Intalniri forumiste (sezonul 2)

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde K-gula » Sâm Iun 21, 2003 6:19 pm

al doi-lea si mi-a mai spus ca are emotii si spera sa nu se incurce, cica.


K-gula.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

darky

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Iun 21, 2003 10:48 pm

acum , cand ne mai despart circa 10 minute de miezul noptii am ajuns si eu acasa. si vreau sa spun ca in sfarsit am cunoscut-o pe viu pe celebra , impresionanta , nemaipomenita ....darkshines . de foarte multa vreme nu m-am mai simtit atat de bine...in compania unui forumist nou.

o las pe ea sa va povesteasca despre....cat de mare sofer sunt , cat de mare om sunt (la fizic , evident) , despre Gara de Nord...si alte chestii interesante.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Dum Iun 22, 2003 11:55 am

Bah, azi la cat? datzi shi voi un bip ceva...
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Re: darky

Mesajde JaJa Beens » Dum Iun 22, 2003 1:46 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh

.....o las pe ea sa va povesteasca despre....cat de mare sofer sunt ......

De mult n-am mai ras cu lacrimi. 10x caisa.

ce se mai intampla cu intalnirile din weekend? nu de alta, dar ma gandesc sa-mi mai fac si eu aparitia din cand in cand pe acolo, cam o data pe saptamana
Gone 4 good
Avatar utilizator
JaJa Beens
 
Mesaje: 691
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Dum Iun 22, 2003 2:18 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh
de foarte multa vreme nu m-am mai simtit atat de bine...in compania unui forumist nou.


Adica de cand m-ai cunoscut pe mine, prima data in realitate ;D?

Mai tineti minte cand m-a intrebat SOD daca dau la buci, cand m-a intrebat moshu daca eu ma inteleg cu ioana, si cand a zis crazy feelina ca eu sunt baiatu' lu SOD?
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde darkshines » Dum Iun 22, 2003 4:29 pm

era si timpu', nu crezi mosh? :D

pai, sunt multe de spus. primul lucru ar fi faptul ca m-a intimidat mosh cand l-am vazut, pen'ca ma asteptam sa fie un pic mai mic de inaltime(si un pic mai rotund :p). si eram asa speriata incat nu l-am lasat sa ma pupe(desi pana la urma m-a pupat). am fost la mcduck's, pana sa ajungem acolo insa mosh si-a demonstrat calitatile de sofer exceptional(care binenteles ca are o masina pe cinste, o dacia supernova); in timp ce mancam mosh mi-a reprosat ca nu sunt aceeasi darkshines de pe net si a inceput sa-si expuna teoriile conform carora darkshines e doar o refulare de-a mea pe net eu fiind o persoana retrasa si studioasa. wrong. Am mai fost si pe la Sherif's dupa aceea, mosh a baut o cola, eu o cafea pentru ca nu mai puteam de somn. Cand am plecat de acolo eu insistam ca masina lui mosh era visinie, desi ea era chiar argintie. Apoi inainte sa ma lase acasa am tras o tura prin gara de nord unde ne-am uitat la trenuri in timp ce domnul gabriel imi povestea cu placere de aventurile si calatoriile sale. In final, m-a lasat la restaurantul Picollo Mondo unde m-am intalnit cu ai mei si alte cunostinte.

gata, nu mai stiu asa ca nu mai scriu.

To speak is to be silent
The concept is dead. There's nothing death should interrupt,
I went to bed last night with one sip left in the cup.
Avatar utilizator
darkshines
 
Mesaje: 2260
Membru din: Joi Aug 02, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Iun 22, 2003 4:54 pm

Da , asa este. darky a fost foarte retinuta la inceput. a crezut ca doresc sa ii dau tricoul jos , cam asa a reactioant. ceea ce am si vrut sa fac...dar vazand-o cat este de speriata...am iertat-o. :yD

Insa pe parcurs..darky s-a acomodat f. bine cu mine...si nu mai scapam de ea. doream sa o duc acasa....ca vroiam si eu sa ajung la o ora regulamentara...si darky tot insista sa mai stam. se facuse 23:30 si eu nu scapam de darky....care nu mai tacea.
a vrut sa mergem la Pitesti , daca va vine sa credetzi. :mad: de ca si cum..masina merge 200 km...cu un pahar de cola ! :(

plus ca nici nu mi-a adus ce mi-a promis. :mad:

Dar oricum...a fost o seara frumoasa ! :) Iar data viitoare..chiar mergem la Pitesti !

asa , tata !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde gabuba » Dum Iun 22, 2003 6:18 pm

pai stati sa inteleg si eu!
adica mosh a venit sa o ia pe dark din tulcea sau a venit cu trenu'? si a adus-o el?!
Starea me de perplexitate este una avansata, moshule de unde ai avut bani de benzina?! :mad:

mitocan care esti, eu am intrebat-o pe darki daca vrea sa fie prietena mea da a zis ca nu, ca ea este vanduta lui aliosha . :D un alt motiv, pentru care ar trebui sa-l uram pe aliosha: ne-a furat sperantele la inima frumoasei darkshines.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde marian jan » Lun Iun 23, 2003 2:49 pm

asa,tata! ;)
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Mar Iul 01, 2003 10:48 pm

bai aici nimeni nu se mai intalneste cu nimeni? sau le e lene la toti sa povesteasca?? in primul rand propun sa ne intalnim sambata la ruine pe la 17:00 !! cat mai multi...k mi-e dor de voi :) !
in al doilea rand...azi...Oribilul Mosh, Decret si IO am iesit la o pizza! la Mat Sports! Kgula nu a putut sa vina ...Alin si Aliosha nu au vrut...asa k ne-am dus doar noi! moshu avea papucii Nike de la Aliosha si tot drumu numai asta mi-a aratat... ! Decret a intarziat da nu pot sa ma supar pe el...! ne-am luat fiecare cate o pizza...moshu a mancat si jumate dintr-a mea...(din pizza evident..) si au baut amandoi bere ceheasca! evident! am vorbit depsre sport (si inca nu imi aduc aminte cum o chema pe inotatoarea aia...) , am ras, am facut poze (o sa atasez poza cu moshu mancand sa vedeti profesionistu in actiune (decret zice k ar avea o tactica...exact ca la atletism...eeee..complicat ;m )! anyway...am stst vreo 2 ore si ceva si la intoarcere ne-am intalnit si cu Deampulea pe drum! ;) cica ne mai vedem joi...
oricum..sambata cine vine??
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Iul 01, 2003 11:38 pm

dap , exact asa este. intocmai cum a zis Baby ! :p
Astazi am descoperit cu uimire ca aceasta minunata fata este o fana a natatiei. Am povestit cu ea atat despre Peter Van Der Hoogenband cat si despte Jan Thorp. Si nici unul dintre noi nu isi mai amintea cum o cheama pe celebra innotatoare olandeza....care s-a umplut de glorie la ultima olimpiada si la ultimele mondiale de natatie.
stiti ce am observat la Baby ? ca dupa masa sta exact ca si mine...se mangaie pe burta si plescaie fericita din falci. :p

sa va povestesc de tactica de care a zis Baby. eu si Decret mancand pizza. el incepe tare de tot..si ajunge la jumatea pizzei cand eu sunt la 1/4. cand el este la 3/4 din pizza eu sunt la 1/2. dar intocmai ca un atlet de fond....eu revin tare de tot...si termin pizza ...in timp ce decret este abia la 5/6. asa se intampla mereu.
dupa cum zicea chiar Decret...este foarte important sa iti dozezi efortul.

Cam atat. Joi..Baby se va intalni cu Decret la o inghetata. pe mine nu m-au poftit. chiar daca ma pofteau....nu ma mai duceam....pt. a nu-i deranja. am observat ca intre ei doi este mai mult decat o simpla prietenie.


Baby , numele de Inge de Bruijn...iti suna familiar ? :p
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Dia » Mar Iul 01, 2003 11:44 pm

Inge de Bruijn... uuuuufff...ce ne-am mai chinuit!!! :) da...plescai urat de tot...si de fapt el nu vrea sa mai vina cu mine k ii e rusine de cum fac dupa ce termina masa...!! asta e! ma resemnez si ma duc cu decret! si da...intre mine si decret e mai mult decat o simpla prietenie...recunosc...este o prietenie frumoasa! :D (ce dracu era sa zic? ) luati lectii despre cum sa mancati de la moshu..o sa va foloseasca!
deci...ne vedem sambata?
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde monk » Mie Iul 02, 2003 12:15 am

ba sa mor io cum dracu de puneti astea tocmai cand nu pot sau nu am voie sa vin ....

spre exemplu acu nu am voie sa stau la soare pana sapt viitoare ... ca am stat ca imbecilul cu chelia la soare si m-am ars in cap si doctorul a zis ca sa nu ies prea des afara vreo 6-7 zile ...


macar sa o lasati si voi peste vreo sapt ... :D asa pt mine ...ca io dupa aia (pe 27) imi iau o mica vacanta si plec ....


Daca nu si daca nu ... mai faceti intalniri sper pana la sf lunii august.
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Iul 02, 2003 3:16 am

BabyGirl , ai uitat sa comunici un lucru important forumistilor. Si anume ca in primavara 2004 ne vom sarbatori ziua impreuna , la Mat Sports Pub. :p

a se vedea datele de nastere ....atat la mine cat si la BabyGirl !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde gabuba » Mie Iul 02, 2003 9:25 am

loale.
as veniiiii si eu la o intalnirea d-asta de faceti voi. Fete se anunta? ;D
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde K-gula » Mie Iul 02, 2003 7:28 pm

hai ca vin si eu sambata. aceeas intrebare. se mai anunta cineva?


K-gula.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Dia » Mie Iul 02, 2003 8:51 pm

Dr. Oguri ... vin eu :D ! ce tot intrebi? eu iti ajung ;m !!! pai eu sper sa vina moshu (daca ii trece burtica saracu` :( ) Decret, alin, aliosha,matrashita (sper ca termina bacu`...nu?) poate bad_girl (desi nu cred)...nu mai stiu! eu am anuntat din timp! asa k ...faceti-va timp da? :D
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde marian jan » Joi Iul 03, 2003 2:53 pm

o sa ajung si eu.da' mai tarziu ca tre sa fiu la un cacat de nunta.adica doar la primarie si biserica.
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Joi Iul 03, 2003 5:31 pm

la ce ora? poate vin, m`am intors in bucuresti... nu de alta, da tre` sa ma asigur ca nu se ia Babygirl de ce e al meu ... ea il are pe moshu...deci nu prea isi permite sa il insele (las` pui ca vorbim noi si stabilim ce si cum :p sunt cam egoista huh?? :D)
raspuns: depinde la ce ora!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde cutuma© » Joi Iul 03, 2003 8:22 pm

Count me in pentru sambata. Ruine, 18?


Gabyzzule, nu pricep, cum adica ...
Fete se anunta?

Pahi nu ziseshi deja ca vii? Sau tu nu intri la socoteala de cand cu transplantul? Mda...am intzeles....
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Joi Iul 03, 2003 9:15 pm

eu.................. nu pot sa vin sambata :( !! am uitat de un eveniment important ........ :( ! imi pare rau! nu va intalniti si duminica?! vin SIGUR (nu k ar interesa pe cineva....) ! poate va intalniti si duminica....daca nu...have fun sambata! alinuzza stai iubita linistita k ce e al tau e pus deoparte... ;m !!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Joi Iul 03, 2003 10:02 pm

Eu nu postez pt decret, ca imi ie ca iar iau avertizare (da oricum, decret, moshu e fericit ca te are acolo ).

E prea cald, nu cred ca vin.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Vin Iul 04, 2003 11:52 am

duminica nu cre` k pot eu ...
nici maine nu promit, da incerc....
baby... impart si cu tine... din cand in cand... but you have to ask for permission!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde vali » Vin Iul 04, 2003 1:32 pm

moshule, sa iti dau ce iti dau si restul prin cur si prin gura
darki, idem

pai bine mah, vii tu in bucale si nu dai si mie un semn de viata???
m-am suparat rau de tot pe tine

duminica, la 6, dah?

las ca sun eu pe cate cineva sa aflu mai sigur...
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Dia » Sâm Iul 05, 2003 11:33 pm

Deci maine in afara de Decret , Dr.Oguri , io si moshu...cine mai vine?? maine pe la 16:00...17:00 (k vrea moshu sa vada finalu la Big Brother si se enerveaza daca ne intalnim mai tarziu ;m ) ! la ruine...
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Iul 05, 2003 11:37 pm

he,he...Baby ma trece din oficiu...cred ca ii face mare palcere sa vin. :)

baby , vin doar daca plecam impreuna de acasa....altfel nu. mai un cot in burta , mai un ghiont in tramvai. deh ! ne intalnim in statie la 16 dupa marele premiu de F1 al Frantei ?

azi nu am puitut sa ajung si imi pare rau. dar am baut un vin foarte , foarte bun...shrpitz de vin alb .....ceea ce ba doprec si voua !

asa , tata !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Dia » Sâm Iul 05, 2003 11:44 pm

pe tine te trec din oficiu k stiu sigur k vii...!!! mai vorbim maine sa vedem daca ai onoarea sa te mai bat in tramvai... ;m! deci pe la 17:00 - 17:30 ne vedem acolo!!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde K-gula » Dum Iul 06, 2003 2:41 am

e acum sa vad. maine vin foarte sigur, sa vad care se da lovit. sper sa nu o mai dea nimeni cotita ca nu stiu ce treburi de ultim moment au mai aparut.


K-gula.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Dum Iul 06, 2003 11:55 am

Io vin shi azi la 18. Ieri a fost marpha, pacat ca n-atzi venit....Lista celor prezentzi : Aliosha,SOD,Neamtzu,Gyno shi bineintzeles eu :)

Costine, tu vorbeshti mah de a te da lovit? :)
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

2373

Mesajde baixinho© » Dum Iul 06, 2003 12:13 pm

vin si eu.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 15 vizitatori

cron