Uneori mai regret...

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Uneori mai regret...

Mesajde krossfire » Vin Aug 22, 2003 11:10 pm

Nu cred ca suntetzi de fier.Poate sunt unii printre noi care au trecut de varsta copilariei(intrauterine) shi ishi amintesc cu drag cand erau de-o schioapa shi se jucau in noroi,murdari din cap pana in picioare,sau de prima dragoste....


Orikum,cine regreta ceva ce n-a facut sau ceva ce s-a intamplat intr-un trecut nu neaparat indepartat,akum este momentul sa scrie!!!



P.S:La sase ani am reusit sa produc spasme colegilor de scara cand i-am tzapit ca la subsolul blocului se afla o fantoma...
Avatar utilizator
krossfire
Junior Member
 
Mesaje: 273
Membru din: Lun Iun 23, 2003 11:00 pm

Re: Uneori mai regret...

Mesajde Merlucius » Sâm Aug 23, 2003 9:19 am

Eu sunt de fier. M-am nascut de curand si inca nu am ce povesti dar promit ca va voi tine la curent imediat ce cresc si ajung macar de-o schioapa. Acum ma scuzati, trebuie sa ma dau jos de pe tastatura si sa imi beau lapticul cuminte, in patut. Revin peste vreo doua ore si va zic si ce am visat :a

P.S. la 2 luni aka acum o saptamana fix ma distram pe seama fraierilor din jurul meu; acum m-am plictisit de ei dar vad ca tot apar altii si altii ;P stupid ppl are surrounder me
excedet
Avatar utilizator
Merlucius
Junior Member
 
Mesaje: 96
Membru din: Dum Sep 02, 2001 11:00 pm

Mesajde Titina » Sâm Aug 23, 2003 10:42 am

Eu regret uneori k timpul trece prea repede.....de exemplu acuma chiar n-am chef sa plecdin tabra asta......m-am indragostit de un boy de-aici..shi imi vine saq plang dupa el...... :cry: k el e totushi departe de mine.....e din Rusia......shi...va dati seama k n-o sa-l mai vad niciodata in viata mea... :cry: sunt disperata......
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

...

Mesajde Hades » Dum Aug 24, 2003 8:50 am

uneori imi place sa cred ca nu am regrete... desi regret fiecare clipa din trecut...

PacE
There is no save game in real life...
Hades
 
Mesaje: 891
Membru din: Dum Iun 01, 2003 11:00 am
Localitate: ...

Mesajde Titina » Lun Aug 25, 2003 11:37 am

Regret acuma momentele in care stateam in bratele lui Artem,la ora 12 noaptea,afara,in intuneric.......shi cand ma mintea k ma iubeshte :) .....mi-e dor de minciunile lui.......chiar dak erau minciuni :cry:

CE IDIOATA-I VIATA!!! ;P :cry:
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Sydney » Joi Sep 11, 2003 3:26 am

Edith Piaf - Je ne regret rian




(cred k asa se scrie)
Good shit this is....mmmmm....

Chester chooses chestnuts,cheddar cheese with chewy chives.He chews them and he chooses them.He chooses them and he chews them...those chestnuts, cheddar cheese and chives in cheery, charming chunks
Avatar utilizator
Sydney
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Noi 01, 2002 12:00 am

Mesajde Shaki » Vin Sep 12, 2003 7:49 pm

Nu regret ca am snopit in bataie un idiot care o necajea pe surioara mea mai mica... totusi regret ca a venit cu ma-sa la usa la mine, si era s-o incurc cu ai mei...

Regret imens ca nu i-am spus prietenului meu din liceu, Razvan, ca il iubeam. Acum ar fi prea tarziu...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

3177

Mesajde baixinho© » Sâm Sep 13, 2003 11:28 am

Initial trimis de edd
(cred k asa se scrie)

asa se scrie, da, dar in loc de rian ie rien, iar in loc de regret, ie regrette. asta daca ai scris in franceza. :D
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Matrashita » Sâm Sep 13, 2003 5:14 pm

Regret faptul ca am fost in aeroport in dimineata asta si nu am putut sa`l vad pe iubitul meu decat vreo 20 secunde.
A plecat la Londra...iar eu am ramas aici ca o fraiera...
That`s life!
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde cubu » Sâm Sep 13, 2003 9:33 pm

Matrasito, stai calma ca englezoaicele sunt balcaze rau... Nici sa vrea nu te inseala...
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde Matrashita » Sâm Sep 13, 2003 11:33 pm

Sper k sunt urate dar am incredere ca e baiat cuminte!
Yo m-am crucit cat costa un bilet de avion dus-intors asha ca ..stau cuminte in Romania si astept!
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

cat e biletul dus-intors ?

Mesajde CrAsh0v3r » Dum Sep 14, 2003 1:21 am

cat de scump sa fie ? un prieten de al meu care a venit din state, mai precis din Boston, MA a platit circa $650 dus-intors si nu mi s-a parut scump.
sa-mi zici si mie asa de curiozitate...
Of all the things I've lost, I miss my mind the most...
Avatar utilizator
CrAsh0v3r
 
Mesaje: 899
Membru din: Sâm Mai 03, 2003 11:00 pm

Mesajde Love2Fly » Dum Sep 14, 2003 1:25 am

Uneori mai regret ca nu am mers de mic prin discoteci, prin baruri, uneori regret ca nu fumezi si nu bag in vena, uneori regret ca nu vorbesc vulgar pe strada si scuip, uneori regret ca nu sunt baiat de cartier cu 100 de fete ofaaand dupa mine, uneori regret ca stiu atatea, uneori regret ca m-am nascut....:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde CrAsh0v3r » Dum Sep 14, 2003 1:27 am

yo regret ca nu m-am nascut in america, pentru ca am dedus yo ca un american din new york daca vine la bucuresti cu avionul, plateste mai putin decat plateste un roman din bucuresti care se duce la new york...
Of all the things I've lost, I miss my mind the most...
Avatar utilizator
CrAsh0v3r
 
Mesaje: 899
Membru din: Sâm Mai 03, 2003 11:00 pm

Mesajde bhuttu » Dum Sep 14, 2003 8:11 am

Io regret ca eu sunt asa prost si love2fly e asa destept...
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Sep 14, 2003 10:27 am

eu regret ca aseara Lazio a invins la Genova pe Sampdoria...si am pierdut 1 punct pretios in economia concursului de pronosticuri.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde punct » Dum Sep 14, 2003 11:25 am

uneori regret ca am fost prea insistenta atunci cand nu trebuia si m-am prea legat la cap...
X
Avatar utilizator
punct
Junior Member
 
Mesaje: 328
Membru din: Vin Mai 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Love2Fly » Lun Sep 15, 2003 12:20 am

Initial trimis de bhuttu
Io regret ca eu sunt asa prost si love2fly e asa destept...


:rolleyes: vechi amintiri bhuttule ?
Eh...las' ca-ti trece cu timpu'
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Corina

Mesajde Dragos C. » Lun Sep 15, 2003 12:46 am

Nu am avut curajul sa fug dupa ea si sa o intreb daca nu vrea sa ne intalnim la un suc. Chiar daca o cunoscusem chiar atunci, la terasa, prin intermediul unui prieten comun.

Sfat: nu faceti ca mine. Chiar daca spune nu, incercati. Veti regreta mai putin.
Lasa-ma sa-ti transform lacrimile in flori si sa te bucuri, si sa simt din zambetul tau o eternitate.
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

mesaj pentru Dragos C.

Mesajde CrAsh0v3r » Lun Sep 15, 2003 3:02 am

regret ca n-am fost yo in locul tau...

Sfat : data viitoare n-o mai lasa sa scape... k sa nu fii nevoit sa fugi dupa ea :D
sper ca ai inteles ce vreau sa spun...
Of all the things I've lost, I miss my mind the most...
Avatar utilizator
CrAsh0v3r
 
Mesaje: 899
Membru din: Sâm Mai 03, 2003 11:00 pm

Re: 3177

Mesajde Sydney » Dum Sep 21, 2003 12:54 am

Initial trimis de baixinho ©

asa se scrie, da, dar in loc de ri[b]a
n ie rien, iar in loc de regret, ie regrette. asta daca ai scris in franceza. :D [/B]



Anu` trecut am avut 3 la franceza....Intentia conteaza!?Cred....
Good shit this is....mmmmm....

Chester chooses chestnuts,cheddar cheese with chewy chives.He chews them and he chooses them.He chooses them and he chews them...those chestnuts, cheddar cheese and chives in cheery, charming chunks
Avatar utilizator
Sydney
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Noi 01, 2002 12:00 am

Mesajde Weet-weet » Dum Sep 21, 2003 1:19 pm

Eu regret ca am mintit .. ca am iubit p cine nu trebuia , ca viata a fost asa cum a fost , ca acum doi ani si ceva am facut o idiotenie ... regret ca am picat la facultate , regret ca nu am avut ce am vrut , dar totusi ... daca toate nu s-ar fi intamplat , daca un singur amanunt ar fi fost diferit , as mai fi fost aici ? As mai fi fost atat de fericita cu omul pe care il iubesc mai mult decat propria viata ? Nu cred .. Asa ca eu o sa continui sa imi spun " ai grija ce iti doresti " si " daca regreti un moment din viata ta , ai putea regreta la fel de bine ca te-ai nascut " ( cred ca Antoine de Saint-í‰xupery a spus asta .. nu sunt sigura ) si sa sper ca nu o sa mai am ce regreta
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde Invincible » Joi Iun 25, 2009 6:01 am

X-Tina Aguilera scrie:Eu regret uneori k timpul trece prea repede.....de exemplu acuma chiar n-am chef sa plecdin tabra asta......m-am indragostit de un boy de-aici..shi imi vine saq plang dupa el...... :cry: k el e totushi departe de mine.....e din Rusia......shi...va dati seama k n-o sa-l mai vad niciodata in viata mea... :cry: sunt disperata......


il cheama Vladevici, Titina? :D
(ce ciudat, la citat apare X-Tina Aguilera in loc de Titina. Am zis c-oi fi citat pe altcineva dar nu e asa)


Love2Fly scrie:Uneori mai regret ca nu am mers de mic prin discoteci, prin baruri, uneori regret ca nu fumezi si nu bag in vena, uneori regret ca nu vorbesc vulgar pe strada si scuip, uneori regret ca nu sunt baiat de cartier cu 100 de fete ofaaand dupa mine, uneori regret ca stiu atatea, uneori regret ca m-am nascut....:)


tilica, dupa cum te stiu acum, mai ai vreo 2 de bifat si esti om implinit :D:


bhuttu scrie:Io regret ca eu sunt asa prost si love2fly e asa destept...

~p
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde Shaki » Joi Iun 25, 2009 9:34 am

daimon, sau kanty, care din voi erati idealistii unor noi inceputuri si ale nedezgroparii trecutului? si daca da, mai sus ce se intampla? gen pe cine il priveste ce gandea titina sau sbura in 2003?

ontopic, nu regret nimic.
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde ZOROX » Vin Iun 26, 2009 3:54 pm

regret ca nu am facut sex anal cu prima mea prietena
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde anjin-san » Vin Iun 26, 2009 3:56 pm

si nu o mai gasesti? uneori greselile din trecut pot fi indreptate :D
Avatar utilizator
anjin-san
 
Mesaje: 1045
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:00 pm

Mesajde kant emir » Vin Iun 26, 2009 7:35 pm

care din voi erati idealistii unor noi inceputuri si ale nedezgroparii trecutului?

sau ideologii
sau, de ce nu, idiotii?

da, asa e; cel putin eu, personal, nu agreez deloc

dar nici nu putem sa facem o catastrofa din asta, ca nu e (bine, daca ar fi practicile bine-cunoscute, ca ce mi-ai facut tu mie si ce ti-am facut eu tie si pe urma ce s-a mai intamplat, cu scoopul limpede de a ajunge undeva, la o rafuiala bolnava, ar fi daunator)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Shaki » Vin Iun 26, 2009 7:40 pm

ok, in acest caz ma duc sa caut posturile lulutzei din 2001 sa fac mishto de ele, ca sa vada lumea cat sunt de cul. si tru.
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde anjin-san » Vin Iun 26, 2009 7:41 pm

cine-i lulutza? mai traieste? e buna? (la suflet evident) :D
Avatar utilizator
anjin-san
 
Mesaje: 1045
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:00 pm


Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori