tredu' cu gandu' instant si alte trebi diverse si neserioase

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde Shaki » Joi Iul 02, 2009 5:07 pm

amr 30 de min si ma duc la motorhead si moby
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde MYKA » Joi Iul 02, 2009 5:25 pm

Dupa parerea mea, atata timp cat ai de partea ta puterea mintii , capacitatea de exprimare si fortza cuvantului , nu ai nevoie de alta "gura" care sa exprime ceea ce vine din interiorul tau .Dar ma rog...fie si un lup mancat de oaie...Va doresc o seara superba ...
Avatar utilizator
MYKA
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Mar Iun 23, 2009 11:00 pm

Mesajde eliana » Joi Iul 02, 2009 5:31 pm

o seara buna MYKA.

have fun shaki.
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde Ayala » Joi Iul 02, 2009 5:31 pm

da unde se gaseste userul sandra, ca sa ma rad si mai tare? sper ca nu l-ati sters, ca ar fi oarecum uratel din partea voastra
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

pe bucati, sa nu alunecati in diagonala

Mesajde kant emir » Joi Iul 02, 2009 5:34 pm

baics si fanclubul:
baixinho © scrie: unii sunt nemulţumiţi - printre altele - de felul in care s-au dat / luat funcţiile, alţii o ţin ca surda pe horă că aşa va fi bine. unii vor continua să muncească pentru ca acest forum să scoată capul la lumină, pe alţii ii va durea in in anus. aştept momentul in care cei care vor munci vor realiza că efectul nu este cel scontat (ca să nu spun nul).

sa inteleg ca astepti, cu interes, esecul acestei tentative? parea ca vrei sa te implici (sa n-o iei ca pe un repros, ca nu-i)

in fine, nu e importat ce asteapta fiecare sa vada; eu (si nu numai eu) cred ca sunt sanse de reusita, si, oricum ar fi, e mai mult decat nimic. e mult mai mult decat nimic si decat paragina care a fost


weed, despre piskesu:


prietenul pe care il aperi a facut asa: mai intai si mai intai a cerut functie, dupa care a refuzat sa puna umarul (i-am sugerat ca, daca are ceva idei pe care le considera aplicabile, sa le puna in practica; raspunsul lui a fost ceva in genul "adica eu sa muncesc in avans? si pe urma daca nu-mi dati functie, nu raman de fraier?") si pe urma n-a mai facut nimic altceva, numai mizerie; multa, foarte multa mizerie si parada de meritele lui din trecut; marile lui merite din trecut (care-s alea, concret? ce a facut el asa de mult si de important si de unic, incat sa aiba, pe veci, un cuvant de spus pe forumul asta? iti spun eu: nimic mai mult decat oricare dintre noi; nu s-a evidentiat decat cu ciuda, vulgaritatea si cu semnatura prin care cheama lumea pe loco - treaba care a fost, dintotdeauna, impotriva regulilor si politicii forumului)
weed scrie:ca si administrator in alte parti, o fost echidistant, si l-o banat si pe liviu cand o fost cazu

fals, e ofticat si otravit si baneaza pe cine antipatizeaza]eu te injur pe tine pe privat, unde vad numai eu si cu tine, iar tu ma banezi, si cand ma banezi ma si injuri, de fata cu toata lumea, si eu n-am cum sa ripostez, ca n-am functie[/I] - omul asta e bun de moderator? eu si apreciez inteleg loialitatea bazata pe intalniri si pe prietenia de dincolo de tastatura si monitor, dar asta nu trebuie sa-ti intunece judecata
si atunci de ce imi ceri mie sa justific pe un alt user?

pai te-ai bagat deja; adica asa pare (trag nadejde ca n-o sa ai impresia ca m-am luat de tine cu ceva)


clarificari suplimentare, pentru care care plang dupa functii, spera sa nu reusim ori nu incap de eliana:


daca vreme de un an sau doi sau trei n-ai facut nimic bun pentru forumul asta (sau daca ai facut numai rau acestui forum), ce pretentie mai ai? pe baza caror merite vii tu si ceri sa fii consultat, ba chiar mentinut in functie? daca in epoca precedenta ai fost activ si ai avut merite, ai si fost raspalatit, tot atunci: ai avut functie, ai avut recunoastere, sa-ti fie de bine! recunoasterea exista si acuma (am mai zis, toti userii care au avut activitate in acele vremuri primesc statulu de membru special; chiar si cei carora le-a fost retras, cum e cazul lui piskeshu sau oribilul mosh); dar daca o vreme indelungata n-ai arata nici un strop de interes, cum poti sa justifici pretentia?

sau nah, daca erai mod/admin si nu intrai nici macar o singura data pe luna, sau la trei luni, sau la sase luni (si te mai si laudai cu asta!) - ce-ti pasa ca nu mai esti admin sau mod? imagineaza-ti ca fanclubul e tot mort si ca n-ai de ce sa intri; e mai bun un forum mort pe care sa fii chiar si admin, decat un forum viu pe care sa fii chiar si simplu user? sau pe care nici sa nu intri?


da, inteleg, toti am muncit la forumul asta, toti avem niste merite in constructia si evolutia fanclubului de atunci; dar tot noi l-am si abandonat, si ne-am scuzat ca merge prost, ca firma il exploateaza, ca multe altele; am injurat si am plecat in alta parte





pentru cine moare de grija elianei, si ca ce cauta ea la conducere: fara legatura cu trecutul ei pe acest forum (ori altele), sa se stie are niste merite consistente legate de fanclubul de azi; daca ar fi avut merite pe fanclubul de alaltaieri, ar fi avut functie atunci - dar n-a avut, nu?

daca cineva (oricine) crede ca a muncit mult la acest forum si ca n-a fost rasplatit destul, sa vina si sa explice: ce a facut, cat ar fi meritat? si sa ceara mai mult








povestile cu parola furata
: minciuni constiente, ori simpla prostie

am avut, intr-adevar, parola unuia dintre vechii admini (la fel cum a avut-o si piskeshu, cel care vrea sa dezgroape si mortul acesta), si am si folosit-o: am sters multe sute de threaduri de spam, am banat nenumarati boti si spammeri; m-am ocupat, in permanenta, de forum; cu exceptia concediilor/deplasarilor, am intrat zilnic


si a folosit si piskeshu parola adminului, dar intr-un singur fel: acolo unde venea invincibilul si scria, de pilda m**e piskeshu, venea insusi piskesu, echidistantul si transparentul nostru cel bun de admin, si modifica, fara sa lase urme vizibile: sunt mama lui invincible si sug p*la lui piskeshu; in momentul in care piskeshu mi-a reprosat ca am schimbat parola (nu facusem nimic) "in conditiile in care el n-a indraznit s-o faca" (am conversatiile), am realizat ca avem o problema; am schimbat-o chiar eu si l-am instiintat imediat pe adminul cu pricina - nu mi-a raspuns decat ca "nu-l intereseaza ce fac eu cu piskeshu pe fc, e treaba nostra si sa nu-l mai plictisesc"; nu l-am banat niciodata pe piskeshu sau pe alt user (exceptie spammerii si botii; si n-am banat pentru ca ar fi trebuit sa banez in numele altcuiva, nu in numele meu, ceea ce n-ar fi fost ok; daca a trebuit banat un user, am cerut asta la vedere, pe treadul de sanctiuni, si banul a fost aplicat de alt admin), nu i-am modificat niciun post, nu i-am luat eu statutul de membru special - n-am facut absolut nimic care sa contravina eticii sau bunului simt; in plus, la oricare interventie il informam pe posesorul contului, pana cand mi-a cerut sa incetez (dupa care, da, stim, s-a trezit omu' sa-mi faca niste reprosuri extrem de dure, cum ca am abuzat de increderea lui, ca asa i-am rasplatit increderea plus alte si alte cotcodaceli - multe dintre ele atat de evident neadevarate, incat nici n-are rost sa le mai combat)

tot ce am povestit mai sus (chiar daca uni vor aplauda bucurosi ca ma justific si ca cine se scuza se acuza - i-am vazut si pe ei cum se scuza!) se poate demonstra cu arhivele conversatiilor, cu mesajele private schimbate, cu admin log (care tine minte tot: cand s-a facut, ce s-a facut, de pe care ip)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde MYKA » Joi Iul 02, 2009 5:34 pm

Eu va pupacesc ...Ne vom citi mai tarziu.Pana atunci ...sa nu va certati..(prea tare)
Avatar utilizator
MYKA
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Mar Iun 23, 2009 11:00 pm

Mesajde kant emir » Joi Iul 02, 2009 5:46 pm

ca sa ma rad si mai tare?

te razi si singura?

acuma concret, si numai daca imi dai voie: care e problema ta cu userul sandra ori cu adminul eliana? ce t-ai facut ea tie, si de ce te simti tu autorizata sa afirmi ca e proasta (cred ca ai afirmat asta, nu? oricum, intrebarea se adreseaza oricui, nu doar tie)?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Invincible » Joi Iul 02, 2009 5:55 pm

- nu e asta un abuz? adica eu te injur pe tine pe privat, unde vad numai eu si cu tine, iar tu ma banezi,

ihihihihi.. daimon te baneaza si spune ca ai facut-o pe forum si nu pe privat.
iti mai aduci aminte, daimoane?

Mika, mai usor cu pupacelile in mijlocul razbelului.
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde kant emir » Joi Iul 02, 2009 5:58 pm

tu ce rahat vrei sa mai starnesti, invincibiluţă? te mananca ceva?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Joi Iul 02, 2009 5:59 pm

kantemire unii luzari albastri al caror nume incepe cu o litera din intervalul [d,e] al alfabetului au primit functii inainte de-a le cere.


shaki a dat din gura pana a primit un os ca sa se gudure pe langa pula ta.

dar cel mai tare ma bucura ca citesti locomania, bravo, nu te-ai ramolit!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde kant emir » Joi Iul 02, 2009 6:09 pm

au primit functii inainte de-a le cere.

daimon, eliana, nu?

n-au cerut de la tine, n-au cerut de la niciunul dintre userii/mozii/adminii vechi, au cerut direct de la proprietar - asa e ok? are proprietarul ultimul cuvant, sau n-are?

shaki a dat din gura

mai da si acuma, stai linistit, e tot nemultumita si bosumflata ca [I]a fost data la o parte asa, cu nesimtire si fara consultare[/I]; dar, spre deosebire de tine, am incredere ca se implica, ca pune osul sa faca slujba de sortat si ca nu injura pe nimeni
citesti locomania, bravo, nu te-ai ramolit!

mi-am luat vreodata vreun angajament ca n-o sa mai citesc, sau ce? m-am angajt cu toata fermitatea de care am fost capabil (cu riscurile cunoscute, asumate si si finalizate, pana la urma) sa nu mai activez acolo, atata, nu sa nu mai citesc niciodata; pai sa fii matale sanatos, numai la cate lincuri am clicuit fara sa stiu ca duc la loco, si tot ma faceam de rusine (daca era sa am vreo ambitie dintr-aia)

daca te intereseaza, "celalalt forum" este ala pe care nu l-am mai vizitat deloc de la momentul hot, si nici n-am intentia s-o fac prea curand; dar in viitorul ceva mai indepartat? n-am de unde sa stiu ce anume o sa fac si ce o sa vizitez sau sa citesc
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Joi Iul 02, 2009 6:13 pm

oricum ai strange din buci nu iese cearsafu justificator pentru aia doi si stiu da cat sufera legea morala din tine.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Invincible » Joi Iul 02, 2009 6:13 pm

kantemire, voiam s-arat ca dintre totz eo-s al mai sfant. :D


insipide subiecte pe moco, kesule.
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde kant emir » Joi Iul 02, 2009 6:19 pm

voiam s-arat ca dintre totz eo-s al mai sfant

arata ce vrei tu

dar nu innegri pe altii, ca nu reiese niciodata ca esti alb; nu se poate, pana si simpla pomenire ("dar a facut si el! si inca mai tare!") a pacatelor altora te indeparteaza de statutul de nepatat (am si eu destule asemene experiente de care nu-s mandru deloc)

da mai bine uita, lasa trecutul in cripta lui

nu iese cearsafu justificator pentru aia doi si stiu da cat sufera legea morala din tine.

ori n-am inteles eu, ori esti departe (eu nu justific, dar nici nu refuz explicatiile, numai ca sa nu las impresia ca ma apar/justific pe mine ori pe altii)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Joi Iul 02, 2009 6:39 pm

sper ca intr-o zi sa incerci sa opresti avalansa de fonturi si sa raspunzi si tu in 2-3 randuri, sa arati ca nu esti asa crispat, ca mai iesi si tu din casa pe picioarele tale, nu cele virtuale, ca futi femei din carne.

pana una alta tu arati ca un pixel furios, un don quijote cu cei doi adjuncti sancho si rosinanta.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde little coffee » Joi Iul 02, 2009 6:47 pm

@ pijkeshu

aseara la 23: 57 din cauza unui fulger mi s-a oprit calculatorul! se defectase prelungitorul, a ars.

nu te supara, am o rugaminte catre tine: nu te-am injurat, nu ti-am zis nimic rau, si daca ai amintiri negative, lasa-le acolo, eu nici macar nu stiu despre ce vorbesti!
despre instanta sper sa vorbesc toata viata! asta e meseria mea! si pl nu am, sa vorbesc despre ea! iar despre altele, nu pot vorbi din motive de decenta!

te rog insa, sa nu-mi spui cacaouca!!

daca nu poti spune nickname-ul, spune-mi macar coffee! nu te rog mult, dar cred ca poti sa faci asta, chiar daca doar de amorul artei si nu pentru mine!
little coffee
 

Mesajde piskeshu » Joi Iul 02, 2009 6:51 pm

bine, acuma vezi ca ti-a iesit putza din nisip ca te-ai ridicat prea tare.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Invincible » Joi Iul 02, 2009 6:59 pm

ce retard, sa-mi bag pla cu tot cu oo!
eu l-as matrasi imediat pe barzaune! si nu din cauza ca is si eu la cutite cu el. doar asa.... ca s-a umflat pasatul moderarii in mine :D
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde little coffee » Joi Iul 02, 2009 7:00 pm

n-as putea pretinde ca stiu ce vrei sa spui!

te-am rugat ceva, sa mi te adresezi pe nickname si mi se pare corect!

e dreptul meu, eu nu te batjocuresc!
little coffee
 

Mesajde kant emir » Joi Iul 02, 2009 7:02 pm

opresti avalansa de fonturi si sa raspunzi si tu in 2-3 randuri

nu schimb niciodata fontul

sau e vorba de o avalansa de caractere?

vezi ca in 2-3 randuri nu incape mare lucru (iar daca nu vorbim aceeasi limba, cum ar fi injuratul, cum sa putem comunica?)

extrapoland nitel: nicio scriere serioasa nu incape in pagini/cuvinte foarte putine; iar daca te gandesti cumva la haiku, ai face o mare greseala sa-l aduci in discutie

o foarte mare greseala



postatul in doua-trei randuri functioneaza cu succes in discutiile seiuatiste/cemeiste/chat, in care nu se transmite nimic important, ci e doar sporovaiale prieteneasca - daca n-ai mai fi tu asa de crispat, ai vedea ca in acele locuri si conditii postez si eu exact la fel (ca tine si ca altii care se arata, de obicei, plictisiti de cearsafurile mele); cred ca daca faci ceva sapatura, observi ca nu am scris cearshafuri mai mult de 1-2-3 la suta din posturile mele


diferenta ar fi ca tu (si ceilalti cotcodaci) nu scrii mai niciodata cearsafuri, nu nuantezi, nu explici si nu detaliezi, asa ca e normal sa va vina greu sa cititi mai mult de doua-trei randuri

si ar fi ok si asta, ca doar nici eu nu scriu posturi lungi pentru cei incapabili sa le citeasca, ci le scriu pentru cei care pot si obisnuiesc sa citeasca (mai mult de doa-trei randuri, stim), dar cinstit ar fi sa se abtina si de la comentariiile cu care se mai si fac de ras (io nu pot sa citesc cearsafuri; mare fudulie ca nu poti ceva, ce sa-ti povestesc!)

concret: daca omul are ceva de zis si mai si stie sa zica, iti zice pe larg - dar nu te obliga sa citesti; dar daca n-are nica de zis, ori nu poate, atunci scrie 2-3 randuri (in care - cazul tau - te injura si gata, e foarte concis)
tu arati ca un pixel furios

se poate, mai ales daca ai motive sa ma privesti ca pe un dusman care are ceva cu tine (dar n-am, sa mor eu ca n-am! nu vreau sa te indepartez de fanclub, nu vreau nimic care sa-ti dauneze; dar nici nu-ti tin palma daca esti bulangiu); de pe margine, poate m-ai vedea numai meticulos, nah

si ti-ai exprimat si tu aprecierea pentru rabdarea cu care raspund si detaliez, nu mai tii minte?
s-a umflat pasatul moderarii in mine

asta si cu prima parte a postului tau nu se pupa deloc


piskeshu, daca omul nu-si permite glume cu tine si cu nickul tau, ba inca te mai si roaga sa nu i te adresezi altfel decat folosind acel nick, uite, subscriu si eu la rugaminte: nu-i mai poci nickul
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde pacha » Joi Iul 02, 2009 7:14 pm

v-as putea povesti oare ca am trecut acu cateva minute pe supt un tei inca inflorit. uitasem ce bine poate sa miroasa,ce parfum degaja!

asta e thredul potrivit?
Si asta trece !
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde little coffee » Joi Iul 02, 2009 7:16 pm

hmmmmm,
io am trecut pe sub tei si soci infloriti, aici s-au cam dus!

poti povesti, cred!
little coffee
 

Mesajde anjin-san » Joi Iul 02, 2009 7:31 pm

pfiu, azi a fost prima zi de munca din saptamana, mai e mult pana sambata? :D
Avatar utilizator
anjin-san
 
Mesaje: 1045
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Joi Iul 02, 2009 7:33 pm

kant emir scrie:sa inteleg ca astepti, cu interes, esecul acestei tentative? parea ca vrei sa te implici (sa n-o iei ca pe un repros, ca nu-i)

ti-ai cam raspuns singurel. sau ma crezi atat de dobitoc incat sa ma implic in ceva si dupa aia sa astept ca totul sa se duca de rapa?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde piskeshu » Joi Iul 02, 2009 7:47 pm

kantmeir crede-ma ca n-am citit ce-ai scris.

copila mica juridica, daca vreau iti zic little coffee, daca nu vreau iti zic nicicum, cum si esti de altfel. atata prostie n-am mai vazut decat la gradi. nitza.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde kant emir » Joi Iul 02, 2009 7:54 pm

incat sa ma implic in ceva si dupa aia sa astept ca totul sa se duca de rapa?

breh, este o ambiguitate generata de ultimele tale doua posturi

eu si restul am vazut si ca te implici, dar vedem (sau ni se pare ca vedem) si neincrederea


punctul meu de vedere: daca vrei sa te ocupi (curatat, intretinut, inviorat) de forumul de sport, apreciez si ai si sprijinul meu asigurat; stiu ca esti pasionat de sport, stiu ca esti si informat, stiu si ca esti serios si muncitor - deci ai tot ce trebuie

dar daca o fi sa te descurajezi si sa ai pofta sa renunti, sau or sa te copleseasca obligatiile din alte parti, o sa fie numai treaba ta, eu n-o sa-ti reprosez nimic (atata as vrea, sa dai un semnal gen gata, nu vreau sa ma mai ocup de forumul asta)


little coffee, daca te agaseaza indaratnicul asta de piskeshu, ai doua variante: fie il pui pe ignore si gata, ai scapat de intepaturile lui (ca, pana acuma, nu tia zis decat ca esti proasta si a facut misto de nicul tau; dar crede-ma, poate si mai mult), fie te documentezi si vezi daca ai dosar puternic, si atunci il reclami si ceri sanctiune

altfel n-o scoti la capat
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde ZOROX » Joi Iul 02, 2009 8:04 pm

kant emir scrie:


mi-am luat vreodata vreun angajament ca n-o sa mai citesc, sau ce? m-am angajt cu toata fermitatea de care am fost capabil (cu riscurile cunoscute, asumate si si finalizate, pana la urma) sa nu mai activez acolo, atata, nu sa nu mai citesc niciodata;


ia uite ce fel scotoceste kantemir in curul cu argumente. simtiti nuanta de cacat a argumentelor lu kantemir? e perfect normal dupa ce s-au imbacsit amar de vreme intr-un asemeena cur.
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde piskeshu » Joi Iul 02, 2009 8:10 pm

da, chiar tin minte cum se prefacea ca el nu citeste acolo, cum se sfia sa aduca vorba. acuma cand avea nevoie o desertat tolba cu muraturi.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde kant emir » Joi Iul 02, 2009 8:12 pm

tin minte cum se prefacea ca el nu citeste acolo

nu ma prefaceam

chiar nu citeam, deloc
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Joi Iul 02, 2009 8:14 pm

da' nu te contrazici deloc. ti-ai iesit din mana kantemire, e timpu sa te pensionezi, fa-ti si tu un forum uzuramorala.ro
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori