Fuego e homo !?!

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Fuego e homo !?!

Mesajde Corleone » Joi Ian 23, 2003 1:13 am

Eu unu asa zic.
Corleone
 

Normal....

Mesajde Love2Fly » Joi Ian 23, 2003 2:30 am

A scris si in presa, se vede si pe fatza lui....insa....nu e bine sa judeci fara sa stii...poate e el mai pampalau asha...sid e aia pare gay
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: Normal....

Mesajde copiutzu » Joi Ian 23, 2003 9:39 am

Initial trimis de Love2Fly
A scris si in presa, se vede si pe fatza lui....insa....nu e bine sa judeci fara sa stii...poate e el mai pampalau asha...sid e aia pare gay


Pare gay siindca este gay. Si dupa cat e de pampalau si imbecil, sigur e pasiv. :))
V-am pupat pe chelie! ;e
Avatar utilizator
copiutzu
Junior Member
 
Mesaje: 362
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Re: Re: Normal....

Mesajde Oana 2003 » Joi Ian 23, 2003 9:45 am

Baieti, Fuego mi se pare un baiat de nota 10. Are voce si cred ca asta conteaza cel mai mult. Nu cred ca e pe invers. Si chiar daca ar fi, Ce Freddy Mercury nu era.Asta nu l-a impiedicat sa ajunga cel mai bun
Oana 2003
 

Mesajde Andra A » Joi Ian 23, 2003 9:46 am

GANDIM LA FEL, BAIETI!!!
Andra A
 

Mesajde Da man » Joi Ian 23, 2003 10:06 am

Nu ca as avea ceva cu acest "Fuego", dar stiati ca ce facem noi aici se numeste hartuire sexuala.Omul ata traieste intr-o tara libera si e liber sa o faca cu cine vrea el.
Da man
 

Mesajde Unregistered » Joi Ian 23, 2003 10:31 am

Initial trimis de Da man
Nu ca as avea ceva cu acest "Fuego", dar stiati ca ce facem noi aici se numeste hartuire sexuala.Omul ata traieste intr-o tara libera si e liber sa o faca cu cine vrea el.


Daca nu te-ai prins, acest forum se numeste Barfe online
Unregistered
 

Mesajde Adryana » Joi Ian 23, 2003 11:10 am

si mie mi se pare un baiat de nota 10 si nu cred ca e gay.judecati oamenii dupe infatisare????cum adica se vede pe fata lui ca e gay???l-ati cunoscut personal si va spus el acest lucru?nu cred.si pana la urma daca ar fi gay treaba lui.face ce vrea ptr.ca este viata lui.
Adryana
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Ian 19, 2003 11:42 am
Localitate: Ploiesti

Mesajde copiutzu » Joi Ian 23, 2003 11:15 am

Initial trimis de Adryana
si mie mi se pare un baiat de nota 10 si nu cred ca e gay.judecati oamenii dupe infatisare????cum adica se vede pe fata lui ca e gay???l-ati cunoscut personal si va spus el acest lucru?nu cred.si pana la urma daca ar fi gay treaba lui.face ce vrea ptr.ca este viata lui.


Ca sa ii vezi fata nu trebuie sa il cunosti personal. Si ca sa iti dai seama despre o evidenta nu trebuie sa ti-o spuna el.
Deci FUEGO e GAY.
V-am pupat pe chelie! ;e
Avatar utilizator
copiutzu
Junior Member
 
Mesaje: 362
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: Normal....

Mesajde copiutzu » Joi Ian 23, 2003 11:17 am

Initial trimis de Oana 2003
Baieti, Fuego mi se pare un baiat de nota 10. Are voce si cred ca asta conteaza cel mai mult. Nu cred ca e pe invers. Si chiar daca ar fi, Ce Freddy Mercury nu era.Asta nu l-a impiedicat sa ajunga cel mai bun


Gresit!!!!

Freddy Mercury era bisexual (adica si cu femei si cu barbati), pe cand Fuego e doar un mascarici si e doar GAY.
V-am pupat pe chelie! ;e
Avatar utilizator
copiutzu
Junior Member
 
Mesaje: 362
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde Adryana » Joi Ian 23, 2003 11:22 am

eu v-am spus parerea mea si v-am mai spus ca face ce vrea cu viata lui.pana la urma credeti ce vreti.
Adryana
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Ian 19, 2003 11:42 am
Localitate: Ploiesti

Mesajde copiutzu » Joi Ian 23, 2003 11:26 am

Initial trimis de Adryana
eu v-am spus parerea mea si v-am mai spus ca face ce vrea cu viata lui.pana la urma credeti ce vreti.


Pai ce, eu am zis altceva? Eu am zis doar ca e homo. Asta e problema lui, atata timp cat nu se da la mine. Daca incearca ceva, nu mai e treba lui ce face cu viata lui, pentru ca nu o va mai avea :p
V-am pupat pe chelie! ;e
Avatar utilizator
copiutzu
Junior Member
 
Mesaje: 362
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

sa nu exageram cu comparatiile!

Mesajde nocturna » Joi Ian 23, 2003 11:30 am

Initial trimis de Oana 2003
Baieti, Fuego mi se pare un baiat de nota 10. Are voce si cred ca asta conteaza cel mai mult. Nu cred ca e pe invers. Si chiar daca ar fi, Ce Freddy Mercury nu era.Asta nu l-a impiedicat sa ajunga cel mai bun


hmm...eu zic sa nu mergem atat de departe incat sa-l comparam pe acest Fuego cu Freddy Mercury. Freddy Mercury a fost un adevarat artist, o voce absolut remarcabila, ce a facut in rest chiar nu mai conteaza in cazul asta. (asa cum lui Eminescu i s-a 'permis' pleonasmul :) pe cand Fuego e aproape un nimeni, poate fi cel mult un clovn, destul de penibil si ala. e asta e acum, e gay e gay, fanele vor trebui sa se resemneze ca nu-l vor avea niciodata. daca chiar exista vre-o fata care visa dulce la el...
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Re: sa nu exageram cu comparatiile!

Mesajde copiutzu » Joi Ian 23, 2003 11:33 am

Initial trimis de Lady Killer


hmm...eu zic sa nu mergem atat de departe incat sa-l comparam pe acest Fuego cu Freddy Mercury. Freddy Mercury a fost un adevarat artist, o voce absolut remarcabila, ce a facut in rest chiar nu mai conteaza in cazul asta. (asa cum lui Eminescu i s-a 'permis' pleonasmul :) pe cand Fuego e aproape un nimeni, poate fi cel mult un clovn, destul de penibil si ala. e asta e acum, e gay e gay, fanele vor trebui sa se resemneze ca nu-l vor avea niciodata. daca chiar exista vre-o fata care visa dulce la el...


Sigur nu e nici una care sa viseze la el. De asta e si poponar, fiindca a vazut ca nu-i merge treaba cu fetele.
Si mai are nevoie si de "chestia aia" in relatiile cu fetele. Ori el, nu cred ca detine asa ceva.
V-am pupat pe chelie! ;e
Avatar utilizator
copiutzu
Junior Member
 
Mesaje: 362
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Re: Dar tu?

Mesajde Bortianu' » Joi Ian 23, 2003 11:51 am

Chiar asa, de ce te intereseaza? ai ramas fara partener?
Iti fac eu rost de unul...Copiutzule... ia si tu un lucru serios in míƒÃ‚¢na ... Ca omul daca e homo e treaba lui ... Paparatzi de doi lei ce esti... Dar tu te masturbezi? Hai da-o pe fata.....pe fata ta.
Bortianu'
 

Re: Re: Dar tu?

Mesajde copiutzu » Joi Ian 23, 2003 12:58 pm

Initial trimis de Bortianu'
Chiar asa, de ce te intereseaza? ai ramas fara partener?
Iti fac eu rost de unul...Copiutzule... ia si tu un lucru serios in míƒÃ‚¢na ... Ca omul daca e homo e treaba lui ... Paparatzi de doi lei ce esti... Dar tu te masturbezi? Hai da-o pe fata.....pe fata ta.


Mai bortianu mai! Obiceiurile tale nu intereseaza pe nimeni si cu atat mai putin pe mine. Deci sa ne intelegem - nu ma interesezi, daca asta era propunerea ta. Eu nu sunt pe invers.
Si problema cu treba lui e treaba lui. Eu am observat ca aici suntem la barfe online (si asta daca citeai tot threadul o mai vedeai o data). Asa ca, data viitoare abtine-te.
V-am pupat pe chelie! ;e
Avatar utilizator
copiutzu
Junior Member
 
Mesaje: 362
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde FunGay » Sâm Feb 01, 2003 3:32 pm

Da si,este gay si ce daca,spun asta sa stie o tara intraga(sau macar site-ul asta).Am fost iubitul lui.Si o spun fara retineri.Judecati omul dupa aparente....si ce daca este gay.Este cel mai tandru om de pe lume.Sunteti niste nesimtiti!
FunGay
 

Poponar nu cred ca e, dar sigur e sugaci!

Mesajde Bassplayer » Dum Feb 02, 2003 12:18 am

La fatza lui nici la gaypride nu cred ca ar avea succes.
Bassplayer
 

Re: Re: sa nu exageram cu comparatiile!

Mesajde Unregistered » Dum Feb 02, 2003 1:17 am

care e diferenta intre un homo si un hetero?NICI UNA!chiar daca ar fi homosexual,nu ar trebui sa il judecam dupa preferintele sexuale ci dupa muzica lui.oricum e printre putinii care chiar are studii in domeniul asta spre deosebire de "altii".
Unregistered
 

Re: Re: Re: sa nu exageram cu comparatiile!

Mesajde copiutzu » Lun Feb 03, 2003 10:53 am

Initial trimis de Unregistered
care e diferenta intre un homo si un hetero?NICI UNA!chiar daca ar fi homosexual,nu ar trebui sa il judecam dupa preferintele sexuale ci dupa muzica lui.oricum e printre putinii care chiar are studii in domeniul asta spre deosebire de "altii".


Mai tata mah. Da' cum sti tu. :))
Are intr-adevar studii, dar de lacatus mecanic. Daca ai citit interviul cu el in revista TABU iti faceai o idee despre cat e de "scolit" omu' asta.
Si legat de muzica lui, eu zic ca nu prea avem ce discuta. Suna mai penibil decat Animal X. Asa ca discutam despre preferintele lui sexuale. :))
V-am pupat pe chelie! ;e
Avatar utilizator
copiutzu
Junior Member
 
Mesaje: 362
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: Re: sa nu exageram cu comparatiile!

Mesajde Draga » Lun Feb 03, 2003 11:14 am

Initial trimis de copiutzu


Mai tata mah. Da' cum sti tu. :))
Are intr-adevar studii, dar de lacatus mecanic. Daca ai citit interviul cu el in revista TABU iti faceai o idee despre cat e de "scolit" omu' asta.
Si legat de muzica lui, eu zic ca nu prea avem ce discuta. Suna mai penibil decat Animal X. Asa ca discutam despre preferintele lui sexuale. :))


LOL, mi-ai amintit de pozele din Tabu, mai ales aia in care sta pe veceu... pai nu stiu daca ai observat, dar toate interviurile din Tabu sunt de genul asta... sunt criminale :p in alte reviste mai cosmetizeaza un pic ce zici, da' aici parca e scris de grefierii de la tribunal, se consemneaza tot.

Muzica lui sucks, indeed, mai ales ultima piesa ( :bleah: ) , iar cat despre preferintele lui sexuale, nu ma pasioneaza absolut deloc si cred ca omu' e liber sa faca ce vrea in viata lui privata si nu-i treaba nimanui... mai ales a cuiva care nu-l cunoaste personal. Se numeste "prejudecata".

PS - poate a facut Scoala Populara de Arta - oricine poate sa faca asta...
A goal is a dream with a deadline :-?
Avatar utilizator
Draga
Junior Member
 
Mesaje: 213
Membru din: Joi Ian 30, 2003 12:00 am

Re: Re: Re: Re: Re: sa nu exageram cu comparatiile!

Mesajde copiutzu » Mar Feb 04, 2003 10:09 am

Initial trimis de Draga


iar cat despre preferintele lui sexuale, nu ma pasioneaza absolut deloc si cred ca omu' e liber sa faca ce vrea in viata lui privata si nu-i treaba nimanui... mai ales a cuiva care nu-l cunoaste personal. Se numeste "prejudecata".

PS - poate a facut Scoala Populara de Arta - oricine poate sa faca asta...


Nu-l condamn. E o boala si eu nu condamn bolnavii. Dar asta nu ma impiedica sa vb despre asta.
Iar cu scoala populara de arta... sa fim seriosi. Cred ca si andre au facut-o.
V-am pupat pe chelie! ;e
Avatar utilizator
copiutzu
Junior Member
 
Mesaje: 362
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde Superba Oana » Mar Feb 04, 2003 12:38 pm

categoric...atat fatza cat si gesturile o demonstreaza
Avatar utilizator
Superba Oana
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Aug 30, 2002 11:00 pm

Re: Re: Re: Re: Re: sa nu exageram cu comparatiile!

Mesajde Unregistered » Mar Feb 04, 2003 4:10 pm

hai mai ca a facut teatru la Universitatea Ecologica ........
si e gay, intr-adevar .....


LOL, mi-ai amintit de pozele din Tabu, mai ales aia in care sta pe veceu... pai nu stiu daca ai observat, dar toate interviurile din Tabu sunt de genul asta... sunt criminale :p in alte reviste mai cosmetizeaza un pic ce zici, da' aici parca e scris de grefierii de la tribunal, se consemneaza tot.

Muzica lui sucks, indeed, mai ales ultima piesa ( :bleah: ) , iar cat despre preferintele lui sexuale, nu ma pasioneaza absolut deloc si cred ca omu' e liber sa faca ce vrea in viata lui privata si nu-i treaba nimanui... mai ales a cuiva care nu-l cunoaste personal. Se numeste "prejudecata".

PS - poate a facut Scoala Populara de Arta - oricine poate sa faca asta... [/B][/QUOTE]
Unregistered
 

6 years latter...

Mesajde Invincible » Vin Iun 19, 2009 7:35 pm

mai e gay? :D:

de Fuego ala, cantaretzul de populara, vorbiti? l-am vazut cantand cu Maria Ciobanu la Favorit, parca.
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde pacha » Vin Iun 19, 2009 7:38 pm

nu era ceva autoturism?
Si asta trece !
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm


Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

cron