Caterinca zilei

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde baixinho© » Joi Mai 13, 2004 12:38 pm

ma gandesc ca puate intereseaza pe cineva cum se conplecteaza fisa fiscala. aveti mai jos cateva indicii:

[quote="neatza"]Nujtu daca atz avut vrodat ocazia sa conplectatzi o fisha fiscala. Daca atzi scapat panacuma shi va ferit Dumnezeu sa facetz vrun ban pentru care sa trebuiasca sa datzi socoteala la stat, pai sa nu va puna dracu sa incepetz daici incolo.

Care va sa zica, aseara mam decis sa mapuc sa conplectez daravela. Am rugato pe consuarta sam aduca de la Administratzia financiara a sectorului respective unte locuesc eo, 6 (shase) formulare. Am zis sa fie. + care am mai primit eo un plic special pentru mine cu numele meu pe iel unte mai ierea nejte formulare +instructzuni de folosire.

Deschid plicu shi vad formularele 200, 201 shi 202, fabt care ma face sa ma intreb ce sa patzit cu restu de formulare pana la 200. Care nefericit le primeshte pe tuate ? Vai de mama lui, ca scurt shi hapsan ia fost norocu !

Trec la parcurgerea instructziunilor de folosire: Punctu Unu roman (I) intitulat “Trebuie sa depun declaratzia de venit ?â€Â
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Mie Mai 26, 2004 9:36 am

cat despre cantitatea de muzica pe care am ascultato eo, pot satz dau un raspuns aproape in totalitate destul de exact la un fix aproximativ in sensu ca am ascultat 9812356 de tera litriiii triunghiulari cubi la patrat pe ora, da asta numa in conditziile in care sunt inchis intro cisterna fotosensibila izolata seismic care aluneca in sus pe o panta cu inclinatzia de 15 grade celsius martzi seara intre orele 21.23 shi 23.47. asta numa in luna martie.


Ba multa muzica asculta neatza asta....auzi mai 9812356 de tera litriiii...
neatzul daca esti cuminte si inveti si despre divinitate itz dau un pahar din cei 3.693 litrii de vin..
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Sâm Mai 29, 2004 9:03 am

aparitie inedita pe acest tred, gabizzu

gabuba scrie:nanuko, faci tu ce faci si tot te parlesti. lasa mishto-urile pt cei care stiu sa le faca.


sensurile verbului "a se parli" sunt numeroase dar oricum ,in cazul de fata, se cam potrivesc tuate :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Lun Mai 31, 2004 12:01 pm

simplu bre, atitudinea de a deschide fereastra creaza un curent


filozoful aiu ne loveste cu o filozofeala....:D
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mar Iun 01, 2004 7:55 am

nasuala a fost la vulcanizare si era in masina cu neatza. povesteste nasuala:
[quote="danone"]Buna de dimineatza

Merlucius va rocomand o vulcanizare si anume pe pache protopopescu, treci de pro tv si la primu semafor, inainte sa faci dreapta spre grand maghi ie vulcanizarea, unde shade fo 5 tzigani care fac cia mai buna treaba pe care am intalnito io la vulcanizatori.
Bineintzeles daca le forpeshti pe linba lor, ca orice breasla are limba iei, uamenii egzecuta rapid si de calitate, plus ieften, mia aranjat si prezuanele. Boon.

Ce nu va recomand ie sa va ducetz la vulcanizare cu neatza, care nu numai ca abar nare ce ie aia o reetanshare, prezuane si cruci, uitanduse patrat la conversatzia mea cu vulcanizatoru, cum o facuse si mai devreme cand, plecand de la un rocker cacacios din radautzi iam zis de liniile genealogice ale gidranilor, noniusului si a lui furioso north star.

Da de ce nu va recomnad, pentru ca neatza, dupe ce treaba ie gata, zice aratandumi mijlocu la intersectzie: “iao piciâ€Â
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Iun 01, 2004 8:00 am

din ciclul "neatza, copilot sau cercetash " am ales pentru azi postu lui danone :
[b]Buna de dimineatza

Merlucius va rocomand o vulcanizare si anume pe pache protopopescu, treci de pro tv si la primu semafor, inainte sa faci dreapta spre grand maghi ie vulcanizarea, unde shade fo 5 tzigani care fac cia mai buna treaba pe care am intalnito io la vulcanizatori.
Bineintzeles daca le forpeshti pe linba lor, ca orice breasla are limba iei, uamenii egzecuta rapid si de calitate, plus ieften, mia aranjat si prezuanele. Boon.

Ce nu va recomand ie sa va ducetz la vulcanizare cu neatza, care nu numai ca abar nare ce ie aia o reetanshare, prezuane si cruci, uitanduse patrat la conversatzia mea cu vulcanizatoru, cum o facuse si mai devreme cand, plecand de la un rocker cacacios din radautzi iam zis de liniile genealogice ale gidranilor, noniusului si a lui furioso north star.

Da de ce nu va recomnad, pentru ca neatza, dupe ce treaba ie gata, zice aratandumi mijlocu la intersectzie: “iao piciâ€Â
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Iun 02, 2004 6:47 am

pe afex il cunoastem ca un forumist rabdator si tolerant si care se angreneaza usor in discutii indiferent de interlocutor. se pare insa ca si pentru el exista o limita a rabdarii care, in cazul de fata, puarta numele generic de "rigla de suflet":

aphextwinz scrie:Cine a negat traditzia locala, trogloditule?

Cu tergiversari veninoase (cum te intrebai tu la inceput? ), cu ignorantza profunda (analishtii pe care-i cheama Malraux, a disparut toponimia romana? ), cu limbajul doldora de imprecatzii (de la un orfan mental, ce potzi sa ceri, nu?), itzi aratzi adevaratul chip de parvenit pseudointelectual, cu parfum de curva ieftina. Singura ta particularitate consta in paleta de afectziunil cerebrale colaterale, mimate sau nu, (schizofrenia, dislexia), care insa shi-au pierdut farmecul sub spectrul agresivitatzii. M-am jucat multa vreme cu viermi ca tine, dar ca orice copil, am crescut mare, shi nu mai ma intereseaza sa fortzez anumite limite doar de dragul umorului shi grotescului. Adio!



aphextwinz scrie:Auz' insalubre, canta la alta masa, eshti un cretin iremediabil!



aphextwinz scrie:Auz mah mucosule, pune mana pe carte shi lasa prostiile! :p
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Iun 02, 2004 10:53 am

azi din ciclul "fie painea cat de rea tot mai buna-i lebada" am cules de pe sex postu lu alex care nu ie prea convins de spusele unui antevorbitor care sugereaza ca cel mai bun este secsu cu o femeie/fata

Nicholas_Alex scrie:De ce fata/femeie? Lebedele, de exemplu, sint niste animale foarte frumoase! Stia Andersen ce stia...


LOL bre alex, si cand te gandesti ca vienezii nici acu nu jtiu unde le disparura lebedele din prater
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Joi Iun 03, 2004 6:31 am

rasfoind forumu de dimineata am dat peste alt post a lu alex care incearca sa-i explice riglei de suflet ca stiintele ezate si limbaju inzorzonat si bombastic nu ie bune la batutu maimutei ,astfel ca ,din ciclu "pentru o laba sanatuasa lasa dracu dexu acasa" azi avem:

Nicholas_Alex scrie:Apai domnu´ soul, creatorul acestui subiect a intrebat (mai pe ocolite), daca orbeste de la laba.
Ti-ai citit postul in prealabil? Pai l-ai innebunit pe saracul baiat cu de-al de "orientari religioase exacerbate" si alte cuvinte de nici lex-ul nu le are. Ai trebuie un raspuns direct:" Nu bah, nu orbesti de la laba! uite la mine! dupa atitia ani de satisfacere personala, tot mai sint capabil sa vad semnele de circulatie de la o distanta apreciabila"
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Vin Iun 04, 2004 9:34 am

din clasici , azi citam pe baicsu sub jenericu " daca n-ai bani potriviti, la baicsu nu platiti" ca n-are rest. uda uda a gresit :)
baixinho © scrie:scunpa, ai sa-tz aduc la cunostinta oaresce chestii: cant te referi la persoane, este indicat sa folosesti termenul de "ceilalti", nu "restul", pentru ca aceia la adresa carora faci o anumita precizare nu sunt dati rest la paine sau alimentara si nici nu ii arunci la gunoi asa cum faci cu resturile de la un mar. avand in vedere ca poate nu ai stiut, ma fac ca nu ma vezi, dar la urmatoarea abatere nu raspund de actiunile mele.
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Iun 04, 2004 10:25 am

memetShol (arhirecunoscut drept cuacavetele) a fost la bebleoteca sa be-a o bere macsim doo (c.n.) si unde a mai fost la aceasii masa consuarta lu cuacuvete, SODylicutzelu, consuarta lu SODylicutzelu, ayulicuzticutzelu si stanga semnatu. urmiaza varianta lu cuacavetele despre cea facut ayulicuzticutzelu la locanta:
memetShol scrie:ba voi vorbiti ma?
ba uameni buni mi-o fo o rusine...de nu va spun
Dupa 1 bere macsim doo aiu nemultumit de cantitatea de spuma din halba care cica nu e conforma cu ROI, cu ISO 9001 si cu reglementarile internationale privind grosimea spumei in halba (care cica tre sa fie de 3.45% din halba) a sarit ca un adevarat batman pe mese pana a ajuns in spatele barului. Acolo a inceput sa le arate la barmani cu se tuarna regulamentar berea si le tot ecsplica: "ba io d-asta aveam in casa cand voii inca beati bere noroc ba!!". asa turna el bere si porma o golea regulamentar, adica halba si gatul faceau un unghi de 133 grade (aiu vine cu rigla, raportor si calculator la bere).
porma sod cica ie si lui un pic de fuame. au venit uamenii cu meniul si sod le-a zis: "ba mie nu prea mi-e fuame, aduceti-mi numa cate o portie din fiecare fel de mancare). au umplut uamenii doo mese cu mancare. in acest moment sod scuasa din buznar 1 capatana usturoi, doo cepe si niste ardei iuti, spunand ca iel nu are incredere in nesimtiti astia care recicleaza usturoiu.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Vin Iun 04, 2004 11:22 am

pai ce? nu-i asa? ai dreacu de hotzi, io platesc berea nu spuma ca asa arunc un pumn de bona-n cada de baie
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde basstard » Lun Iun 07, 2004 9:45 am

aiu strikes again, iar ma doare stomacu de ras:

Citat:
Originally Posted by nanukulitzuka
umm deocamdata nu vin in tara pt ca mi-am cumparat un televizor Toshiba 51 inches....a facut 3000 de para.( iti postez poza sa-l vezi), vin cam in 2 luni.


urmeaza replica:

de la aiu citire:
matinale io deocamdata nu mai vin la o bere macsim doo pt ca mi-am luat un televizor temp 3 de ultima generatie de 51 feet....a facut 3 euroi. (iti postez poza sa-l vezi) , vin si bere cam in 2 luni

vaaaaaa pupiccccc
aiulicutzicu
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
human being/being human
Avatar utilizator
basstard
Junior Member
 
Mesaje: 1542
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Iun 08, 2004 2:11 pm

azi la caterinca zilei , din ciclu "ca sa pui mana pe-o buca, tot mai buna-i o fatuca" alex propune pe tredu de sex , un club exclusivist deschis tutturor forumistilor adica numa lui ,alex si tuturor dorituarelor de senzatii tari si sporturi iecstreme:

nicholas alex scrie:Eu cu fetele! (thread exclusiv!!)

--------------------------------------------------------------------------------

Buna ziua! Sint Alex_Nicholas, moderatorul forumului de sex. Am facut acest subiect (exclusiv!!!) pentru ca in timpul meu petrecut pe acest forum (aproape doi ani de zile!!..in exclusivitate!), nu am putut agata nici o persoana de sex opus (sau neopus). Deci, mai bine zis, nu am avut nici o prospaciune cu care sa-mi impart bucuriile si nu numai...

Cum, aparent thread-urile exclusive sint la moda, am zis ca este o cale nemaipomenita de a intilnii femei interesante, cu care sa pot discuta tot felul de chestii interesante (in exclusivitate!), de la rujuri pina la push-up-uri si chilotzi cu dantele.

Deci, ce-i (adika cele!) care vor sa scrie aici (in exclusivitate), sint bineveniti (adika binevenite!).

Va astept cu drag si extazie (LSD,etc)!! Cafeaua este facuta, vinul este in frigider, mai am si niste cantarina (ramasa de prin vara lui ´88), asa ca de ambianta nu o sa ducem lipsa!

Bine ati venit!

PS: Cererile (in exclusivitate) se fac pe acest subiect, ca nu stiu sa pun link la alt subiect...asa ca subiectul asta va ramine stabil (in exclusivitate)!

PS: Nu trebuie sa aveti servici (cu toate ca niste banii nu ne-ar strica, avind in vedere numarul de prezervative folosite) si sper ca locomotivele si altele nu va excita. Nu de altceva, dar costumul meu de acar mi-a ramas mic! (in exclusivitate!!)
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mar Iun 15, 2004 2:15 pm

din ciclu "cu ionuzzzu in viatza poti greul sa-l duci, io am doo brate si iel doo buci" am cules din regulamentu de ordine interioara al cemeului instructiunile necesare si suficiente de completare a cererii de solicitare ionuzzz care trebe prezentata la biroul personal

memetShol scrie:trebuie sa completezi o cerere tip...adica sa nu fie cerere tipa
cererea se depune la sediul Asociatiei Nationale a Ionuzzilokylor cu adresa in strada Ion demigrantul, Nr. dela 21de ani, Bucuresti - Romania
cererea trebuie sa detina:
1. faptu ca suptsemnatu are nume si care e ala
2. faptul ca suptsemnatul cu nume are simtul umorului
3. numele nesuptsemnat alu ionuzzul
4. meritele deosebite alu lu ionuzzu la cauza nobila a Ionuzzilokylor
5. 3 halbe de bere (dalea de 15 litrii) pentru membrii comisiei si 142 ml vin pentru mine casamanbat si io
6. Suptsemnatura
7. adeverinta ca ai platit curentu
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde supermouse » Mar Iun 15, 2004 2:26 pm

acuma, cum se captureaza un ionuzzz?
riiiiiiiiiight................
supermouse
Junior Member
 
Mesaje: 3586
Membru din: Vin Apr 16, 2004 11:00 am
Localitate: in padure

Mesajde wwritza » Vin Iun 18, 2004 10:09 pm

Azi vazut pe un mare panou publicitar intr-o statie de metro:
"Spend the weekend surrounded by water rather than people." si te invitau apoi sa cumperi o vacanta pe Insulele Wight
I know who I am and what I am about but I enjoy the journey more than the arival and feel that life for me is about increasing my understanding of the world...
Avatar utilizator
wwritza
 
Mesaje: 981
Membru din: Vin Noi 28, 2003 12:00 am

Mesajde baixinho© » Vin Iun 18, 2004 10:28 pm

pokenitza, pe acest thread se baga posturi de pe acest forum, scrise cu buna stiinta la misto, nu ceea ce vezi la metrou. da?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde wwritza » Vin Iun 18, 2004 10:45 pm

si pe aberatia si katerinca zilei ce e??
I know who I am and what I am about but I enjoy the journey more than the arival and feel that life for me is about increasing my understanding of the world...
Avatar utilizator
wwritza
 
Mesaje: 981
Membru din: Vin Noi 28, 2003 12:00 am

Mesajde baixinho© » Vin Iun 18, 2004 10:48 pm

posturile scrise la misto din prostie, din nestiinta, etc etc etc.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde tester » Mar Iun 22, 2004 10:57 pm

Cu voia dumneavoastra o interpretare fabuloasa a acestui post :

http://www.fanclub.ro/showpost.php?p=277856&postcount=21

Personal m-a dat pe spate: ~p

neatza scrie:apropou de treaba asta cu impedicatu shi cu cuplurile cant iei ie single, sau ceva de genu asta, deci bunioara eream cu consuarta la o carciuma shi ia ma pupa shi eo beam nejte ber, care la omomendat opserv la cinci mese mai incolo nejte preteni care era singuri. Fara sa ma inpedic, ma duc la iei la masa shi vars iute doo beri pe gat care a zis iei "platesc tot !" shi neam ashezat pana la urma la iei la masa shi am chefuit inpreuna. ma simtzeam protejat care consuarta era cu mashina shi na baut bere, deci puteam sa ma fac praf ca aveam cum sa ajung acas.
apropou shi miam dat seama dupe mai multe beri ca aia de langa mine nu ie o gagica pe care vroiam so agatz, ci ie chiar consuarta mea... hahahahaha... care ie gata agatzata deci mam descurcat bine....ce neam mai distrat.


deci cam asta ie.
Rehab is for Quitters
tester
Junior Member
 
Mesaje: 932
Membru din: Dum Feb 22, 2004 11:00 am
Localitate: UK

Mesajde memetshot » Vin Iun 25, 2004 10:31 am

deci la intrebarea absolut jeniala
mtz scrie:Boudleaire sau Bacovia

cine e mai profund? sau cine va place mai mult? pt mine amandoi sunt idolii mei... si mai ales...avetzi poezii semnate de voi dar din lumea lor?

vine normal si un raspuns jenial

inegalabila MieFricaDeSubmarinanooky scrie: Daca ar fi sa aleg dintre aceasti doi mari poeti simbolisti, cu siguranta l-as alege pe George Bacovia.
Poeziile sale sunt de un sentiment profund, marturisindu-shi starile sufletesti cu toata sinceritatea sa, fara a folosi nici cele mai mici impodobiri pt. a le indulci. Din pacate din cate mi-aduc aminte, volumul sau de poezii "Plumb", nu a avut o mare atractie la lume pe vremea aceea, motivul fiind cel de-al doilea razboi modial, lumea era prea satula de suferintza si moarte iar poeziile sale tocmai asta exprimau, descompunerea materiei, apocalipsa, moartea,declinul naturii omenesti, amestecul de durere si placere.. estetica uratului daca nu ma inshel (la fel ca si la Tudor Arghezi).

Dar, have no fear, the dog is hear. deci neatza ne explica cum si dece a ales el pa unu dintre cei doi mari pictori :D
iel, care el? neatza bien sur scrie:deci in scop ca sa fiu intro asonantza contrastanta cu antevorbitoarea mea care a loat ashea cum era de ashteptat 10 la oral ash zicea ca daca bacovia, marele poet morbidesc al romanilor cu pofta de viatza ar vi avut ingeniozitatea ideii de a scrie volumul sau de poezii intitulat penibil de sinplu plumb al carui punct central se gaseshte ca ideie shi in opera marelui poet rus bulevardu mendeleev inainte de al doilea razboi mondial cand lumea era mai atractzionata de muarte shi suferintza (asha era trendu atuncia, nai cei face) eo zic ca volumu de poezie amintit de mine in prealabilul anterior ar fi facut vanzare mai buna decat cum a facuto dupe al doilea razboi mondial canmd lumea se saturase de muarte mai ceva ca de mere acre cu toate ca se gasea din belshug amandoo pe vremile acelea, mai ales mere acre care in perioada lu al doilea razboi mondial a fost un an bun pentru mere acre care dadeam shi la export. cat despre indulcirea nejustificata a durerii in perioada de trista amintire de care vorbeam, deci shtiu din sursa sigura ca domnu arghezii a vrut pentru ca sash intituleze cartea "bube dulci, mucigaiuri shi noroi" da nu ia dat voie sanepidu pe motiv ca nu se gasise leacu corespunzator maladiei inspiratuare de poezie. asha a fost nevoit de ceneauu datuncia sa scuata "dulci" din contecst shi sa lase numa mult mai genericul "bube", buala pentru care egzista deja leac, amintit dealfel shi in cuvantu doi din titlu care cum ar veni "mucigaiuri" care shtie shi ultimu preshcolar ca de fabt erea vorba de penicilinum, un fel de panaceu universal care vindeca chiar shi sifilisu care ia inspirat pe poietzii frenceji care a scris atat de multe shi deosebite poezii frumuase shi profunde care se pastreaza pana in zilele nuastre, aducand fericirea pe buzele pline de herpeshi ale lu copii strazii de unde shi noroiul cuvantul trei din titlu.
deci acestea fiind esplicate eo aleg bodler cu lio flior diu mal care este egzact varianta frencezeasca a lu florile de mucigaiuri = penicilinum deci florile care curma rauu din beshica udului omului care este.
deci im bazez decizia de alegere intre acest poet shi nu altu pe valoarea medicinala a poeziei lui frumoase shi profunde spre dosebire de bacovia care shtie tuata lumea nu mai ie un secret ca plumbu face cancer shi alte boli urate care nare omu scapare deci nui bine.
deci eo aleg bodler sau cum se scrie.

I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde XTC|sAd-AbSiNt » Vin Iun 25, 2004 10:42 am

iel, care el? neatza bien sur
mdeah. inca un ciomartan care s-a trezid cu cornu'n perna.pai bine mah cicoflendere care ejti.. ne expui noua o teorie a lu pitagora prinvind triunghiu format de bube, mucigai shi noroi? ori ejti bolnav, ori ejti bolnav. ai numa' gargauni in capu' ala, care cred ca a shi mucegait din cauza asta. btw.... mai pune shi tu punct,care este un semn de circulatie. oricum pe mine nu ma intereseaza shi anume parerea ta care este de fapt una foarte prost argumentata.shi dak vrei sa mai ne expui teoreme d-astea cu poeti cubisti, zic sa iti faci o revist se sex masculin... ceva de genu "conducem impreuna,furam separat" ... ahh shi inca o chestie care este shi ma deranjeaza.. cum ar zice filosoful becalide... "esti un papagal mah"
I can resist everything except temptation!
Avatar utilizator
XTC|sAd-AbSiNt
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 07, 2004 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Iun 25, 2004 10:45 am

da tu pe cine cau-ti? ai sesizat cam care este scopul acestui thread?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde XTC|sAd-AbSiNt » Vin Iun 25, 2004 10:46 am

eu nu ca-ut pe nimeni. cautam sa ii mai luminezi mintea aluia
I can resist everything except temptation!
Avatar utilizator
XTC|sAd-AbSiNt
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 07, 2004 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Vin Iun 25, 2004 10:50 am

Du-te shi lumineaza-i-o pa threadu unde era discutzia respectiva, nu aci. Pana nu te baneaza cineva.
Shi ai un nick super cretin. :kiss:
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde baixinho© » Vin Iun 25, 2004 10:51 am

aha. deci matale cautai sa ii mai luminez io mintea acelui user, nu aluia (ca nu te tragi de sireturi cu el)? e bine. spor in continuare.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Vin Iun 25, 2004 10:53 am

te-ai lumina mult mai bine cu studierea limbii engleze mai ales atunci cand ai tupeul si impertinenta s-o folosesti in semnatura

ps: clona nanuka pe pariu
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde XTC|sAd-AbSiNt » Vin Iun 25, 2004 10:55 am

spune-mi ce am gresit...
...iluministule...
I can resist everything except temptation!
Avatar utilizator
XTC|sAd-AbSiNt
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 07, 2004 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Iun 25, 2004 10:57 am

hai, opri-ti-va, ca strica-ti aiurea threadul. e alte subiecte pe care sa discuta-ti in acest sens.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 22 vizitatori