Aberatia zilei

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde gaga » Lun Ian 16, 2006 5:41 pm

Pavel Theodor scrie:In sfarsit am gasit un loc care imi place..... De fapt , l-au descoprit altii si asa l-am aflat si eu si cum l-am aflat va spun si voua!!
Sunt familist convins, iar concediile le petrec cu copii si prietenii LA UN LOC!! Vara trecuta am fost la CORABIA PIRATILOR. Se afla langa fostul Han al Piratilor, la 2 km de Mamaia in zona de Nord. Ai la 200 m in fata marea, iar la 100 in spate lacul Mamaia. Puteti vorbi cu cei de acolo sa pescuiti in primele ore ale diminetii, iar pestele care il prinde-ti se curata si se congeleaza de catre personal!!
Acolo sunt numai apartamente din cate am inteles eu , cu 2 si cu 4 camere! Noi am mers 3 familii, si ne-am inchiriat un apartamnet cu 4 camere.
Frumos este ca fiecare apartament are locul lui de parcare pazit si rezervat 24 din 24, iar terasa din fata fiecarui apartament cu gratar si loc de joaca pentru copiii este tot ce ne puteam dorii. Seara nu vreau sa dau 300.000 pe butelia de vin si sa imi cante manele in cap, ci vreau sa stau afara cu copii!

MI-E MI-A PLACUT POATE PENTRU CA ....ASA TRAIEC EU!


Cu copi pe malu la marea cea mare la prin-s de peste (fara copiraitu de rigoare, pai se poate?)

SA TRAICI!
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde MiG29 » Vin Ian 20, 2006 1:08 am

Din categoria "sa ne pisam pe ia de linba romana ca noi oricum traim in ganada"

Munich este despre omorul a 11 jucatori de sporturi olimpice evrei
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Vin Ian 20, 2006 4:40 pm

" scrie:cel mai mult o urasc pe Teo cea mai ratat femeia are multi bani foarte multi castiga de 10 ori mai bine ca Esca... si nu face alceva decat sa se stramba ca tarfa la televizor imi vine s-o calc cu trenu pe cap in fiecare zi,
pe femeia asta as da 100.000 $ so impuste cineva...

deci da domle. lojica si punctuatia imi zice cum ca as cam avea elevi buni in ale coerentei.
mihaita tineo tot asa, dar spunemi si mie bre, ce a ratat teo asta ma?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde nbm » Lun Ian 30, 2006 4:26 pm

va supun atentiei urmatoarea istorisire:
Tom Paine scrie:Dr. Rife din California a inventat un microscop prismatic (nu electronic) in 1920, cu o putere de magnificatie de 60000 de diametre. Apoi, a vazut virusul de cancer, numit BX = bacilus X. Pasul urmator a fost de a bombarda acest virus cu frecvente, unele chiar in spectrul vizibil (lumina colorata). La o anumita frecventa, virusul a explodat.
Aceeasi metoda a fost aplicata pentru alte virusuri. Fiecare virus moare la frecventa proprie.
Rezultatul? 100% succes!


acu io nu ma pricep prea tare - si este posibil ca postul meu sa fie aberatzia zilei - da parca nu exista asa ceva ca "virusul de cancer", mai ales unul exploziv ~p~p
... medicii astia care ignora neshte descoperiri de acu aproape un secol
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde The_FrozenLord » Mie Feb 01, 2006 10:29 am

Crazy Babe scrie:du-te la dracu de fosila nefootoota.. fa economie acolo mai departe sa ai macar sa-ti platesti factura la gaz.. asta daca nu te-a omorat frigul pana acum.. ceea ce sper sa ti se intample cat mai curand!

Nanuka scrie:Vanessa, esti o proasta nefututa. Tu si cu ailalta, oftica ie mare, I know:D


~p ~p ~p
Metalfan:Totusi, voi veniti cu acest „love metalâ€Â
Avatar utilizator
The_FrozenLord
Junior Member
 
Mesaje: 494
Membru din: Dum Apr 11, 2004 11:00 pm

Mesajde sin ella » Joi Feb 02, 2006 9:45 pm

In concluzie , este sau nu un avataj sau este dezavantaj..m-am cam saturat sa dezbat subiectul.....

da. sau este care este un avantaj dezavantajos, parerea mea care este sau nu :zambet: m-am cam saturat sa dezbat subiectul.
............................
sin ella
 
Mesaje: 2033
Membru din: Vin Noi 26, 2004 12:00 pm
Localitate: pe alt forum

Mesajde eyewitness » Lun Feb 27, 2006 1:18 pm

crosby scrie:prin anii 90' mi-am cumparat un TV nou, peste cativa ani un vecin de pe scara si-a cumparat si el un TV nou, al meu era deja vechi, depasit moral. M-am gandit atunci ca nu-mi trebe un TV nou, performant, credeam ca este un moft. A trebuit sa-mi cumpar unu in final, al meu si-a gasit obstescul sfarsit. Mi-am schimbat brusc parerea despre TV -urile noi, era f bun si ma mandream cu el. Ma mandream ptr ca-l aveam ! Cel putin un vecin (despre care stiam sigur de la alti vecini) ma invidia si ma injura ca mi-am cumparat TV nou. El nu avea nevoie de un TV nou, era multumit cu al lui si considera un moft sa ai un TV nou.


cum a schinbat revolutia limita universului unora...daca pana-n 89 asta era salamu cu soia, iata ca dupe 89 aceasta este un tv nou care oricum se va invechi si daca se invechesjte de ce plm sa-ti mai iei un teveu nou ca ie bun si cel vechi si atunci de ce plm am mai facut revolutia?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde SOD » Lun Feb 27, 2006 3:21 pm

deci io prin anii '83 aveam neste ghetutze care-mi placeau mie rau de tot. si le-am tot purtat pana au inceput sa se scofalceasca. dar tot le purtam. atunci un vecin de-a meu si-a cumparat neste ghetutze noi noutze da io nu m-am ofticat ca io aveam ghetutzele mele. dar odata cu trecerea ireversibila a timpului, adica in vreo 4 zile, vecinu ala al meu care si-a luat ghetuzte noi, a venit si mi-a zis :
- ba, sa-mi bag io pula in ghetutzele mele cele noi, ca proaste mai sunt. io-te, deja s-au rupt, pe cand ale tale le ai din anii '83 si tot le mai porti. de unde le-ai luat?

stiti ce i-am raspuns?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde gaga » Lun Feb 27, 2006 7:16 pm

crozbi scrie:Nu ai cum sa percepi ceva care nu stii cum arata, simplul fapt ca ai impresia ca ceva nu este in regula nu ajunge.


deci daca percepi o bashina ai pus-o. CA CUM arata draq stie.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde o_tzestoasa » Joi Mar 30, 2006 12:43 am

Sica_wine scrie:dai cu vasilina

si daca nu merje cu vasilina, dai cu vasilica, 'sai Sica ~p
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

Mesajde pacha » Vin Mar 31, 2006 12:20 pm

Sephinoroth-"Primavara. Furnica sapa, pune seminte, face straturi. Apare si greierul cu o racheta sub brat. - Ce faci, greierasule? - Merg la un tenis cu baietii. - Bai, bai! Sa nu vii la iarna sa-mi ceri mancare ca nu stiu ce-ti fac! - Da, da, bine... Toamna. Furnica culegea de zor, ! facea dulceturi, punea conserve. Trece greierul, cu o chitara sub brat. - Ce faci ma greierasule? - Ma duc sa cant cu baietii in parc. - Bine ma,la munca nu vii sa-ti faci provizii la iarna!. Vine iarna. Furnicuta statea in pridvor cu un sal in jur si cu un ceai fierbinte cand vede o limuzina. Din ea coboara greierasul. - Ce faci greierasule? - Uite ma duc la Paris sa cant. Am avut succes in parc. - Bine ma, bafta si daca il vezi pe unul Toparceanu zi-i ca-mi bag pula in fabula lui"
Si asta trece !
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Apr 05, 2006 7:15 am

pacha, acest tred nu se refera la postarea de bancuri, exista tred de comentarii la bancuri pentru asta. post sters.
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde gaga » Vin Apr 28, 2006 3:07 pm

de la man on the moon citire ~p~p~p

LEO RABLADORU VIETII!e galben, maro deskis, crem, in degradeuri.cel mai alintat si rasfatat catelus din lume!acum are 3 ani.iarna trecuta m-a tras p cur p scarile d p cetatuieinainte cu 5 minute m-a tarat p burta vreo 10, 15 metri dupa un drac d catel)))))))) in drum spre casa, dupa ce m-a plimbat asa, il certam 'NU MAI VORBESC CU TINE O LUNA!NESIMTITULE!SA-TI FIE RUSINE!CU MINE NU MAI IESI DIN CASA!NICI INSOMNIA NU MAI PUPI!NESIMTITULE!NU MAI VORBESC O LUNA CU TINE!AUZI?!GATA!NU MAI VB CU TINE!' oamenii...radeau...se enervau...
in fine, cel mai nasol o fost in vama, amu dooa veri...bietu leut... era dupa liberty parade, dimineata.merem inspre farmacie.
el'n-ai 5000?'
andrada'vezi ca are leo in buzunaru d la spate!'
el' in care dintre?!'(si incepe si cauta)
plecam
la intoarcere el'serios, n-ai 5000?vai da ce frumos e catelu!cum il keama?'
eu ' leo'
eu 'LASA-L MAI!IA MANA!AAAAAAAAA!CE BOU ESTI!SCOATE-TI LIMBA DE-ACOLO!TU NU ESTI NORMAL?!ZOOFIL IMPUTIT!CARA-TE!'
...s-a apucat sa-i dea limbi leutului meu...si leo se tragea, si asta-i deskidea botu si-si indesea limbocu-n gura caineleui.la cate-o pauza, mai striga '10MII POZA DE FAMILIE!'


semnat: just|me
asta o fi doar el?
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Shaki » Dum Apr 30, 2006 8:57 am

ralu scrie:draga 'katzy' , ma bucur ca am oportunitatea sa-ti spun tot ce trebuia sa-ti spun de la inceput... in primul rand nu inteleg de ce m-ai banat de pe forumul cu rock international .... sau poate a venit acel 'gaga' cu un buchet de flori la tine ca sa te roage lucrul acesta?????!!!.... si poate nu ai observat dar el a inceput cearta pe forumul cu avril ... putea fffff bine sa-mi zica ca nu e de acord cu mine sau ceva de genul asta.... dar , ma rog , nu vreau sa ma cert cu voi acum ........ cam asta am avut de spus inainte sa-ti zic sa ma scoti de pe acest forum pt k nu am chef sa ma cert cu toti si sa nu pot sa vb cu nimeni doar pt ca voi imi inchideti subiectele.... happy now??? .... aaaa... si sa ma scoateti cat mai repede posibil !!!!! multumesc! ( pt toate criticile, forumurile banate si subiectele inchise de pana acum!!! ) :da:
deci draga katzy, vezi ce faci pe rock, modereaza impartzial shi nu te lasa ademenita de gaga cu bonbuane shi cu semintze... unde sa mai zic k baietzii ashtia vor un singur lucru... ~p

mey, mai lasatzi pe domnitza ralu sa se mai plimbe pe aici unpic k mi-a luminat primele ore ale diminetzii :D
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde old lord » Lun Mai 08, 2006 10:25 pm

mafioata scrie:Imi pare rau ca trebuie sa spun asta...............dar treaba e ca jurnalul e cam naspa sa stai sa scrii ce ti sa intamplat in jiua aceea sau ma rog eu ce mai scriu aia pe acolo.Dar pe uni trebuie sa-i intelegem pt ca sunt persoane care nu au cu cine discuta si ei prin intermediul asta discuta............dar jurnalul e o prostie e un lucru copilaresc...........cel mai bine e sa-ti cauti un prieten adevarat in care sa ai incredere in el si sa stii ca nu o sa te dea de gol vreodata in fata cuiva ......sa nu te tradeze............ca sunt multe persoane de genul asta...........asa ca trebuie sa iti cauti un prieten care merita.............asa ca concluzia e ca e o prostie foarte mare............daca sa apucat vre un baiat sau o fata sa se lase si sa isi caute un prieten cu adevarat........ca jurnalul face rau mai ales te inchizi in tine si nu mai discuti cu nimeni ce te doare si ce nu.:hang:


mafioata .........................nu stiu ce dracu sa zic dar m-a impresionat inteligenta de care da dovada :D :D
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Mar Mai 09, 2006 11:24 pm

ia loatz asta la puricat
ete (numa finalu, umfel de semnatura a omului din spatele nicului):
ing. corneliu ghinea ex-presedinte in senatul Academiei Navale "Mircea cel Batrin"-Facultatea de Marina Civila
corneliu ghinea cetatean de onoare al orsului Arezzo
ing. corneliu ghinea presedinte LRI la Civita Castellana (VT) si Ghisalba (BG)
membru al Asociatiei Europene de Operatori de Politie-protectie civila
ex membru al asociatiei "Marinai D'Italia"
membru in grupul umanist "Bergamondo"

deci ie inginer (ca nu era destul!), ecsprezident de nushce, cetatzean de onoare al nushcui, ceva cu politzie si umanist (mai la final, ashea)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde ghinea corneliu » Dum Mai 14, 2006 11:14 am

"...cum nu vii tu Tepes, Doamne, ca punind mina pe ei
Sa-i imparti in doua cete: in smintiti si in misei
Si in doua temniti large cu de-a sila sa-i aduni
Sa dai foc la puscarie si la casa de nebuni."

multumesc pentru comentariu ,iti dau un sfat, invata limba romana sau mai treci pe la scoala sunt si ore la seral...pacat de copiii care o sa-i ai?!
cu respect ing. ghinea corneliu
ghinea corneliu
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Mie Feb 05, 2003 10:52 pm
Localitate: italia-civita castellana/viterbo/lazio

Mesajde eyewitness » Sâm Mai 27, 2006 11:34 am

miruna scrie:off topic,da la ce liceu inveti?si eu sunt din timisoara!!!nici eu nu ma consider fana slipknot,desi imi plac,dar iti spun sa nu mai fii chiar asa inflacarata legat de ei,k sar putea sa descoperi ceva care iti place mai mult si dintrodata sa nu te mai consideri FANA,ci doar sati placa.au dreptate si whatever si le shark.notiunea de fan chiar e o porcarie!!!!si nu te mai ambala nici q joey,si eu il ador si la cum canta si la cum arata,dar mai lasa teribilismele si"superiorismele"astea la o parte!!!!nu te supara te rog,nu am nici o intentie rea,iti spun chiar din proprie experienta


draga miruna, iti spun printre shuapte,
nu-mi place camasha ta de nuapte,
si mai ales, vreau sa-ti dau de stire
gramatica ti-e duar o vaga amintire,
esti varaza in devenire
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde gaga » Sâm Iun 10, 2006 4:14 pm

injineru scrie:va sfatuiesc sa incepeti cu amintirile din copilarie din "Amintiri din copilarie"


obtuz rau baietu' asta. de aia se zicea pe vremuri ca romania e compusa din tarani, intelectuali si ingineri ~p
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde kant emir » Sâm Iun 10, 2006 5:11 pm

deci omu rau on chis treadu! nare nica, bagam aci:
ghinea, superghinea scrie:nu am indrazneala curajului de a cuteza sa va aduc o ofensa.( a nu se lua in seama pleonasmul ci doar ideea...!)

deci aici navem un pleonasm, ci e chiar insush Pleonasmul pleonasmului (ca daca iei matale
indrasneala, curajul si cutezantza
si le conbini cate numa doo, tot es trii pleonasmutze banale, no? plus asta care tripleaza si in nobileaza)

shinca ceva: care idee? unde idee? de can au treaba inghinerii fodui cu ideile? ca fug ideile de iei ca linba de pleonasme
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Shaki » Mar Iul 11, 2006 1:34 pm

fetelor, notatzi sfaturile lu sica shi vetzi avea in mod cert parte de momente de neuitat :D:

Sică scrie:nu cred ca muzica clasica e tocmai buna sa o asculti atunci cand te freci, mult mai frumos e un blues, dar daca sunt persoane carora le plac sa asculte le recomand cu caldura un mozart, vivaldi, Iohann Strauss sau beethoven.
~p ~p ~p
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde mu-mu,be-be » Mie Iul 12, 2006 12:09 am

Citat:
ing. corneliu ghinea ex-presedinte in senatul Academiei Navale "Mircea cel Batrin"-Facultatea de Marina Civila
corneliu ghinea cetatean de onoare al orsului Arezzo
ing. corneliu ghinea presedinte LRI la Civita Castellana (VT) si Ghisalba (BG)
membru al Asociatiei Europene de Operatori de Politie-protectie civila
ex membru al asociatiei "Marinai D'Italia"
membru in grupul umanist "Bergamondo"

si a mai multor comitete si comitzii nu ???
... shi totushi, moartea n'are ceas !!!
Avatar utilizator
mu-mu,be-be
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Vin Apr 14, 2006 11:00 pm

Mesajde cubu » Vin Iul 14, 2006 7:37 am

furnicaParazita scrie:desi,cred k cea mai tare formatie e un fel de erou necunoscut,care asteapta mereu in underground.

Pai n-o mai lasa bre sa astepte, scoate-o de acolo si pune-o pe soclu.
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde kant emir » Sâm Iul 15, 2006 5:34 am

inconstienta djinn scrie:ca bine zice shiona la pierdut timpu nu ma intrece nimeni, sunt maestra, sunt absoluta si ingrozitoare si cumplita

abarnai despre ce vorbesti, lasa pe altzii sa ten vetze
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Iul 18, 2006 5:47 am

DaRcKBiTZoNe scrie:EMo Kids .....well..asta este mai ..tot retarzi ati ramas ..(ma refer la aia care inca mai critica) ..deci cum sa va explic?
faza este urmatoarea: de multe ori ...din oameni striga invidia ...si ...incep sa critice ...si sa faca urat ....si ..curvele din ziua de azi .....care citesc bravoGirl ..si coolgirl ..si prostii ..si care le place sa barfeasca ...si sa nu se uite la ele ..cum arata si cum se manifesta in public ....si care sunt COPY/PASTE si nu originale ..se iau de oamenii mult mai tari ..si cool..si bazati pe tot ...si chestii .....acuma ...nu stiu ..eu le-am numit FUFE ...pentru ca ele cred ca nu e nimeni mai bon ca ele pe lumea asta ..cum ar fi LeSharK ..cum spuneam si data trecuta ...mai ..manelistilor ..se numeste fan club ...nu altceva...eu nu stiu cum puteti sa spune-ti asa ceva despre amy lee...ma ...mi-ash dorii sa va cunosc life ..si sa va vad si eu la vreo 25-30 de ani cand o sa fiti cat vacile ..si cei mai daca e mai grasa ..asta este ..suntem oameni ..nimeni nu e perfect ..dar noh ..in lumea voastra a Fufelor ....(ma uitam la vacantza mare cand eram mai mic/a:D)...oricum ..nu aveti dreptu la critic..ca sunteti carpe de sters pe joc .....vacilor....


~p ~p ~p ~p

demential

~p ~p ~p ~p
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Iul 19, 2006 5:19 am

gunsnroseritza scrie:Orice stil de muzica influenteaza pshicul uman...Dar muzica rock poate avea cea mai nefasta influenta.Rockul satanic ascultat de nestiutorii care nu inteleg cuvintele ii poate aduce pe acestia pe drumul gresit.Parerea mea este ca rockul trebuie ascultat cu mare atentie ...pentru a ii intelege mesajul,care nu de putine ori este diabolic :!: Dar este trist ca cei care nu au habar de rock te fac satanist pt un par de o lungime diferita de lor si cateva accesorii gotice...Asa ca ascultati rock dar aveti grija care este mesajul pe care il transmite :rulz:


DaRcKBiTZoNe scrie:si atunci mai pinguinule ..ce asculti daca nu iti place nici Silentivm ..nici amorphis ...nici HIm ..ce asculti?


ce va spuneam, ruacele ie mai tari ca caterincele
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Sâm Iul 22, 2006 4:28 pm

rita scrie:Voi vorbiti de femei , si faceti acelasi lucru ca si ele.
Diferenta insa : ele sunt mai putine la numar, pe cand voi,
barbatii sunteti toti la fel, aceleasi ganduri mereu, sex...sex....sex


~p ~p ~p

demential

senza parole :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Aug 02, 2006 1:19 pm

diseara de la ora 21 pe tvr1 se disputa returul

e bine de stiut ca meciurile nu se mai joaca pe teren, ci la tv.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Vin Aug 04, 2006 8:10 pm

una la doojnoo de ani scrie:Problemele existentiale pe care mi le poate pune un roman le gasesc bine explicate si mult mai dense in carti de specialitate


din confesiunile unui pacient al sectiei "rebeli" din cadru spitalului nr 9 :D

adica de ce sa citesti in cautarea tinpului pierdut a lu marcel proust cand poti citi carti de specialitate gen elemente de psihoterapie de irina holdevici ~p
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Sâm Aug 12, 2006 1:19 pm

Toti oamenii au senzori erotici in jurul anusului,barbatii neaga dar cand descopera placerea asta incearca cu tot felul de obiecte,ati vazut la stiri ala care-si bagase manerul de la cutit,doar ca era vechi si s-a desprins manerul, a trebui sa apeleze la medici.penibil!


probabil ca cu lama ramasa, doctoru ciomu i-a taiat p00la lu ala :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 20 vizitatori