Nu exista femei urate

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde jl_rona » Sâm Iul 12, 2008 12:07 am

da ba, am inviat. pai moartea indusa a fost cadou pentru piskeshu, dar din cauza ca nu esti in stare sa repari forumu nu mi-a iesit si mi-am calcat pe coada si am vorbit cu el.

sa-i spui lu shaki ca am fost si la priest si la whitesnake. :)

nu ma duc ba cu papagalu ala de piskeshu nicaieri. ala e un labagiu care cand il intrebi de sanatate zice ca "are probleme", ca "are atatea pe cap". atitudinea asta negativa pe care o expune publicului l-ar face (daca ar fi femeie) sa fie plictisitor, dar din gura unui barbat suna a impotenta. vulpea cu strugurii. da da...

sa-i spui lu piskeshu ca in seara asta cat am asteptat 15 minute taxiul am avut 3 oferte sa fac bani. opreau cu masina tot felul de urangutani sau mai bine zis urangutanei (ca erau cu 15 ani mai tineri ca mine) si ma-ntrebau: cat... face?

le spuneam ca am iesit de la concert si ca astept taxiul, iar ei isi cereau scuze mititeii, fara sa realizeze ce compliment mi-au facut. dragalasii de ei. :)
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde kant emir » Sâm Iul 12, 2008 4:46 am

fara sa realizeze ce compliment mi-au facut.

nu tzo facut breh niciun conpliment, tzo facut o oferta


si treia sa acceptz freuna, in loc sa bocejt pe forumuri dupa pijkeshi si revenegi




ca fiecare ocazie refuzata ie dusa,nu se mai intuarce
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Shaki » Sâm Iul 12, 2008 2:35 pm

e adevarat k whitesnakes au zis buna seara budapesta? :))
sper ca ti-a placut judas... mie mi-a placut mult :)
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde jl_rona » Dum Iul 13, 2008 8:50 am

Shaki scrie:e adevarat k whitesnakes au zis buna seara budapesta? :))
sper ca ti-a placut judas... mie mi-a placut mult :)


da ba, judas sunt profesionisti, pana mea, costume, decoruri, parca si sonorizarea a fost mai buna decat la whitesnake. ASA se face un show. ASA a fost si la Steve Vai: cu costume misto, a aparut ala intr-o pelerina lunga si stralucitoare ca a lu Halford de mi-a luat piuitu, plus cantarea care a fost fara cusur. Pai un artist care se respecta asa apare pe scena, nu imbracat ca aia din sala si asa canta, nu ca aia din sala.

Pe Coverdale l-a lasat vocea la un moment dat si a zis si Budapest. :) Da a mers, ala e nivelul lui, omu s-a straduit, nu si-a batut joc, plus ca are un corp marfa pentru varsta lui. Frumos barbat a fost si inca mai este. Nu se compara cu palmasu ala de Marilyn Manson care s-a pishat pe noi anu trecut si care, pishindu-se, n-a realizat decat ca lumea sa il considere mult mai slab decat Alice Cooper, un alt adevarat care a facut un show de zile mai anu trecut, cu costume, cu tematica, cu balerine.

La ce concerte ai mai fost Shaki, de la Romexpo?

Faptul ca ma imbrac cu oglinzi pe mine, cu platforme de lac si cu ciorapi plasa inseamna ca eu ma respect pe mine si pe artistii care vin acolo, da de, handicapatii care vin in slapi acolo nu inteleg nimic si ma confunda cu o prostituata, daca asta e nivelul lor, n-ai ce sa le ceri.

Asa cum te imbraci la costum cand mergi la un concert simfonic, asa, eu cred, ca e frumos sa te imbraci in metalist cand mergi la un concert metal. Am vazut cativa imbracati frumos, dar nu ploua cu d-astia. Io creca dintre gagici aratam cel mai profesionist imbracata, da asta e pentru ca generatia asta nu mai are metal pur asa cum a fost pe vremea mea si pentru ca majoritatea femeilor de anii mei nu mai au pe ce sa puna toale metal, ori nu le mai arde.

A fost un tip la coada la bauturi care mi-a zis doamna si care a fost foarte politicos cu mine, ba chiar m-a lasat sa intru prin fatza, dar am refuzat, tocmai pentru ca a fost politicos si se vedea ca intelege ceva din mine, dar tipu era cam de varsta mea si nu confunda ca idiotul costumul ala cu unul de curva.

Kantemire, cum sa te fac eu sa intelegi? Forumul mata ma lasa din ce in ce mai rece, pentru ca piskeshu incepe sa fie ceva de domeniul trecutului. Ba orice oferta se duce si vine alta. Asa a fost pana acuma, cel putin.

Nu ca ma laud io, da stai sa facem o socoteala: pai daca era sa ma fut cu toti care ar fi vrut sa ma futa in seara cu Judas, mi s-ar fi rupt pizda: taximetristul de la dus, cel de la intors, unu care s-a bagat in seama cu mine in poarta la concert, unu care s-a bagat in seama cu mine inauntru, plus 3x3 gasti de d-aia care vroiau sa plateasca face 13 barbati. Stai ca l-am uitat p-ala care a zis ca are el bilet mai ieftin si care a stat o juma de ora ca cica sa-mi lege o bratara de mana, cand de fapt zicea ca nu poa s-o lege ca il orbesc oglinzile mele din jurul tatelor si ciorapii plasa. Abia am scapat de el. Deci 14.

Daca tu crezi ca e intelept sa-ti rupi pizda "mecanic", asa cum m-a mai sfatuit pe mine un destept pe care nu-l fute nimeni si care crede ca daca sunt virgina trebe ca sunt si idioata, eu nu cred, iar fututu pe bani e odios.

Sa iti bagi tu pula intr-una care nu iti place si p-orma mai vorbim. Prostitutia a fost prima meserie. Numai cacat mananca toti! Sa imi arati tu animal care se fute pe bani si p-orma o sa va cred eu ca e normal sa-ti bagi pula intr-una care n-are nici o chemare inspre tine. E pa dreaq. Barbatii profita de slabiciunea fizica si mai ales psihica a femeii. Uite, de ex. nu cred ca erau prea multe fete singure la concertul asta. De ce? Pai credeau ca le mananca varcolacu daca vin singure acolo. Uite ca pe mine, daca am refuzat, nu m-a mancat nimeni si am fost imbracata si in costumul meu shock de Marilyn Manson. :n:
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde jl_rona » Dum Iul 13, 2008 10:05 am

Cat despre Bulgaria, a fost cum m-am asteptat. Oamenii sunt mai saraci decat la noi, dar mult mai primitori si-si dau interesul. Hotelul era foarte curat, gresia noua, plantele din gradina erau ingrijite, mancarea la discretie, nu fructe de mare, mancare romaneasca: mici, carnati, friptura, da multa si destul de buna, te astepta unu in poarta hotelului si-ti cara bagajul pana la etaj, pe plaja puteai sa bei toata ziua cafele, bere si sucuri de aveai impresia ca e gratis si ca curge bautura pe strazi.

Am platit 19 milioane (asta pentru ca am avut in regim de single - daca plateam normal era 15 milioane) si eu am nimerit intr-o zona mai naspa, dar a fost bine chiar si acolo. Nu aveau discoteca, dar au organizat una in jurul piscinei intr-o seara, deci am avut si d-aia.

NU se compara cu cacatul din Grecia, iar cei care fug de aici, de Marea Neagra care este DEOSEBIT de frumoasa si impunatoare fatza de alte mari, sunt niste labagii. Se duc in palma de majorca,

http://www.alfayacht.com/spain/palma_de_majorca.jpg

in Italia

http://www.bugbog.com/images/main/italy_travel_guide/italy_travel_guide_beaches.jpg

si in Grecia

http://www.mlahanas.de/Greece/Cities/Images/CorfuVido.jpg

ca sa stea pe pietre.

Da daca-s prosti, asta e. Si io am luat o manga, da a doua oara nu ma mai prinde. Poate in Plama de Majorca sa fie mai lux, da si pretul e de 3 ori mai mare, nu merita. In plus. TOTI au munti pe mare, dupa cum vedeti!, o chestie care ma scoate din sarite. Pai ori e mare, ori e munte!

Marea Neagra e frumoasa si impunatoare, repet. E albastru inchis, comparativ cu alte mari care sunt verzi, si e foarte rea si imprevizibila. Era sa mor dreaq, cand am mers cu barca aia. S-au format niste valuri mari din senin si nu ne-am mai intors cu barca, ci cu masina. Una ca asta nu ti se imtampla in Corfu, unde e un lighean in care nu se pot forma valuri, pentru ca in fatza nu vezi nici un fel de orizont, ci numai Albania.

A fost frumos, nu luxos, dar a fost bine. Eu sunt foarte multumita. Bine, mi-au furat papucii, dar asta pentru ca i-am lasat ca o dobitoaca pe plaja ca sa ma duc io cu salvamaru cu salupa ca era rocker smecher si arata bine si m-a vrajit. Prostia mea. Bine ca nu mi-au furat tot, ca era la indemana si aparatul foto si telefonul, si MP3-ul si tot.

Chelnerii nu fura, ca n-au ce, iar notiunea de spaga nu exista, fiind all inclusive.

MP3-ul s-a dus dreaq si ala, cand sa cobor de pe cealalta barca, aia cu peripetiile, ca trebuia sa sarim de pe barca direct pe un dig ca sa putem lua masina de acolo si abia m-au prins pe mine, sacul mi l-au scapat in apa de speriati ce erau si ei, da e bine ca am scapat teferi eu si aparatul foto, ca eu acuma cu ce ma mai laudam? :n:
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Shaki » Dum Iul 13, 2008 12:56 pm

te contrazic, am vazut multe fete imbracate interesant la judas, si in general vad multe fete imbracate ca de spectacol la concertele rock. majoritatea sunt in 'uniforma' - tricou negru cu formatii + blugi, dar sunt destule care ies in evidenta prin tinuta.

plus, tre sa iei in calcul ca judas a fost vineri dupa program, deci intr-o zi de lucru, deci nu toata lumea poate merge imbracata la serviciu fistichiu. inclusiv cazul meu, desi seful si colegii nu mi-ar zice nimic, e un mediu permisiv, dar mi-e mie jena :) eu am fost imbracata cu o pereche de pantaloni sport, kaki, si o bluza alba pe care mi-am innodat-o sub sani ca mi-era cald rau deatata headbang :)) s-a comentat/am vazut priviri mai intense, nu stiu daca s-ar fi culcat cineva cu mine sau nu ca nu m-a interesat. un baiat a fost dragutz si m-a ajutat sa fac poze la primal fear, am crezut ca e cu grupu de amici al unui prieten, pe urma am aflat ca era un strain, am fost placut surprinsa de gestul lui :) mi-am cumparat o insigna cu cap de mort, micutza, pe care am purtat-o in piept si la care am ajuns sa tzin (am de gand sa o port o vreme).

nu am fost decat la judas, desi aveam pass, am inteles, la tot festivalul. nu ma intereseaza formatiile care au fost acolo, nu le ascult, deci nu vad de ce sa-mi pierd timpul :D nu ma interesa decat cel mult unkle. am preferat, weekendul trecut, sa ma duc cu prietenii la sinaia si sa urcam unpic pe munte...

nici anul trecut nu am fost la alice cooper sau la best (prostia mea). imi pare rau de cooper, insa cam atat, mie bestfestul nu prea imi place ca eveniment, nu mi se adreseaza mie, eu prefer gothic metalul. nu sunt nici mare ascultatoare de judas, dar mi-a placut. melodia angel m-a impresionat.

in rest, nu cred ca sa te imbraci ca o rockeritza arata ca esti curva, mi se pare o prostie.

ma bucur ca te-ai distrat la mare, eu uichendul viitor o sa fiu la sibiu. am facut poze cu concertu, sunt pe merluc :) am facut poze si cu amicii, cu mine nu am ca nu-mi place. abia astept sa fac poze si la sibiu, mai ales ca am intes ca e premis accesul cu orice tip de aparat.
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde kant emir » Dum Iul 13, 2008 7:45 pm

daca sunt virgina trebe ca sunt si idioata

iar zici ca ejt virgina, desi in alte partz spuneai ca ai avut si tu fro 5-10 masculi

hotarajtete, casa stim cum te abordam


Kantemire, cum sa te fac eu sa intelegi? Forumul mata ma lasa din ce in ce mai rece, pentru ca piskeshu incepe sa fie ceva de domeniul trecutului. Ba orice oferta se duce si vine alta. Asa a fost pana acuma, cel putin.

nu te deranja sa ma faci sa intelegi, mi se rupe mie ca te lasa pe tine rece fanclubu, mi se pare stupida (stupidissima!) motivatia ta de a sta pe forumul asta sau altul (adica pijke fiind motivatia ta! beton)


si bagatz in cap ca oferta de care n-ai profitat so dus dracu' si nu se mai intoarce

ca poate mai vine alta (pe care, garantat, o sa o ratezi ca si pe precedentele) sau nu, asta n-are relevantza

viata se duce, dei aftardei, nai bagat de seama?




ma bucur pentru tine ca tzo placut giudasu, mpare bine saud ca ai reusit sa lasi bucurejtui cela nepazit catava zile



dan rest ma plictisejt
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde jl_rona » Joi Iul 17, 2008 7:41 pm

da ba, pai sigur ca te plictisesc cu acelasi corp de vreo 1o ani incoace. :n:

shaki, io nu intru pe merluc draga, imi pare rau sa nu te vad, ca esti o fata foarte young-looking. pune aicea niste poze sa te vedem, da nu cu concerte, da-le-n pula mea. pune poze cu tine.

piskeshu se pare ca a renuntat sa mai posteze si el p-aicea. nu e lucru rau, gand la gand cu bucurie, avand in vedere faptu ca a fost in stare sa-l inlocuiasca pana si un salvamar bulgar.

s-o fi amanat cohen, io stiu, da rabdarea mea nu.
piskeshu a facut prea multa laba pe toalele si pe parul meu, crezand ca el snobu o sa ma faca pe mine sa fiu dupa chipul si asemanarea lui.

afectul are si el o curba: sentimentele mijesc, ajung la un maxim, dupa care se ofilesc pentru a face loc altor sentimente care mijesc pentru o alta persoana si tot asa.

Pentru diversificarea speciei si crearea de specimene cu gene variate, omul a fost conceput ca o fiinta poligama in decursul vietii lui de om. Cei care spun ca ei au iubit o singura persoana toata viata mint cu nerusinare. Una e sa ti se faca mila de unu cu care ai stat o vreme si sa nu-l parasesti pentru altul de care te-ai indragostit si alta e sa sustii ca tu l-ai iubit toata viata numai p-ala. Asta-i aberant prin insasi natura umana.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde jl_rona » Joi Iul 17, 2008 8:19 pm

iar cine mai zice ca sunt naspa, il invit sa o priveasca pe gratioasa Jennifer Lopez care e de aceeasi varsta cu mine si mai e si Jennifer Lopez. Io nu sunt nimeni si arat oricum mai bine decat balena aia. Bine, io am cu totul altfel de stil de corp, asa ca nu Lopez e termen de comparatie, da in orice caz, balena pe care se masturbeaza in tampenie bancuri de masculi idioti a devenit dizgratioasa.

Mii de femei din est, care nu au avut sansa sa i se puna pata unui producator Hollywoodian pe ele, sunt cu mult mai frumoase chiar decat celebritatile din vest , da Hova daca nu-s faimoase sau macar sa scrie pe ele ca-s de import din afara lagarului comunist, nici nu se uita la ele.

http://justjared.buzznet.com/2008/07/04/jennifer-lopez-bikini-bottom/

Io nu ma laud, serios vorbesc. Sunt o tipa modesta in viata de toate zilele. Da io constat ca sunt un om normal pe langa multi monstri care se mai dau si dive, vorba lu Mircea Badea.

Una peste alta, vacanta in Bulgaria a fost foarte frumoasa. Sunt mandra de tot ce am reusit in vara asta. Sunt mandra de pozele mele si incantata ca vacanta a iesit bine.

A fost ca un vis. M-a plimbat cu salupa cel mai aratos tip de pe plaja si m-a scos pe brate din mare. M-am simtit ca in baywatch. Foarte misto a fost totul: vremea, cazarea, mancarea, peisajele, tipul, care nu era un golan agresiv, ci un metalist placut care stia sa tina o femeie in brate. In rest nu stia el prea multe, ca era un amarat de salvamar, da ma intreb cati salvamari de la noi stiu engleza la nivelul la care stia el.

Pai nici kantemir nu stie atata. ~p
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde the_scavenger » Joi Iul 17, 2008 10:25 pm

jl_rona scrie:Io nu sunt nimeni si arat oricum mai bine decat balena aia


Balena nascu doi gemeni anul asta, parca. Si a inceput ca dansatoare, platindu-si lectiile de dans singura - ajungand atat de cunoscuta, motiv de laba sau de labareala pentru unii, altii.


(Uratenia nu e ceva de suprafata, neaparat fizic, ci doar o gramada de istorii fara sens care se aglomereaza in prezent)

Sa-ti fie de bine concediul! :)
[url=picasaweb.google.com/cgcmsu][size=-2]pozne!
[/size][/url]
[url=picasaweb.google.com/mihaela.maresoiu][size=-2]pozne!![/size][/url]
Avatar utilizator
the_scavenger
Junior Member
 
Mesaje: 169
Membru din: Mie Mai 10, 2006 11:00 pm

Mesajde kant emir » Vin Iul 18, 2008 2:07 am

breh, lopezuaica ie urata ca dracu

nu tziu sai dau dreptate ronii, da lopezuaica are fatza najpa, ochi najpa, frunte najpa, paru carei incadreaza fruntea pare sa vrea sa-i invadeze toata mutra

iar daca vrei sa vorbim de dindaraptu iei, apoi io am satz spui ca ie, de departe, unu dintre cele mai urate cururi de muere pe care leam vazut

parca iar fi aruncat cu lopata niscai shunci pacolo
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Ayala » Vin Iul 18, 2008 8:58 am

il invit sa o priveasca pe gratioasa Jennifer Lopez care e de aceeasi varsta cu mine si mai e si Jennifer Lopez. Io nu sunt nimeni si arat oricum mai bine decat balena aia


daca iau o poza de-a ta si una din alea la care ai dat link cu lopez, gasesc mai multa satisfactie sa ma uit la pozele alea, tu nu exprimi decat penibilitate. si esti mai urata ca ea. adica intre una care de disperata ce e sa iasa in evidenta isi pune flori in cap in spirit de alien si se imbraca paparudesc si una care are o viata adevarata si oameni care o valorizeaza, o aleg pe aia care imi spune ceva, si deci nu pe tine
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

Mesajde kant emir » Vin Iul 18, 2008 1:05 pm

buey, da cinte pune sa alegi intre iele? adica la cetz trebe tzie neaparat una dintre astea: or jele, or JL (ce potriveala!)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Ayala » Vin Iul 18, 2008 3:58 pm

asa, ca sa-i dau un exemplu ronei de reper, ca ea nu prea are
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

Mesajde jl_rona » Vin Iul 18, 2008 10:06 pm

Ayala scrie:daca iau o poza de-a ta si una din alea la care ai dat link cu lopez, gasesc mai multa satisfactie sa ma uit la pozele alea, tu nu exprimi decat penibilitate. si esti mai urata ca ea. adica intre una care de disperata ce e sa iasa in evidenta isi pune flori in cap in spirit de alien si se imbraca paparudesc si una care are o viata adevarata si oameni care o valorizeaza, o aleg pe aia care imi spune ceva, si deci nu pe tine



nu mai fi complexata ca nu ma mai intereseaza piskeshu. de ieri incolo poti sa-l futi cat vrei.

jennifer lopez are si a avut dintotdeauna un corp urat. femeile cu curu mare, cu thighs mari si cu tate mici sunt din topor. io vorbesc despre forme, nu despre viata adevarata, aia pentru care n-as schimba rolurile, sa-mi dea toti banii, toti copiii, toti barbatii ei si toata faima ei si sa ma bage in pielea ei de balena! God, no!

http://img80.imageshack.us/img80/904/thighs7bj.jpg

Probabil ca as da tot ce consider ca am bun ca am, ce pretuiesc si ce iubesc ca sa fiu Christina Aguilera sau Sarah Twain.

ce dreaq mai, chiar nu ai un minim de simt vizual ca sa poti sa faci diferenta intre frumos si urat? te faci de ras aicea, pe onoarea mea de floare de plastic.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde jl_rona » Vin Iul 18, 2008 11:03 pm

da mai kante si sa trecem la turism, ca pe mine m-am laudat destul. sa mai laud si bulgaria. e bine ba acolo. frumos, hotel, nu maghernite ca-n corfu.

uite-aicea niste poze ca sa nu zici ca te mint.

pai compara-le cu corfu (am mai facut rost de 2 poze din corfu, din alta statiune): una cu un camping care cica e de 2 stele si alta cu niste labe de caine in ciment.

romanii astia snobi sunt fantastici. cum pula mea poti sa persisti sa te duci intr-un asa cacat cand in bulgaria e cum v-am aratat?

si hotelul din bulgaria si maghernita din corfu erau tot 3 stele. pai comparati si voi!

Bulgaria:

http://vineeternallove.blogspot.com/2008/07/bulgaria-hotel-magnolia.html

Corfu:

http://vineeternallove.blogspot.com/2008/06/corfu.html

Mai vreau in bulgaria da nu mai am bani. :( o sa-ncerc sa vad daca mai gasesc ceva vreo 3 zile. m-as mai duce o data pe la sfarsitul lui august. e criminal de misto. piscina, faleza pentru promenada, salvamari buni de pula. frumos!
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde the_scavenger » Vin Iul 18, 2008 11:16 pm

jl_rona scrie:chiar nu ai un minim de simt vizual ca sa poti sa faci diferenta intre frumos si urat?


nu stiu daca mie-mi vorbesti]http://img80.imageshack.us/img80/904/thighs7bj.jpg[/url] .. ?? wtf. ca ce, femeia e bolnava si are o viata sigur de cacat, asta te ajuta pe tine la chestia aia cu identificarea frumosului?

in fine: esti superba, esti implinita, visul oricarui consumator si de-a pururi in forma. ei, si, ti-ajunge asta? dar totusi, in afara basmelor, cat o sa te mai tzie? (de asta zic io, nu de bucuria unor marturii paparazzi)

eu vad batrani zbarciti cu ochi frumosi si cu mimica eleganta. vad copii mozoliti care doar emana bucurie. gagici adormite urcand in autobuz, etalandu-si statura firva de-o bara. natura care ne macina cu maniera ritmului unui dans "sovin".
e o frumusete care vine fara sa o intretzii. si asta ramane.
[url=picasaweb.google.com/cgcmsu][size=-2]pozne!
[/size][/url]
[url=picasaweb.google.com/mihaela.maresoiu][size=-2]pozne!![/size][/url]
Avatar utilizator
the_scavenger
Junior Member
 
Mesaje: 169
Membru din: Mie Mai 10, 2006 11:00 pm

Mesajde Ayala » Sâm Iul 19, 2008 8:11 am

rona, multumesc ca mi-ai dat incuviintarea
nu ma mai intereseaza piskeshu. de ieri incolo poti sa-l futi cat vrei.

trebuia, nu puteam sa trec peste dorintele unei autoritati cum esti tu in chestiuni de viata si de frumusete, plecaciuni
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Sâm Iul 19, 2008 1:47 pm

cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Invincible » Sâm Iul 19, 2008 8:31 pm

Rona, da, tu te potrivesti de minune cu keshu.
sper sa va casatoriti si sa faceti multi kesi si jeleute, sa am ce posta pe blogul meu.
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde jl_rona » Dum Iul 20, 2008 1:56 am

Shiva scrie:Rona, da, tu te potrivesti de minune cu keshu.
sper sa va casatoriti si sa faceti multi kesi si jeleute, sa am ce posta pe blogul meu.


Pai normal ca ne potrivim. :) intelectuali sexosi amandoi. crezi c-as bate io toba ca tampita degeaba?

nu vreau multi, doar un jeleron.

sa-ti dea Dumnezeu gura aurita. [-o

Ayalo, nu scapi tu de mine asa usor. [-X
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Cine mi l-a banat pe piskeshu sa-l debaneze, va rog!

Mesajde jl_rona » Dum Iul 20, 2008 2:00 am

Am inteles ca piskeshu e banat. de ce si pentru cat timp? cat n-am fost io aicea sa-i iau apararea ati si sarit in gatul lui.

Kantemire, tu ca sef de tarla, ca prietenul lui si ca viitor nas, ce pazesti? Tu nu poti sa-l debanezi?

De fiecare data cand intram aicea ma uitam dupa fetzisoara aia cu par rosu, da acuma n-o mai vad si e asa de naspa. :(
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde kant emir » Dum Iul 20, 2008 2:16 am

fetzishuata aia cu paru roshu si cu unghia mizerabila introdusa in nas

dacatz trebe asa de tare, dute dupa iel pe loco

desi nus dumanu lui, nici prieteni nu creca stem, iar viitoru nas ie numa in mintea ta, ca acolo ie si nunta, si lautarii

(da nu ziceai ca teai desfacut de iel si il lasi aialii? reao, de ce teai rasgandit?)


cat n-am fost io aicea sa-i iau apararea

ca daca erai, mare jme faceai


Pai normal ca ne potrivim. intelectuali sexosi amandoi

aham, fuarte intelectuali. anbii

si vesca shivintzibilu teo ironizat, blogu (ie blogar!) lui ie modalitatea de ash plati policiuarele catre pijke si restu inamicilor

si se cheama trasura cu projt, or ceva p'acolo (da nu te duce sa-i scrii comenturi, ca shasha nu lo bagat nimeni in seama pana acuma; sau dute, ca or cu tine, or fara)

si nu tentrece cu deschisu de treaduri
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Invincible » Dum Iul 20, 2008 6:30 am

nu e bre, de platit policioare. ideea mi-a venit cand am vazut cat de naivi is unii de pe cocalari - vez prima postare.
ceea ce fac eu acolo presupune multa citire si cum eu n-am timp, fac deocamdata apel la memorie.

cat despre comentarii, unu la mana -blogul era setat sa accepte numai comentariile posesorilor de bloage. acuma accepta pe oricine, cred.
doi: comentariile nu prea-si au rostul. e ca si cum ai comenta un banc. razi, te minunezi si iti iei picerele la spinare.
trei: traficu-mi este de ajuns.

policioarele si alte lucruri buruienoase se produc colea: http://users2.smartgb.com/g/g.php?a=s&i=g25-05768-a0
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde jl_rona » Lun Iul 21, 2008 6:17 pm

[quote="kant emir"]fetzishuata aia cu paru roshu si cu unghia mizerabila introdusa in nas

dacatz trebe asa de tare, dute dupa iel pe loco

desi nus dumanu lui, nici prieteni nu creca stem, iar viitoru nas ie numa in mintea ta, ca acolo ie si nunta, si lautarii

(da nu ziceai ca teai desfacut de iel si il lasi aialii? reao, de ce teai rasgandit?)



ca daca erai, mare jme faceai



aham, fuarte intelectuali. anbii

si vesca shivintzibilu teo ironizat, blogu (ie blogar!) lui ie modalitatea de ash plati policiuarele catre pijke si restu inamicilor

si se cheama trasura cu projt, or ceva p'acolo (da nu te duce sa-i scrii comenturi, ca shasha nu lo bagat nimeni in seama pana acuma]

io nici nu stiu despre ce blog vorbesti.
pe loco n-am ce cauta.
cat priveste naivitatea, nu stiu cui se adreseaza shiva. poate-mi spune mai pe larg.
sincer, salvamaru de la mare era (cred) mai sexy ca piskeshu si fara figurile alea in cap (pe piskeshu nu l-am vazut, da dupa cat de panicat e cand scrie, creca e clar) , da cu metalaru salvamar mai mult ca sigur ca nu se poate face nici o treaba serioasa.

chiar azi in metrou ma gandeam la dedicatia mea de pe loco facuta lu piskeshu. asa sunt eu sentimentala si chiar cand ma mai lasa sentimentele, ma apuca un fel de compasiune pentru ce-am lasat in urma, da acuma clar incerc sa dezgrop cai morti ca sa le iau potcoavele. altceva nu.

ayala e ayala. speriata si staruitoare.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Ayala » Lun Iul 21, 2008 8:07 pm

haaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahah, hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihihihihihiihh, heeeeeeeeeeeeeeeeeeehehehhehehe, behe
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

Mesajde jl_rona » Lun Iul 21, 2008 9:11 pm

pai vezi tu ayalo? io n-o sa behai niciodata ca piskeshu. mai are omu si lipsuri, da' asta nu-nseamna sa-l imit din prea multa iubire. De taran e taran, asta-i clar, din moment ce a zis-o jidanul meu prieten de 16 ani cand i-am aratat poza. a zis ca-i "cam moldovean, asa". ~p

simpatic si destept pustiu, ce sa zic. l-am agatat anu trecut la mare. ce romanta a dreaq. l-am asteptat toata noaptea la mine, dar n-a venit, iar acuma suntem amici pe mess. :) mi-a explicat de ce n-a venit. i s-a parut ciudat ca o femeie impopotonata umbla singura si a crezut ca am niste "pesti in spate". poate v-am mai spus povestea. :n:

am mana buna la barbati. ma pricep in pana mea. era chelner gagiul si in general nu ma uit dupa asa ceva, da mi s-a parut mie ca nu facea parte din decor. cand am vorbit cu el pe mess am ramas uimita. vorbea ca un om mare, stia istorie si engleza, ce mai, brici pustiu. Da pana sa implineasca el 18 ani m-am plictisit de el. Asa si cu piskeshu, pana sa vina el la Bucuresti, mi s-a cam luat.

il am intr-o poza pe blog pe pustiu jidan.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde kant emir » Lun Iul 21, 2008 9:51 pm

am mana buna la barbati. ma pricep

daca erai pisicutza, vulpitza, lupuaica, ursuaica, nevastuica, jderuaica, dihoruaica etc (care nare mana), cum ai fi zis?
ai laba buna la barbatz, te pricepi
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde jl_rona » Lun Iul 21, 2008 9:56 pm

da ba, laba, iar piskeshul meu tot dragut a ramas. :)
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Ayala » Lun Iul 21, 2008 10:12 pm

mi-a explicat de ce n-a venit. i s-a parut ciudat ca o femeie impopotonata umbla singura si a crezut ca am niste "pesti in spate".


haaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahah, hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihihihihihiihh, heeeeeeeeeeeeeeeeeeehehehhehehe, behe




........................
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

cron