Yahoo Messenger

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde euL » Dum Iun 06, 2004 8:23 pm

Yahoo MSG beta e mai atractiv dar e plin de erori !!! Oricum Yahoo MSG simplu ruleaza :B
Deep is smile
Avatar utilizator
euL
Junior Member
 
Mesaje: 81
Membru din: Mar Feb 03, 2004 12:00 am

Mesajde ElMundo » Lun Iun 07, 2004 5:10 pm

Dupa ce am facut upgrade la versiunea 6 de YM, plugin-un de winamp pt status (u know, lunch.org/y/) continua sa mearga. Dar, dupa ce am reinstalat sistemul si bineinteles winamp si YM inca o data, pluginul nu mai merge sub nici o forma... nasol, nu stiu ce sa-i mai fac.
In the middle of everlasting darkness...
Avatar utilizator
ElMundo
Junior Member
 
Mesaje: 167
Membru din: Vin Sep 20, 2002 11:00 pm

Mesajde Red_Mustang » Sâm Iun 19, 2004 7:57 am

Nu stu' und' ai vazut tu erori la el dar , ma rog...
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

sorry ca ma bag

Mesajde Mtz » Sâm Iun 19, 2004 12:13 pm

avetzi idee de ce mi se opreste YM-ul, eu il vad pe ala ca scrie, pe urma nu mai e nimik cateva minute si pe urma brusc imi apar cateva randuri si inultimul bineinteles ma intreaba de ce nu raspund...stiti cumva ce are? :w
*"Oamenii cer libertatea de exprimare ca o compensatie pentru libertatea gandirii pe care o folosesc rar"-Soren Kierkegaard
*"In order to understand something, you mustn't try to understand everything."-Weinberg - Lump Law


oPsedatii stiu de ce
Avatar utilizator
Mtz
 
Mesaje: 522
Membru din: Mie Iun 16, 2004 11:00 pm

Mesajde monk » Sâm Iun 19, 2004 3:08 pm

se numeste lag ;) ... e din cauza conexiunii la internet
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

monk

Mesajde Mtz » Sâm Iun 19, 2004 4:23 pm

10x... *p
*"Oamenii cer libertatea de exprimare ca o compensatie pentru libertatea gandirii pe care o folosesc rar"-Soren Kierkegaard
*"In order to understand something, you mustn't try to understand everything."-Weinberg - Lump Law


oPsedatii stiu de ce
Avatar utilizator
Mtz
 
Mesaje: 522
Membru din: Mie Iun 16, 2004 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Sâm Iun 19, 2004 5:11 pm

mie mi s-a intamplat aproape aceeasi treaba, dar nu stiu daca pot sa ii spun lag, deoarece persoana cu care comunicam nu mi-a trimis un mesaj ci un michi maus d-ala. scria acolo ca ultimul mesaj a fost scris la ora cutare, dupa aceea nu mai sria nimic, pentruj ca dupa 2-3 secunde sa apara un michi maus.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde monk » Vin Iul 09, 2004 9:02 am

Ba nush ce pm s-a intamplat de nu mai vrea sa mai mearga YMul nici in ruptul capului .. .l-am reinstalat tot tot tot .. si imi da aia cu Don't Send inainte sa ruleze ... stie cineva de unde pot lua un YM mai vechi ?
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde Red_Mustang » Mie Mai 18, 2005 11:44 am

bre' monk...nu prea mai ai ce s-ai faci...acum toate vers de mess cer upgrade :D (la alea mai vechi ma refer).
Nu faci updateu' , iti da eroare la soft...un kkt...
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde monk » Mie Mai 18, 2005 11:51 am

bai nea .... uita-te la data mesajului dat :)) ... sau esti si tu ca OM si te crezi in trecut ?
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

in casa you want to contact me

Mesajde olivia14 » Dum Iun 05, 2005 3:07 pm

nick-ul meu e olivia_loves_metal
Avatar utilizator
olivia14
Junior Member
 
Mesaje: 62
Membru din: Joi Iun 02, 2005 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator