felicitari

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

felicitari

Mesajde manelesux » Mie Aug 01, 2001 10:51 am

Acu ce-i drept vin cu intarziere,dar sunt impresionat de noua forma a siteului,chiar daca ma descurc inca a naibii de greu pe aci.
Shi evident,o sa-mi lipseasca culoarea rahatului pe care o avea siteul vechi.Felicitari shi recomand calduros linkul Antitop,sunt curios cine il intretzine,oricum e o idee geniala mai ales ca functzioneaza.Shi o intrebare:in forma asta noua am voie sa injur? Sa nu ma trezesc ca imi dispar posturile pe motive de astea.

Pt.Lautaru:confused: tot stau de o vreme shi ma intreb daca meritzi sau nu sa te injur.Pe urma ma intreb daca eshti prost sau rau intentzionat.Recitindu-tzi posturile trag concluzia ca eshti rau intentzionat....shi teribil,dar asta suntem totzi nu? shi un pic stresat,adica ne tot amenintzi ca te cari dintre noi,gunoierii,dar parca nu te lasa inima.MA mai gandesc in orice caz...

Pt.Anonymousu care se lua in dintzi cu Lautaru:vladonne domle tu eshti?Nu mai semnatzi naibii cu anonymous ca nu mai shtiu pe cine sa injur shi pe cine sa laud.

Pt.bdl:Da,domle,te cred atat te cretin incat sa nu intzelegi ce spun!(shtiu ca nu e interesant ce tzi-am spus aci,dar e util sa afli,sper)

Pt.metresa:Da,domle,sunt tot limitat,tot fara supstantza shi tot rasist.Ca sa zic alfel,m-am bucurat de copilu ala de tzigan la care i-a picat putza.Pt. cine nu a auzit shtirea tre sa dau detalii:La protv vad alaltaieri ca un copil de tzigan shi-a legat putza de un tractor sau remorca,cu sfoara, pt. ca un vanzator i-a promis la pariu ca-i da un pepene daca o face.Ei,tractoru s-a smucit shi s-a dus cu putza aluia cu tot.Tipu cu care a pus pariu a fugit de la locu abuzului,iar tata pushtiului a promis ca il cauta in codrii shi daca ala nu reusheshte sa puna la loc putza copilului, va avea de platit cu propria putza.Acu e shi un lucru bun ca din copilu ala nu o sa se mai nasca altzi tzigani.Pe de alta parte Protvul a dat iar dovada de perversiuni libidinoase,trimitzandu-shi gagicile sa ia interviuri de la copilu in agonie,de la tatal furios,de la martorii indignatzi,adica mi se pare culmea nesimtzirii sa mearga proteveu la bietu copil agonizand shi sa il scuture sa il intrebe "hey,kid,cum e fara putza?eshti bine?eshti okei?eshti relaxat?o sa mai pui pariuri pana mori?",ba sa il mai shi intrebe pe tata copilului:"ce parere avetzi de ce s-a intamplat?" shi ala sa raspunda "am o parere proasta"

Pt. aia care s-au saturat de forum:Io m-am saturat din prima clipa cand l-am vazt,dar ca sa zic asha,mi se pare un site necesar prin intermediu caruia am putut sa cunosc oameni de la care am ce invatza,indiferent de neghina care se poarta pe aici,shi sunt convins ca oameni din ashtia o sa mai apara pe aci,asha ca daca nu avetzi kef sa mai suportatzi pe alde Gabi,bagatzi macar un vot politicos.Shi mai aruncatzi un oki la mesaje,poate ne mai iscam la un gangbang intelectual ca in zilele bune.


La capat ma vad nevoit sa laud ultimu clip a lu Nightlosers,deshi ma tem ca mi-a luat-o cineva inainte.
Pe urma tre semnalat plagiatu lui Dragomir shi femeia lui,e vorba de piesa aia cu Da-ma mama dupa Gyuri,in original un ceardash de la mama lui din Ungaria.Daca vretzi va shi cant ceva din el.

Alta kestie demna de laude e o gashka de care nu atzi auzit in viatza voastra,Muzeul Satului,de la care sper ca curand sa avetzi ocazia sa tragetzi ceva download.Acuma cu laudele m-ash duce hat departe,dar fiind vorba de unul din membrii forumului asta, nu bag mana in foc ca vrea sa iasa din anonimat,asha ca nu ma ambalez...deocamdata.Dar nu scapa asha ushor.

P.S.Mi-e dor de gabiiiii

P.S.2:Auzii shi io de reuniunea Andre,nu shtiu daca s-au luat dupa Modern Talking,Black Sabbath,Iron Maiden sau Thin Lizzy,in sensu ca totu a fost planificat,ceea ce ma deranjeaza e ca concertu de relansare a lui Andre are loc de ziua mea.So,Eve,poate dam o fuga peacolo,ce zici?
Aud zvonuri ca reunirea e in amintirea lui Papa...care Papa?ALa care nu le-a lasat la mare?Ce i-au facut bietului om?
In plus,oamenii zic ca de cand m-am tuns seman cu Costi Ionitza..deci is cam deprimat zilele astea.
manelesux since 1918
manelesux
Junior Member
 
Mesaje: 466
Membru din: Mie Aug 01, 2001 10:02 am
Localitate: Ubiquitous

Mesajde noOne2 » Mar Sep 04, 2007 10:45 am

serus bulan!!! ~p
si cadavrele au dreptul la viata (ma refer la topic, nu la om) asa ca am hotarat sa dezgrop topicul asta -cel mai vechi-intru vesnica pomenire a ceea ce a fost! si din alte motive, bineinteles:D
Avatar utilizator
noOne2
Junior Member
 
Mesaje: 143
Membru din: Sâm Mar 10, 2007 12:00 am


Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori

cron