Cea mai frumoasa vedeta din Romania

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde Unregistered » Mie Ian 07, 2004 4:26 pm

Initial trimis de piper1996


numai via departamentul de contabilitate, sau si in mod direct?
astia sunt oameni cu sange albastru.....cu multi servitori.Iar Monica ar fi jignita sa primeasca asa in podul palmei.Nu de alta dar n-ar incapea prea mult.Si ar fi dezamagita.
Unregistered
 

Mesajde IoanaA » Mie Ian 07, 2004 4:33 pm

Adevaru` ca Monica Barladeanu nu e zeita frumusetii ..... cum o descrieti voi. Ce tot Monica Barladeanu`n sus Monica Barladeanu`n jos... alte vdt nu mai exista? Probabil ca peste vreun an doi, lumea nici n`o sa mai stie de ea...
you think you know me but you really don`t
Avatar utilizator
IoanaA
Junior Member
 
Mesaje: 157
Membru din: Joi Oct 09, 2003 11:00 pm

Mesajde piper1996 » Mie Ian 07, 2004 4:36 pm

Initial trimis de Unregistered
astia sunt oameni cu sange albastru.....cu multi servitori.Iar Monica ar fi jignita sa primeasca asa in podul palmei.Nu de alta dar n-ar incapea prea mult.Si ar fi dezamagita.


iti inchipui, le-ar sari toata moldova in cap!
piper1996
Avatar utilizator
piper1996
Junior Member
 
Mesaje: 258
Membru din: Vin Iun 21, 2002 11:00 pm

Re: Re: ..

Mesajde Nanuka » Joi Ian 08, 2004 8:16 am

Initial trimis de Unregistered




Eu zic ca aici intervine putin si invidia...
Ce sa ne mai complicam....arata beton...cu sau fara silicoane...


Nu as avea de ce sa fiu invidioasa pe Ileana Lazariuc...

Cu toate ca nu sunt un top model precum este ea..desi as fii avut sanse dar din anumite motive am renuntat la acest gand....ma consider o persoana destul de atragatoare si draguta.....

Pur si simplu am descris-o un pic..asa cum o stiam eu de pe vremea cand eram colege...

PS: aici este o poza cu mine ..hmm nu sunt atat de bomba precum este ea...siiconata si aranjata la 10 mii de ace..dar nici atat de boccie incat sa fiu invidioasa pe un artist..asta ar fii culmea prostiei..

Va pupic..

Nanuka
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Joi Ian 08, 2004 9:00 am

Esti destul de iepure, Nanuk! Da, ce cauta Kandinski ala langa tine? E pe bune? Nu prea merge"poza" ta cu poza lui!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

cele mai frumoase vedete din romania

Mesajde anetutza » Joi Ian 08, 2004 11:23 am

Dupa parerea mea as face un portret al femeii : capul Monicai Birladeanu, corpul MIhaelei Radulescu, mintea Zinei DUmitrescu
Iºeana Lazariuc are silicon sigur, se vede de la o posta ,de fapt majoritatea au , asa ca ..............
anetutza
 

Mesajde IoanaA » Joi Ian 08, 2004 4:10 pm

Cum de nu zice nime` Nicoleta Luciu sau Cosmina Pasarin? Sau alea`s frumoase altundeva? :p
you think you know me but you really don`t
Avatar utilizator
IoanaA
Junior Member
 
Mesaje: 157
Membru din: Joi Oct 09, 2003 11:00 pm

Mesajde piper1996 » Joi Ian 08, 2004 4:35 pm

spiritual
piper1996
Avatar utilizator
piper1996
Junior Member
 
Mesaje: 258
Membru din: Vin Iun 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Nanuka » Joi Ian 08, 2004 8:51 pm

Initial trimis de piskeshu
Esti destul de iepure, Nanuk! Da, ce cauta Kandinski ala langa tine? E pe bune? Nu prea merge"poza" ta cu poza lui!


Auzi hai ca nu sunt fraiera..dar hmm sincer nu intzeleg cuvantul iepure in contextul tau..sorry..explica-mi si mie te rog:))

Nanuk:)
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Vin Ian 09, 2004 8:54 am

IEPURE=buna d.p.v. erotic
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Re: Re: Re: ..

Mesajde eyewitness » Vin Ian 09, 2004 9:09 am

Initial trimis de Nanuk
Cu toate ca nu sunt un top model...desi as fii avut sanse


puate la concursu de miss ce se desfasuara anual la popesti leordeni
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde piper1996 » Vin Ian 09, 2004 11:58 am

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau, cat de crud iesti ... da-i vina ei, cine-o pus-o sa-si ataseze poza pe subiectu cu cele mai frumoase vedete .....
piper1996
Avatar utilizator
piper1996
Junior Member
 
Mesaje: 258
Membru din: Vin Iun 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Nanuka » Vin Ian 09, 2004 8:06 pm

mda bine..frumosilorrrr..tare curioasa sunt sa va vad in poza..

Si by the way....cred ca voi confundatzi cunvantul vedeta cu ce se petrece prin show bizz-ul romanesc...

Nu fac comentarii..pt ca iar il pun pe Alex sa-mi stearga mesajele...
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde piper1996 » Vin Ian 09, 2004 8:14 pm

io, piper, m-am nascut in anul 1996 si atunci, la o luna jumate dupa ce s-a intimplat minunea, aratam ashea ca in poza din avatar .... dupa catva timp am mai crescut in inaltime, aveam vreo 15 kilograme, par lung, alb, ochii negri, latru pe voce joasa de mezzosoprana, o adevarata donsoara, vedeta in bloc in felul meu ... numai ca m-am pierdut ... daca ma gasesti te rog sa o anuntzi pe stapana mia ... te puup!
satisfacuta?
piper1996
Avatar utilizator
piper1996
Junior Member
 
Mesaje: 258
Membru din: Vin Iun 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Nanuka » Vin Ian 09, 2004 8:26 pm

Initial trimis de piper1996
io, piper, m-am nascut in anul 1996 si atunci, la o luna jumate dupa ce s-a intimplat minunea, aratam ashea ca in poza din avatar .... dupa catva timp am mai crescut in inaltime, aveam vreo 15 kilograme, par lung, alb, ochii negri, latru pe voce joasa de mezzosoprana, o adevarata donsoara, vedeta in bloc in felul meu ... numai ca m-am pierdut ... daca ma gasesti te rog sa o anuntzi pe stapana mia ... te puup!
satisfacuta?



hahaha hmm suntem amadoi pe felie huh???..ok gata cu prostiile..consider ca n-am facut rau deloc sa-mi postez o poza...

Trebuia sa se gaseasca cineva..era imposbilil sa nu se comenteze pe seama mea....oricum...asa tarnaca cum ma considera domnul de mai sus cu mesajul Popesti Leordeni nu mai tin bine minte contextul..am avut multe de castigat...si multa lume ma place si ma simpatizeasca...da ma rog asta e parerea lui si nu te potzi c@ca in gusturile omului..bine moshule sa fie ca tine...

Hai te pup piper:)
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Sâm Ian 10, 2004 8:01 pm

Initial trimis de Nanuk
am avut multe de castigat

printre care si o beutura d-aia facuta din sprit si pasta de dinti? atunci ie bine, in general ie bine.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Nanuka » Sâm Ian 10, 2004 9:23 pm

hmm din cate mi-amintesc nu m-am luat de nimeni de pe acest topic....nice de eyewitness..nici de Piper..si nici de Baixinho..

Nu v-am jignit pe nici unu asa ca ar fii frumos sa incetatzi...

Luatzi apararea unor fitzoase care nici cu curu nu s-ar uita la voi de ingamfare ce au in ele..think about it...
Nanuka.
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Sâm Ian 10, 2004 9:29 pm

io cu ce te-am jignit?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Sâm Ian 10, 2004 9:40 pm

ce legatura are caracterul cu frumusetea fizica? fetelor daca nu va puteti exprima on topic, n-o faceti deloc pen'ca deveniti jenibile...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde baixinho© » Dum Ian 11, 2004 11:44 am

Initial trimis de Nanuk
Luatzi apararea unor fitzoase care nici cu curu nu s-ar uita la voi

io abia acum am vazut si bucata asta de post. deci stimata, pe acest thread nu iau apararea nimanui, doar imi exprim punctul de vedere. chiar daca nu crezi, Monica nu se uita cu curu la mine si chiar am avut ocazia sa stau de vorba cu ea. este foarte adevarat ca din cand in cand sta cu curul la mine, dar este vorba de momentele in care avem raporturi secsuale, deci nu se pune.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde piper1996 » Lun Ian 12, 2004 11:51 am

ba, io nu agreez fundurile de fete, ashea ca ma bucur ca nu sta tanti monica cu dinsul catre mine ...
piper1996
Avatar utilizator
piper1996
Junior Member
 
Mesaje: 258
Membru din: Vin Iun 21, 2002 11:00 pm

Mesajde anetutza » Vin Ian 23, 2004 1:29 pm

Initial trimis de IoanaA
Eh .. eu zic ca cele mai frumoase femei din Romania sunt Andreea Antonescu si Catalina Toma. Ileana Lazariuc..are buzele cam mari...
Da' de vedetele "de afara" ce mai ziceti? Angelina Jolie le intrece pe toate. Aia e femeia perfecta :)... Si Gwen Stefani e si ea foarte frumoasa...
Astept parerile voastre si despre vedete straine
anetutza
 

Mesajde anetutza » Vin Ian 23, 2004 1:31 pm

Initial trimis de anetutza


Pai daca Ileana Lazariuc are buzele prea groase , Angelina Jolie cum le are?
anetutza
 

Mesajde baixinho© » Dum Ian 25, 2004 10:40 am

din ce mi-am dat seama, Angelina Jolie asta de care spui tu nu are buze, ci pompa d-aia de dezfundat chiuvete.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

yoy baixule

Mesajde Mithos » Lun Ian 26, 2004 12:49 pm

Fah da cum ai putut spune asa ceva de A.J. aia e mult mai tare decart Monica Barladeanu cu mult mai mult si asta romanca nu e nici pe departe asa de beautiful k yasta fah asa ca grija cum se vb despre EA ;y ;m :t
si dc nu stii ce e aia frumusete te rog sa mai vizionezi si altceva decat Monik Barla :bleah: :sperm: ;m ;m ;m si dc ea are buze de desfundat chiuvete sa nu zic de dosu lu' Barladeanka ca e bun de astupat capacul de la W.C. :hehe: :hehe:si ce anume nu-ti place la EA
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
Just because I don't like to fight doesn't mean I can't.
Avatar utilizator
Mithos
Junior Member
 
Mesaje: 111
Membru din: Joi Oct 02, 2003 11:00 pm

Mesajde euL » Mie Feb 04, 2004 1:12 pm

Cea mai buna e Monica Barladeanu si Pamela Anderson :) :T
Deep is smile
Avatar utilizator
euL
Junior Member
 
Mesaje: 81
Membru din: Mar Feb 03, 2004 12:00 am

Mesajde baixinho© » Joi Feb 05, 2004 7:34 pm

Mithos, cine este hamciumpalia aia din poza?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde piper1996 » Joi Feb 05, 2004 8:31 pm

ba, adevaru e ca nefardate arata tuate ca kilu meu
piper1996
Avatar utilizator
piper1996
Junior Member
 
Mesaje: 258
Membru din: Vin Iun 21, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Joi Feb 05, 2004 8:42 pm

si kilu tau cum arata?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde piper1996 » Vin Feb 06, 2004 12:07 pm

Asta numai io pot sa stiu da nu am chef acu de descrieri. v-as atasa o poza cu pamela demachiata da nu ma descurc si oricum cred ca ati vazut-o deja.
piper1996
Avatar utilizator
piper1996
Junior Member
 
Mesaje: 258
Membru din: Vin Iun 21, 2002 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 25 vizitatori