Intalniri forumiste (sezonul 2)

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde K-gula » Mie Iun 11, 2003 3:39 pm

vai. nu se poate. se ofera oana sa ne onoreze cu prezenta. am impresia ca citesc niste posturi mai vechi cam de acum 5-6 luni. sa fie oare adevarat?


K-gula.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

2200

Mesajde baixinho© » Mie Iun 11, 2003 3:46 pm

Oguri, nimic mai fals. posturile ie din urma cu un an, cand ne vedeam la Ruine.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde marian jan » Joi Iun 12, 2003 4:33 pm

care mai vii,bre?io viu.
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Joi Iun 12, 2003 4:41 pm

(Hip) hop shi io...
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Iun 12, 2003 4:49 pm

stabiliti exact ziua si ora ! voi veni si eu !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde marian jan » Joi Iun 12, 2003 4:54 pm

sambata ora shaishpe.
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Vin Iun 13, 2003 9:55 am

Pt mine e ok dar Oguri zicea k el de duminica poate sa vina...
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Iun 13, 2003 10:05 am

eu ma duc si sambata si duminica la ruine. ce pu*a mea ? a venit vara.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde marian jan » Vin Iun 13, 2003 1:52 pm

eu ma duc si azi.:D
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Vin Iun 13, 2003 5:16 pm

cine stie cu siguranta o ora, sa imi dea un bip si il sun eu maine, ca vreau si eu sa vin.

telefonu meu il stie moshu
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde K-gula » Vin Iun 13, 2003 7:22 pm

ho bai decret ca vin si sambata. atata doar sa stiu o ora exacta. o sa fiu la studio, dar pot ajunge repede.


K-gula.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Vin Iun 13, 2003 8:58 pm

Ho ba chirurgule, strangeam posturi...ce-ai cu mine? :)

Ramane pt maine la 16, da? Vali, poate iar te faci ca ploua....:mad:
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Iun 14, 2003 12:54 am

In loc sa ne intalnim seara pe racoare pe la 20 , ne intalnim la 16..cand sunt 47 de grade Celsius. Oare ce ora mai e si asta ? 16 ! :mad:
Ma mir ca nu ne intalnim la 10 dimineatza. oricum..eu sunt supus...si o sa vin la 16..desi stiu ca Fane abia la 18 incepe programul. 2 ore ce voi face ? a...stiu...o sa ma plictiseasca Decret cu ale lui. deh..si el e al nostru. :mad:
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Love2Fly » Sâm Iun 14, 2003 1:06 am

ne intalnim la 16..cand sunt 47 de grade Celsius. Oare ce ora mai e si asta ? 16 !

Conform INMH maximele de temperatura se ating intre 13-16 asha ca nu comenta si apropo.... la 16 sunt 55 de grade la soare:D de aia nici nu vin eu la intalnire!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

probabil una dintre cele mai inedite si frumoase intalniri forumiste...

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Iun 14, 2003 7:47 pm

4 participanti . in ordinea ascendenta a greutatii corporale : SatyR , Decret , marian jan , Oribilul Mosh.

Intalnirea a debutat la celebra terasa La Ruine...cu un Becks la halba. asta pana a inceput o ploaie torentiala...asemanatoare ploilor de la tropice. cand torentele a mai stat...intalnirea s-a mutat la Hanul lui Manuc , veche asezare datand de prin 1800 si ceva.

Mie mi-a placut mult aici , pentru ca nu mai fusesem...si mi s-a parut chiar marfa. O asezare ca in povesti. Impreuna cu SatyR am comandat o pizza si apoi inca una. Foarte buna . Nu-i asa , SatyRe ? SatyR asta e un mancau mult mai mare decat mine. In pofida celor 56 de kilograme pe care le numara....poate manca ca un sarpe boa...sau chiar ca o anaconda.
De la Becks la halba...am trecut la Becks la sticla. :p

marian jan s-a aratat foarte nemultumit de faptul ca ospatarul era deschiat la camasa...si de asemenea de faptul ca la WC era intuneric...astfel facand pishu pe el. :(

dupa ce am iesit de la Hanu lu' Manuc...ne-am luat la revedere de la Decret...care a plecat pana in Grozavesti sa o dea pe o studenta de acolo.

cei 3 ramasi s-au reintors La Ruine...unde au continuat periplul prin lumea minunata a mancarii cu niste mici ...si niste beri la halba. micii , bineinteles.....facuti de Fane...cu care eu am si schimbat doua vorbe.

cam asta a fost in mare intalnirea de azi. maine...va fi iar intalnire. tot la Ruine. cam pe la 17-18. va rog sa veniti in numar cat mai mare. nu mai stati in casa ca niste putori lenese.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Si-am mai cunoscut si eu din useri...

Mesajde SatyR » Sâm Iun 14, 2003 11:22 pm

Dupa cum v-a relatat si Moshu intalnirea a avut loc la terasa La Ruine loc in care nu mai fusesem dar care m-a cucerit imediat...toate bune si frumoase pana a inceput o ploaie deaia de neam prost de a trebuit sa ma mut pe alta banca..bineinteles ca in conditiile astea nu prea mai puteam sa stam acolo si dupa ce am terminat berile ne-am tirat spre celebrul local Hanul lu' Manuc,alt loc unde am fost in premiera si care deasemenea m-a cucerit :)

Aici am luat o pizza impreuna cu Moshu,o pizza despre care pot sa spun ca m-a terminat pur si simplu asa ca l-am batut la cap pe Mosh sa mai luam una...marian jan si Decret s-au rezumat doar la niste beri Beck's nevrand sa comande si ei asa ca m-a simtit putin prost sa mananc cu atata pofta in fatza lor dar sper ca nu i-a deranjat prea mult :)
Dupa toata aventura asta cu hanul ne-am reintors la locul initial si anume la ruine unde am avut onoarea sa mananc niste mici mega adevarati cum nu mai mancasem de multa vreme si unde mai mult ca sigur ma voi mai duce si alta data special pentru micii aia.

In legatura cu marian jan si Decret pot sa spun ca sunt niste persoane super de treaba cu care mi-a facut placere sa stau la masa la o bere si cu care cu siguranta ma voi revedea...

p.s. Moshule marfa papucii :)
Avatar utilizator
SatyR
Junior Member
 
Mesaje: 616
Membru din: Joi Dec 05, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Dum Iun 15, 2003 4:12 pm

moshule, da un bip azi
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Iun 16, 2003 12:48 am

Dupa multa , multa vreme....o intalnire ca lumea. O grama' de useri.

In ordine aleatoare , de la stanga la dreapta , in ordinea numerelor de pe tricou :

Alexandru , Catalin , Leo , Marian , Gigi , Costin , Oana , Vali , Anca ...si cu voia dumneavoastra , ultimii pe lista dar in nici un caz cei din urma...Roxana si Gabriel.

Ceea ce s-a intamplat la intalnire este secret. Daca vretzi sa aflati cum decurg astfel de intalniri , sa veniti si voi..putorilor.

Am venit acasa cu taxiul Mercedes..condus de un tigan la 148 de kile. I-am lasat 25 000 bacsis....la care el : "va pup ! " .
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Matrashita » Lun Iun 16, 2003 3:30 pm

A fost o intalnire extraordinara tinand cont ca intr`o sapt. am BAC. si am de invatat!!
Au fost toti cei 4 admini care au baut,s-au batut intre ei pt un loc langa mine(eu ii legam cu cravata si cum s-au dovedit a fi masochisti ...cautau sa fie cat mai aproape de mine!! )
Sa zicem ca Aliosha a fost cuminte avand`o aproape pe Superba Oana.Frumoasa surpriza mi-au facut Moshul si Aliosha...stiu ei despre ce vorbesc.
Mi-au placut toti...si atmosfera si fetzele lor dupa cele 10 beri de fiecare.
Erau veseli,ce sa mai incolo-incoace!!
Am plecat f fericita ca am reusit sa`l cunosc pe Vali,cel pe care l-am votat ca fiind cel mai de gashka administrator...
Da` tot Moshu`i baza!!
:D
Si desigur am plecat impreuna cu Moshul in acel Mercedes,ca doi "mari domni"(cum spune de multe ori bunul nostru Gabriel),ajungand acasa tarziu in noapte!
A fost frumos....
:a
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde marian jan » Lun Iun 16, 2003 4:22 pm

Initial trimis de DeathQueen
fetzele lor dupa cele 10 beri de fiecare.


te rog,fara jigniri.:D
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

2230

Mesajde baixinho© » Lun Iun 16, 2003 8:01 pm

Initial trimis de DeathQueen
Au fost toti cei 4 admini

a fost x-kran si eu nu l-am vazut? chiar asa de rau m-am imbatat?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Matrashita » Lun Iun 16, 2003 10:11 pm

Oh,right!
Te-am confundat...cu x-kran...
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde J'adore » Mar Iun 17, 2003 12:43 am

dupa cum decurg lucrurile nu voi ajunge la o intalnire forumista nici la anu, da voi nu stiti sa anuntati omul, data viitoare anuntati-ma si pe mine...........puturosilor (glumesc)
l'eternite soulage mes peines
Avatar utilizator
J'adore
Junior Member
 
Mesaje: 1960
Membru din: Lun Dec 10, 2001 12:00 am

Oribilul Mosh, Sarpele si cu mine la Fanuta

Mesajde Eufrosin Poteca » Mar Iun 17, 2003 10:07 pm

Bai oamenilor, io sunt mai nou pe acilea.Ieri am fost la o bere cu Moshu.Noapte.Terasa de cartier.Suntem inconjurati de oameni simpli, oameni ai muncii veniti si ei sa dea pe gat o bere, doua, douazeci.Deodata apare EA.Luati cea mai senzuala femeie pe care o stiti voi, amestecati-o cu cea mai inteligenta femeie si cu cea mai cea mai femeie de pe pamantul asta si veti obtine doar 5% din EA!Ea este Fanuta.A venit Sarpele si mi-a spus: "In toti cei 7000 de ani de cand sunt eu pe pamanul asta nu am mai intalnit pe cineva ca Fanuta!".Si a comandat si el o bere.Silva neagra 15000 lei.Ieftin.E buna Fanuta!Oribilul Mosh (un gras de vreo 100 de kile) varsa o sticla de Coca Cola.Sa fie pentru morti.Curge berea pe gat.Fanuta era o doamna care prin '90 si-a deschis un butic ordinar.Fanuta si buticul au disparut dar in locul acela este o bodega de toata frumusetea.Bere ieftina, oameni simpli si amintirea Fanutei.Daca aveti vreodata chef de o atmosfera de cartier atunci duceti-va sa o "vedeti" pe Fanuta.
Sper ca primul meu mesaj nu a fost 200% plictisitor ci doar 100%.
Si-am plecat in China!
Avatar utilizator
Eufrosin Poteca
Junior Member
 
Mesaje: 81
Membru din: Lun Iun 16, 2003 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Iun 18, 2003 1:04 am

He,he...ma bucur Eufrosine ca ti-a placut la Fanutza. Cu sigurantza suntem si noi niste oameni simplii, din moment ce ne place atat de mult acolo.

Completari : pe parcursul celor 3 ore de stat la Fanutza , la masa unde am stat cu Eufrosin s-au perindat vreo 20 de oameni. Masa fiind de 4 , iar noi fiind 2. La Fanutza toata lumea e prietena cu toata lumea. Am stat la masa si cu un militian. (nu stiu ce grad avea. 3 trese groase si una subtire). A baut militianul 2 halbe de bere bruna.
Apoi am stat cu un barbat si o femeie. Si eu am dat din picioare si i-am rasturnat lu aia Cola pe masa. Dar las'...dupa cum bine a zis Eufrosin....sa bea si mortzii !

Pacat ca nu se mai gasesc amatori de Fanutza. Oricum ma simt bine ca am reusit sa duc cativa forumisti acolo , in spetza : Aliosha , Decret , dinu , Alin , Rolf , SOD ...si acum pe Eufrosin.

PS : sper ca cel de-al 8090-lea meu mesaj nu a fost 300 % plictisitor....ci doar 200 %.
Si-am plecat in pat la somn.

PS2 : Eufrosine...sa le zici si la forumisti care-i treaba cu sarpele.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

2247

Mesajde baixinho© » Mie Iun 18, 2003 8:31 am

Initial trimis de Oribilul Mosh
Am stat la masa si cu un militian. (nu stiu ce grad avea. 3 trese groase si una subtire).

plutonier adjutant sef
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Vin Iun 20, 2003 1:58 pm

Initial trimis de DeathQueen
Am plecat f fericita ca am reusit sa`l cunosc pe Vali,cel pe care l-am votat ca fiind cel mai de gashka administrator...


el mi-a zis sa iti transmit ca se simte onorat si sa nu il stresezi cu prostii :)
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde K-gula » Sâm Iun 21, 2003 11:27 am

ce spune-ti daca in seara asta ne-am intalni in club A pe la ora 21.30? cred ca o sa ne distram. cine se anunta?


K-gula.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Ala eu, ala eu

Mesajde cutuma© » Sâm Iun 21, 2003 12:17 pm

...plus k e o ocazie unica de a vedea un forumist in exercitziul functiunii :)
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

2273

Mesajde baixinho© » Sâm Iun 21, 2003 12:22 pm

eu cred ca o sa ajung pe la 21.00. Dr. Oguri, ai cumva ideea al catelea o sa cante K-gula?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 28 vizitatori

cron