Ultima piesa ASIA -"Hodoronk-Tronk"

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde Salma » Joi Mai 22, 2003 11:51 am

Pai cum sa nu fiu culta daca ascult numai artisti cu facultate: Dr. Costi, Cristiana Raduta, AXXA, Gaz pe foc, Delia de la N&D, nu ca incultii aia de roacheri care canta d-astea de grupa mica: "Frunza verde mere pere nu te insura mai vere/ Pere mere mere pere nu te insura mai vere" sau, mai rau, "Ana are mere, Gina are pere". D-aia se duce muzica romaneasca de rapa, nu exista profunzime, nu exista mesaj, noroc ca mai da pamantul romanesc si genii literare si muzicale ca Dr.Costi si bine ca mai sunt oameni ca voi care stiu sa-l aprecieze.
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde nocturna » Joi Mai 22, 2003 12:03 pm

Salmo fato, tu nu cumva vrei si un premiu pentru devotamentul afisat fata de muzica romaneasca?! la cata daruirea ai cand vorbesti de marii artisti sa stii ca meriti un premiu...
ma gandeam sa deschidem un fan club ASIA (inca unu', probabil ca fetele au cu miile) si daca-i p-asa Salmo te numim membru de onoare. pi bune.
Tunatule poate te facem responsabil cu imaginea fetelor in teritoriu, ca vad ca apreciezi fizicu' lor.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde Salma » Joi Mai 22, 2003 12:09 pm

Promiti? Da o sa le vad pe fete de-adevaratelea ? Vaaai, ce m-am emotionat:" Si o sa-mi dea si autograf? Uraaaa! :A Ce-o sa se mai oftice Portnoy :p
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde Tunatu' » Joi Mai 22, 2003 12:20 pm

Initial trimis de Nightwish
Salmo fato, tu nu cumva vrei si un premiu pentru devotamentul afisat fata de muzica romaneasca?! la cata daruirea ai cand vorbesti de marii artisti sa stii ca meriti un premiu...
ma gandeam sa deschidem un fan club ASIA (inca unu', probabil ca fetele au cu miile) si daca-i p-asa Salmo te numim membru de onoare. pi bune.
Tunatule poate te facem responsabil cu imaginea fetelor in teritoriu, ca vad ca apreciezi fizicu' lor.
Scuza-ma mie imi plac numai cei doi membrii,care ii apartin Dianei,acesta este singurul lucru bun al trupei.
Tunatu'
 

Mesajde cubu » Joi Mai 22, 2003 12:32 pm

Initial trimis de Nightwish
ai vazut mah portnoy cum trebe' lucrat? cand te vad si pe tine asa? :rolleyes:

Niciodata... Cuvintele sunt sarace, intregul vocabular romanesc nu poate sa exprime sentimentele pe care le incerc atunci cand ascult A.S.I.A. sau o mareata compozitie a dr. Costi... Daca intr-adevar vreti sa incercati si voi, ar trebui sa va conectati la Metrics Reincarcat versiunea Portnoy a.k.a. Cubu'... Daca nu, ramaneti cu impresia ca Salma e cine stie ce si laudati-o in continuare... Dati-i si medalie, ma doare-n pix... Eu ascult A.S.I.A. dezinteresat, nu pentru nu stiu ce premii sau facilitati...
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Joi Mai 22, 2003 12:53 pm

ua, ce belea e! (cat pe ce sa va cred...:D)

Nightwish da' si mie piesa, nu o tine doar pentru tine!
Baga mail!
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde nocturna » Joi Mai 22, 2003 1:08 pm

Gabyzzule, daca n-ai nimic interesant de spus te rugam sa nu poluezi acest thread. pentru asta, sunt restu'.

cat despre piesa, citeste retroactiv, doar contra cost. asa ca hai, intai contributia, dupa aia piesa.

Multumim pentru atentie si nu te mai asteptam pe aici.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde Unregistered » Joi Mai 22, 2003 1:15 pm

Initial trimis de Tunatu'
........ doi membrii,......

bah,da cand pula mea o sa invatati gramatica ,mai nene?lasati dracu' lautarii si puneti mana pe carte!
Unregistered
 

''pula mea''

Mesajde Tunatu' » Joi Mai 22, 2003 1:26 pm

Initial trimis de Unregistered

bah,da cand pula mea o sa invatati gramatica ,mai nene?lasati dracu' lautarii si puneti mana pe carte!
Da , esti tare dom' profesor!Ar trebui sa mai studiati putin capitolul''VOCABULARUL''!!!
Tunatu'
 

Mesajde eyewitness » Joi Mai 22, 2003 1:48 pm

bah neinregistratule , gabitzu si tunatu, daca nu savurati muzica celor despre care se discuta aici respectiv asia si dr costi si inca va mai mangaie urechile ansamblu doina al armatei , mergeti cu cel de sus in alta parte si lasati-ne pe noi sa ne manifestam nebruiati admiratia si devotamentul fata de idolii nostri. nici nu pot sa cred ca exista atata blasfemie in tara asta fata de valorile autentice ale culturii romane.

multumesc
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Tunatu' » Joi Mai 22, 2003 2:26 pm

[quote]Initial trimis de eyewitness
bah neinregistratule , gabitzu si tunatu, daca nu savurati muzica celor despre care se discuta aici respectiv asia si dr costi si inca va mai mangaie urechile ansamblu doina al armatei , mergeti cu cel de sus in alta parte si lasati-ne pe noi sa ne manifestam nebruiati admiratia si devotamentul fata de idolii nostri. nici nu pot sa cred ca exista atata blasfemie in tara asta fata de valorile autentice ale culturii romane.

multumesc
[/QUOTE
Tunatu'
 

Mesajde eyewitness » Joi Mai 22, 2003 2:33 pm

ce faci crestine? repeti pt scoala citate din mine ? da-mi emailu ca-ti trimit si din scrieri alese, si din eseuri, critici ...ce vrei si ce nu vrei...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Salma » Joi Mai 22, 2003 3:31 pm

Initial trimis de Portnoy

Niciodata... Cuvintele sunt sarace, intregul vocabular romanesc nu poate sa exprime sentimentele pe care le incerc atunci cand ascult A.S.I.A. sau o mareata compozitie a dr. Costi... Daca intr-adevar vreti sa incercati si voi, ar trebui sa va conectati la Metrics Reincarcat versiunea Portnoy a.k.a. Cubu'... Daca nu, ramaneti cu impresia ca Salma e cine stie ce si laudati-o in continuare... Dati-i si medalie, ma doare-n pix... Eu ascult A.S.I.A. dezinteresat, nu pentru nu stiu ce premii sau facilitati...


:D V-am zis io ca se oftica?:cry: Numai gura-i de tine, domnu Portnoy, ia pune mana si dovedeste cat esti de fan, baga titlul "Autodictare" subiectul "Suna periculos" si in timp ce scrii fredoneaza cu voce tare "Hodoronk-Tronk", sa vedem pe unde scoti camasa.:j
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Joi Mai 22, 2003 3:41 pm

salmo iti zic io. io cred ca tobosaru traieste o mare drama. el nu poate iubi doo lucruri in acelasi timp. nu este genu bigam. intre asia si dr costi trebe sa aleaga altfel intreg esafodaju caracterului si personalitatii lui se va narui. aici cred io ca e marea lui problema
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde cubu » Joi Mai 22, 2003 3:43 pm

Initial trimis de Salma


:D V-am zis io ca se oftica?:cry: Numai gura-i de tine, domnu Portnoy, ia pune mana si dovedeste cat esti de fan, baga titlul "Autodictare" subiectul "Suna periculos" si in timp ce scrii fredoneaza cu voce tare "Hodoronk-Tronk", sa vedem pe unde scoti camasa.:j

Dupa dumneavoastra...

Daca erai atenta, deja am fredonat "Hodoronk - Tronk" si tanti Nightwisha mi-a dat un calificativ satisfacator...
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde cubu » Joi Mai 22, 2003 3:50 pm

Initial trimis de eyewitness
salmo iti zic io. io cred ca tobosaru traieste o mare drama. el nu poate iubi doo lucruri in acelasi timp. nu este genu bigam. intre asia si dr costi trebe sa aleaga altfel intreg esafodaju caracterului si personalitatii lui se va narui. aici cred io ca e marea lui problema

auile, aici te inseli... Daca ai timp, iti arat arborele genealogic al familiei mele de la Sinan Pasa incoace, si o sa observi ca avem o mare traditie in a poseda nu cate 2, ci cate 10, 12 femei... Deodata... Nu stiu daca ti-am mai spus, dar beau cate 3 ceaiuri de tei ca sa fiu si eu in rand cu ceilalti barbati... Cat despre Costi saracu', m-am gandit doar sa-l iau ca eunuc, sa nu cumva sa credeti cine stie ce...
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde Salma » Joi Mai 22, 2003 4:59 pm

Initial trimis de Portnoy

Dupa dumneavoastra...

Daca erai atenta, deja am fredonat "Hodoronk - Tronk" si tanti Nightwisha mi-a dat un calificativ satisfacator...


Nu se poate, ca daca m-apuc sa scriu pe forum "Suna periculos, trage-mi fusta mai jos" mai patesc si vreo belea pe-acasa :x Da daca zice Nightwisha bine, te cred, nu vreau s-o supar, ca ma lasa naibii fara fanclub.
Aiule, care doo lucruri, de cand e ditamai Asia un lucru? Bine, e adevarat ca la minte fac toate cat o singura femeie. Plus ca ele nu sunt lucruri, sunt obiecte. Eu cred ca esenta problemei e alta, cred ca alea de la Asia sunt cam putine pentru Portnoy, dupa cum se lauda, si l-a luat in colimator si pe Costi gura-dulce, degeaba se da el lovit, ca stii tu ca cine se scuza se acuza ;)
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Joi Mai 22, 2003 5:16 pm

mah fu o eroare in esprimare pt care imi torn cenusa de la copsa mica in cap...io ma gandeam la dualismul lu tobosaru care cred io va fi nevoit sa azvarle cu moneda de 5000 lei in aer pt a alege impartial si obiectiv obiectul (am zis bine acu?) pasiunii lui... educatia si sistemul de valori pe care si l-a construit, principiile sanatoase , profilul moral si etic ,nu ii permite sa continuie o pasiune indreptata spre doo directii asta fiind pt el un pacat capital...singura sansa ar mai fi ca printr-un miracol fie asia sa se uneasca cu dr costi, ori dr costi sa se uneasca cu asia si astfel sa asistam poate la cea mai senzationala trupa pe care ar fi putut vreodata s-o dea romania culturii universale.
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde cubu » Joi Mai 22, 2003 11:59 pm

Vedeti ce repede a cedat Salma? Si cat pe aci sa-i dati medalie...

aiule, iti multumesc mult, nu gaseam cuvintele... Asa e, aceasta unificare ar fi cea mai buna solutie, le-ar da peste bot tutulor care nu stie sa aprecieste o muzica buna... Adica sa amesteci stilul baroc/medieval/progresiv cu neo-clasic/oriental nu e de ici de colo...
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Vin Mai 23, 2003 7:41 am

tobosare u r uelcomd

salma a amintit mai sus sublimele versuri: "suna periculos, trage-mi fusta mai jos..." care pt profani ar putea insemna doar o banalitate sau chiar o afirmatie triviala ,de cartier. nimic mai neadevarat. stand de vorba mai demult cu fetele, am aflat ce le-a inspirat aceste versuri. una din ele (am promis sa nu dezvalui numele) acum cativa ani se afla cu iubitul ei pe malul lacului snagov la o terasa. era in amurg. ea tocmai isi daduse cu oja pe unghile-i ingrijite cand o escadrila de tantari vampiri ,recunoscuti in snagov si care ataca intre 8 si 10 seara, se napusti in picaj direct spre membrele inferioare ale nefericitei...in timpul acestui raid periculos si sangeros ,fata a reusit printr-un ultim efort un strigat de disperare ,articuland anevoie "trage-mi fusta mai jos" .iubitul ei s-a conformat si astfel a reusit s-o protejeze ,cel putin partial ,pe sarmana victima dupa care cu un raid pe masura a shpreiat sarguincios arealu. sper ca acum ignorantii si cei ce le acuza pe fete de lipsa de originalitate a versurilor sa se gandeasca profund inainte de a le critica.
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde neatza » Vin Mai 23, 2003 10:04 am

deci ce sentampla? sunt shi io un om care am fost mai inainte shi pe alte treduri care cu asia cand cu ziua lu donshoara Sorana s-ai dea Du-zeu sanatate shi ma-m oferit sai aduc shi tort shi o salatzica de vinete facuta cu mana mea din congelator ca le pusesem de as toamna ca sa nu se strice ca shtiam io ca la vara sau mai inainte nu se gaseshte shi ziceam sa am la o ocazie da nu sa mai tzinut ca sa dovedit ca nu iera adevarata Sorana ci unu nenorocit care vroia sa faca in ciuda lafanii lu donshoara Sorana. Deci io am demonstrat ca tzin la ia care are cea mai fromoasa voce shi corp da nu asta vroiam io acuma ca io nam auzit melodia asta noo dacuma ca na-m picap shi am doar un tranzistor care nu merge la radio ca saud shi io melodia. Deci io am pastrat salata aia gata facuta la frigider asha ca putem sa organizam ceva acuma shi asha sa ascult shi io piesa aia ca pe caldurile astea se strica vinetele shi ie pacat de munca mea. Cu tortu am rezolvat mai demult.
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Vin Mai 23, 2003 10:08 am

neata sunt emotionat profund de cuvintele tale , o lacrima chiar se rostogoleste agale pe obraz, si in numele fanilor asia da si al lui dr costi iti uram un calduros "bine ai venit" in randul adevaratilor sustinatori ai valorilor autentice si de netagaduit ale muzicii romanesti...

se pare ca piesa doar naituisha o are ea fiind poate cea mai apropiata de fete ca confidenta permanenta si sprijin moral...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde nocturna » Vin Mai 23, 2003 10:30 am

ezat aiule. recunosc ca din cand in cand mai sunt si confidenta fetelor. succesul nu li s-a urcat la cap, nu e fitzoase, asa cum s-ar putea crede, e toate niste dulci si niste dragutze, si cele mai frumoase. am baut cico impreuna cu ele, am ras (in special cu Anca, o bomboana de fata, care e si colega cu mine in ASE) am facut poze, chiar le-am vorbit despre initiativa noastra, un grup de fani dezinteresati, de a le sustine din toate punctele de vedere (chiar si financiar la o adica, daca e nevoie) fetele au fost incantate, mi-au dat autografe pentru voi, Salma tu ai autografe in dublu exemplar + postere + poze in exclusivitate de cand au fost ele in mega-turneu' din America. (doar sa nu le dai prin ziare)
eu una sunt mandra si incantata ca pot reprezenta fetele pe acest thread dedicat lor.

neatza, welcome, e bine sa marim randurile fanilor si sa ramanem uniti. sper sa te dovedesti demn sa porti numele de 'fan ASIA', nu asa ca portnoy care are o mare neclaritate in sentimente, da' io cre'ca tine si el sincer la fete si le apreciaza ca si noi.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Vin Mai 23, 2003 10:41 am

naituisho, ca confidenta iti zic ca de cateva zile traiesc un sentiment de neputinta si frustrare ca nici unu din noi nu am reusit sa-l cooptam si pe sioux aka unregistered in randul fanilor cu toate ca el a ascultat recenta piesa a fetelor . nu stiu , ori e incapatanat sa recunoasca valoarea ori negativitatea lui pleaca dintr-un gigicontrism acerb focalizat pe o imagine falsa a fetelor...
oricum personal io mi-am propus sa mai incerc sa-i schimb opinia...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde nocturna » Vin Mai 23, 2003 11:30 am

mah io, la o adica, pe de o parte il inteleg pe gica contristu' asta. adica trebuie sa-ti depasesti unele convingeri personale, unele idei preconcepute care zice ca ASIA nu e trupa buna, si nu e demna de ascultat etc. si eu aveam ideile astea la inceput da' dupa ce am ascultat piesa, mi-am schimbat parerea. sioux este acum in faza de negare, se zbate intre convingerile lui ca trebe sa ramana fidel conceptiilor lui de mic copil (sa o asculte pe Angus care a cantat in Angels, pe Eric Clapton si alti vechi) si sentimentele care-l incearca cand priveste spre noul val de muzica moderna. eu cred sincer ca lui chair ii place noua piesa a fetelor (ai vazut, a recunoscut ca-s bune) da' ii este oarecum rusine fata de el si poate fata de noi sa recunoasca asta. simte ca-si tradeaza generatia.
Sioux se mai schimba conceptiile, nu te mai lasa preconceput in idei, nu te mai ascunde dupa deget, si noi am fost candva ca tine, da' am deschis ochii la timp si am vazut ca exista muzica de calitate si in zilele noastre. nu e o rusine ca-ti place ASIA, daca pana si moshu', eyeu', SOD au recunoscut ca le place piesa, si s-au declarat fani ai fetelor, nu stii ce reticenti erau si ei inainte fata de noua generatie muzicala.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde neatza » Vin Mai 23, 2003 11:42 am

stimate domnule ey...(de ce nu merge ctrl+C?) io sunt acelashi om de bine care cu donshoara Sorana da care vreau sa spun la lumea care ne asculta ca io cu domnu costi nu prea il am la suflet shi o sa va zic shi de ce. deci mie mi la recomandat un prieten bun care zicea ca domle sa vez ce bun dentist ie shi mai shi canta ca tzi-l scaoate asha ushor ca nici de anestezie nu mai ai nevoie la ce voce are ca te unge pe suflet ca mierea. m-am us shi io la domnu costi cu un cocosh fiiar ciorba acra de nu la-sh mai vedea pe cocosh care mam pus pe scaun shi comnu costi ma intrebat pe care sa vo cant? paia cu of viatza mea sau paia cu fetele se? iam zis ca data fiind sitoatzia cu scosu maselii ash prefera sa nu fie o piesa cu of viatza ca io sunt cam supesitzios cand vine vorba de chestii dastea. shi cum sapuca dom costi de cantat tzin sa va spui ca n-am mai simtzit nimica! a pus mana pe cleshte shi can sa mio scoata a urlat cocoshu cucuriguuuu de s-a speriat dom costi shi cand sa smucit odat mia scos doo masele in loc de una. ce ie drept nu ma durut deloc decat dupe ce am ieshit din cabenet care ma durut sufletu de cum un om care are asha o voce frumoasa a trebuit iel sashi piarda atata vreme pe la shcoli shi pren cabenete dastea de dintzi in loc sa se ocupe mai indeaproape de pasiunea lu dansu. pacat! mare pacat! shi vreau sa va mai spun ca nu ma costt nimica decat cocoshu care orcum iera bolnav shi o nimica toata de 200 de fiole cu algocalmin dupaia ca mia zis dom costi ca asha se tzine efectu de la melodia care mia cantato.
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde cubu » Vin Mai 23, 2003 11:58 am

Vad ca reticenta cu care m-ati intampinat de la inceput a ramas aceeasi... Cel putin din partea Naituisei... I-a facut rost de autografe Salmei, care e mai noua ca mine, si care nici macar nu a fredonat vreo melodie ca sa vedem cat de fana ASIA este... Bineinteles ca este la mijloc si solidaritatea feminina, sunt sigur... Eu am incercat din rasputeri sa dovedesc iubirea mea pentru fetele astea de aur, si nimic... Ma doare sufletul... Si ma intriga un fapt... Pe de o parte va ganditi cum sa-l recrutati pe Sioux, dar de mine va doare-n cot ... Asa ca daca nu ma vreti, spune-ti-mi in fata, o sa sufar o perioada si o sa-mi treaca... Dar nu ma mai tineti in tensiune va rog...
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde Salma » Vin Mai 23, 2003 12:33 pm

Nu mai plange mai Portnoyule, ca eu te cred, stiu eu ca esti baiat sincer si ca sa vezi ca nu-ti port pica imi rup eu de la gura si-ti dau juma' din autografele de la Naituisha si un poster furat de pe calculatoru lu Sorana si te iau si secretara la fanclub, sa-ti dicteze fetele personal scrisorelele pentru fani. Dar te bag in schimburi cu neatza, ca eu ma omor dupa salata de vinete de la congelator.
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde cubu » Vin Mai 23, 2003 12:38 pm

Stai asa... Cum adica ma iei secretara la fanclub? Cand te-au avansat astia? Nu e corect, nu ma mai joc... Ce inseamna sa fii fata in ziua de azi... Si nici nu vreau sa fiu secretara intregului fanclub...
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Vin Mai 23, 2003 1:16 pm

mah io zic sa trecem in revista membri fanclubului asia :

-mr hyde
-naituish
-salma
-oribilul mosh
-sod
-basistul
-si cu voia dvs eye

oricum lista ramane deschisa

impotriva:
-siouz aka unregistered
-tunatu
-gabyzzu

cu curu in doo luntre:
-tobosaru ( pana nu-si va clarifica stuatia e in rezerva)

si ca orice fanclub care se respecta io zic ca ne trebe un presedinte. deci asteptam propuneri
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 31 vizitatori