Caterinca zilei

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde eyewitness » Lun Ian 12, 2004 4:05 pm

ehehe, pt azi am ales cel mai caterincos post raportat la o zi de luni.

Initial trimis de dana
am cautat si io odata nishte taburi da nu m-am ales decat cu un panzer si ala cam varaza cu o shenila bushita (in la minor)


banuiesc ca va scapa de plagiatu alora de la live pt ca logic ar trebui plagiat tot threadu
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Ian 14, 2004 8:55 pm

Initial trimis de Aliosha
eyule, sod, bhuttule, v-am debanat conturile nu de alta da cu astea cu care postati acum nu ati bagat CV uri si mi-e sa nu va ia dana drept ozeneuri si sa va stearga posturile.


=D =D =D

:cow:
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Joi Ian 15, 2004 1:06 pm

facand abstractie de lipsa mijloacelor de esprimare ale unora (a se vedea postu de mai sus) si in acest sens tendinta lor de fetishizare a emoticoanelor , va propun azi o analiza profunda a repartitiei darilor unui simplu cetatean roman, efectuata de de-acum celebrul analist economic si politic , userul neatza.

pentru plagiatorii de la live = baieti dac-o bagati p-asta v-ati scos luna asta

Initial trimis de neatza
imi bag pula!

deci am fost sam iau drepturile banesht ce mi se cuvin. panaicia tuate bune shi frumoase. da eo, curios din fire shi neavand fro activitate in momentu respectiv, zic hai sam arunc o privire pe fluturashu caretz esplica ce shi cum cu banii. vad Total PL: o suma, zic: ie bine (nu shtiam ce ie PL, poate PuLa, da atuncia corect ar fi fost "Total PLF" adica PuLa Fraiere).

cum in continoare nam treaba, ma uit mai sus pe cacatu ala de hartiutza ASS: o suma grea de tot care tzi se ia shi nu tzi se mai da inapoi. najpa!

ma uit shi mai sus Somaj: un cacat! de doo beri! zic las ca sa fiu shi eo om de omenie sa bea shi shomiorii de la mine.

ma uit shi mai sus CAS 9.50%: ......... sam bag pula! caaaat???????? hotzie! ce chilu meu ie asta? mi se esplica ca astai cea mai buna, ca daca ai noroc in viatza, pashtia tzi da inapoi, ba chiar tzii aduce factoru la ushe. mam mai linijtit umpic

prind curaj, shi ma uit shi mai sus Impozit: mi sa taiat genunchii!! num vine sam cred oichilor! zic stai ashea ca sigur a greshit o treaba pacilea. o intreb pe duamna de la bani: atz pus un zero in plus acilea! eo nam consumat tuate astea. puate ie nota de la masa dalaturi. eo tzin regim, deci nare cum. femeia ma asigurat ca nu ie nici o gresheala: "asha a ieshit la calculele potrivit reglementarilor in rigoale din ......" shi mia bagat nejte abrevieri cu multe consuane de ma naucit de cap. nam intzeles nimica, asha cam lasato balta.

cum chilu meu sa fie corect? adica impozitu ie mai mare ca salariu meu! ce chilu meu a facut statu asta de ia asha mult? ca eo nu lam vazut pacilea. unt ierea iel cand ma certam eo cu...? unte ierea iel cand stetam eo pana tarziu sa rezolv...? unte ierea iel la shedintze? unte ierea iel cant se inpartzea sarcinile? de fapt, unte pula mea ierea iel tot tinpu?

deci eo cred ca sistemu ie greshit. puate ma ajuta careva sa fac schinb eo cu statu, in sensu ca sa ia statu salariu meu shi sa iau eo inpozitu. asha ar fi corect!
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Ian 15, 2004 4:24 pm

eye pt. noi tu esti baixo doi ! adica ai inceput sa traiesti din copy/paste-ul a ceea ce posteaza altii. numai ca tu nu dai copy/paste la posturi rotunde...ci la posturi alan'dala.
permite-mi sa te aplaud. =D
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Joi Ian 15, 2004 4:33 pm

moshule, ai marele noroc ca am promis cuiva ca pe viitor te voi ignora si te voi lasa sa-ti versi ineptiile pe threadurile care te-au consacrat , cele cu nuapte buna si rinoceri . deci , am rugamintea ca aprecierile la adresa mea sa ti le impartasesti pe viitor cu colegii de la scoala ajutatoare pe threadurile amintite mai sus.
multumesc
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Ian 15, 2004 4:35 pm

ai avut mare noroc cu acel cineva.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Lun Ian 19, 2004 3:19 pm

moshule, mori!
***********
azi am cules pt dvs un post de nota 10 al danei care paradoxal fu scris intr-o lune :D

maestrul dornea ne paraseste...o grea pierdere pt fanclub da un mare castig pt aborigenii americani :D
Initial trimis de dana
dormeo nu pleca, romania ie a ta...

da io zic mai bine sa te duci la un forum 100% american din doo motive: americanii au IQ asemanator cu al tau si o sa vantzelegeti perfect (dupa cum spunea si vorba din batrani prostia la nevoie se cunoaste). si al doilea motiv, dupa doo zile de postat o sa se mute toti americanii si o sa aiba si indienii parte de dreptate in sfarsit recapatandu-si pamanturile inapoi.
da bah vali uoooo
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde nocturna » Joi Ian 22, 2004 11:37 am

Initial trimis de neatza
bre, bine ca ascuns jurnalele in fundatura aia ca almintrelea duamnefereshte cine pune mana pe iele shish taie dracu retina in ascutzimea plajei de talent.

...scria in academia catzavencu, anu curent. :D
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Lun Ian 26, 2004 3:23 pm

pt azi hatrul vali. le scuate rar ,dar si cand le(o) scuate :D

[quote="vali"]bassule, daca stai sa te gandesti, pt unu gen gabuba e normal ca la 12 ani sa aiba jurnal si sa scrie nimicnicii in el. da unii mai are o varsta, mai are alte procupari. iti dai seama ce jurnal imi fac eu? sau aiu? sau sod?
"azi dimineata iar m-am trezit sub masa de la ciresica. viata e misto. ma duc la munca. trag o laba mica."

jenibil ๏]
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Lun Ian 26, 2004 3:25 pm

merci la fel :moon:
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde cubu » Mar Ian 27, 2004 1:04 am

Azi (adica ieri, ca s-a facut deja maine) am revazut una din partile Star Trek, seria de cinema si m-a lasat masca raspunsul pe care il da Spock la intrebarea: "Are you sure you won't change your mind?"

R: What's wrong with this one?
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Ian 27, 2004 3:22 pm

azi am cules pt dvs o apreciere a criticului literar dana vis a vis de incercarile scriitoricesti ,cam stangace e adevarat, ale omniprezentei pe sex ,chrysilla:

dana scrie:si inca o observatie: "bratele ei albe si reci te imbie la dragoste"
eu nu cred ca niste brate reci pot imbia la dragoste un biet flacau. poate un necrofil


si uite asa , tinerele talente autohtone nu sunt lasate sa se afirme :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde ROMIKA » Mar Ian 27, 2004 5:03 pm

da ma eye-ule, are dreptate , pentru ca dragostea infierbanta trupurile, si bratele ei reci trebuiau incalzite...ce phoola mea aberez eu aici?
aminteste-ti mereu, casatoria este primul pas catre divort.....
ROMIKA
Junior Member
 
Mesaje: 133
Membru din: Mar Ian 13, 2004 3:58 pm
Localitate: wherever you want me to be....

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Ian 28, 2004 1:18 am

Love2Fly pe comentarii la jurnale...catre Nightwish
daca tot esti asha ANTI, dracoasa, intzepata sau cm vrei s-o iei, oare arati si bine? pt ca una din prejudecatile mele (alea multe) este ca tipele "ale dreaq" sunt si bune rau!


deci cum e, Nightwish ? esti buna rau ? :-X

daca pana la urma astia doi se combina ? ;n
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde vali » Mie Ian 28, 2004 1:41 am

da, da unu dintre ei tre sa fie mort. eu pariez pe nightwish
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Love2Fly » Mie Ian 28, 2004 2:13 am

Si eu tot pe nightwish :N
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde nocturna » Mie Ian 28, 2004 9:48 am

aia fu caterinca? ptiu.

shi eu tot pe nightwish pariez.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Joi Ian 29, 2004 10:46 am

dilema mea ie care ie mai caterincos postu lu gherman sau analiza danei? :D

dana scrie:am gasit pe un forum, o frumoasa descriere, ca sa nu ii spun, o magnifica explicatie, a unei marete intrebari existentiale, care a dat si inca mai da de furca marilor filosofi, si anume: de ce exista universul

raspunsul a fost dat de userul gherman tapan care ne dovedeste cu prisosinta inutilitatea invatamantului romanesc, ce nu a reusit sa invete un personaj de 19 ani limba romana, respectiv gramatica, topica, etc.

sa lasam aceste mici neajunsuri, total neimportante pentru viitorul Romaniei si sa facem o analiza a textului:

Citat:
Si mai ales de atat,putin care ishi pun aceasta intrebare (de ce exista universul n.r.),cei care aud de asha ceva le pare paranormal,ori iti zice ca esti prost de te gandeshti la asha ceva.



remarcam o subtilitate care o depaseste pe cea dorniana prin abilitatea cu care cititorul este lasat in suspans, nestiind daca este vorba de "putin" in sensul de ceva/cineva in sens nan sau sunt putini aceia care se intreaba respectivul lucru.

desigur universul, in opinia autorului este ceva paranormal, paranormalul prin definitie fiind in afara sferelor tactile sau cognitive ale rasei umane.
de aceea ne dam seama ca autorul este cel mai probabil orb si surd, la dansul neajungand dovezi despre existenta soarelui, lunii, planetelor ... si a altor parti din univers.

remarcam folosirea repetitiei: asha ceva, asha ceva - pentru a se sublinia importanta subiectului.

Citat:
cred ca totushi dincolo de univers se afla ceva,asa sum s-a descoperit si alte planete,asha o sa se descopere si universul



extrem de perspicace, probabil inarmat cu un solid bagaj de cunostinte, probabil studiind asiduu astronomia, autorul realizeaza imposibilitatea infinitatii universului, o transforma in axioma pregatindu-si terenul pentru urmatoarea intrebare existentiala: ce este in afara universului?

deasemenea se arata clar ca el, universul este o planeta ca toate celelalte ceea ce ne poate face sa rasuflam usurati, acum stim!

Citat:
cred ca o sa murim shi numai aflam ce e dincolo de Univers



nesiguranta frazei arata credinta autorului in viata vesnica, acesta nefiind sigur ca poate trece in nefiinta inainte de a afla ce este dincolo de univers (stim deja ca exista un dincolo din frazele precedente care ne lamuresc cum este cu universul finit)

Citat:
Cine la creat,nu e de cat sa-l creeze cineva,el s-a format singur.Nu cred ca la facut cineva anume.


un pic ambiguu, nelasand sa se inteleaga exact despre dilema creerii, genialul concluzioneaza si lamureste problema veche: evolutie vs. creationism.

Citat:
De ce exista universul?Fiindca daca nu era el era alt ceva la care tot ne puneam aceeasi intrebare,shi la care nu aveam iarashi raspuns.


pregatindu-si abil finalul creatiei, netautorul ne explica foarte clar ca daca nu era univers era oricum altceva, deci putem sta linistiti si primi incheierea in care suntem felicitati pentru problemele care ne framanta.

nu imi pare rau decat de faptul ca gherman nu a detaliat ce anume ar fi putut fi in locul universului, sunt convinsa ca ar fi iesit o opera de mare exceptie.
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde HighSictir » Joi Ian 29, 2004 8:46 pm

cine dracu are rabadare sa citeasca ditamai threadurile astea ? OMFG FFS PCR
Ciainiz pipãl meic flicflacuri.
Avatar utilizator
HighSictir
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Dum Ian 18, 2004 12:00 am

Mesajde catharsis » Vin Ian 30, 2004 12:20 am

eu, de exemplu. genial gherman!
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Vin Ian 30, 2004 10:03 am

Un tinar s-a ascuns peste noapte intr-un bar, unde a mincat si a baut

...Ion Ciubotaru, de 19 ani, din comuna Seimenii Mici, a pretins ca, ieri seara, s-a numarat printre consumatorii din bar, insa i s-a facut foame si, cum nu mai avea bani, a hotarit sa ramina peste noapte in incinta. El s-a ascuns in toaleta unitatii si a reusit sa treaca neobservat pina cind toti angajatii au plecat acasa. Peste noapte, barbatul nu a pierdut deloc vremea. El a gasit de mincare intr-un frigider, consumind toata rezerva de sunca presata. "Ai dracului, nici macar o bucată de paine n-au avut in toată circiuma asta, asa ca a trebuit sa maninc sunca aia goala, de, spre dimineata, mi s-a aplecat. Noroc ca era vodca cit China, asa ca m-am pus intr-un scaun, am dat drumul la televizor si m-am simtit bine pina spre dimineată", a declarat, zimbitor, politistilor Ion Ciubotaru.

:o
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Vin Ian 30, 2004 10:36 am

dragi forumisti,

revin dupa alte anunturi de pe acest thread reamintindu-va ca acest thread este dedicat exclusiv posturilor caterincuase inserate de forumisti pe fanclub.ro

glume,stiri sau ce auziti prin trolee sau salile de biliard le puteti insera in threadurile aferente respectiv "caterinca sau aberatia zilei" ,"ce ne-a incantat sufletu", "say what" si in multe alte threaduri ezistente pe forumu de caterinci

va multumesc anticipat
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Lun Feb 09, 2004 3:00 pm

un post care poarta imconfundabila marcí£ neatza
deci:
acu cateva zile, scot din frigidel un carnat shi zic sal mananc. am desfacut placstecu in care ierea infashurat de prin tuamna shi brusc mia dat lacremile, mi sa taiat genunchii shi mi sa micshorat plamanii. am decis ca sa fac o fabta buna shi sam rup de la gura shi sa dau carnatu in scop de pomana.

am ginit un homles care cant am vrut sai dau carnatu ma injurat urat de mama.

am incercat sa ademenesc un caine... a fugit. pro'abel halise in prealabel.

am dat de unu mai jigarit sham incercat sai servesc carnatu. nu pot sa va spun ce privire terifiata avea canele. cu cat apropiam treaba aia de iel, cu atat ii tremurau picioarele mai tare. intrun final, am aruncat chiestia aia la un tonperon, dupe care am luato la fuga pentru ca urla gunoierii la mine ca are shi iei demnitatea lor care nui lasa sa sapropie de asha ceva, fie iel shi mort.

lau inpins co creanga in canal. am auzit ca ieri a loat rosalu somatzie publica sa scoata carnatu din canal ca muare flora shi fauna din inprejurimi.

datuncia nu mai shtiu nimica despre acel carnat. puate co fi ajuns in etiopia pe post de "fud eid", iar nenorocitzii aia de fomisht nu vrea pentru ca sal haleasca.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Feb 09, 2004 5:30 pm

Citat:
Originally Posted by baixinho ©
Preferato, de ce nu m-a facut mama biroul ala pe care iti sprijini mana?

Citat:
Originally Posted by Preferata
pentru ka nu e fabrika de mobila ?


LOL
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde monk » Dum Feb 15, 2004 12:04 am

dornea: wassup
monk: cezar nu este acasa
monk: sunt tatal lui.
dornea: si vorbesc cu cine?
dornea: o zi buna
monk: cine esti ?
dornea: Teodor Dornea Alaska USA
monk: si de unde il stii pe cezar ?
dornea: de pe internet
dornea: mai bine zis http://www.fanclub.ro
monk: aha ...
dornea: pe dumneavoastra nu va cunosc de nici unde deci cum ziceam scuze ca am confundat persoana si o zi buna(sau mai bine zis noapte buna)
monk: stai ma linistit
monk: eu sunt
monk: eu sunt tatal lui mai
monk: vroiam sa scriu eu sunt deschis
monk: scuza-ma
dornea: nu e nici o problema
monk: spune-mi ...
monk: ce stii despre el
monk: adica cum se comprta ?
dornea: unde?
dornea: pe fanclub.ro?
monk: asa in general
monk: da
dornea: de comportat se comporta bine. Se mai lauda el cu scoala si ca apare la tv dar cam atat.
monk: aha
monk: dar tu cum ai ajuns in canada ?
dornea: Teodor Dornea Alaska USA
monk: a
dornea: USA nu este acelasi cu Canada
monk: alaska
monk: nu am fost atent
monk: scuza-ma
dornea: E ca si cum ai zice ca Romania=Rusia
dornea: nici o problema
dornea: Eu am ajuns aici cu ajutorul parintilor.
dornea: Mama e maritata cu un american.
monk: da nu sunteti vreo asociatie de furat copii ?
dornea: ?
monk: adica nu faceti trafic cu fiinte umane ?
dornea: Noi?
dornea: Nu si nu stiu de unde ar fi aparut asa idee.
monk: pai au aratat multe cazuri la tv
monk: pe internet
monk: si m-ar fi interesat sa fac si eu parte din o asemenea asociatie
monk: intelegi ?
monk: mai , eu vorbesc serios
monk: se castiga bine ?
dornea: nu
dornea: \si e ilegal
monk: pai normal
monk: doar din lucurile ilegale se scot bani
dornea: nope
monk: ma rog
monk: mi-a facut placere sa vorbesc cu tine
dornea: o zi buna
monk: la revedere
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde HighSictir » Dum Feb 15, 2004 6:23 am

Asociatsea de furat copii Ciainizpipalmeicflicflacuri serele scuate la concurs urmatuarele posturi :
- dresor de elani ( pentru in cazu in care copiii provine dan alaska sa aive entertnaiment)
- frizer ( sau in cel mai rau caz prelucrator prin ajchiere)
-doctor veterinar , de preferintsa cu licentsa suspendata ( aia pediatri ie prea scunpi)
Ciainiz pipãl meic flicflacuri.
Avatar utilizator
HighSictir
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Dum Ian 18, 2004 12:00 am

Mesajde gabuba » Dum Feb 15, 2004 3:53 pm

am ras pana n-am mai putut, bravos monk!
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde eyewitness » Lun Feb 16, 2004 8:22 am

bah copii ,de cate ori trebe sa va repet ca pe acest thread se pun duar posturi sau franturi de posturi de pe fanclub pe care le-ati considerat destul de hazli ca sa merite a fi mentionate pe acest thread?

pt discutii pe ym, puante si alte bancuri aveti "aberatia si caterinca zilei" .parca sunteti dormea , ce dracu ,aveam pretentii...
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Lun Feb 23, 2004 11:26 am

neatza a imceput saptamana anfanfar

[b]Care va sa zica ma trezesc eo az de dimineatza, ma uit in stanga, ma uit in dreapta shi ma busheshte brusc un sentiment ca libseshte ceva. Ma duc iute la bucatarie unde ma bucur ca nu libseshte cafeaua pe care o shi prepar cu aceasta ocazie. Imediat ma precipit in baie unde ma bucur a doa oara dandum seama ca nici hartia de buda nu libseshte. Panaicia tuate bune.
Ma mai bucur a treia oara ca consuarta nu ie acas shi po sa stau linijtit in baie fara sa ma deranjeze niminea.

Totush, sentimentu ca ceva nu ie acolo unte ar trebui sa fie ma nelinijteshte in continuare. Ce sa fie? Habarnam! Nujtu! Dao dracu!

Plec spre biuro gandindu-ma ce nam, da ar trebui sa am. Cant aveam gandurile mai in toi, trece iute prin fatza oichilor mei un otobuz pe spatele lu care scria mare “JUVAMINIZEAZA-TE!â€Â
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde neatza » Mar Feb 24, 2004 10:36 am

categoric, cea mai beton recenzie a lu LOTR. criticul de specialitate, evident, SOD:



[...]
aseara am vazut LOTR cu intoarcerea lu rege. concluzii dupe ce stiu acu toata trilogia :

a)frodo asta e un dobitoc. nui in stare de nimic. un lash umflat cu pompa de dobitocii aia de dau cu oscaru in stanga sin dreapta
b)sam are coaiele cele mai mari din tot filmu. fara el,belea pula tuaua lumea din film, inclusiv elfoaicele alea bune de carici. a salvat situatia. asta e clar!
c)elfu ala blond de trage cu arcu altceva nu stie sa faca. el ie angajat de regizor doar sa traga cu arcu. apa de ploaie.
d)elfu ala de era shefu tuturor elfilor ii shedea mai bine in postura de agent in matrix. si asta ie clar.
e)aragorn asta e chicios rau de tot. el macelareste tot ce prinde. orci d'aia, balauri, mortzi, tot ce prinde. pula mea, e un soi de dai hard!
f)gandalf e babalau definitiv. cine pula mea a auzit de vrajitori care nu fac vraji? cand era caftul in toi, in loc sa faca o vraja ceva sa-i alunge pe aia, el taia cu sabioiu in carne vie, ba avea si timp sa dea sfaturi si povetze. se pisha pe el mama omida a noastra. il face de la distantza.
g)in concluzie, un film de tot cacatu. miam pierdut 3 ore douazecisi unu din viatza mea aiurea.
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 25 vizitatori