Bebelusa de la Cronica

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde neatza » Mie Iun 18, 2003 4:39 pm

vezi daca nu ma pot loga? nu po sa shterg gresheala. am vazut ca s-a mai pus problema respectivului. nu-i nimic, ramane restu.
neatza
 

Re: Bebelusa de la Cronica

Mesajde Unregistered » Sâm Iun 21, 2003 1:21 am

Initial trimis de b0mber
nu stiu daca mai exista vreun subiect la fel ca asta sau daca am voie sa-l deschid pe asta,dar am un link catre pozele facute de bebelusa de la Cronica Carcotasilor,pentru care a fost data afara..
http://www.zoso.tv/bebelusha/index.php

voi ce parere aveti??

Auzi, cum fac sa vad shi io pozele alea cu bebelusha asta? ca io m-am trezit mai tarziu, shi nu am aer conditionat.
dicu_ro@yahoo.com
Unregistered
 

Fudulie in prostie

Mesajde Unregistered » Mie Iun 25, 2003 10:24 pm

Dumnezeule!Nu credeam ca mai gandeste cineva asa...din moment ce toata lumea citeste LIBERTATEA!?E libertate la prostie si prostii umbla acum cu libertatea in brate si in zambetele lor snoabe...ca doar ei citesc si sunt culti ...mai nenicutule!Atat aveam pe suflet ...iar pe bataturi ma calca si mai greu prostul!
Unregistered
 

o urasc

Mesajde deni10003 » Mie Iul 02, 2003 10:56 pm

o urasc pe noua bruneta de la cronica carcotashilor mai frumoasa shi mai mishto era cealalta roshcata nu credetzi? asta bruneta cu fatza de nevinovata seamana cu alida de la bih brother
deni10003
 

Mesajde punct » Joi Iul 03, 2003 1:52 pm

mie chiar imi place bruneta, stiu ca inainte ea facea echipa cu roscata, si chiar mi-a parut rau cand a inlocuit-o blonda aia.
X
Avatar utilizator
punct
Junior Member
 
Mesaje: 328
Membru din: Vin Mai 02, 2003 11:00 pm

Re: kkt

Mesajde Unregistered » Dum Iul 06, 2003 10:25 am

Initial trimis de Baluba
Libertatea e fituica guvernamentala de sters la cur (scuzati expresia). Traieste din scandaluri de doi bani, violuri si crime la marginea porumbului.

Problema este ca Libertatea e cel mai citit cotidian (dupa cum se lauda la fiecare doua numere) pentru ca romanii de rand pun botul la mizeriile lor.

Cat despre fata asta e mai mare pacatul. La urma urmei fiecare face ce vrea in casa lui/ei. Citatul clasic "e vedeta si stie care sunt riscurile" e o mare porcarie. Si asa-zisele vedete au dreptul la viata particulara. Ziaristii de doi bani de tipul celor de la "Libertatea" profita de faptul ca babele si muncitorii se extaziaza cand afla ce a mai facut JLo sau pe cine a mai futut nu stiu cine, sau ca Desdemona Pizdareanu nu are prieten.

RUSINE


Ai perfecta dreptate....

Faza e ca de juma de ora tot citesc mesajele despre Bebelusa, nu sunt nici un fan al ei si nici nu o condamn. Dar vreau sa recomand celor care se cred atit de puri, atit de curati , inainte de a calca pe careva in picoare cum ar fi "Bebelusa" sa isi spuna: Cine e fara de pacat sa arunce primul cu piatra. Nu cred ca axista un astfel de om nici in Romania nici oriunde in alta parte. Un sfat: cind va puneti acea intrebare uitativa in adincul sufletui, si si nu cred ca dupa aia veti mai avea motiv sa calcati un om in picoare , doar in cazul in care " esti un dobitoc " si nu ai suflet.
Nu ramane nimic mai mult de spus , decit si nu vreau sa parafrazez pe cei de la carcotasi.

RUSINICA!!!!!


Semnat: wolfalone
Unregistered
 

Mesajde Sw33tie » Sâm Iul 12, 2003 5:05 pm

Hai sa va mai zic un site..
http://www.e-andu.tk
Sw33tie
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Mar Apr 01, 2003 8:23 pm
Localitate: Constanta

Era asa de frumusica!!!!!!

Mesajde Unregistered » Dum Iul 13, 2003 11:15 pm

Am si eu o intrebare:
de ce au concediat-o?
A uitat cumva sa spuna pe site ce emisiune promoveaza sau in contractul cu "Cronica Carcotasilor" i se interzicea sa si-o traga pe NET?
Unregistered
 

2414

Mesajde baixinho© » Lun Iul 14, 2003 7:21 am

Initial trimis de Unregistered
de ce au concediat-o?

nu au concediat-o, a plecat ea de buna voie, dar cica din toamna apare iar si din nou.

Initial trimis de Unregistered
i se interzicea sa si-o traga pe NET?

nu si-a tras-o pe net, ci intr-o casa. pe net au aparut pozele. nu incurca paiele cu fanul.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Re: 2414

Mesajde Unregistered » Mar Iul 15, 2003 1:41 am

Sa inteleg ca trebuia intai sa ma uit la poze sau macar sa citesc ce-au mai scris si ceilalti si apoi sa ma bag si eu in seama?!
Oricum daca se va intoarce eu abia astept.
Unregistered
 

2425

Mesajde baixinho© » Mar Iul 15, 2003 7:51 am

a doua varianta
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde monk » Dum Iul 20, 2003 6:42 pm

i primul rand ... Sorry pt invierea unu subiect mai vechi ....


am citit in Libertatea ( ca in ultima vreme cam asta am facut ) , paradoxal nu ? , ca vezi doamne roxana alias bebelusha se va lansa in muzica si ca a pozat in Playboy (looking forward to that :lol: )
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde Unregistered » Lun Aug 11, 2003 12:07 am

In leagtura cu bebelusa...
Nu am treaba cu ea, insa am treaba cu desteptul acela care a publicat pozele. Mare dobitoc. Nu inteleg ce a vrut sa demonstreze. Probabil ca ... dar mai bine nu. Ma intreb ce fata s-ar mai uita la un marlan de teapa lui.

Zodark the Dark Shadow
Unregistered
 

Re: Re: Re: COOL !

Mesajde Unregistered » Joi Oct 23, 2003 4:59 pm

bine, frate, impusca-i pa toti.
da pa toti!!!!!!!!!
si dupa aia, vino sa ne impuscam. daca te tine. am 60 in brat si numarul de telefon e 546772.
hai, daca ai tupeu.
Unregistered
 

Anterior

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 32 vizitatori

cron