dati un leu pentru jeleu

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde jl_rona » Sâm Aug 02, 2008 7:35 pm

cretule, exact ce vorbeam. vezi care e nivelul tau? asta de mai sus. in loc sa citesti ceva, sa imi arati aicea cum iti merge mintea de la un link la altu, tu-mi contorizezi mie loviturile in pizda care zici ca nici nu-ti place. trist.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde jl_rona » Sâm Aug 02, 2008 7:51 pm

si pentru ca sunt la masa si am ceva timp de pierdut, o sa va dau un exemplu de replica gen d-alea cum dati voi.

saracu cretu o sa fie cobaiul, pentru ca e subiectul nou, nu pentru ca am ceva cu el, ca el e baiat bun saracu.

mai sus m-am moderat. daca nu m-as fi auto-moderat, ar fi sunat asa:

pai ba cretule, salvamaru n-are bunastarea ta materiala de care pomeneai mai sus, da el are timp sa stea in natura si sa-si formeze un corp cu care sa le creasca femeilor nivelul hormonal din ovare vazandu-l. pai tu inteligenta nu oferi, ca s-ar vedea aicea, muschi nu oferi. atuncea ce? bunastarea materiala pe care ai facut-o slugarind la patron in pipera ca si mine?

cretu o sa se supere acuma, si pe buna dreptate.

la asta m-am referit eu cand am zis ca tre sa existe un minim de diplomatie. la asta m-am referit cand am dat de inteles ca eu ma moderez cand vorbesc si nu jignesc aiurea.

in frazele de mai sus n-am folosit nici o injurie. cu toate astea, textul e mai jignitor decat o injuratura de mama. exact asa au sunat si vorbele lu cretu in urechile mele. (cum ca io sunt mai urata ca ayala, cand stia ca ayala e amanta lu piskeshu, deci rivala mea).

bun, gandesti ceva, dar nu tre neaparat sa iti si etalezi parerile aicea.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde kant emir » Sâm Aug 02, 2008 7:53 pm

vezi care e nivelul tau? asta de mai sus. in loc sa citesti ceva, sa imi arati aicea cum iti merge mintea de la un link la altu

numa prostii inshiri

de ce satz arate tzie cretzulache ceva? cu ce autoritate pretinzi tu demonstratii?
lincurile is bune, da nus rupte din rai, iar activitatea de pe forume poasa zice multe despre un om, da ie cam greu sa spuna chiar tot

insa numa un post sau doua sau zece (despre care navem certitudinea ca au fost bine citite si in totalitate intelese) nu inseamna mai nimic
voua chiar nu va trece prin minte sa va culturalizati si voi? Sa mai invatati ceva?

da' tie? zi sa mori tu
ci nivelul intelectual SCAZUT al forumurilor, de unde nu pot invata mai nimic.

poi poate problema ie la tine, daca chiar nu potz

(tzajda o bere daca ai renunta sa mai folosesti frun membru din familia lexicala alu "intelectual")

nu ca nar fi idiotz destui pe forume, or ca nar deschide treaduri absolut shocante prin imprevizibilitatea prostiei afisate

da' de ce sai vezi numa pe aia si tredurile (sau mai bine sa zicem posturile) lor? nai ochi pentru cei de mai sus? or nu te duce capu sai recunojt?

poate stadiul in care te afli nutz permite sa innnndentifici decat projtii, teai gandit la asta? ca prea vez numa projt peste tot



pana atuncea ramaneti unde sunteti. la kilometrul zero.

care, ca numa tu ejbucurejteanca adevarata si cu traditie si pedigri si facultate la stat la care ai intrat cu egzamen pe vremea lu ceajca; noi stem pe deneuri si euri, asa ca stam la altz chilometri, nu la zero


D-aia zic io ca sunteti o adunatura de handicapati, ....

d-aia si ayala e handicapata, d-aia si cretu e handicapat si piskeshu si mai toti de prin forumurile astea.

de aia iti iei tu ban peste tot, ca insultz ca o (te citez, da?) "handicapata"

da'bine ca sclipejtu, si noroc cu tine ca nu salege prefu de fanclub



cu toate ca un minim de

un minimum, cucuana inginereaso, minimum

fii fara greseala cand teapuci de dat lectii despre nivelu intelectual

(uite, ai ocazia sa te mai culturalizezi umpic, sa mai invetz ceva)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde jl_rona » Sâm Aug 02, 2008 7:57 pm

kantemire, citeste mai sus ca am explicat ce vreau sa zic. hai ca tre sa ma culc ca am dormit putin ieri si tre sa am pizda sanatoasa pentru pula vartoasa de salvamar. macar daca m-ar fute si ala, ca parca prevad ca o sa trebuiasca sa ma rog de el.

uite-l aici ca sa nu zici ca nu e bun animalu:

http://bp2.blogger.com/_1ymr9DLlsXw/SJSf7dkD8pI/AAAAAAAACgY/fgvqf0AhW4g/s1600-h/picture123.jpg
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde kant emir » Sâm Aug 02, 2008 8:01 pm

eu ma moderez cand vorbesc si nu jignesc aiurea.

in frazele de mai sus n-am folosit nici o injurie

esti inconstienta rau




te oftici pe cretzulache ca tzo prefera pe aiala
ce mare jme, esti tu frumuoasa frumoaselor? ie aiala cocoshata si schiapa si baluasa? are omu gusturi si preferinte, nu tresa te bashici tu ca prefera pe alta





si salvamaru tau are fatza de clasa a 10-a

da' marog, pentru fantasmele tale ie bun orcum
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde cr3tz » Sâm Aug 02, 2008 10:17 pm

jl rona draga uite o sa le intreb pe fete cum de se uda cand se fut cu mine. asta ca sa vorbesc pe limba ta. tu cand te-ai futut ultima oara?

ayala e si mai tanara, si mai frumoasa si mai deasteapa ca tine. sigur sunt altele si mai si decat ea.

iar asta cu ayala amanta lu pijke... imi e cam greu sa o cred. nu stiam sa fie vreunul din ei casatorit.


p.s. nu sunt si nu voi fi sclavul cuiva.

p.s.1 nu pt bani A-)
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Dum Aug 03, 2008 1:38 am

e si mai tanara, si mai frumoasa si mai deasteapa ca tine. sigur sunt altele si mai si decat ea.

tu nu te temi de blesteme, de vudu, de drobu de sare care da peste tine, de salvamaru carele nu te salveaza
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde cr3tz » Dum Aug 03, 2008 9:31 am

sincer, nu.
bunastarea materiala pe care ai facut-o slugarind la patron in pipera ca si mine?
daca ne intalneam in fata la guvern ce concluzie trageai? :calm:
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Shaki » Dum Aug 03, 2008 3:33 pm

intrerup discutiile voastre elevate ca sa va informez ca ieri seara am fost la concertul massive attack si a fost mult mai frumos si mai energic decat mi-as fi putut imagina. spectacolul de lumini, jos palaria
o mel: http://www.youtube.com/watch?v=ygw2zmEVsvc
desi imi pare ca suna mult mai soft pe inregistrari decat live
azi ma duc la un spectacol de opereta
maine ma duc la iron maiden
cya :D
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde jl_rona » Dum Aug 03, 2008 7:47 pm

kant emir scrie:
si salvamaru tau are fatza de clasa a 10-a

da' marog, pentru fantasmele tale ie bun orcum


tipu arata foarte bine. are corp sexos si fatza de jmecher. ai vrea tu sa arati asa.

sunteti o gasca de complexati incepand cu cretu si terminand cu tine. io de aicea nu m-as fi futut decat cu piskeshu, ori asta nu poate sa nu va oftice. loseri.

cat despre cretu, e inconsecvent. mie daca nu-mi place de cineva il las in durerea lui, nu ma duc sa-l caut in pula.

pe ayala nu am vazut-o, asa ca ma doare-n pizda de ea si mai nou si de cretu si de piskeshu. in ce priveste inteligenta, tre sa fii cretin asa ca cretu ca sa nu vezi la ce nivel sunt eu si la ce nivel e ea. n-are nimic de spus. e o femeie ofticoasa care barfeste pe marginea blogului precum tatele pe marginea santului.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde ZOROX » Dum Aug 03, 2008 8:17 pm

kantemir, minim e similar cu minimum, in contextul jl_ronei era corect.
tu ai o paloare de corectitudine gramaticala (si civica) care ne-a ingalbenit si pe noi.
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde jl_rona » Dum Aug 03, 2008 9:50 pm

de asemenea nu stiu daca ati observat ca ayala e paratraznetul meu si al lui cretu.

in timp ce cretu nu mai conteneste cu laudele, nu pentru c-ar stima-o foarte mult pe ayala sau pentru ca i s-ar parea prea frumoasa, ci pentru ca, indirect, sa ma discrediteze pe mine, eu nu mai contenesc cu criticile, nu pentru c-as pizmui-o prea tare pentru relatiile sexuale pe care l-a avut cu piskeshu, ci pentru a sublinia ca ma cac in gusturile lu cretu care, la drept vorbind, si cu ayala etalon si fara ea, e un purcelus superficial zambaret si grasun care nu are stofa sa gineasca ce-i aia calitate, nici macar fizica, da intelectuala.

ayala a zis ca are picioare scurte, deci eu mi-o imaginez ca pe o minciunica imbracata in stilul clasico-provincial, rotunda, zambareata si barfitoare.

pai cum sa ma placa pe mine cretu, cand io-s chiar la pol opus?

apropo cretule, daca ma mai vezi pe la metrou, fa ca strutu daca nu vrei sa primesti 2 scuipati in gura.

zoroxe, tu te-ngalbenesti la orice adiere de vant prietene?
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde jl_rona » Dum Aug 03, 2008 9:54 pm

Shaki scrie:intrerup discutiile voastre elevate ca sa va informez ca ieri seara am fost la concertul massive attack si a fost mult mai frumos si mai energic decat mi-as fi putut imagina. spectacolul de lumini, jos palaria
o mel: http://www.youtube.com/watch?v=ygw2zmEVsvc
desi imi pare ca suna mult mai soft pe inregistrari decat live
azi ma duc la un spectacol de opereta
maine ma duc la iron maiden
cya :D


io nu merg la nici un maiden. daca n-au locuri pe scaun, sa fie iubiti!

plus ca n-am bani de fente d-astea. tre sa-mi strang bani de mare ca sa sug pula la salvamari.

ar trebui sa iei exemplu de la mine si sa mai iei si tu o pula la supt din cand in cand ca esti fata mare shaki. lasa saltimbancii ca aia-s pentru copii.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde jl_rona » Dum Aug 03, 2008 9:59 pm

si ca tot vorbeam de adulti, va prezint pe frumoasa mea diva intr-un costum nemaipomenit:

http://www.goldplatedpussy.com/post/1089/mademoisellefuerte.html

Profesionista, intr-adevar. Balerina filmelor pentru adulti. Atata frumusete si gratie mai rar.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde jl_rona » Dum Aug 03, 2008 10:28 pm

kant emir scrie:numa prostii inshiri

de ce satz arate tzie cretzulache ceva? cu ce autoritate pretinzi tu demonstratii?
lincurile is bune, da nus rupte din rai, iar activitatea de pe forume poasa zice multe despre un om, da ie cam greu sa spuna chiar tot

insa numa un post sau doua sau zece (despre care navem certitudinea ca au fost bine citite si in totalitate intelese) nu inseamna mai nimic

da' tie? zi sa mori tu

poi poate problema ie la tine, daca chiar nu potz

(tzajda o bere daca ai renunta sa mai folosesti frun membru din familia lexicala alu "intelectual")

nu ca nar fi idiotz destui pe forume, or ca nar deschide treaduri absolut shocante prin imprevizibilitatea prostiei afisate

da' de ce sai vezi numa pe aia si tredurile (sau mai bine sa zicem posturile) lor? nai ochi pentru cei de mai sus? or nu te duce capu sai recunojt?

poate stadiul in care te afli nutz permite sa innnndentifici decat projtii, teai gandit la asta? ca prea vez numa projt peste tot




care, ca numa tu ejbucurejteanca adevarata si cu traditie si pedigri si facultate la stat la care ai intrat cu egzamen pe vremea lu ceajca]minimum[/B], cucuana inginereaso, minimum

fii fara greseala cand teapuci de dat lectii despre nivelu intelectual

(uite, ai ocazia sa te mai culturalizezi umpic, sa mai invetz ceva)


kantemire, linkurile nu-s rupte din rai, deci ce sa mai cautam si de ce sa le mai deschidem? mai bine murim prosti asa ca tine care se crede destept da a ramas intr-un punct fix de mai bine de 10-15 ani.

am mai zis-o p-asta cu interactivitatea. cretu nu e obligat sa ma destepte pe mine si nici eu pe el, dar purtand o discutie consistenta in contradictoriu ne va face pe amandoi sa cautam linkuri cu care sa ne dam in cap unul altuia, iar in felul asta ne vom culturaliza.

daca tu crezi ca stau la mila FC-ului ca sa ma culturalizez, gresesti. Astazi am deschis ceva linkuri pe care oamenii dintr-un alt forum m-au facut sa le citesc. eu studiez medicina, politica, nu am ramas la clasa a 8-a ca sa despic firul gramaticii romane in 4 parti egale.

io ti-am mai zis: informatia de pe net este in proportie de 70 % in engleza, asa ca daca stai in patratelul tau stramt corectand minim cu minimum, acolo o sa ramai. io ti-o spun prieteneste.

sincer, repet, io n-am mai vazut pana acum un forum in care membrii lui sa nu dea linkuri cand poarta o discutie pe orice tema. FC-ul si loco sunt ceva absolut nou pentru mine.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Invincible » Dum Aug 03, 2008 10:58 pm

apropo cretule, daca ma mai vezi pe la metrou, fa ca strutu daca nu vrei sa primesti 2 scuipati in gura.
:D: te-ai lins pe bot, cretzolino! aveai ocazia sa futi ceva si-ai ramas cu ayala care-tz va infige un toc-cui (de min. 10 cm) in anus cand tz-o vedea pupila dilatata si balele in coltul gurii.
_________________

rona:shiva nu e prost, da nu e nici cine stie ce.
Rono, pe cine faci tu mediocru? Se poate sa nu stii ca eu sunt geniu al timpului meu? ete ce stiu sa fac. http://www.fanclub.ro/showpost.php?p=346898&postcount=34

shivo, cati ani ai?
23
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde Shaki » Lun Aug 04, 2008 8:12 am

draga mea rona,
am fost la opereta si a fost tare dragutz. am cunoscut un baiat simpatic, intelectual, cu care am vorbit despre cinematografia asiatica. foarte reconfortant. de sex m-am plictisit, ma oboseste

azi ma duc la maiden si va povestesc cum a fost :)
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde Ayala » Lun Aug 04, 2008 9:23 am

ar trebui sa iei exemplu de la mine si sa mai iei si tu o pula la supt din cand in cand ca esti fata mare shaki.

vaaaaaaai
shaki, vezi sa iei exemplu de la mine nu de la rona, da?
rona a zios ca e urata, deci mi-o imaginez... ah, de fapt am vazut-o in poze
rona, si eu cred despre tine ca esti proasta, ofticoasa, barfitoare si neinteresanta, acuma ramane sa vedem cine are dreptate
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Lun Aug 04, 2008 2:53 pm

hai ca vreau sa o vad si pe asta. rona cand ma vezi, indiferent ca sunt sau nu la metrou, te rog sa ma abordezi si sa imi dai flegmele alea cu care te lauzi.

eu zic 2 randuri tu apoi comentezi in 10 posturi. cine e mai complexat ca cine?
te-ai lins pe bot, cretzolino! aveai ocazia sa futi ceva
de ce as fute-o pe rona cand altele au jumate din varsta ei si carnea mai tare? :*
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Invincible » Lun Aug 04, 2008 6:42 pm

si-atunci de ce pula mea te-ai bagat in seama cu ea? de ce-ai vrut s-o intalnesti?
--------------

cr3atza: hai ca vreau sa o vad si pe asta. rona cand ma vezi, indiferent ca sunt sau nu la metrou, te rog sa ma abordezi si sa imi dai flegmele alea cu care te lauzi.
cretolino, tu nu prea gandesti, este? vez ca tipa are ceva bani si poate plateste pe frunu sa-ti dea flegmele alea, basca niste maciuci peste ochi. :D: (iaca ce-as fi facut de-as fi fost in locul ei :D )
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Lun Aug 04, 2008 6:54 pm

si-atunci de ce pula mea te-ai bagat in seama cu ea? de ce-ai vrut s-o intalnesti?
tu ai o putulica si mai departe de ea nu vezi? mars la cacat idiotule.
vez ca tipa are ceva bani si poate plateste pe frunu sa-ti dea flegmele alea, basca niste maciuci peste ochi. (iaca ce-as fi facut de-as fi fost in locul ei )
tu nu ai limite in prostie, nu? afara de amenintari prin tastatura mai poti ceva?
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Invincible » Lun Aug 04, 2008 7:19 pm

tu nu ai limite in prostie, nu?
"in prostie", n-am. "la prostie", am.
ia fa tu un poll pe moco, sa vezi care dintre noi e mai prost :D:. fa-l in asa fel incat sa nu se vada cine a votat. ;)

afara de amenintari prin tastatura mai poti ceva?
dar nu te-am amenintat mai la deal. iti spuneam sa gantesti un picutz mai incolo de vf pli ca s-ar putea s-ajungi acas cu dintii rupti.
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Lun Aug 04, 2008 8:30 pm

(iaca ce-as fi facut de-as fi fost in locul ei )
aaaaa, da. esti cam prost.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Invincible » Lun Aug 04, 2008 10:10 pm

dar mai destept in comparatie cu tine, este? :D:
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde Shaki » Mar Aug 05, 2008 6:48 pm

Shiva scrie: iti spuneam sa gantesti un picutz mai incolo de vf pli ca s-ar putea s-ajungi acas cu dintii rupti.
alo, emy, te deranjezi din concediu pentru un mic ban? :)
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde Invincible » Mar Aug 05, 2008 7:23 pm

shaky, nu vrei sa vii cu mine pe YM, sa-ti soptesc ceva la urechiusa? ;)
sau... vrei sa-ti trimet PeMeu?
_____________________

sau... vrei neste neuroni in plus sa procesezi informatia cum se cuvine? :D:
sau... cumva, vrei sa apari pe blogu' meu? :D

_________
ia, emiroi, carjeste-o fiindca practica dezinformarea si imi inchipui ca n-ai vrea sa-mi pice-n laba.
ah, ce-am ziiiiis!... mi-a scapat. emiroi, sa ma ierti ca te-am indemnat la violentza fizica. ~p
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde ZOROX » Mar Aug 05, 2008 8:50 pm

n-ai niciun haz ba invincible.
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde Invincible » Mar Aug 05, 2008 8:57 pm

.......spuse BennyHill.

Benny, vezi c-acolo is niste chestii subtile. tre sa stii istorie forumista sa pricepi. ;)
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde Shaki » Mie Aug 06, 2008 8:03 am

[quote="Shiva"]shaky, nu vrei sa vii cu mine pe YM, sa-ti soptesc ceva la urechiusa? ]ce satz povestesc, cand iti faceai clone peste clone sa ma injuri pe privat erai tare zmeu. m-am pishat pe mine de frica...
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde Invincible » Mie Aug 06, 2008 6:17 pm

ce satz povestesc, cand iti faceai clone peste clone sa ma injuri pe privat erai tare zmeu.

da, ca imi era frica sa te injur pe fata (pe forum). mi-era frica sa nu cumva sa da o replica inteligenta, ca asta de mai sus si sa ma faci de kko.

m-am pishat pe mine de frica...

ete-te, ce pericoios sunt! eu imi bag anaconda (pe buna drepate) sa o enervez cu nervii si ea, in loc sa se enerveze, se infricoseaza si se pisa pe ia de frica.

deci, esti intr-atat de viteaza incat nu te deranjeaza sa primesti PeMeu de la mine? si nici n-ai sa dezactivezi PeMeu' ca pe Muiuc? :D
__________________________
acu', ia sa-mi dai tu mie sama.... care-i logica astei cereri ?
tu nu vez ca discutam cu frate-tau si-i dadeam dezlegat, ca el pricepe mai greu?
vidul din capsorul tau cu ce-a facut legatura?

:monkey:!
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori