Ce parere aveti despre tipele care fac sex la a doua intalnire???

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

nu are rost

Mesajde nikytaiconin » Mie Feb 04, 2004 4:30 am

Nu stiu cum am ajuns la acest subiect, dar culmea este ca imi place si stiu despre ce este vorba. Eu am intalnit o fata pe plaja, am facut-o chiar din prima seara si am stat impreuna un an de zile. Mi se inampla destul de des sa am parte de sex chiar de la prima inatlnire si nu mi se pare deloc anormal. (Aici este vorba despre normalitate). Niciodata nu am considerat ca daca am facut-o "din prima", fata este curva, dar vezi tu... baietii de la noi...asa sunt ei.
Majoritatea, atunci cand inatlnesc o fata pentru prima data se gandesc la sex. Cu cat mai repede, cu atat mai bine. Sorry dar nu este chiar asa. Prostii de noi nu ne gandim ca si voi aveti nevoi d'astea. Poate si voi vreti sa o puneti cuiva. De ce barbatii pot face asta si voi nu? Daca te poate ajuta cu ceva, gandeste-te ca tu i-ai facut-o lui.
In alta ordine de idei, daca este vorba despre dragoste (din partea ta) poti trage concluzia ca te-ai scutit de certuri, neintelegeri si alte evenimente unei despartiri care ar fi survenit peste ceva timp.
nikytaiconin
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Joi Ian 22, 2004 3:28 pm
Localitate: Neamt

Mesajde proXtu » Mie Feb 04, 2004 9:43 am

eshti cam confuz in ultima fraza ... dar evoluezi :p
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde jmech1 » Joi Feb 05, 2004 5:31 pm

Cum pot uni sa zica ca urasc femeile care fac sex la prima sau a doua intalnire. Eu fara aceste fete cred ca as fi virgin. Sunteti nebuni la cap pentru asfel de femei traiesc.
jmech1
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Joi Feb 05, 2004 5:22 pm
Localitate: Ploiesti

Mesajde EvilAngel » Joi Feb 05, 2004 7:40 pm

Hmmm mi se pare kiar deplasat subiectul asta pentru secolul XXI ... unii fac sex si fara sa se intalneasca...
Se practica acu' mai nou sex prin web-cam :)
Asha ca alea cum se numesc? Pre-curve?
Hell is gone and heaven's here
There's nothing left for you to fear
Shake your arse come over here
Now scream
EvilAngel
Junior Member
 
Mesaje: 59
Membru din: Mie Ian 21, 2004 11:17 pm
Localitate: Let me entertain you !!

Mesajde Delphyna » Joi Feb 05, 2004 7:56 pm

Ioi mai jmech1 mai, nu stiu nici eu cum pot unii sa zica ca (eu as fi zis spuna ca) urasc femeile astea da` sa stii ca este multi care gandeste asa urat. Nici eu nu i-am inteles niciodata si nici n-o sa-i inteleg, dar tre` sa-i suportam si pe ei si pe aia de se pre-sexeaza cu mijloace tehnice avansate:).
Sanatosi sa fim c-apoi mai vedem noi ce si cum!
...realitatea nu exista... totul este o iluzie, in timp ce nimic nu este intamplator...
Delphyna
 
Mesaje: 591
Membru din: Sâm Noi 29, 2003 12:00 pm
Localitate: In my secret life

Mesajde EvilAngel » Joi Feb 05, 2004 10:54 pm

Mai ramane sa procream prin web-cam....sau telefon....si sa vezi atunci crestere demografica....dam un sms....si tzac copilu' atunci sa te tzii !!
Hell is gone and heaven's here
There's nothing left for you to fear
Shake your arse come over here
Now scream
EvilAngel
Junior Member
 
Mesaje: 59
Membru din: Mie Ian 21, 2004 11:17 pm
Localitate: Let me entertain you !!

neah

Mesajde proXtu » Joi Feb 05, 2004 10:57 pm

alea care fac sex inaintea de a se vedea, prin mijloace tehnice cum ar fi webcamul si telefonul, se numesc nashpa, ca nu's in stare sa o faca in real-life :D deci facetzi'o din prima, da' nu pe net, ci in real-life ;-) si nu mai aplecatzi urekea la looserii care va considera curve ... e suparati ca n'au parte :lol:
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Delphyna » Joi Feb 05, 2004 11:12 pm

Mai EvilAngel tocmai incepusem sa scriu ceva pe alt thread si nu eram de acord cu tine si te faceam cu un pic de sare si otet cand vad ca apare postul asta... cu care mi-ai amintit ce minunatii mi-au zburat prin gaurile cenusii candva...
Acuma nu imi amintesc exact, dar sper sa fie voie sa postez aici , ma refer la distanta in timp de postul anterior fara sa ma aleg cu atentionari...
Si cum va spuneam apropo de procreere tehnologizata...
Tot ma gandeam eu mai demult cum sa solutionezi ideal problema casniciilor ratate... si am ajuns (intr-o stare avansata de gandire profunda si analiza serioasa a concentratiei alcoolice a catorva sticle de nu mai stiu ce) la urmatoarea concluzie cu prietenii mei: facem urmatoarea chestie: cunosteala partenerilor prin mijloacele electronice prea-bine cunoscute (chat, forumul fanclubului:), etc.) ,aprofundarea relatiei printr-un viu schimb de mailuri (pe vremea aia nu stiam de webcam si alte mijloace...), decizia de "nenorocire" pe viata... la primarie, tot electronic, si acuma vine faza cu proccreerea: donatorul de sperma o depune la banca de profil (vazuta in ceva film) tanti purtatoare de ovule sanatoase se duce si face inseminarea artificiala sau cum se zice corect ca ma pierd in termenii astia, dupa perioada de gratie... apare urmas~ul/a... si de comun acord "familia" in cauza face transfer de responsabilitati asupra cresterii si educatiei din timp in timp de la unul la celalat... mama... postatul tarziu si coerenta mea!
Ati inteles nu?
Si uite cum am sterge din existenta planetei mult iubite Pamant palmele si certurile si cozile de matura sau accesoriile de aspirator aruncate in scopuri educationale in capul sau alte zone ale organismului partenerului de viata!
Sper sa nu se supere amicii mei, care stiu ca rasfoiesc fanclubul ca am dezvaluit strategia de pacificare a planetei pentru urmatoarele 10 cincinale!
...realitatea nu exista... totul este o iluzie, in timp ce nimic nu este intamplator...
Delphyna
 
Mesaje: 591
Membru din: Sâm Noi 29, 2003 12:00 pm
Localitate: In my secret life

Mesajde EvilAngel » Joi Feb 05, 2004 11:24 pm

Si de ce ma rog ma faceai cu ou si cu otzet?
Ai gasit tu vreo idee de-a mea care a provocat in tine o asha mare ura?
Hell is gone and heaven's here
There's nothing left for you to fear
Shake your arse come over here
Now scream
EvilAngel
Junior Member
 
Mesaje: 59
Membru din: Mie Ian 21, 2004 11:17 pm
Localitate: Let me entertain you !!

huuuoooo!!!

Mesajde proXtu » Joi Feb 05, 2004 11:25 pm

pai si cu sexul cum ramane ? :D ne lipsim si din cea din urma si cea mai ieftina placere ? :lol: procreerea era un motiv de practicare a sexului... daca ramanem si fara asta...
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde EvilAngel » Joi Feb 05, 2004 11:30 pm

Let's destroy the Internet !!! Cea mai mare amenintzare la adresa umanitatzii !!
Hell is gone and heaven's here
There's nothing left for you to fear
Shake your arse come over here
Now scream
EvilAngel
Junior Member
 
Mesaje: 59
Membru din: Mie Ian 21, 2004 11:17 pm
Localitate: Let me entertain you !!

Mesajde Pictorul » Sâm Feb 07, 2004 8:38 pm

crys scrie:In primul rand aceasta intrebare se adreseaza barbatilor .... deci ce impresie va lasa o tipa care o face de la a doua (a treia intalnire), este curva sau nu? Adica ati incerca sa aveti o relatie serioasa (in care la investiti si niste sentimente) cu ea sau ati vrea sa va mai intalniti cu ea ptr simplul fapt ca s-a daruit atat de usor si implicit vi se va darui din nou????
Si daca sunt fete care au facut deja asta ... cum a evoluat relatia? Daca se poate numi relatie...Va rog din suflet sa raspundeti la aceasta intrebare ca ma streseaza ingrozitor... sunt implicata intr-o relatie care asa a inceput si acum am impresia ca il pierd (daca nu l-am pierdut deja) si vreau sa stiu daca are rost sa mai sper ....Oricum speranta moare ultima iar prostia din mine continua sa spere....

hmm...nu stiu ce sa zic..dupa parerea mea...este de greu de zis..daca m-as intalni cu cineva...as ramane defeinitiv cu ea..si sa incep o relatie serioasa sau sexuala daca as face cu alta...este un pacat..in ceea ce nu mai mai incredere..sa-ti spun ceva...daca faci cu altcineva nu mai simti in corpul tau cum erai inainte ..cand acel te-a dezvirginizat....chiar daca sa faci sex cu atatea persoane..unii zic ca este un fel de antrenament altii de placere...dar oare este...o bataie de joc..chiar daca-ti bati djo de corpul ei si ..te doare in fund..si treci la alta pana va fi cea mai tare femeie? nu cred la ora asta barbatii sunt din ce in ce mai obsesivi!.

dar si dragostea este frumoasa dar unii prefera sexul ptr ca e mai usor si nici nu stiu cum sa se descurce cu propia dragoste ....! clar a diparut dragostea adevarata......dar acuma este dragostea oarba!!!!
Pictorul
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Joi Feb 05, 2004 3:18 pm
Localitate: cluj

Mesajde Pictorul » Sâm Feb 07, 2004 8:39 pm

dar si dragostea este frumoasa dar unii prefera sexul ptr ca e mai usor si nici nu stiu cum sa se descurce cu propia dragoste ....! clar a diparut dragostea adevarata......dar acuma este dragostea oarba!!!!
Pictorul
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Joi Feb 05, 2004 3:18 pm
Localitate: cluj

crys nu au nici o legatura una cu alta ,...

Mesajde superbiggy » Sâm Feb 07, 2004 11:51 pm

crys scrie:ce ...Va rog din suflet sa raspundeti la aceasta intrebare ca ma streseaza ingrozitor...


Conflictul este numai in mintea ta, iar in privinta asta numai tu iti poti rezolva dilema. Daca te ajuta cu ceva afla ca esti libera sa faci orice cu oricine atita timp cit iti face placere si nu iti dauneaza sanatatii. Nu trebuie sa dai explicatii nimanui si nici sa iti faci prea multe probleme nu este cazul.
Este trist ca persoana iubita s-a racit cu tine, aici ar fi o problema dar nu are legatura un sfirsit de relatie cu inceputul ei. Daca omul nu mai vrea sa continuati sa fii sigura ca se comporta asa chiar si daca va intilneati la o coada la lapte sau ciocnindu-va pe strada la inceput de primavara sub un cires proaspat inflorit,...
La mine in familie mai toti ai mei s-au combinat in cele mai neobisnuite, neortodoxe moduri posibile si suntem ditamai clanul fericiti si fara probleme familiale grave sau divorturi. Vorbesc de accidente auto , certi intre familii pe tema virstei fragede a celor 2 indragostiti, si numai eu mai stiu in ce alte moduri s-au gasit si cuplat ai mei.
Crys ceea ce vreau eu sa spun in concluzie este ca esti o persoana normala si ar trebui sa te concentrezi mai degraba la cum iti poti pastra relatia, daca simti tu ca merita sa continuati sau la cum sa mergi mai departe caci in viata asta-i scopul: sa vezi, sa gusti, sa inveti si sa mergi mai departe pe drumul tau/vostru impreuna cu cine merita !
Capul sus si sa ne tii la curent cu ce se mai intimpla in relatia ta !
Bafta !
Profesional oricum oriunde oricind .
Avatar utilizator
superbiggy
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Sâm Mar 29, 2003 12:00 am
Localitate: bucuresti

Pictorul rulz !!!

Mesajde proXtu » Dum Feb 08, 2004 11:41 am

asha un post confuz, evaziv shi fara sens ca al Pictorului n'am mai vazut :D zici ca'i din PLAI CU BOI, rubrica de scrisori primite de la cititori :lol: nici kiar sexu' nu prea razbate dintre randuri ;-) mult succes shi la mai mare, Pictorule !!! :p
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

credeam ka nimik nu mai ma poate uimi!

Mesajde PreferatA » Mie Feb 11, 2004 10:23 pm

cerebrum scrie:E un lucru sigur ca se lasa mai greu decat cele care o fac la prima intalnire. Totusi nu sunt curve. Poate sunt prea curioase sau prea nerabdatoare. Asta-i firea omului. Unele se lasa greu(cu toata greutatea), unele mai usor(de la prima sau a doua intalnire). Important e ca se lasa(sau nu). Oricum calugarite mai sunt decat putine, iar virgine peste 18 ani decat la triburile africane. Asta este, asta suntem: Gara de Nord!


doamneeeeeeee!!!! cerebrum tare ... incuiat la minte potzi sa fii!! cum potzi sa afirmi asemenea aberatzii ?
tu daca faci sex cu o tipa .. stai sa vezi in kat timp s-a lasat de la kata intalnire si asha mai departe ? si daca tipele fac sex asta inseamna ka ne aflam in gara de nord? cum potzi sa zici o asemenea aberatzie?
ce tzi-ai dori tu ? sa stai ku o tipa .. ku plimbari in park timp de un an de zile si dupa sa o iei de nevasta si sa fie virgina pentru ka numai asha ar putea aprecia "marimea" organului tau ?
eu una ash face sex din prima secunda cu tipul potrivit!! iar cu benishor a lu jeniffer am facut kiar si in vis .. asta inseamna ka sunt curva in vise? sau cum ?
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

bravaaa

Mesajde proXtu » Joi Feb 12, 2004 12:36 am

ei, da' ce ai cu omu' ? daca asha ii place lui treaba lui. io ii doresc sa il tzina viitoarea iubita cu koaiele umflate vreo 2 ani, s'o ia de nevasta shi abia dupa asa ishi dea seama ca nu merge treaba in pat :lol: macar sa aiba shi el o multzumire: ca nu ii koorva :D
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

yeah right...

Mesajde t_marian » Joi Feb 12, 2004 11:48 am

Nu am avut rabdare sa citesc tot, dar ultima pagina am citit-o si a fost foarte amuzanta ... mai ales postu lui Pictorul :) , cat despre Cerebrum ... parca mai e shi Love2Fly de aceeasi parere cu el sau poate confund :) oricum ... pacat de ei ca erau tineri.. :P
Cat despre subiect ... hmmm ... ce parere sa am ... foarte buna :). It's like ... You like it, i know I like it, so where's the problem ... :)
Oricum nu cred ca cineva (cu mici exceptii <Love2Fly ; Cerebrum>) ar incheia o relatie pt ca tipa a facut sex cu el de la prima sau a doua intalnire... chiar daca te duce cu gandul la faptul ca asa a facut cu multi altii ... poate ca nu este asa, si important e sa nu o faca cu altzii in timpul relatiei pe care o avetzi..
Parerea mea, Pa pa
Abiously you have no idea whom you're fucking to !
Avatar utilizator
t_marian
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Mar Ian 20, 2004 12:00 am

uite domne ka se poate

Mesajde PreferatA » Joi Feb 12, 2004 1:45 pm

t_marian scrie:You like it, i know I like it, so where's the problem ... :)
important e sa nu o faca cu altzii in timpul relatiei pe care o avetzi..


bravooooo , marian kata dreptate potzi sa ai .. ah si
off topic : vad ca ai poza pusa in avatar .. potzi sa adaugi mai multe poze daca vrei pe threadul de pe "GENERALITATI"
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde Delphyna » Joi Feb 12, 2004 10:18 pm

Aham... da` asa zic si eu in general ca sa n-o faca "in timpul"... relatiei cu bla-bla... si daca totusi o face?:) n-are nici un drept de apel nenorocita? Eu cred ca e relativa si partea asta...
Si lasati-mi pictorul in pace... prapaditilor! Eu la al patrulea mesaj nu stiam nici ce inseamna cuvantul sex... d-apoi sa-l mai fac sa si razbata din postul meu:P:)
...realitatea nu exista... totul este o iluzie, in timp ce nimic nu este intamplator...
Delphyna
 
Mesaje: 591
Membru din: Sâm Noi 29, 2003 12:00 pm
Localitate: In my secret life

Mesajde t_marian » Vin Feb 13, 2004 3:47 pm

da ... asta e ... acum faza cu inselatu e cu totul alta poveste ... dar preferabil ar fi sa nu am astfel de probleme.. :)
Abiously you have no idea whom you're fucking to !
Avatar utilizator
t_marian
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Mar Ian 20, 2004 12:00 am

Am o parere buna

Mesajde Mariner101 » Dum Mai 16, 2004 2:47 pm

Original posted by El Malefico
Eu unu nu consider o gagica care se culca din prima o curva!

Nici eu, doar ca asta e se mai intimpla(adica sa fie sex de la prima intilnire). Mie mi s-a intimplat din prima si mi-a placut foarte mult. Si relatia a mers frumos lunile de vara cand in toamna mi-a spus direct si in fata ca se intilneste cu altcineva. Nu m-a socat, dar nu ma asteptam. Ma rog. Dupa aia a renuntat la el si ne-am regasit vara urmatoare la inceput cind s-a intimplat ce am postat la "sex cu fostele".

P.S. pentru El Malefico : stiam ca strada cu fetite era Saint Denis care da direct in Champs Elise. Pe acolo nu ai fost?
Mariner101
Junior Member
 
Mesaje: 68
Membru din: Sâm Mai 15, 2004 10:10 pm
Localitate: Montreal/Je me souvien

Mesajde cicik*a » Sâm Ian 29, 2005 11:42 pm

cred ca se misca cam greu!la prima ce s-a intamplat?nu s-a gasit locatia potrivita?
chestia asta nu tine de timp ,important e sa-ti doresti!nu uita sa te si protejezi! nu de alta dar ce ar zice mamica dc pleci singura si te intorci"ingreunata"?
mare grija!
in rest ce sa zic ......nu are prea mare importanta!sunt cazuri cand relatii care dureaza de f. mult timp au inceput ca niste aventuri!
see the good things in your life!
cicik*a
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Sâm Ian 29, 2005 4:18 pm
Localitate: mangalia

Mesajde Mariner101 » Mie Feb 02, 2005 12:24 am

crys scrie: .... deci ce impresie va lasa o tipa care o face de la a doua (a treia intalnire), este curva sau nu?

Chestia asta cu sexul la a doua intilnire si daca ea e curva sau nu apartine unei societati care a fost educata sa-i fie rusine de sex, cum e cea romaneasca. In Canada, de exemplu, daca partenerii se intilnesc pe net sau la discoteca si se plac, sexul este inclus de la prima intilnire. Atuncea ce mai se poate spune? Curva, este o femeie care face sex pe bani. Daca o femeie o face ptr placere, fara sa ceara bani, nu cred ca mai trebuie sa primeasca acest apelativ. Deci nu, nu e curva!
Mariner101
Junior Member
 
Mesaje: 68
Membru din: Sâm Mai 15, 2004 10:10 pm
Localitate: Montreal/Je me souvien

Mesajde eyewitness » Mie Feb 02, 2005 8:23 am

In Canada, de exemplu, daca partenerii se intilnesc pe net sau la discoteca si se plac, sexul este inclus de la prima intilnire


ce coincidenta, la mine la tzandarei ie la fel
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde gaga » Mie Feb 02, 2005 8:46 am

Daca o femeie o face ptr placere, fara sa ceara bani, nu cred ca mai trebuie sa primeasca acest apelativ.


Corect!!!!! Din contra, trebuie sa primeasca aprecieri!
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde goni_q » Mie Feb 02, 2005 1:51 pm

am o parere buna!! bravo ei ... ce tot atata tura vura .... daca barbatii pot de la prima intalnire femeile de ce nu ar face-o? macar de la a doua?...
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde nonick » Mie Feb 02, 2005 7:09 pm

goni_q scrie:am o parere buna!! bravo ei ... ce tot atata tura vura .... daca barbatii pot de la prima intalnire femeile de ce nu ar face-o? macar de la a doua?...

Daca barbatii pot de la prima intilnire si femeile doar de la a doua, cu cine fac respectivii barbati sex la prima intilnire ? :)
nonick
Junior Member
 
Mesaje: 109
Membru din: Joi Sep 02, 2004 12:08 pm
Localitate: Bucuresti

si eu pe aici

Mesajde vega_4_eternity » Joi Feb 03, 2005 12:06 am

Daca un tip o pune cu mai multe tipe e cool,daca o tipa o pune cu mai multi tipi e tarfa.Daca 2 femei merg de mana pe strada sunt bune prietene,daca 2 barbati merg de mana pe strada sunt......nu intentionez sa jignesc anumite minoritati.Conceptii de kkt dar mai avem mult pana sa le eliminam.Conceptii exista peste tot,dar daca tu stii ce vrei, si consideri ca totul e ok cine te-ar putea opri?
vega_4_eternity
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Mie Feb 02, 2005 11:57 pm
Localitate: Iasi

Mesajde goni_q » Vin Feb 04, 2005 10:25 am

nu mi-am pus intrebarea asta.nonick.. hmm... cu alt grup ... care se inscriu.. in lista celor ce fac la de la prima intalnire?!?!?

vega 4 eternity.... sunt de acord cu tine in totalitate .... si asa viata e prea scurta ca sa ma stai sa te gandesti ce zice lumea ....

propun schimbarea threadului in

Cum felicitzi o tipa care face sex de la prima intalnire ?
:)))
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori