Cea mai frumoasa vedeta din Romania

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Cea mai frumoasa vedeta din Romania

Mesajde Vox » Mar Apr 29, 2003 7:13 pm

Sunt multe,avand in vedere ca in ''tara'' imaginea e mai importanta decat vocea.....
Vox
 

Mesajde Dee Dee » Mar Apr 29, 2003 8:37 pm

Hmm..
imi plac multe(cum se imbraca ,cum sunt transformate de stylishti) ...dar frumoase de la mama natura nu sunt asta de multe.

Dana Nalbaru ( Hi-Q ) mi se pare o frumusetze naturala care nu incearca sa se impuna prin machiaj si haine.Are o varsta pe care icnearca cu disperare sa o ascunda , totusi arata foarte bine(fondul de ten face intr-adevar minuni)

Ileana Lazariuc are cam tot ce ar vrea un baiat de la o fata( ma refer la fizic ,pentru ca aici vorbim doar de frumusetea fizica) : ochi,buze,sani,corp de nota 10 ! Din cate am intzeles nu are silicon,insa nu sunt sigura. Daca nu are, insemna ca e 100% naturala !

Monica Barladeanu e o fata frumoasa,dar parca ii lispeshte ceva.nu shtiu ce.Probabil parul e de vina !si cateodata prea mult machiaj!La corp e ok!

(ordinea nu e neaparat a preferintzelor mele... )

VReau parerile baietilor !!!! :D
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Hmmmm...

Mesajde Love2Fly » Mar Apr 29, 2003 9:01 pm

Anca de la Class....aia da frumusete naturala!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: Hmmmm...

Mesajde Bortzianu' » Mie Apr 30, 2003 12:55 am

Initial trimis de Love2Fly
Anca de la Class....aia da frumusete naturala!:)



...normal .. Monica de la Kandy .. sa vedeti ce bucata va fi ..dupa ce iese din MINORItate :))
Avatar utilizator
Bortzianu'
Junior Member
 
Mesaje: 1145
Membru din: Vin Ian 24, 2003 12:00 am

Hehe

Mesajde Love2Fly » Mie Apr 30, 2003 1:09 am

Pesemne Bortziane ca ti-a cazut draga Monicutza:) e si ea misto dar totusi....om in toata firea sa pofteasca la ea?

As propune.....Georgia:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: Hehe

Mesajde Bortzianu' » Mie Apr 30, 2003 1:28 am

Initial trimis de Love2Fly
Pesemne Bortziane ca ti-a cazut draga Monicutza:) e si ea misto dar totusi....om in toata firea sa pofteasca la ea?

As propune.....Georgia:)


..hai ma....nu POFTESC :( ..imi place ..atat.. fara ganduri legate de sex ..sau altceva ..sincer . poti crede? ..mai exista si din astia ca mine : care n-ar da o prietenie pe o partida de sex ...

..pe bune, imi place.

si ..nu stiu daca voi fi in toata firea candva... din toate punctele de vedere ... e careva ?
Avatar utilizator
Bortzianu'
Junior Member
 
Mesaje: 1145
Membru din: Vin Ian 24, 2003 12:00 am

DA MONICA!

Mesajde Registered » Mie Apr 30, 2003 2:44 am

Initial trimis de Bortzianu'



...normal .. Monica de la Kandy .. sa vedeti ce bucata va fi ..dupa ce iese din MINORItate :))


Stie cineva mai multe despre ea?
Registered
 

Mesajde Mr Hyde » Mie Apr 30, 2003 3:07 am

Pasiunile mele de moment sunt Diana Crisan si Laura Iordache. Anca de la Class e buna, da' n-ar strica sa mai slabeasca.

Ileana Lazariuc are cam tot ce ar vrea un baiat de la o fata... Din cate am intzeles nu are silicon,insa nu sunt sigura

Cacat, sunt cele mai evidente silicoane.
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Re: DA MONICA!

Mesajde Vox » Mie Apr 30, 2003 12:37 pm

Initial trimis de Registered


Stie cineva mai multe despre ea?
Da.Monica Andreea Andrei,[pe numele ei complet] canta de foarte mult timp pe la diferite concursuri de muzica,castigand premii.Ea este prietena ffff. buna cu Giulia inca din1992.Este in zodia Sagetatorului,iar anul trecut pe 13 decembrie a implinit 18 ani.Claudia,fosta componenta a trupei Candy,a dorint cu ceva timp in urma sa reintre in formatie,dar era deja prea tarziu ,ea dorind ca Monica sa fie data afara.Giulia SI Selena nu au vrut ,cum era normal ,asa ca don'soara Cream a spus in presa ca trupa Candy este fff. proasta.In urma cu cateva saptamani ,pe Acasa,la Povestiri adevarate,au fost invitate Candy,si Cream!Asa..altceva despre Monica...are 1.66m,50 kg.Este caracterizata ca fiind ff. copilarosa si calma.Daca vrei sa stii mai multe despre ea cauta pe site-ul:http://www.candy.tnt.fm.
Vox
 

Re: Re: DA MONICA!

Mesajde Tonik » Mie Apr 30, 2003 12:41 pm

Initial trimis de Vox
Da.Monica Andreea Andrei,[pe numele ei complet] canta de foarte mult timp pe la diferite concursuri de muzica,castigand premii.Ea este prietena ffff. buna cu Giulia inca din1992.Este in zodia Sagetatorului,iar anul trecut pe 13 decembrie a implinit 18 ani.Claudia,fosta componenta a trupei Candy,a dorint cu ceva timp in urma sa reintre in formatie,dar era deja prea tarziu ,ea dorind ca Monica sa fie data afara.Giulia SI Selena nu au vrut ,cum era normal ,asa ca don'soara Cream a spus in presa ca trupa Candy este fff. proasta.In urma cu cateva saptamani ,pe Acasa,la Povestiri adevarate,au fost invitate Candy,si Cream!Asa..altceva despre Monica...are 1.66m,50 kg.Este caracterizata ca fiind ff. copilarosa si calma.Daca vrei sa stii mai multe despre ea cauta pe site-ul:http://www.candy.tnt.fm.
Altceva...mmm... ii place ff. mult canarul Tweety
Tonik
 

Re: Re: Re: DA MONICA!

Mesajde Unregistered » Mie Apr 30, 2003 1:36 pm

Initial trimis de Tonik
Altceva...mmm... ii place ff. mult canarul Tweety
Sportul practicat de Monica este Tenisul.pOARTA mereu cu ea un medalion cu Tweety.Viseaza sa se casatoreasca in Franta,si ii este frica de razboi.Ar face reclama la ceva dulce.Cosidera ca farmecul ei este zambetul,iar unul dintre de fecte :este prea sensibila.
Unregistered
 

Mesajde Unregistered » Mie Apr 30, 2003 2:42 pm

Initial trimis de Mr Hyde
Pasiunile mele de moment sunt [b] Diana Crisan si Laura Iordache. Anca de la Class e buna, da' n-ar strica sa mai slabeasca.

Ileana Lazariuc are cam tot ce ar vrea un baiat de la o fata... Din cate am intzeles nu are silicon,insa nu sunt sigura

Cacat, sunt cele mai evidente silicoane. [/B]

Ai dreptate cu Anca. Cat despre Ileana, cand si-a pus silicoane , de la 16 ani ???? Ca arata asa de mult timp....si arevreo 20 de ani acum.
Unregistered
 

Re: Re: Hehe

Mesajde Love2Fly » Mie Apr 30, 2003 11:18 pm

Initial trimis de Bortzianu'


..hai ma....nu POFTESC :( ..imi place ..atat.. fara ganduri legate de sex ..sau altceva ..sincer . poti crede? ..mai exista si din astia ca mine : care n-ar da o prietenie pe o partida de sex ...

..pe bune, imi place.

si ..nu stiu daca voi fi in toata firea candva... din toate punctele de vedere ... e careva ?



S-ar putea sa am o solutie pentru dorintza ta....!:) asta daca stii sa joci tare....!:) contacteaza-ma pe PM
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Unregistered » Mie Apr 30, 2003 11:27 pm

Minodora le da clasa la toate
Unregistered
 

Mesajde bebe » Mie Apr 30, 2003 11:33 pm

Initial trimis de Unregistered
Minodora le da clasa la toate

Sigur , ea si Narcisa Suciu.
bebe
 

Mesajde qeru » Mie Apr 30, 2003 11:41 pm

Initial trimis de Unregistered

Ai dreptate cu Anca. ...

ma bajetzi, mai terminatzi-va cu fetele de la class, oricare din ele ar fi. arata ele binishor in clipuri, pt ca le iubeshte obiectivul shi mai lucreaza shi cu oameni capabili, dar realitatea e mult mai cruda :(
sint mai batrin decit voi
Avatar utilizator
qeru
Junior Member
 
Mesaje: 162
Membru din: Mar Mai 21, 2002 11:00 pm

Re: DA MONICA!

Mesajde Bortzianu' » Mie Apr 30, 2003 11:51 pm

Initial trimis de Registered


Stie cineva mai multe despre ea?


Ma! nu gasesti si tu pe altcineva?

..si apropos: mi-ati zis ca Monica e minora !!!!! Rusinica!!! se poate? ... am toot fugit de ea ca de puscarie ...
Avatar utilizator
Bortzianu'
Junior Member
 
Mesaje: 1145
Membru din: Vin Ian 24, 2003 12:00 am

Mesajde Bamse » Joi Mai 01, 2003 1:02 am

Ma si mir ca nimeni n-a pomenit de Paula Selling care dupa ce ca arata bine ...mai si stie meserie ...muzica ma ...nu va ganditi la prostii:o
Go go shift+7 keep running!
Avatar utilizator
Bamse
Junior Member
 
Mesaje: 196
Membru din: Mie Dec 11, 2002 12:00 am

Mesajde Bortzianu' » Joi Mai 01, 2003 1:32 am

Initial trimis de Bamse
Ma si mir ca nimeni n-a pomenit de Paula Selling care dupa ce ca arata bine ...mai si stie meserie ...muzica ma ...nu va ganditi la prostii:o


..E prea inalta pentru mine ..si ..nu te poti pune cu boss-ul de la Antena 1 .... :)
Avatar utilizator
Bortzianu'
Junior Member
 
Mesaje: 1145
Membru din: Vin Ian 24, 2003 12:00 am

Mesajde cubu » Joi Mai 01, 2003 2:10 am

Bah, da' parca a mai fost un subiect asemanator... Am mai zis-o si o zic in continuare... Barladeanca e cea mai buna... Si pe locul doi e Muta... (desi asta e mai mult pe la italieni, da' tot de-a noastra e)...
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde nebunatica_18 » Joi Mai 01, 2003 2:51 am

eu cred ca monica birladeanu este o femeie frumoasa,,dar totul depinde foarte mult de gusturi,stiti prea bine gusturile nu se discuta:)
nebunatica_18
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mar Apr 22, 2003 9:51 pm
Localitate: romania simeria

Re: Re: Re: Re: DA MONICA!

Mesajde deratizarea » Joi Mai 01, 2003 9:24 pm

Initial trimis de Unregistered
Sportul practicat de Monica este Tenisul.pOARTA mereu cu ea un medalion cu Tweety.Viseaza sa se casatoreasca in Franta,si ii este frica de razboi.Ar face reclama la ceva dulce.Cosidera ca farmecul ei este zambetul,iar unul dintre de fecte :este prea sensibila.

Daca este prea sensibila,oare ar deranja-o sa afle ca este netalentata,are o fata de hamster obez si ca in interviuri este cumplit de insipida...?
deratizarea
 

Re: Re: Re: Re: Re: DA MONICA!

Mesajde bebe22 » Joi Mai 01, 2003 9:39 pm

Initial trimis de deratizarea

Daca este prea sensibila,oare ar deranja-o sa afle ca este netalentata,are o fata de hamster obez si ca in interviuri este cumplit de insipida...?


LOOL
A fost buna asta , dar sa stii ca in mod normal te-as fi contrazis.
Numai ca am vazut-o intr-un interviu luat la ea sau la cealalta tipa acasa, si era nemachiata .M-am speriat frate , noroc ca bruneta era machiata si am recunoscut-o , asa mi-am dat seama ca trebuie sa fie ea. Are o fatza lata si niste buze aproape inexistente. E stearsa rau ...:(. Sorry , eu o vedeam printre cele mai misto tipe.
Eu zic ca Delia de la N&D e cea mai frumoasa.
bebe22
 

Mesajde Registered » Vin Mai 02, 2003 12:49 am

Las' ca-i faina.
Cat despre talent, cine-i talentat?
Registered
 

DA MONICA!

Mesajde Unregistered » Vin Mai 02, 2003 12:52 am

Initial trimis de bebe22

Eu zic ca Delia de la N&D e cea mai frumoasa.


Ai vazut-o nemachiata? Poate ai surprize si-n privinta ei!
Unregistered
 

Mesajde Piciulika » Vin Mai 02, 2003 1:23 am

Alexandra Mutu......Italia sau romania....in fine, aici s-a nascut si a crescut..................si a crescut........ :D
Piciulika
 

Mesajde Bortzianu' » Vin Mai 02, 2003 10:48 pm

Initial trimis de Piciulika
Alexandra Mutu......Italia sau romania....in fine, aici s-a nascut si a crescut..................si a crescut........ :D


Scuze, dar ...esti cumva pe invers???
Avatar utilizator
Bortzianu'
Junior Member
 
Mesaje: 1145
Membru din: Vin Ian 24, 2003 12:00 am

Mie...

Mesajde Aurolacul » Dum Mai 04, 2003 1:02 pm

NU stiu, dar mie imi place Alina Sorescu. NU stiu ersonalitatea ei, intradevar, dar imi place cum arata. Mica, roscata, :o
"For evil men to succeed all it takes is for good men to do nothing"
Avatar utilizator
Aurolacul
Junior Member
 
Mesaje: 1753
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Re: Cea mai frumoasa vedeta din Romania

Mesajde drumplayer » Dum Mai 04, 2003 6:58 pm

Initial trimis de Vox
Sunt multe,avand in vedere ca in ''tara'' imaginea e mai importanta decat vocea.....



. da! that´s true ! so sad but true....
mie imi place tipa de la demmo! e buna rau!:sperm:
Intotdeauna e mai tarziu decat crezi..
Avatar utilizator
drumplayer
Junior Member
 
Mesaje: 199
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

Re: Re: Cea mai frumoasa vedeta din Romania

Mesajde Obi Wan » Dum Mai 04, 2003 7:24 pm

Initial trimis de drumplayer



. da! that´s true ! so sad but true....
mie imi place tipa de la demmo! e buna rau!:sperm:


E buna tipa intr-adevar, da pacat ca nu canta mare lucru... Mai misto e tipa de la Blondy (NU Andreea).

Si sunt o gramada in indutria muzicii din Romania, dar din pacate cred ca intre 60 - 80% sun MINORE....:mad:
Obi Wan
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Dum Apr 06, 2003 5:52 pm
Localitate: Sibiu

Următorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori