Nu exista femei urate

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde Shaki » Lun Iul 21, 2008 10:44 pm

draga rona,
am fost la sibiu, la artmania, unde in linii mari m-am simtit foarte bine. am vazut live tiamat, lacrimosa, leaves eyes, atrocity si gamma ray :D
cred ca ti-ar fi placut de solistul de la atrocity. a fost foarte energic, stia sa ne antreneze, zambea mereu, avea prezenta scenica. mi-a placut. a dansat cu doua fete din public pe scena, la un moment dat :)
am vizitat sibiul si niste cetati fortificate din imprejurimi, care mi-au placut mult. gasesti tone de poze pe merluc :) nu fac poze cu mine pentru ca nu-mi place. sa fac poze eu, da...
maine plec la munte pentru o saptamana, intr-o localitate izolata si singura, unde nu sunt calculatoare, televizoare, si nici macar nu am acoperire la telefonia mobila. abia astept :D
va pup, alealea :D
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde kant emir » Mar Iul 22, 2008 1:30 am

iar piskeshul meu tot dragut a ramas.

mpoi ce satz spui io tzie, ca alceva decat sa aibi parte de iel, si sal folosejt si sal abuzezi in tuate felurile, normale si anormale num da pin minte


si casai inchin chiar si lui un gand bun, am sa mai adaug: chiar si (sau "mai ales") impotriva vointei sale
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Invincible » Mar Iul 22, 2008 7:09 am

Rona, te rezolv eu cu kesu.

Kesule, ce preferi? sa mergi toata viata in carje/carucior, sau sa te-nsori cu Rona?
iaca oferta.
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde jl_rona » Mar Iul 22, 2008 10:17 pm

Shaki scrie:draga rona,
am fost la sibiu, la artmania, unde in linii mari m-am simtit foarte bine. am vazut live tiamat, lacrimosa, leaves eyes, atrocity si gamma ray :D
cred ca ti-ar fi placut de solistul de la atrocity. a fost foarte energic, stia sa ne antreneze, zambea mereu, avea prezenta scenica. mi-a placut. a dansat cu doua fete din public pe scena, la un moment dat :)
am vizitat sibiul si niste cetati fortificate din imprejurimi, care mi-au placut mult. gasesti tone de poze pe merluc :) nu fac poze cu mine pentru ca nu-mi place. sa fac poze eu, da...
maine plec la munte pentru o saptamana, intr-o localitate izolata si singura, unde nu sunt calculatoare, televizoare, si nici macar nu am acoperire la telefonia mobila. abia astept :D
va pup, alealea :D


pa shaki! sa te simti bine acolo si vreme buna! (nu m-as duce intr-un loc unde sa nu aiba cine sa ma vada, doamne fereste!) pai la ce dreaq ar mai fi bune sandalele mele cu platforma acolo?!

ba, daca vreti sa-l rezolvati pe piskeshu debanati-l ca sa poata si omul sa-si spuna punctul de vedere. zau, asta cu banarea e aberanta. pana cand e banat?

merci kantemire pentru urari, da io acuma sunt intre kesh care e pe-un fir suspendat si salvamar care e in bulgaria. cu nici unu dintre ei nu iese nimic, da salvamaru s-a oferit sa ma futa barem si e sexy de-i curg nurii pe el ca dulceata. nu e intelectual insa, ca n-are diploma, da intelectuali se gasesc din ce in ce mai greu, mai ales d-astia sexosi, iar astia putini care mai sunt fac nazuri: ba ca ma imbrac ca o curva, ba ca vorbesc ca un birjar. ia sa ma mai lase se mai traiesc si eu.

vreau in bulgaria ca acolo n-a avut nimeni nimic de obiectat.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde kant emir » Mar Iul 22, 2008 10:21 pm

e sexy de-i curg nurii pe el ca dulceata. nu e intelectual insa, ca n-are diploma, da intelectuali se gasesc din ce in ce mai greu

tu inca nai inteles, este? ei bine, bagatz in cap: inca nai vazut un intelectual



ia sa ma mai lase se mai traiesc si eu.

apoi... din nefericire pentru tine... te cam lasa
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Invincible » Mie Iul 23, 2008 5:30 am

Vorbeste cu Aiu si incunostiinteazo cu Afex.
O sa aiba orgasm de la distantza ori de cate ori lo vedea daca tot se da in vant dupa 'telectuali.
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde jl_rona » Mie Iul 23, 2008 9:23 pm

kant emir scrie:tu inca nai inteles, este? ei bine, bagatz in cap: inca nai vazut un intelectual




apoi... din nefericire pentru tine... te cam lasa


tu n-ai inteles bre.

pai da, ma lasa. io daca iubesc pe cineva ma duc dupa el, nu stau sa-mi fac laba de la distanta, deci piskeshu ori nu ma iubeste, ori e un labagiu sadea.

o sa-mi mai iau vreo 3 zile la mare ca sa ma duc dupa bulgar. piskeshului ii lipseste simtul aventurii. pe mine aventura ma ingrozeste dar ma si ravaseste, asa ca o pun in practica ori de cate ori se iveste vreo ocazie.

sincer, n-am chef sa ma fut cu bulgaru acolo, vreau doar sa petrec. nu stiu cum o sa realizez asta dar, unlike piskeshu, eu incerc. iese, bine, nu, am mai fost o data la mare, asa ca tot am castigat.

urat, frumos, eu iubesc marea oricum. e mai presus de orice pula care sta pe plaja, insa imi trebuie o pula (incentive se cheama) ca sa mai am nebunia sa mai dau inca nu stiu cate milioane ca sa ajung pana acolo.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde jl_rona » Mie Iul 23, 2008 9:48 pm

Shiva scrie:Vorbeste cu Aiu si incunostiinteazo cu Afex.
O sa aiba orgasm de la distantza ori de cate ori lo vedea daca tot se da in vant dupa 'telectuali.


eu nu ma dau in vant dupa nimic in mod special, decat dupa barbati inalti si fara burta.

treaba e ca am incercat de nenumarate ori, dar cu unu fara facultate nu ma inteleg, io vorbesc pe o limba si el bate alti campi. nici macar nu sesizeaza ce vreau eu sa spun, ce ar trebui sa spuna in replica, ce aluzii fac, nu e in stare sa citeasca un amarat de body language, nu e in stare sa judece o problema, nu e in stare sa extraga esentialul unei situatii.

oamenii fara facultate sunt incapatanati in tampenia lor si nu vor sa admita ca altii au dreptate, batand campii in continuare si nereusind sa vada padurea din cauza copacilor.

li se intuneca privirea cand simt ca cel de langa ei e un pic mai sus cu gandul si devin violenti si razbunatori.

or mai fi exceptii, nu zic, dar in general cei care nu fac o scoala sunt handicapati.

pe de alta parte intelectualii sunt statuti, nu fac sport si se ingrasa inainte de vreme. multi dintre ei au o zeflemea care-i face sa arate asa cum sunt: stupid de superficiali.

decat un chel d-ala intelectual cu capul rotund, cu camasi bleu deschis bagate in pantalonii de stofa din care ii atarna burta, mai bine un salvamar pentru o noapte. macar ca carnea aluia arata bine.

fizicul e in tot cazul o proba eliminatorie, dpdv temporal mai eliminatorie decat intelectul.

cum sa-ti explic io?
unuia tampit si care arata bine poate-ti vine sa i-o sugi o data, da daca e puhav ca porcu fugi si nu te mai intereseaza daca avea vreun creier, ceva. degeaba baga zeflemea, cuvinte rare, vorbind cu "e"-ul ala afectat si crezandu-se in lumea buna. in realitate e un ratat fara speranta de pizda.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde kant emir » Mie Iul 23, 2008 11:29 pm

bine breh, intelectualo care aratz bine si superbine

da nu m-ai lamurit (ca tot fugi atata de sexu ala pe care-l visezi si zi si noapte), de ce o tot scalzi atata cu virginitatea? te dai priceputeanca, da fugi de penis ca dracu de tamaie


apuca breh tauru cela de cua(rn)e, nu-l mai cauta atata de intelectualizme d'astea d'ale tale, ca tot abureala de doi bani ie

apuca-te si tu si fa sex cum trebe, ca maine-poimaine dai coltzu si no sa stii de ce sa tot omoara lumea asta dupa sex (adica sex-sex, cu partener si cu penetrare)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde cr3tz » Joi Iul 24, 2008 9:01 am

eu nu ma dau in vant dupa nimic in mod special, decat dupa barbati inalti si fara burta.
rona ma iubesti? A-)

m-am intalnit ieri cu ea in metrou. se pare ca ori am ravasit fata ori am reusit sa o bulversez :))
pe mine aventura ma ingrozeste dar ma si ravaseste, asa ca o pun in practica ori de cate ori se iveste vreo ocazie.
mai nou mi se spune "aventura" :n:
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Joi Iul 24, 2008 9:06 am

ai fost pus in practica?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde cr3tz » Joi Iul 24, 2008 9:07 am

nu. eu mergeam acasa, ea spre sala. cu alta ocazie poate.

dar tre sa spun ca era cam absenta, sau prea ancorata in lumea ei. :))
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Joi Iul 24, 2008 9:26 am

sau prea ancorata in lumea ei.

sau da, cu sigurantza ca sau da


(stai linistit, sub aeru ala apsent era o antena parabolica; capta tuate informatiile "cu potential", casa adune material pentru fantasme)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde cr3tz » Joi Iul 24, 2008 9:39 am

nush bre. cand o mai vad o intreb personal. trebuia sa ii zic ca sunt shaki sau emiru :))
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde jl_rona » Vin Iul 25, 2008 1:08 am

pai asa sunt io - absenta, cretule. tu crezi ca hahai ca-n pozele pe care le postez pe blog? eram sictirita pe aia de la servici, ca-n fiecare zi.

asa-s io in lumea mea. chiar daca te-as fi cunoscut, probabil ca nu te-as fi vazut. daca ma mai vezi, suna-ma la telefon, ca tot asa n-o sa-ti raspund. :n:
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde cr3tz » Vin Iul 25, 2008 7:47 am

asa importanta esti, nu raspunzi la tel? :D
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Vin Iul 25, 2008 8:03 am

nu raspunde breh, ca se teme

toates bune si frumuase dacas numa in mintea iei, casa le puate controla
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde cr3tz » Vin Iul 25, 2008 9:18 am

chiar, sa imi dau si eu cu parerea : dintre rona si ayala mie imi place mai mult de ayala. :U

p.s. normal ca e vorba de fizic in primu rand.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde jl_rona » Vin Iul 25, 2008 8:54 pm

nici mie nu-mi place de tine, stai linistit.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde cr3tz » Lun Iul 28, 2008 6:43 am

am zis ca imi place mai mult ayala, nu ca nu imi place de tine. parca te pricepeai la romana.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Lun Iul 28, 2008 2:02 pm

parca te pricepeai la romana.


jeleruanca? ejnebun, e habarnista ca un pujtan de clasa a sheptea
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde cr3tz » Lun Iul 28, 2008 2:14 pm

nu stiam bre, sunt naiv. tind sa cred lumea cand zice ceva.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Lun Iul 28, 2008 9:08 pm

na i vu le
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde 120dB » Mie Sep 03, 2008 6:23 am

Nu, exista femei urate.
man made beer.
god made weed.
who do you trust?
Avatar utilizator
120dB
Junior Member
 
Mesaje: 67
Membru din: Sâm Aug 23, 2003 11:00 pm

Mesajde Daimon » Mar Sep 23, 2008 7:24 pm

cr3tz + ayala = :inimioara

daca si

ayala + cr3tz = :inimioara


=>

cr3tz = lucky bastard


si asa s-au facut 3400
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde kant emir » Mie Sep 24, 2008 6:19 am

da?


da jeleroanca ce mai presteaza uare? shofi taiat venele? or fi pastrato bulgarii pentru iei? or (si mai rau deatata nu pot sami imaginez acuma!) sofi maritat cu frun lipovan barbatos si betzivan si lo uitat pe pijke?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde pacha » Mar Sep 30, 2008 8:41 am

da,da!fara jeleu viata e plicticoasa aici!
Si asta trece !
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde kant emir » Mar Sep 30, 2008 1:01 pm

il vrei pe zorox? ti-l cedez moca (da ie mai urat decat cea mai urata dintre femei!)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Invincible » Mar Sep 30, 2008 2:35 pm

Zorox, ma-nseli cu Emiroi?!!
NENOROCITULE!
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde jl_rona » Sâm Oct 04, 2008 3:57 am

kant emir scrie:da?


da jeleroanca ce mai presteaza uare? shofi taiat venele? or fi pastrato bulgarii pentru iei? or (si mai rau deatata nu pot sami imaginez acuma!) sofi maritat cu frun lipovan barbatos si betzivan si lo uitat pe pijke?


Nu breh, m-a-nteles lumea total gresit. Lumea despre care va vorbeam, in loc sa arate inteligenta si injuraturi bine plasate asa cum barem facea Piskeshu, imi trimite citate porcoase pe mail si cate si mai cate.

N-au inteles nimic astia din mine, sefu. Chestia aia cu forma si continutul. Pacat.

La bulgari a fost bine, cu toate ca n-am reusit sa conving decat un neamt care nu-mi place.

Avand in vedere ca salvamaru n-a vrut sa ma futa, il regret amarnic, ca asa e omu, isi doreste intotdeauna ce n-are.

Reveneagu a plecat de la noi din firma, sa-i fie tarana usoara, ca mi-a trecut de el, Doamne ajuta! Noroc cu Piskeshu. Sanatate sa-i dea Dumnezeu! Si lu bulgaru sanatate sa-i dea ca mi-a trecut de Piskeshu si tot asea.

Deocamdata am luat o pauza. Am intrat in hibernare. Mi-am facut program de somn. Sper sa ma tin de el, dar e foarte greu. Mai bine mananc un cacat decat sa-mi fac program de culcare. E cel mai groaznic lucru cu putinta.

Uite, si-n seara asta am dat-o dreaq. M-am uitat la niste poze cu mine, m-am masturbat pe ele, am mai facut o analiza politica, am mai postat niste poze si s-a facut 5 dimineata.

Ziceam ca la bulgari a fost bine, FOARTE bine, MINUNAT!

Omul nu are neaparata nevoie de pula, ci de libertate! Am mai spus-o si pe loco si o repet si aici. Eu asta nu am: libertate!

Pe Piskeshu l-am cam uitat.

Acu sunt in febre mari cu alegerile.

Ma strofoc sa vad ce dreaq fac cu analizele alea politice de la americani. Sper sa iasa Hillaroaica macar VP, ca sa mi se confirme analiza.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron