supararile lui zorox si ale lui pijke

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

supararile lu zorox

Mesajde ZOROX » Mie Iun 25, 2008 10:41 pm

1)daaaaaa, hova intelege absolutul versurilor lui cedry2k: "fac totu pentru bani dar pastrez diferenta dintre sacru si profan". am un nivel de intelegere al hip hop ului mult peste un programator adolescent sau cine o fi acest hova.

2)ascult manele doar pt amuzament. nu stiu de unde impresia ca am ajuns la gradul de ascultare manelistica a manelelor, adica inconstienta. eu imi dau seama in plm cand ascult manele si crede-ma, e un proces de receptare cel putin cinic.

3) am un ochi critic demonstrat in atatea randuri cand te-am perchezitionat psihologic, n-o sa mai insist pe inteligenta mea.

edit dupa ce am citit ce-am scris mai sus :

4) da, incerc din rasputeri sa devin ayala :rofl:
5) sa se stie ca postu asta a fost mutat de sfantu kantemir de pe reclamatii & sugestii
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde kant emir » Mie Iun 25, 2008 10:56 pm

daca as fi caragiale, si daca asta ar fi o schitzuca cu personagii gen mitica, unu dintre iele tzra raspunde ca "ai perchezitionat pe muma-ta"

ai niste fixuri in ce ma priveste, si nici macar nu-s multe, asa ca lasa tu perchezitionatu in seama altora



conparatia cu h0va a fost facuta doar pentru fabtu ca are o preocupare (aparent) comuna cu tine - hiphopu


diferentele dintre tine si iel (din punctu meu de vedere, si atata pe cat va stiu pe ambii) is nenumarate, n-are rost sa le insirui acum, asa ca o scurtez: la iel tziu ca la un fratzior, si il respect (ca pe egalul meu, nu ca pe unu mai mic care promite) pentru tenacitatea cu care isi realizeaza proiectele si pentru seriozitatea pe care o pune in orice, iar pe tine (imi pare rau sa o spun iar, si m-as bucura sa ma insel) nu pot decat sa te dispretuiesc (pentru profilul ca ti se contureaza din activitatea ta lichelistica si marlanoasa pe forumurile cunoscute)


am un nivel de intelegere al hip hop ului mult peste un programator adolescent sau cine o fi acest hova.

nici macar nu stii cine este, dar esti sigu ca esti deasupra lui

sau poate ca numai in ce priveste iphopu, sau poate ca numai in ce priveste versu ala idiot?
2)ascult manele doar pt amuzament.

numa un prost poate sa se amuze, la infinit, de manele si manelisti; serios, pe masura ce evoluezi, ti se atrofiaza organul ala care te ajuta sa gusti maneaua; e ca acea coada de peste pe care o poarta, temporar, mormolocul

in drumul lui spre broasca, fireste
e un proces de receptare cel putin cinic.

vai tuh, ce poasa fie cinic in amuzamentu tau de consumator amuzat de manele?

am un ochi critic demonstrat in atatea randuri

critic? demonstrat? esti nebun, jeleronule (nu aialule)

n-o sa mai insist pe inteligenta mea.


sa insisti... peeee ceeeeee?


5) sa se stie ca postu asta a fost mutat de sfantu kantemir de pe reclamatii & sugestii

aveai ceva de reclamat sau de sugerat? zi mersi ca am facut efortul sa fac split, si nu ti-am mai ars un avert pe langa nenumaraltele averturi pe care le-ai merita


serios, io te-as bana ca pe invincibilu: permanent

si nu ti-as simti lipsa nicio secunda
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde ZOROX » Mie Iun 25, 2008 11:02 pm

faptu ca tu nu identifici suculenta umoristica a manelelor nu poate sa ne confirme decat ca esti un limitat uzat consumator virulent de caragiale. am spus ' un proces de receptare cel putin cinic' , nu ai inteles expresia dar mai e timp, multumim textului scris.

restu parerilor tale se refera la intimitatea ta, la prietenii tai de suflet etc., total irelevant pentru mine.
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde kant emir » Mie Iun 25, 2008 11:11 pm

suculenta umoristica a manelelor

bai, ma lasi?

suculenta, auz, si umor! umor involuntar, pletosule!

da si de ala te saturi

adica ma satur io, ca mi se si apleaca, mai ales ca "umoru" ala ie coplesit de dilutia repetitivitatii, ca mai totz is idiotz si agramatz si pretziosh si fac mutre plangaretze


da, din cate tziu io minte, pe loco te dadeai mare iubitor de taraf teve si schimbai cu pretenu pijke tone de dedicatzii de genu asta, si nu pareai s-o faci cu superioritatea celui care se amuza de prostia artistului inchipuit, ladincontra

faptu ca tu nu identifici suculenta umoristica a manelelor nu poate sa ne confirme decat ca esti un limitat uzat

da mah, tares prost ca nu stau toata zioa sa ascult manele si si bat dimpalme si sa tzip de bucurie ca vai, ce umor suculent are asta! si si aia de dinainte, si si ailalta - toate-toate!


am spus ' un proces de receptare cel putin cinic' , nu ai inteles expresia dar mai e timp, multumim textului scris.

pro fundule, mai citeste si tu, si vezi ce iese

shapoi multumeste textului scris ca teajuta sa te faci de ciucalata
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde ZOROX » Mie Iun 25, 2008 11:18 pm

da mah, tares prost ca nu stau toata zioa sa ascult manele si si bat dimpalme si sa tzip de bucurie (kantemir)


un proces de receptare cel putin cinic (zorox)


vezi ca nu intelegi mare lucru ?

---

exista o zona a manelelor repetitive dar, uneori, daca ai imaginatie (nu e cazul tau), poti sa te amuzi la aparitia unei manele neconventionale. repet, trebuie sa ai acest simt al umorului, care la tine sta sub semnul 'al saselea simt' pe care suntem convinsi ca-l vei dobandi candva.
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde kant emir » Mie Iun 25, 2008 11:35 pm

poti sa te amuzi la aparitia unei manele neconventionale.

aham, si cum aparitia unei manele neconventionale are o probabilitate de unu la un milion, domnu xorox persevereaza in a asculta miliuane de manele

sau pe aceleasi, dar de milioane de ori

(bine, casa posa identifici o manea cuadevarat neconventionala, este evident ca trebuie sa fii foarte intim familiarizat cu cele conventionale, nu? nu poti sa te repezi asa, dupa nici cinsprezecemii de manele ascultate (pe ripit), si sa vii satz dai cu parerea: asta ie conventionala, deci nu trebuie sa radem de ia; ospatar, inca un rand! hai, urmatoarele cijnjpe mii sa vie la baiatu!


bai, decat sa scotocesti prin balegi in speranta ca o sa gasesti una neconventionala si o sa te prapadesti de ras, mai bine te apuci de altceva

is atatea carti si filme cu haz, ca nu stiu ca ce ar mai folosi maneaua (de rasu p0e carel invoci tu zic acuma)

da nah, daca ipocritu zice ce ie najpa, ie oribila, ie desgustatuare da daca ie neconventionala, crapa intestinu gros in tine de atata ras!

(veztu cetz face tie maine pijke, ca ai tradat cauza manelei!)


asteapta tu sa razi de "neconventionala manea", care va aparea, poate cacand va


vezi ca nu intelegi mare lucru ?


bine ca intelegi tu, ca si ai de unde sa inveti arta intelesului

da' scotoceste inainte, nu te opri
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde ZOROX » Mie Iun 25, 2008 11:47 pm

n-ai avut tu erectii cate carti am citit io ba pl, ti-am zis sa renunti la tonul calomnios.
tu vii din sferele inalte ale restrictivitatii manelistice, n-ai de unde sa intelegi in plm de ce rad la o manea daca tu schimbi postul la prima percutie. nici n-ar trebui sa-ti permiti sa vorbesti despre un fenomen pe care nu-l cunosti. crezi ca manelele pot fi rezumate la 3 cuvinte ? esti doar un ignorant comun in acest caz.

in total, in toata viata mea, crek am ascultat manele (exclusiv pentru amuzament)
cam 2 ore. nu trebuie sa asculti continuu pentru a puncta maneaua hilara din seria repetitiva de care aminteam mai sus. trebuie sa fii inteligent, sa recunosti componenta cu potential de umor a piesei, sa recunosti o tipologie etc.
tehnici pe care nu poti sa le ai daca nici macar n-ai rabdare sa te uiti, chiar si dezgustat, la o manea.

edit:
vreau sa se noteze ca sf kantemir are spume la gura si da later edit-uri constante, d-asta s-ar putea sa nu ma refer la fiecare (non) argument de-al dansului.
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde jl_rona » Joi Iun 26, 2008 12:02 am

hova e un idiot sefu. mi-a zis mie niste tampenii mari.

jeleron rimeaza cu neuron :n:, iar aial rimeaza cu banal sau cu canal sau cu multifunctional vaginal. asta ca sa nu mai zica ayala ca nu stiu sa fac versuri. :U















nu mai da cote la posturi intregi, ca incarci pagina cu dubluri de cearshafuri
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde ZOROX » Joi Iun 26, 2008 12:13 am

proces de receptare cel putin cinic


rezulta amuzament.

uite kantemir, sa mai vizualizezi un pic textul, poate ii intuiesti macar vag sensul.
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde kant emir » Joi Iun 26, 2008 12:27 am

nici n-ar trebui sa-ti permiti sa vorbesti despre un fenomen pe care nu-l cunosti. crezi ca manelele pot fi rezumate la 3 cuvinte ? esti doar un ignorant comun

aaaaa, ma ertatz

chiar auzisem ca se va infiinta o academie a manelei, unde adevaratii profesionisti si cunoscatori vor pune bazele teoretice ale analizei "acestui fenomen"

ma ierti ca n-am ascultat destul (seturile ale de cinjpe mii) cat sa pot sa-mi dau cu parerea

da tu de ce-ti permitz, daca tot zici ca:
in total, in toata viata mea, crek am ascultat manele (exclusiv pentru amuzament)
cam 2 ore.


minti cu nerusinare, ca daca mergem pe loco si vedem ce ai dedicat si comentat, se insumeaza mai mult de doua ore


si ignorant comun esti tu

ascult, involuntar, mult mai multe manele decat mi-as dori; mai mult decat suficient ca sa-mi conturez o parere proprie

daca nu mi-ar fi deajuns, as putea sa ma uit in jurul meu, si sa vad: cui plac manelele? cine le consuma? si as vedea: taximetristi cu tatuaj si ochelari de soare, floraresele tuciurii, tiganii de prin piete si oboare, taranii cazuti in cap care beau in crajme ordinare

trebuie sa fii inteligent, sa recunosti componenta cu potential de umor a piesei, sa recunosti o tipologie etc.
tehnici pe care nu poti sa le ai daca nici macar n-ai rabdare sa te uiti, chiar si dezgustat, la o manea.

du-te ma la furat! ca vorbeste gura fara tine

auzi, "sa recunosti componenta cu potential de umor"

bai, prostu rade de orice! nu tresa fii destept si cu simt analitic



edit:
... kantemir ... da later edit


n-ai avut tu erectii cate carti am citit io ba pl,

(ba pl sal numejt pe inconjtientu de tacto, carele la betzie se pare ca nu mai nimerea prezervativu, asa ca isi dadea drumu in cine nimerea)

ma bucur ca te lauzi, dar ar trebui sa stii ca, tehnic vorbind, n-ai fi avut timp sa citesti tu atatea carti cate erectii am avut eu

serios, nu vreau sa ma laud cu mai stiu io cu ce superpotenta sau sa sa sugerez ca n-ai citit tu prea multe carti

dar daca pui la socoteala ca de pe la varsta de 3-4 ani orice baietel se trezeste cu putzulica intarita, si la fel si baietzandrul de 12, si flacaiandrul de 16, si magadaul de 18, si tot asa, cat traieste iel (foarte putine exceptii), si daca pui la cocoteala ca eu n-am dublul varstei tale, dar macar o data si jumatate creca ar fi, ce iese? ca am avut pana acuma asa, intre 8 si 12 mii de erectii de dimineata; daca le mai pui si pe alea avute la vederea (nu zic de cate partide de sex am avut, ca nu e relevant) vreunei mueri interesante (la pozele tale nam avut), ia aproximeaza:

ce iese? ai citit tu in jur de zece mii de carti? neam de neamul tau, cu tot cu* cei "prin aliante" nu cred ca insumeaza mai mult de 1000 de bucati, cu tot cu manualele (pe care nu ca leatz citit, dar macar la copiat leatz rasfoit)


ca zece mii de carti, presupunand ca inseamna macar 5 ore una, ar insemna 50 000 de ore din viata ta sacrificate pe altarul lecturii

deci, pe scurt: ma lasi?





si inca doua hinturi: nu mai estima tu cat au citit altii, ca iti este si imposibil (nai termen si sistem de referinta, ca tu esti la nivel de clasa a noua, maxim a zecea; adica io intra zecea nu cred ca eram asa de caraghios, desi am fost sio destul de tembel), si pagubos; si (doi) daca e nevoie sa subliniezi ca ai facut o scoala, sau ai citit, sau ca esti de la orash (eventual chiardimbucurejt) or altceva asemenator, ie bai mare; astea ar trebui sa fie evidente, nu sa fie nevoie sa precizezi tu






hova e un idiot sefu. mi-a zis mie niste tampenii mari.

daca te iei de h0va, e ca si cum te-ai lua de maicamea; uaci ior lenguegi!

iate de desteptu si cititu asta de zorox (satz faci un ecuson pe care sa scrii "am citit multe carti", domnu apologetu manelelor)

ce tzo fi zis, tzo zis intemeiat, nam dubii; mai bine recitestel

jeleron rimeaza si cu jambon, si cu afon, si cu mormon, cu multe

















*presupunand ca, macar in medie, nus mai tembeli decat tine
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde jl_rona » Joi Iun 26, 2008 12:30 am

zoroxe, tu ai o problema cu kantemir sau de ce ti-a casunat acuma pe el?

creca te-ai plictisit acolo unde erai (nu dau nume, ca ma iau astia de la CNA) si ai venit aicea pe urmele lu Kantemir ca sa ai si tu macar cu cine sa te certi consistent, este?
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde jl_rona » Joi Iun 26, 2008 12:33 am

io ma iau de toti care merita sa te iei de ei, sefu.

jeleron rimeaza cu moron, da vezi, am scapat si de data asta pentru ca nu stii engleza. :n:



nu mai da cote la posturi intregi, ca incarci pagina cu dubluri de cearshafuri
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde kant emir » Joi Iun 26, 2008 12:35 am

zoroxe, tu ai o problema cu kantemir sau de ce ti-a casunat acuma pe el?

satz spui drept? toate geoanele active pe forumuri (bine, nu atata de idiotz incat sa nai ce sa te certz cu iei, desi am incercat si cu aia) au ceva cu mine



(si creca din vina mea, ca io nu le dau pace sa se bata pe umeri unu pe altu; batut pe umeri alternat cu scuipatu si injuratu si coalizatu si trasu regulilor mai in dreptu lor - d'astea)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde jl_rona » Joi Iun 26, 2008 1:12 am

nu ba, ei n-are ce face, d-aia se ia cu tine in gura, ca in afara de mine tu esti singuru care vorbesti, restu gesticuleaza, iar cu mine n-au tupeu. ;)

ba, io nu dau quote ca tin mortis, da nu stau sa ma controlez tot timpu. apas si io acolo pe butoane cum imi vine, ca n-am timp de selectii.
“Love, work and knowledge are the wellsprings of our lives, they should also govern it.â€Â
jl_rona
Junior Member
 
Mesaje: 887
Membru din: Mar Mai 29, 2007 9:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde kant emir » Joi Iun 26, 2008 1:30 am

iar cu mine n-au tupeu

iar ai inceput sa nu te mai potz mijca pin camera

breh, fii realista: unii te considera nebuna (sarita de pe fix la modu ca nu se poate vorbi cu tine, si ca ai nevoie de asistentza medicala), alti te considera pruasta din caleafara, altora puate lii ciuda ca nus bucurejtentelectuali ca tine, altele se tem de concurentza pe care leo faci la inima* pijkeshului















* inima pe drec, stiu io ca tzietz sta mintea mai jos de inima, cu fro trii palme
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Joi Iun 26, 2008 8:26 am

numa un rocker prost cu chist pe fiecare neuron nu poate intelege niciodata cat de amuzanta si relaxanta poate fi o manea. aproape ca rona in zilele ei bune.

kant emire, mintea mea nu e pe memory stickuri.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde piskeshu » Joi Iun 26, 2008 8:28 am

ce plm il bagi pe hova aci? esti penibil de mic in sforariile astea ieftine.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Daimon » Joi Iun 26, 2008 8:31 am

mda si evreii aveau muace haioase cand ii bagau la gazare.
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde kant emir » Joi Iun 26, 2008 8:34 am

nu poate intelege niciodata cat de amuzanta si relaxanta poate fi o manea

foarte tare
cand o sa intelegi cat de ramas in urma trebuie sa fii ca sa poti sa gusti o manea, si sa mai si zici ca e relaxanta si amuzanta (cand nu-i decat dezgustatoare, in cele mai multe cazuri; si am facut precizarea asta pentru ca nu pot sa pretind ca le stiu io pe toate si ca toate is dezgustatoare), atunci poate ca o sa intelegi ca rockul a dat enorm de multe capodopere, pe cand maneaua (amuzanta, hihihi, si reaxanta, phuuuaaaa) nu, si nici n-are sanse, pentru ca maneaua este produsa de prosti pentru prosti
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Joi Iun 26, 2008 8:37 am

kantemir nu mai pisha glume, muzical te pish cu bolta la orice ora, esti un ascultator de muzica de nisha. adica fix pula fata de mine. muzical esti ca muncitoru ala care schimba o roata toata viata, roata fiind muzica rock mucegaita.

si vezi ma muie ca nu ti-am permis sa-mi pui numele in threaduri de astea concepute de mintea ta retard divortat urat de propii copii.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde kant emir » Joi Iun 26, 2008 8:47 am

pe h0va l-am bagat casa diferentiez pe ascultatoru de hiphop (cel putin doua feluri: genu lu zorox si genu lu h0va)

muzical te pish cu bolta la orice ora

ma bucur domne, ma bucur ca esti plin de certitudini


numai ca faci aceeasi gafa de forumist prost, gen zorox, sau de simplu incepator: te bazezi pe o presupunere si incepi sa crezi in ea

nu ascult numai rock vechi (si ma si agaseaza toti cei ancorati intr-un singur gen* - sau segment de gen - muzical); iar smecheriile gen tom waits le fumam pe vremea cand tu strigai dupa oi - asta asa, ca fapt divers

ca nam sami discut io gusturile muzicale cu tine

sau sa discut despre muzica cu tine


eu iti amintesc un singur aspect, pe care ar fi bine sa il scrii pe un biletel si sa il lipesti pe marginea monitorului: tu ai inceput sa ai confirmari (la credinta ta intima ca esti destept, citit si cunoscator de muzica) numai in clipa in care ai inceput sa activezi pe locomania, si asta in vremea locomaniei de inceput, nu a locomaniei de azi

pricepi?

si vezi ma muie ca nu ti-am permis sa-mi pui numele in threaduri de astea concepute de mintea ta retard divortat urat de propii copii.


muahaha, behehe

veri fani, imi place cand faci tumbe

(tu, pe loco, mi-ai cerut voie? si nici macar nui nicu tau, ie numa varianta prescurtata, cu care te alint io)



















* sau cei ancorati in credinta oarba in desteptaciunea proprie, si in vastitatea culturii (nu numa muzicale) proprii
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Joi Iun 26, 2008 8:51 am

asculta ma pula mica, fiind mai mare cu vreo 10 ani ca mine, normal ca ai un avantaj in timp, da' nici ala nu-i concludent. si am vazut ioc e muzici asculti, dupa cum stii mai dau si io clic pe merluc. m-anm lamurit total.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde kant emir » Joi Iun 26, 2008 9:01 am

m-anm lamurit total.

domne, ie bine

naoz ca io ma bucur cand vad oameni cu certitudini?

sa fii sanatos si satz fie de bine
asculta ma pula mica, fiind mai mare cu vreo 10 ani ca mine

esti sigur ca nai vrut sa zici cas mai mare cu fro zece centimetri?

nujtu, ca nam de gand sa ma masor, da te vad stressat
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Joi Iun 26, 2008 9:04 am

is foarte sigur. si totusi, poate de aia te-o lasat, ca esti mai mare cu 10 cm.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde kant emir » Joi Iun 26, 2008 9:22 am

bai, cata vreme nu mo lasat pentru tine sau altu ca tine (ca suntetz multz, si pe la toate coltzurile), nam de ce sam fac probleme
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Joi Iun 26, 2008 9:27 am

doamne feri, sa ajung cu asemenea personaje, pe care le-ai fecundat tu ~p
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde kant emir » Joi Iun 26, 2008 9:36 am

doamne feri

stai linistit, nai nicio sansa
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Joi Iun 26, 2008 9:43 am

muahaha behehe ~p ei n-am, gaina batrana cu morcovu tanar hehehe muahaha bere la mine ~p
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde ZOROX » Joi Iun 26, 2008 10:49 am

ce capdobere a dat rocku, ma pis pe rock kantemir

:rofl:

cum zicea metalica, ce plm metalica :

"open mind for a different view and nothing else matters"

astea- s versuri contradictorii, gunoaie, piesa aia e un gunoi. daca tu zici ca manelistii is prosti, majoritatea rockerilor noi sunt niste gunoaie tinute in lanturi.

ia sa vedem aici

"si cand mor am valoare/ la sicriu fac buzunare ! " - N Gutza.

Numa cuvintele astea sunt mai valoroase stilistic si cum vrei tu decat toata cultura rock, sf kantemir.
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde Shaki » Joi Iun 26, 2008 10:52 am

cred ca ai mai spus tampenia asta cu metallica de cel putin 3 ori...
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Următorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori