Buna dimineatza, Necko !

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde Necko » Vin Ian 16, 2004 7:36 am

Multzumesc, OM ! si tie iti doresc o dimineata cit mai buna! E adevarat ! La ora aceasta doar eu si inca 2 - 3 persoane ratacim prin forum, pe unde vrem noi si citim ce vrem noi! Adevarul e ca e cam plictisitor! dar daca seara de seara ma uit la "Surprize - surprize" ... ma ia somnul si pied toata distractia de noapte :( !

Asa ca, acum la prima ora, urez intregului forum Buna dimineata!
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Dum Ian 18, 2004 4:00 am

Moshule, daca tot s-a facut 4 dimineata, ce ar fii sa stam sa vedem rasaritul? :D
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Ian 18, 2004 4:07 am

cred ca avem toate sansele sa ne prinda amiaza....ca vad ca am dat-o pe sentimentalisme. cu dulciuri multe & stuff.

buna dimineatza, Wild Rose ! :love:
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Dum Ian 18, 2004 4:17 am

Buna dimineata moshule! :D
And good mornin' to all the people I :love: ... they know who they are
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Catzelusha » Dum Ian 18, 2004 8:57 am

Buna dimineata forum!Buna dimineata Necko..vad ca esti on-line acu'. :D
Catzelusha
 
Mesaje: 767
Membru din: Joi Ian 01, 2004 12:00 am

Mesajde Necko » Dum Ian 18, 2004 9:21 am

Buna dimineatza copii!

Buna dimineaza Catzlusha draga! ce-i cu tine la ora asta ? Ar trebui sa mai dormi inca!

Eu tocmai imi beau cafeaua "impreuna" cu Scorpiuta!

Buna dimineatza tuturor!
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde SCORPY » Dum Ian 18, 2004 9:24 am

Buna dimineata, dragi forumisti, buna dimineata Necko, Buna dimineata Catze. Sper sa aveti o zi buna!
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde Catzelusha » Dum Ian 18, 2004 9:29 am

Buna dimineata scorpy,draga! saluta-l pe bozo din partea mea! :D
necko,nu shtiu cum se face ,de m-am sculat la ora asta,acu',tocmai duminica.Ma duc shi eu fetelor sa trag un ciubuc shi sa-mi beau cafelutza de dimineata shi...revin.
Catzelusha
 
Mesaje: 767
Membru din: Joi Ian 01, 2004 12:00 am

Mesajde gabuba » Dum Ian 18, 2004 9:55 am

neatza evribadi! neatza necko, scorpiutza, catze...cei care m-au salutat pe YM...bla bla bla... si neatza chiar si alora care mai pot sa doarma la ora asta! ;P
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Ian 18, 2004 11:45 am

buna dimineatza, prea-cinstiti forumisti !
acum 10 minute m-am trezit, dat fiind faptul ca la 5:15 m-am culcat. ma duc sa fac pipi si revin. :rolleyes:
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Weet-weet » Dum Ian 18, 2004 2:00 pm

Buna dimineata soare !
Buna dimineata Jasmine , Moshule , Monkule , Gabizzul , Necko , Wild Rose , J'adore , Eyewitness , Baixinho , Love2Fly , Hades ( merci ) .. buna dimineata forumisti
:kiss:
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

2069

Mesajde Wild Rose » Dum Ian 18, 2004 3:57 pm

Desi este ora 16 eu am intrat sa va spun neatza :D
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Necko » Lun Ian 19, 2004 6:02 am

Buna dimineata copii !

Buna dimineata Weet - weet si somn usor!

Buna dimineata Scorpy! pun de cafea...
G., Monk, Catze, WR, forum ... va urez o saptamina minunata !

Buna dimineata Moshule! Sunt tare suparata! Andreea Marin mi-a tras clapa. Si diseara la iarta-ma nu stiu cit o sa rezist, ca nu mai pot ! m-am saturat de cit pling de mila lor .... Dar miine ! Miine va fi cea mai frumoasa zi ! Tu'ti dai seama !? Mircea Radu si din dragoste (pentru mine, desigur) !!! Ce fericita voi fi !!!

Dornea, tu cind dormi ma?
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

buna dimineata

Mesajde Mr Teo » Lun Ian 19, 2004 6:17 am

La toti prietenii mei forumisti din Romania care se vor trezi in juma de ora sau o ora le urez buna dimineata.
p.s mia zis cineva si mie buna dimineata
thx:p
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Mesajde SCORPY » Lun Ian 19, 2004 7:33 am

Buna dimineata, dragi forumisti, buna dimineata, Necko, buna dimineata Dornea!
Sper sa aveti o zi cat mai placuta!
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Ian 19, 2004 10:07 am

Buna dimineatza, Necko ! Lasa vrajala si du-te de cauta-ti filmu de care ti-am zis.

Daca Weet, ii ura buna dimineatza soarelui, exact ca in bancu cu Ceausescu...doresc sa ii urez si eu buna dimineatza...sefului meu...adica lu' Dumnezeu. :o

Evident, buna dimineatza tuturor forumistilor atat de pe planeta cat si din spatiul inter-galactic.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde gabuba » Lun Ian 19, 2004 10:26 am

neatza forum! cum o mai duci?
urati-ma bafta azi la scoala .... caci o sa am nevoie ! :-S
numai bine!
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Weet-weet » Lun Ian 19, 2004 4:21 pm

Buna dimineata forum !
Buna dimineata Necko , Moshule , Jadore , Scorpiutzo .. si toti care mai sunteti treji la ora asta .
Bafta Gabizzule !
:kiss:
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Ian 19, 2004 4:55 pm

ce viatza ai, Weet. ca marile regine ale antichitatii. dormi pana la apusul soarelui. pai nu ti-e rusine sa zici buna dimineatza la ora 4 dupa-masa (respectiv 3 la tine) ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Weet-weet » Lun Ian 19, 2004 5:23 pm

Eu la 5 am inchis ochisorii , asa ca .. e acceptabil sa dorm pana la 15 .. si in plus de asta , ma trezisem de la 12 , dar am mai stat in pat , am mai lenevit .. am si papat intre timp , deci nu e asa urat din partea mea *p
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde J'adore » Lun Ian 19, 2004 8:08 pm

buna dimineata dragul meu forum, wee-weet,moshu,gabitzu,monk,wild rose,love2fly si restul forumului,da un pic cam tarziu pt. a va zice "buna dimineata" dar la mine este deabea 12;13.....m`am trezit acum jumatate de ora :mad: nici cand am o zi libera de la sc. nu pot sa dorm mult
l'eternite soulage mes peines
Avatar utilizator
J'adore
Junior Member
 
Mesaje: 1960
Membru din: Lun Dec 10, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Ian 20, 2004 6:06 am

Sarut mana doamnelor si domnisoarelor, buna dimineatza domnilor.....dupa cum ne spune si Octavian Vintila la Radio Romania Actualitati.

6:10 AM si sunt primul pe forum. Chiar si Necko mai are juma de ora pana la trezire. M-am trezit pe la 5:40...dar mi-a fost foame rau si intai m-am dus la masa....abia pe urma am venit la forum.

Buna dimineatza tuturor !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Mar Ian 20, 2004 6:14 am

Buna dimineata... pisat ordinar.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Ian 20, 2004 6:18 am

Ti-as ura si eu buna dimineatza dar stiu ca pe tine te mai despart 40 de minute de miezul noptii. Nu am inteles niciodata de ce cand la mine e dimineatza la tine e noapte. Cred ca cineva acolo sus se joaca cu noi.

Iti urez nopate buna si sper sa-l visezi pe Horia Moculescu in pula goala.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde SCORPY » Mar Ian 20, 2004 7:05 am

Buna dimineata Moshule, ce-i cu tine asa de dimineata? Buna dimineata Necko, hai mai repede ca se raceste cafeaua.
Buna dimineata forumisti, va doresc spor la treaba, distractie placuta si tot ce vreti voi!
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde Weet-weet » Mar Ian 20, 2004 2:35 pm

Buna dimineata .. la amiaza *p
Ce dor mi-e de nenea Octavian Vintila si buna dimineata lui .. Merci Moshule :yD

O zi buna tutulol !
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde SCORPY » Mie Ian 21, 2004 5:54 am

Buna dimineata, dragi forumisti, buna dimineata, Nanuk!
Necko, te astept la o cafea cand ajung la servici! Pana vii tu va fi gata(bauta?).:D
Va doresc o zi buna tuturor si spor la treaba!;)
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde Love2Fly » Mie Ian 21, 2004 6:32 am

Bah nene bah! cine a inventat bai nene sesiunea? Dreaq....am devenit matinal...Eu care dormeam ca porcul pana la 12 acum sunt treaz la ora 6:30 si asta pt ca nu am dormit normal.....la 7:30 ma duc sa-mi "clarific" situatia "militara" asha ca nu ma mai culc. Stau pe forum pana la 7.
Bai nene, da' voua nu va e somn? inteleg...nanuk e in urma cu 7 ore da' tu bai necko? aveam pretentii de la tine! ce sa mai zica bietii tai elevi daca stiu ca au o profa ce pierde noptile si diminetile pe net. Tz! tz! si Scorpitza la fel.....si nici nu e weekend...intelegeam...se intorcea lumea de la disco si intra pe forum....
Mdeah...n-am cu cine sa vorbesc pe YM asha ca ma grabesc sa ies de pe aci....
Inca o data buna dimineatza useri! Soarele e pe cer....iesi Moshule cu parul balai si zambeste la Soare...doar doar oi avea si tu noroc azi....:p

LATER EDIT: A plecat necko si scorpiutza si a venit Niculae Alex....bah! voi nu sunteti normali....:D
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Ian 21, 2004 7:49 am

Da...´neatza la lume! Zburatorule, pune mina pe carte sa nu ramai la sesiune. Lasa netul , soarele, YM-ul si altele.

Azi iau banii! O sa-i scot de la banca si ai pun linga ceilalti, ca nu am nevoie de ei. :D
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Necko » Mie Ian 21, 2004 8:25 am

Buna dimineata copii!

Multumesc Scorpiutzo ca m-ai asteptat cu cafeaua calda. Ce bine e cind are cineva grija de tine! Love2, ai dreptate ! nu sunt un exemplu bun pentru elevii mei! sper doar sa nu afle ce obiceiuri proaste are profa lor ! Cu toate ca nu stiu cit o sa mai ma pot ascunde datorita ochilor mei rosii si a cascatului permanent care ma ia in timpul orelor. Am efectuat deja, cu mult avint, o ora de curs de dimineata, ora la care nu am avut nici un elev. Drept pentru care m-am intors sa va spun buna dimineata !

Bafta la examene, la scoala, la munca, la bani si la tot ce faceti voi !

peseu: Buna dimineata Moshule ! multumesc ca mi-ai ascultat rugamintea si ai transmis mesajul de somn usor din partea mea ....
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori