Aberatia zilei

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde eyewitness » Joi Noi 17, 2005 11:31 am

Formatia de rock alternative Estrogen cauta tobar incepator. Tobele nu sunt necesare


evident ca un tobar n-are nevoie de tobe, la inceput exerseaza cu lingura in masa si p-orma trece la tanburina si castaniete. ca duar de aia ie rock alternativ, iti ofera posibiliatea de a alege
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Love2Fly » Dum Noi 27, 2005 2:29 am

Tocmai regretam ca am stat si am frecat menta pe net pana la ora asta tarzie din noapte da' a meritat. :D

Din ciclul: "tinerii cretini de azi, taticii imbecili de maine" azi Calul Salbatic:

am o intrebare..daca prietena mea e virgina.eu am ejaculat ffffff putin doar se vedea in varf.m-am sters cu un servetel umed iar apoi am simtit-o dar nu in interiorul vaginului ci in afara ea poate ramane gravida???


Cata tristetze domnule! si cata coerentza! ~p
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Arthemis » Dum Noi 27, 2005 2:49 am

De ce esti rau???? E si el mic si panicat... :x
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde tzache » Dum Noi 27, 2005 3:34 am

panicat, panicat.
dade-a dreptu aberant. cine puate raspunde la o asfel de intrebare, chiar de-ar fi fost formulata coherent...

Doctoru bb nu-i p-aci sa-i spuna baeatului cu egzactitate daca spermatozoidu nr. cutare a patruns pe taramuri nefecundate.
tzache
 
Mesaje: 652
Membru din: Vin Iul 15, 2005 11:00 am
Localitate: bă,cureşti!

Mesajde gaga » Mie Noi 30, 2005 9:48 am

omosesualu scrie:OMG, OMG
Ce aveti fratilor cu copilu asta? Ce v-a facut? Imi pare rau sa o spun, dar in afara atacurilor voastre copilaresti si prostesti, nu aveti nimic in cap (i mean astia tari in gura car va luati de el).


Deci treaba e ca daca nu ai atac nu ai nimic in cap he means caru' cu bere care este ~p

acelasi bonbonel scrie:A deschis un subiect f interesant, dar ignoranta si prostia voastra sufera in amorul propriu, vad eu, si nu il lasa si pe el sa traiasca, asa cum ii place...


Amorul ignorantei si amorul prostiei cot la cot cu dulcea imagine a poponeilor limbuti care isi iau apararea dand din manutele cu unghii ojate "vai draga ce rai e astia"

Ziceti ca Jiji e virgigin?


Virgigin ~p asta e de analele fc ~p sau de ANALe in general ~p

Mai bine asa destept si virgin


decat comunist :D

Barem el e in stare si de altceva... in afara de sex...


Iubi, l-ai testat?

(pt ca apropos, sa se futa... stiu toate animalele... ca voi si ... alea naturale )


~p~p~p
animalele naturale se fut oare mai bine ca alea artificiale?

Asta o inscriem la categoria "Decat sexul fara rost mai bine gaozaru' prost" ~p
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde incoherent » Mie Noi 30, 2005 11:33 am

Adica ezista si animale nenaturale,care este Dolly oitza cea vesela.Si supranaturale-unicornul,leviatnul.Care nici ele nu e naturala ,ca e supra.Deci aicia e ok.
Ce nu inteleg io...toate animalele stiu sa se futa?Io credeam ca instinctu e sa futa,adica sa se ala e ceva nenatural?io is curios cum se fute un delfin el pe sine se.
Adica... mai e in stare si de altceva...pai da...si io stiu ca 3+3=12,si am invatat ceva sa sa ajung la nivelu asta,gigi stie cand si unde e natural ca 3+3=12?
Acuma gaga,postu ala cred ca a fost la katerinka... altfel nu vad cum.Daca lipseau 2 cuvintzele din el ,totu era ok si nici nu se lasa cu ban :D ata ete.
Gigi Becali e idolul unei generatii
Avatar utilizator
incoherent
Junior Member
 
Mesaje: 1176
Membru din: Dum Apr 18, 2004 11:00 pm

Mesajde gaga » Joi Dec 01, 2005 12:43 pm

zí£ frozen lord scrie:da, desi suna stupid ce o sa spun.. primele doua albume suna oarecum mai melodic, decat ultimele.


nu desi .. precis :D
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

ie mareatza treaba asta!

Mesajde kant emir » Dum Dec 04, 2005 7:26 am

desi nu aberanta grozav, trebe mentionata coherentzia:
imi bag p... in ea de Guvernare

tu erai, taricene? carevasca de aia "bismarc" - sujestiv, da io nu ma prinsesem (pana amu)
ca eu nu ma cert cu munti eu nu ma cert marea eu ma cert cu Guvernu asta de doi bani sau ma enervez cand vad sloganuri "Sa traiti Bine"
deci da

M-am staurat sa ma gandesc in viitor si sa stiu ca nu ce sa ofer familiei ce vreau sa o intemeiez, sa stiu ca nu am ce sa ii pun pe masa copilului , mor cand ii vad pe prostii aia care omoara nou nascuti ca sau dat seama prea tarziu ca nu au ce sa ii creasca sau ii cresc pana la 5 ani si ii trimit prin metrouri.
asta ie scrisuare de sinucigas


de 16 ani incoaece si guru lor numai tace.
aia da

Iliescu ce p... a facut ca la gratiat pe Cozma sa faca iar mineriada in mandatu lu Basescu asa se conduce Tara ?ca eu altceva nu cred ca a facut!!
uite vezi cum ie cu perspectiva? anu trecut pe vrema asta naveai de unsa jtii
Sunt atatia batrani care au muncit o viata si acum am pensi de nici macar o paine pe luna nu le mai ramane sa isi iau.
- da mah, da ie fro doojde buliuane de coco plinbarea pe Luna (asta de persoana, si cu reducerea aferenta pensionarilor), ce sa mai raman si de cunparaturi?

Ma doare sufletu cand vad ca toti se pisa pe Romania si toti fac ce vor din ea daru eu ma pis pea doar verbal !!!
ce sa mai zic, ie nasol de sufletu tau (verbalu si oralu si ramuna ear)
limitele extreme din care traieste un roman de rand il duc doar la fapte extreme :furt, omor, viol, talharie....etc si ce face sta in puscarie 10 ani si sa dus p...... de suflet viata lui.

deh mai bismarcule, ie ecstreme tuate, ca si postu asta al tau (cu care meai facut zioa - ai o bere)
iedituzu, ca sa punem si lincu: http://www.fanclub.ro/showpost.php?p=442654&postcount=44
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Shaki » Lun Dec 05, 2005 9:33 am

vicious scrie:what exactly poate sa fie o masura a popularitatii? care ii indicele 'cantitatii' popularitatii? how and when do we know ca o formatie ii really or not so popular?eu nu stiu:D poate stiti voi

when exactly shtim k cineva e snob, infatuat, wannabe shi i se pare cool s-o dea din engleza in romana? the answer is when puate maybe e vb de fanu care vrea sa construiasca altare lu tool sau puate ups lu patton? ~r
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde pacha » Lun Dec 05, 2005 1:45 pm

Asa cum v-am mai rugat!Mai vorbiti mah si romanaste sau frantuzeste ca asa se conversa pe vremea Chiritei.
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde gaga » Mie Dec 07, 2005 4:14 pm

culmea, acelasi vicio(u)s scrie:Tapinarii:Imi plac ochii tai
--------------------------------------------------------------------------------
"imi plac ochii tai
dar mai mult imi plac sfarcurile tale
si poate chiar talpile tale
dar nu cred.

imi plac pasii tai
dar mai mult imi plac soldurile tale
si poate chiar visele tale
dar imi scapa.

imi plac sanii tai
si mai mult imi plac gandurile tale
stiu ca nu ma crezi
dar sunt ca niste petale

si vreau sa ma iubesti
chiar daca-mi plac doar sfarcurile tale
pentru ca stii
asa sunt eu, mai protestatar

imi plac ochii mei
si mai mult imi plac gandurile mele
pentru ca si tie
iti plac ochii mei"

versurile asa seci fara muzica pe fundal nu au asa mare efect so listen to the whole song si si si ..
maybe u`ll love za song as much as i do
da, da,
si ultimele 2 strofe sunt cele "mai" geniale ..


trecand peste "muzica" de pe FUNDal, indelung comentata si analizata la obiect de userul neatza, ce il gadila placut pe asta micu sunt ultimele "doi" strofe MAI geniale.

deci geniul creator si artistic explica ascultatorului de ce ii plac sfarcurile: pentru ca e protestatar. acu' e doar problema de imaginatie a bietului ascultator, ii plac sfarcurile deci protesteaza impotriva unei majoritati care probabil e scarbita de aceasta parte a corpului.

ultima scalambaiala in materie de sensibilitate pe care am citit-o au fost niste pagini de jurnal de pe undeva pe aici dar poiezeaua asta depaseste orice imaginatie prin alaturarea cuvintelor vrea sa fie originala, tinde spre dadaism si reiese o labareala 'telectuala.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde whatever » Mie Dec 07, 2005 10:37 pm

Shaki scrie:when exactly shtim k cineva e snob, infatuat, wannabe shi i se pare cool s-o dea din engleza in romana? the answer is when puate maybe e vb de fanu care vrea sa construiasca altare lu tool sau puate ups lu patton? ~r




sincer asta e de aberatia zilei, pentru ca imi pare pe de o parte amuzant faptul ca Shaki nu s-a potolit, pe de cealalta parte foarte trist, din acelasi motiv. Si pe de-a treia parte de mega prost gust la adresa mea, prin comparatia nejustificata, si total gresita (la adresa amandurora) asa ca Shaki, eu te rog frumos, las-o moarta ca nu ai de ce sa tot continui cu ale tale pe tema asta.

multzam de intelegere

ontopic mai clar, avem asa :

SuCkA scrie:sal all pai lasati ca majoritatea `rockerilor` nu styu nici makar ce e ala si nici nu au pik de kultura in nimik si vin si iti zik tie ca vai nu esty rocker sau ca de ce te fardezi de park dak esty baiat si iti dai un ruj negru niste rimel iti pui niste lentile nishte unghii negre si tona de piercuri gata nu esty om adevaru cum sunt 90% in romania manelari ai inteleg da sa ma evite ca nus de teapa lor si mai bine pt ei sa ma evite sau multi asa zisi rockeri zik ca sunt atei sau ca ei cred in nusht cine dar nici nu shtyu cine sunt sau unii te vad ca satanist si zik chestii de gen mi-e frika de tine si iti vine sai tai pt asta da asta e viata si....poate si moartea .....da.... cel mai bine sa ramana manelari dekat cum sunt la mine in liceu rockeri de askulta manele 24\7 si isi zik ca sunt rockeri see ya all around


sincer e faza de no comment, e chiar prea de tot :D
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde MiG29 » Mie Dec 07, 2005 11:22 pm

Anne Frank neaparat,da,ala cu evreica aia desteapta da care din pacate a murit

da, aia ie~p
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde sin ella » Dum Dec 11, 2005 5:21 pm

Sexus scrie:personal sunt maxim de incantat de felul in care susti ca te manifesti si cred sincer ca orice mascul cu mintea intreaga apreciaza un oral bine facut mai ales cu deep-through


impersonal sunt minim de incantata de felul in care intelegii sa tratezi limba romana si cred sincer ca orice femeie cu mintea intreaga se distreaza de minune cand aude de oral cu deep-through

PS: Am auzit ca unele se pricep si la deep-between, deep-after sau chiar deep-under... perversele dracu’ :zambet:
............................
sin ella
 
Mesaje: 2033
Membru din: Vin Noi 26, 2004 12:00 pm
Localitate: pe alt forum

Mesajde pacha » Dum Dec 11, 2005 6:56 pm

Ceva poze?
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde Daimon » Dum Dec 11, 2005 7:02 pm

chiar asa:D o poza ceva?
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde The_FrozenLord » Dum Dec 11, 2005 7:18 pm

Amaterasu scrie:Barbatul din mintea mea stie. Barbatul din mintea mea ma iubeste neconditionat, barbatul din mintea mea, iubitul meu... Barbatul din mintea mea cunoaste liniile corpului meu si semnul acela mic din genunchi. Barbatul din mintea mea stie ce gandesc si stie cand ma gandesc la el. Barbatul din mintea mea imi sopteste doar ce vreau sa aud si nu se supara cand nu-l ascult. Barbatul din mintea mea, iubitul meu...
Barbatul din mintea mea nu uita si nu ma uita pe mine niciodata. Barbatul din mintea mea ma are pe mine si nu are nevoie de nimic in afara de ce-i ofer eu. Barbatul din mintea mea stie sa ma tina in brate si sa ma ocroteasca si stie cand am nevoie de ajutor.
Barbatul din mintea mea, iubitul meu...
Barbatul din mintea mea imi saruta umerii si palmele. Barbatul din mintea mea stie sa iubeasca si stie sa ma iubeasca pe mine.
Barbatul din mintea mea, iubitul meu...


naspa cu prietenii astia imaginari, n-am ce spune. :n:
Metalfan:Totusi, voi veniti cu acest „love metalâ€Â
Avatar utilizator
The_FrozenLord
Junior Member
 
Mesaje: 494
Membru din: Dum Apr 11, 2004 11:00 pm

Mesajde sin ella » Mie Dec 14, 2005 6:14 pm

nu-i chiar aberatie, e o simpla nelamurire, dar mi s-a parut amuzanta si nu stiam unde s-o pun ca nu m-ar coafa un ban pe secs tocmai acum cand e asa distractiv :zambet:

Fatima scrie:Ah ,si inca o nelamurire : cum poate o femeie sa asigure un orgasm unei alte femei?


pai io stiu... Allianz :zambet: ?
............................
sin ella
 
Mesaje: 2033
Membru din: Vin Noi 26, 2004 12:00 pm
Localitate: pe alt forum

Mesajde o_tzestoasa » Mie Dec 14, 2005 7:58 pm

Am gasit o poezie care mie mi se pare foarte faina a unui coleg..care nu va avea sa stie ca am pus`o aici..oricum e asa de super incat n`am putut sa o tin doar pt mine.
"[B]Din ce in ce mai sigur
O sa mor singur desigur
Sunt nesigur
Cand vine vorba sa-mi calculez timpul.
Cu timpul incep sa ma obisnuiesc ci ideea
Ca nici unul dintre noi n-o s-apuce varsta a treia".

Vreau pareri...nu critici!
P.S:tipul nu e deloc singur si are o viata plina de ..haz.
no comment, doar ca "poezia" e postata pe jurnalui Sandrei :( si mai ales...oare ce-o sa zica autorul, al' adevarat? respectiv un cant-autor din rap-ul romanesc? :D cine cunoashte, shtie, sa ridice mana!
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

Mesajde pacha » Mie Dec 14, 2005 8:25 pm

Toparceanu?
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde gaga » Mie Dec 14, 2005 8:44 pm

abar n-ai ~p
bitza. antevorbitoarea nu citeste decat clasicii in viatza ~p

http://www.muzicabuna.ro/cms/versuri/bitza/sper_ca_n-o_sa_fiu_eu.html
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde une helene » Vin Dec 16, 2005 2:18 am

Deci...eu nu am postat acele versuri...tzesto...imi pare rau...da pe cubant nu-mi aduc aminte sa o fi facut...lol...poate in somn...:con:
Sorry pt off-topic...
une helene
 

Mesajde gaga » Vin Dec 16, 2005 1:22 pm

din ciclul "jiji becali" spicuiri de pe discutia "Comunistii, incotro?"


levier scrie: de la 60 de ani in sus unii oameni nu toti spre fericirea mea... incep sa piarda unele calitati mentale cum ar fi sanatatea mentala


pfui ca ma speriasem daca isi pierdeau sanatatea mentala din seria de nesanatati mentale mai erau ei sanatosi mental? ~p

si stefan.... nu mai ma chinui sa dezbat cu tine ca pana acu nu mi-ai demontat total nici o afirmatie, dar cand nu poti demonta deloc o afirmatie vad ca folosesti tactici tipice unei armate mici.. termin repede (...)


lui fane ii lipseste levieru' ~p~p
probabil ca si-a pierdut sanatatea mentala ... sau cum era ... doh doh doh ~p
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde eyewitness » Sâm Dec 17, 2005 10:06 am

pacha si sandra = avertisment pentru postare de comentarii si pentru necitirea primului post al tredului

multumesc
continuati
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde gaga » Sâm Dec 17, 2005 5:55 pm

uensdei despre him scrie:they're not that baaaad is cheesy, dar nu chiar in stilu him...apoi solistu dudu long story...


ati inteles ceva? daca da brava, ati intrat in topul celor care se inteleg cu autistii.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde kant emir » Joi Dec 29, 2005 10:02 pm

nu c-ar fi tare aberant, da ie fani:
dintr-un pahar adorm mai rau ca la filme

da' cum bre, Artemizo, tu adormi la filme? chear la orcare?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Vin Ian 06, 2006 4:03 am

oliolio, ceam putut sa vaz:
ema scrie:As vrea ca sa adorm la aceasta ora criminala,dar ochii imi sunt injectati cu veninul televizorului impertinent care m`a tinut treaza pana la ora asta.Sub luminitele bradului pisica imi umbla prin cozonaci si`i dau o inghiontire peste ureche si o zvarlu afara..mai iau o gura de Pepsi ca somnifer si va urez o vesnica ...nooapte buna!

cum cuada canelui sa dai o inghiontire peste urechi lu matza (nu ie blupisicucucopiraitu, nooo) caretz unbla prin cozonacii de pe supt luminitzele lu bradu si sa o svarli afara? uare sa fie fro legatura cu veninu televizorului inpertinent injectat in uochi, televizor care o tzinuto triaza pana la ora aia criminala (aoz, iera 00:50!) ? ca asea reese clar legatura cu drogatu cu pepsi (ofcors ca nu blu, stei cul blupisi) + somniferele care satz dea uo vesnica noapte]nu ie gluma ![/url]
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Vin Ian 06, 2006 4:06 am

oliolio, ceam putut sa vaz:
ema scrie:As vrea ca sa adorm la aceasta ora criminala,dar ochii imi sunt injectati cu veninul televizorului impertinent care m`a tinut treaza pana la ora asta.Sub luminitele bradului pisica imi umbla prin cozonaci si`i dau o inghiontire peste ureche si o zvarlu afara..mai iau o gura de Pepsi ca somnifer si va urez o vesnica ...nooapte buna!

cum cuada canelui sa dai o inghiontire peste urechi lu matza (nu ie blupisicucucopiraitu, nooo) caretz unbla prin cozonacii de pe supt luminitzele lu bradu si sa o svarli afara? numa casa adormi? uare sa fie fro legatura cu veninu televizorului inpertinent injectat in uochi, televizor care o tzinuto triaza pana la ora aia criminala (aoz, iera 00:50!) ? ca asea reese clar legatura cu drogatu cu pepsi (ofcors ca nu blu, stei cul blupisi) + somniferele care satz dea uo vesnica noapte
(buna pe drec, ie chear nebuna!)
nu ie gluma !
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Shaki » Vin Ian 06, 2006 1:38 pm

Titina scrie:Old School - o comedie f amuzanta,nu are o idee interesanta sau ceva de genu,dar razi mult la ea... te baga intr-o stare buna :D 9/10

deci in afara de ce a zis cineva nu spui cine k sa-mi explice cum se puate baga in stare buna: se introduce subiectu in mashina de spalat, se selecteaza programu unu shi se aibe grija sa se foloseasca un detergent care sa protejeze culorile, ash mai sfatui-o pe titina sa se lase de comentarii pe filme shi sa ne bage intr-o stare buna numa folosind thredu cucu m arata iuzerii de pe forum :D
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde nocturna » Sâm Ian 07, 2006 10:52 pm

titinei ar trebui sa i se interzica notarea filmelor ca nu shtii cum nimereshte vreun neshtiutor p'acolo shi le ia de bune.

http://www.fanclub.ro/showpost.php?p=449380&postcount=1

fooarte tare. acuma pricep shi inclinatzia pentru citatul cioranian din semnatura. ~p
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 31 vizitatori