politica; in doi ani ie presedintele (primu fara oo si fara niciumpic de penis, nici macar de imprumut) nostru, in patru ani ie presedintele rusilor, si porama ala amerec... nu, ca aia or sa aiba muerea lor; ia sta la cremlin si se uita urat si zice ca taie gazu si ca da cu bonbe


numa tzam recomandat sa nu mai spui ca tu ejt suarele de pe cer iar cele tinere si atragatuare si la mare cautare is najpa si cu glezna gruasa si cu ceafa gruasa si cu tuate gruase

ca nai dreptate (si chear deai avea ie tot aia: iele au masculi, da? nu prea le vezi pe forum, facand curte asidua cate unui reveneag, or indepartatului si refractarului* pijkesh)



cu piskeshu ma potrivesc la stilul de-a vorbi macar, cu tine n-am nimic in comun.

poi asta mi se pare normal si corect si previzibil (am ziso de luni de zile)

si as mai putea sa zic si zecegod



n-a trait NEAM de NEAMUL tau ce am trait eu

aham, vaz ca si tu ai certitudini; sa va fie de bine
nasol de neamu meu, dealfel; creca tot "neamu" ar trebui sa aiba jelerona lui, sa le intre binen cap



iar tu iti rozi de sub unghii ca nu-ti cant TIE serenade

mai prins iar, ashaie

ai te rog frumos, cantami si mie serenada, vrei? hai scriemi si mie poiezii jeleronesti (hai sa le numim, mai pe scurt: jeleronezii, sau jelenerozii. si sa numeasca tuate scrierile tale), fami si mie o curte asidua si disperata, sa reiasa si despre mine ca "daca nici asta, atunci cine dracu?"

vrei? hai catz dau poze cu mine, vrei?














*ofofofofof, cum nu vede iel ce comuara i sentinde (ca o ramă) la piciuare! si tot dupa dalea cu ceafa gruasa si cu glezna gruasa si cu talia gruasa unbla, inconjtientu de iel
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde jl_rona » Sâm Iun 28, 2008 4:54 am

piskeshu nu umbla dupa nimic. e un labagiu notoriu si-i e frica de rama ca sa nu se-ncolaceasca, da sefu e baiat mare si a trecut de vremea cand avea si el spaime d-astea.

asa si cu piskeshu. acu cat mai are cateva fire-n cap daca nu-si gaseste rama, dup-aia ajunge ca mata, si singur, si batran, si parasit.

ba, tu habar n-ai cum merge viata asta, sa mor io. pai tu crezi ca daca ti se face curte ai mascul? nu. nu daca vrei sa-l alegi tu. si din ce ti se face curte mai asidua, dintr-aia ti se urca la cap si crezi ca esti breaza si frumoasa si nu mai lasi pe nici unu sa se atinga de tine ca pe toti ii vezi ca sunt la un nivel inferior tie.

voi tare ma credeti orfelina rau. si mata si handicapatu ala de piskeshu. n-oi mai avea io 18 ani si cosuri si nici atatea propuneri cate aveam la 25 de ani, da nici timpul de atunci ca sa stau in bar picior peste picior si s-astept sa vina tot felul de oligofreni spunandu-mi idiotii in ureche ca sa cad ca musca-n pula lor nu-l mai am.

io am refuzat sute de masculi d-astia, nu exagerez cu nimic cand zic sute, pentru ca ieseam foarte des la carciuma, deci sa zicem 4 pe saptamana, asta inseamna 200 pe an. cu unii chiar m-am intalnit o data, dar nu mai stiu nici cum ii cheama. asta nu inseamna ca daca am trecut singura prin viata am fost vreo pocitanie, da la mintea ta atata merge.

dovada e ca te refuz pe tine si ca nu ma intereseaza pozele tale, pentru simplu fapt ca sunt in amor cu piskeshu. daca ar veni si zorox cu toata frumusetea si tineretea lui, si metrosexualul din loco, si p-aia i-as refuza, pentru ca nu sunt genul meu: sunt mici, grasi si n-au sclipire ca piskeshu. am mintit cand am zis ca nu i-am abordat ca sunt prea tineri. nu i-am abordat pentru ca nu mi-au placut. daca imi place unu de 16 ani, ma iau io de el, stai fara grija, cum m-am luat de chelnerul de asta vara de la mare, numa ca cand am fost la concert la placebo de exemplu, unde erau numai teenageri, nu mi-a placut nici unul din toate arenele alea romane. tu crezi ca sunt ca tine sa cad in cur dupa orice carne tanara. stii, e vorba aia: fute, fute da mai uita-te si la ochi.

uite aicea ca ziceai de teenagerite si de femei batrane:

http://i.ehow.com/images/GlobalPhoto/Articles/2150605/teengirl2-main_Full.jpg

http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/00360/sharon_stone_face_360317a.jpg

nici una, nici alta nu e futabila. prima pentru ca arata ca o oligofrena si a doua pentru ca-i prea batrana, dar cel putin a doua se vede ca are ceva in privirea aia, nu cacat.

a doua e o baba frumoasa, prima e o teenagerita de 2 lei. si inca am ales una acceptabila.

asta cu varsta nu e nici o regula, sa fim seriosi. doar probabilistic babele sunt mai urate decat alea tinere, dar atata timp cat o femeie are ciclu, nu vad de ce n-ai fute-o daca ai 16 ani si ea are 40 sau invers. astea cu incadratul strict in anumite categorii de varsta sunt preconceptii sociale, nu inclinatii naturale.

ia lasa tu un grup de oameni sa se futa pe o insula pustie. o sa vezi ca se fut si juni de 16 ani cu babe de 40 si teenagerite cu mosi de 50. nu e nici o regula. regula asta a inventat-o piskeshu ca sa faca glume cu mine. io scriu aicea asa de mult ca ii coc io ceva poamei, futu-l in gat de homosexual mascat.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde kant emir » Sâm Iun 28, 2008 5:10 am

astea cu incadratul strict in anumite categorii de varsta sunt preconceptii sociale, nu inclinatii naturale.

sigur, cum sa nu?


poi de aia pustanimea se simte bine in conpania pustanimii, ca diferentele serioase de varsta inhiba (cu exceptia exceptiilor - cul, nu?, a serviciilor platite si a deviatiilor)

dovada e ca te refuz pe tine

ce rahat refuzi mah? ti-am facut eu frun avans, am unblat in linba dupa tine pe forumuri diverse? tot asa cum iti imaginezi ca pijke ie nehotarat in privinta ta (cand, de fabt, ie destul de hotarat, zic io), tot asa iti imaginezi ca sufar io ca numi acorzi atenzie si interes si pofta si ode si imnuri cu ritmu antrenant

ueicap, is putine muerile de pe forumurile cunoscute pe care sa le apreciez io si sinpatizez grozav (destul cat sa le pot numi prietene)

da de poftit la pat (de fabt, la relatie, ca cam asta visezi tu), mai domol, mult mai domol

si is fro cateva fetishuare frumusele si istetze, nu te gandi tu ca nus

da nam io treaba d'asta cu iele





voi tare ma credeti orfelina rau.

poi team citit, nui greu

ca zici singurica, tot

nu mai lasi pe nici unu sa se atinga de tine ca pe toti ii vezi ca sunt la un nivel inferior tie.


neatinso

deaici si treaba cu orfelinizarea


da' uite, casa nu zici cas baet rau, tendrum si te calauzesc spre masculii disponibili: ia-l pe zorox, ca ie disperat; nici nush daca ie inceput, am motive sa cred ca ie virgin; ial pe tilica, ca si asta ie destul de amator, or ia-l pe oribi lache, ca ista ie pereche buna cu tine (ie iel mai incet la minte, da io creca va potrivitz - mai ales ca ie nostalgic dupa comunijt; si cu ista de la cuada posa te si maritz, ca shasha nul ia nici naiba, si am inpresia ca onceput sa se lamureasca - asa ca nu prea ie in masura sa te refuze)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Shaki » Sâm Iun 28, 2008 9:54 am

[quote="kant emir"]
da' uite, casa nu zici cas baet rau, tendrum si te calauzesc spre masculii disponibili: ia-l pe zorox, ca ie disperat]=))=))=))=))=))))))))
deci io crez ca ieshti nebun, zau =)))


in rest... pnm, v-am rugat sa nu va mai luatzi de sbura', serios, e un baiat f ok :)
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde jl_rona » Sâm Iun 28, 2008 1:55 pm

[quote="kant emir"]sigur, cum sa nu?


poi de aia pustanimea se simte bine in conpania pustanimii, ca diferentele serioase de varsta inhiba (cu exceptia exceptiilor - cul, nu?, a serviciilor platite si a deviatiilor)


ce rahat refuzi mah? ti-am facut eu frun avans, am unblat in linba dupa tine pe forumuri diverse? tot asa cum iti imaginezi ca pijke ie nehotarat in privinta ta (cand, de fabt, ie destul de hotarat, zic io), tot asa iti imaginezi ca sufar io ca numi acorzi atenzie si interes si pofta si ode si imnuri cu ritmu antrenant

ueicap, is putine muerile de pe forumurile cunoscute pe care sa le apreciez io si sinpatizez grozav (destul cat sa le pot numi prietene)

da de poftit la pat (de fabt, la relatie, ca cam asta visezi tu), mai domol, mult mai domol

si is fro cateva fetishuare frumusele si istetze, nu te gandi tu ca nus

da nam io treaba d'asta cu iele






poi team citit, nui greu

ca zici singurica, tot



neatinso

deaici si treaba cu orfelinizarea


da' uite, casa nu zici cas baet rau, tendrum si te calauzesc spre masculii disponibili: ia-l pe zorox, ca ie disperat]

io ti-am spus si-ti repet. persoana ta nu ma intereseaza. in ceea ce priveste piskeshu, e foarte hotarat inainte de a ma intalni, numai pentru ca dupa sablonul lui de labagiu gelos ma imbrac ca o toapa exhibitionista. foarte cool asta.

in rest, barfesti jilav tipi care sunt mai cool decat tine.
eu cel putin pana la varsta asta am invatat sa stralucesc prin ceea ce scriu, incat sa fac valuri intr-un forum. am avut hobbiuri ca politica si transpusul intr-o lume imaginara pe net, in timp ce tu toata viata ta ai barfit si ti-ai pus gresie.

personal ma doare-n cur de piskeshu. ca el mai gasesc, repet! Nu am eu timp sa ies p-afara, dar d-asta as mai gasi. am mai avut in trecut si pot sa mai gasesc, nu-i problema. eu simt ca e un complexat si ca d-asta nu vrea nimic, ca am parul prea lung, ca ma dezbrac pe bloguri, ca ce-ar face el cu o femeie asa parasuta ca mine. e penibil de inchistat in norme sociale. ce sa-ti spun, mi-am pierdut frizerul.

iar faptul ca m-am luat eu de el l-a deranjat tocmai pentru ca el nu concepe ca femeia sa intreprinda nimic, iar daca ea intreprinde, atuncea el cade automat de papagal, ceea ce nu-i convine.

am mai vazut io d-astia ambitiosi si lasi, mare jmecherie de capul lor. cica-s intelectuali. sunt o pula.

adica un suedez a fost in stare sa ia avionul si sa vina pana aici sa ma vada, bine, ca a-nceput si ala cu gelozii si cu tampenii si pana la urma s-a terminat, asta-i alta problema, da ala care nu era nici mai urat si nici mai prost ca piskeshu si era deosebit de civilizat a batut atata drum si a venit pana aici, iar piskeshu nu e in stare sa vina de la cativa kilometri, ceea ce imi spune mie ca suedezul e barbat, iar piskeshu e un papagal, ca sa nu mai zic ca suedezul nu m-a jignit niciodata cu epitete d-astea gen toapa si taranca asa cum face taranul de piskeshu.

si poate d-aia a venit suedezul aicea, pentru ca aratam ca dracu, pentru ca eram trecuta, urata si batrana, d-aia o fi venit la mine cand aveam 34 de ani si nu s-a dus dupa vreo pustoaica de 16 ani.

chestia e ca nu se ridica piskeshu la nivelul meu, ca n-are cum. io nu vreau sa-l jignesc cu asta, da una e sa cresti intr-o familie de ingineri si alta e sa cresti intr-o familie de muncitori asa cum a crescut el. cei 7 ani de-acasa se vad, poa sa plezneasca el o mie de cuvinte rare din dictionar aicea, ca se vede ca tot subtire e.

eu spun astea la nervi acuma, dar au un sambure de adevar, la fel ca si comentariile lu anonymous de pe blogul meu cum ca am gatul gros sau mai stiu eu ce.

cat despre tine, kantemire, esti un taranoi cu capul adanc infipt in pamant si cu picioarele in gresie. discutiile pe care le porti tu aici sunt la un nivel intelectual foarte scazut. Daca nu realizezi, bafta ta.

la varsta ta esti la genunchiul broastei. nu stii politica, nu stii engleza, nu stii psihanaliza, nu stii a citi gandurile oamenilor printre randuri, nu stii nimic.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde cr3tz » Sâm Iun 28, 2008 2:20 pm

shaki nu ai dreptate.


emiru si rona, voi sex mai aveti timp sa faceti?
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Sâm Iun 28, 2008 2:20 pm

e un baiat f ok

ma lasi? ial acasa


cat despre tine, kantemire, esti un taranoi

dabre, am zis io alceva?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde cr3tz » Sâm Iun 28, 2008 2:21 pm

postez si eu acolo un post mic, si repede se baga emiru sa dea pagina.


shaki cum am zis si pe pagina trecuta, te inseli.

p.s. sau poate ai vrut sa zici ca e ok cu tine.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Sâm Iun 28, 2008 2:26 pm

ie ok "cu cine trebuie"


discutiile pe care le porti tu aici sunt la un nivel intelectual foarte scazut. Daca nu realizezi, bafta ta.

la varsta ta esti la genunchiul broastei. nu stii politica, nu stii engleza, nu stii psihanaliza, nu stii a citi gandurile oamenilor printre randuri, nu stii nimic.

ferice de mine, imi savurez nestiinta si linijtea si odihna creerului

da' bine ca ejtu dejteabta si telectuala din familie de telectuali
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde cr3tz » Sâm Iun 28, 2008 2:31 pm

asta e din ciclul:

stii ceva? nu stii nimic.

am o intrebare retorica. pot sa o pun?
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Sâm Iun 28, 2008 2:32 pm

cum sa nu, punetzo
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Shaki » Sâm Iun 28, 2008 3:57 pm

kant emir scrie:ma lasi? ial acasa
ei, sa nu exageram :)) am zis ca e de treaba asa cum esti si tu, si keshu, si daimonu, shi pingu, shi altzii, da asta nu inseamna ca tre sa va iau pe toti acasa :p
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde om_fericit » Sâm Iun 28, 2008 4:16 pm

o adevarata enciclopedie topicul asta...
:slap:
da ma tata am auzit si de virgula, punct si litera mare..da dau click mai greu pe ele pe intuneric.
Avatar utilizator
om_fericit
Junior Member
 
Mesaje: 143
Membru din: Dum Oct 09, 2005 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Sâm Iun 28, 2008 7:07 pm

intre pingu si thyl , pingu bate de departe.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron