unde il/o cauti ca sa gasesti ce iti doresti de la un partener/a

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde theOffender » Vin Iul 23, 2004 12:56 pm

mai goni_q mai, te-ash scoate eu afara da mi-e ca-i distantza prea mare :) :)
what is freedom of expression? without the freedom to offend, it ceases to exist - salman rushdie
Avatar utilizator
theOffender
 
Mesaje: 2094
Membru din: Lun Iul 19, 2004 11:00 pm

Mesajde goni_q » Vin Iul 23, 2004 2:39 pm

pai nuu ca nu ma bag pe neamuri si vecini!! stiu vorba stai linistit.....e veche si adevarata........

e varianta ailalalta ...coleg de serviciu cu ala ......dar nici ala cu aia si cu ala nu se stiu atat de bine decat este necesar ... sa faca mai departe cunostinta cu altii
:))

nu putem incalca regula de aur nu?
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde valbog » Vin Iul 23, 2004 5:44 pm

eu mi-am tinut cunostiontele departe de relatii, nu exagerat acum, dar am facut asta din spirit de conservare...urasc sa mananc din aceeasi farfurie cu ceilalti...


cat despre regula da aur...este sfanta! ~a
Orice optimist nu e decat un prost fericit. Desigur, pesimistul e doar prost.
Avatar utilizator
valbog
Junior Member
 
Mesaje: 224
Membru din: Mie Iun 30, 2004 11:00 pm

Mesajde PeerGynt » Sâm Iul 24, 2004 10:56 am

Bravo, Goni_q, asa te vreau! Sper sa ai mai mult succes de data asta! Iti tin pumnii! :)

Valbog, nu stiu ce calcule faci tu. OK, ai 22 de ani si speri sa mai traiesti inca 60. Foarte bine. Numai ca o buna parte din anii astia va fi pe intuneric... Adevarul e ca de pe la 50 de ani viata frumoasa se cam termina, si ce ai ajuns pana acolo, aia ramai... Evident, exista si exceptii, dar alea sunt foarte putine. Trebuie sa ai un mare caracter ca atunci sa mai reusesti sa schimbi ceva in bine in viata ta...

Pentru cei mai multi oameni, de la 50 de ani incolo este valabil proverbul “ti-ai trait traiul, ti-ai mancat malaiulâ€Â
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde proXtu » Sâm Iul 24, 2004 11:48 am

valbog scrie:ce-i prea aproape de cei cunoscuti pute...
este o vorba : sa nu te caci langa casa pt ca incepe sa puta....asta e principiul dupa care merg si am mers pana acum si am avut numai de castigat!


io am intzeles ideea cu cacatul langa casa, da' ce legatura are asta cu ce vrea sa faca goni_q, adica sa cunoasca pe cineva, sa iasa in orash, etc ? asta se aseamana cu a te caca ? e ceva rau, de care sa stai departe ? pute ? io cred ca exagerezi, valbog. io am avut iubita care era sora unui preten ce a devenit bun si nu vad care e problema ? si acuma, cand nu mai suntem impreuna, suntem in acelashi grup de prieteni, totul e OK. io zic ca e mai bine sa cunosti oameni care iti sunt "prezentatzi" de un preten sau cunoscut, in sensul ca ala il cunoashte cat de cat shi nu dai peste vreun nebun sau vreun nashpet, ca sunt atatzia pe lumea asta :D, decat sa agatzi cine shtie ce necunoscut la un club. asha te'ai exprimat de parca goni_q ar avea de gand sa'i traga o mue (femeiasca) lu' ala cu care se intalneshte shi apoi sa dispara in ceatza, shi atunci e mai bine sa nu existe cunoscutzi comuni, etc.
shi nu vad de ce sa'tzi tzii cunoshtintzele departe de relatzii ? nu is totzi oameni ? io zic ca e placerea omului sa fie alaturi de partener shi de prietenii lui, nu sa separi viatza in doo, una cu parteneru', alta cu prietenii, cunoshtintzele, rudele, etc. gandeshti cam cu okelari de cal pentru varsta pe care o ai ;h parerea mea...
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde goni_q » Sâm Iul 24, 2004 1:00 pm

faza cu necunoscutzii in club este super periculoasa dupa mine.....eu nu intzeleg gagicile care au curajul ori mai bien zis inconshtientza sa plece din club in noapte cu unu care abia l-a cunoscut......
vorba ca lumea e plina de nebuni si obsedatzi cel mai bine o shtiu femeile.....
stii care este ideal pt mine sa cunosc pe cineva la un chef de prieteni, unde stii ca sansele sunt 50 fifty sa fie looser, ori la ceva cursuri din astea iurea , in studentii , de serviciu, calificari , ce sunt de durata scurta 2-3 luni, unde nu esti obligat daca nu iese sa il suporti in continuare sau sa te suporte....
o regula ce nu o incalc este cea cu colegii de birou! serviciu!
aSTA niciodata ! e bine sa fie colegul coleg si atat, ca mama ce mizerii am vazut ca ies la fzele cand cei doi sunt colegi !

am observat o chestie la barbatzi
daca vad o femeie care se simte bine in pielea ei, e plina de viatza si emana asa incredere, indiferent de cum arata intorc capul dupa ea si si-ar dori sa ocunosca, dar daca e o gagika super beton si o atitudine de tot rahatu' , nici sa o vada....
ma refer la bb care si au ceva in cap...in cel de pe umeri :P
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde proXtu » Sâm Iul 24, 2004 1:19 pm

sa nu exageram, nu kiar indiferent de cum arata :D
iar fetele beton sunt bune shi alea... la una, la alta... daca nu, macar de decor :p
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde goni_q » Sâm Iul 24, 2004 1:26 pm

mda........mistretzul din tine ...... mai proxtu'le......
deci daka tu ai cunoashte o gagika beton intr-un club, sa nu ai o relatzie akas sa zicem, doar pt ca arata bine .......te-ai flutura cu ea prin orash? ca sa ce? sa iti creaska actziunile pe piatza,,,,,barbatzii ashtia.....ei uite este demonstrata ca barbatzii care arata bine si sunt si deshteptzi nu sunt niciodata devreme acas'
ma contrazici? :P
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde theOffender » Sâm Iul 24, 2004 1:38 pm

goni_q scrie:ma refer la bb care si au ceva in cap...in cel de pe umeri


n-ai auzit de urmatoarea statistica: barbatzii se gindesc la sex la fiecare 6 minute. ashe ca avem ceva in capul de pe umeri :hehe: :hehe: :hehe:
what is freedom of expression? without the freedom to offend, it ceases to exist - salman rushdie
Avatar utilizator
theOffender
 
Mesaje: 2094
Membru din: Lun Iul 19, 2004 11:00 pm

Mesajde goni_q » Sâm Iul 24, 2004 1:43 pm

am dat-o in bara ...uff...greu e cu voi.....m-am karat la piscina baietzii.............
szerusz!!!
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde proXtu » Sâm Iul 24, 2004 1:45 pm

goni_q scrie:mda........mistretzul din tine ...... mai proxtu'le......
deci daka tu ai cunoashte o gagika beton intr-un club, sa nu ai o relatzie akas sa zicem, doar pt ca arata bine .......te-ai flutura cu ea prin orash? ca sa ce? sa iti creaska actziunile pe piatza,,,,,barbatzii ashtia.....ei uite este demonstrata ca barbatzii care arata bine si sunt si deshteptzi nu sunt niciodata devreme acas'
ma contrazici? :P


deci, io n'am zis ca e mishto alea beton da' proaste, deshi e bune o perioada scurta :D io am zis ca nu e bune alea ce is mishto la tot in afara de fizic, care ie nasol :p io sunt de parere ca exista femei care arata bine, nu futuimodel, shi care arata bine shi pe interior. am gasit cateva, deci se poate :D de fluturat nu ma flutur cu niciuna prin orash, ca nu am bani. sa ma fluture ele pe mine, ce, numa' femeile pot fi admirate shi fluturate, baietzii nu ? ;h barbatisto ce eshti tu ! :A
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde goni_q » Lun Iul 26, 2004 10:13 am

noa' .punctu'i punct! ca e a lu' Proxtu sau a lu' the Offender, "io" m-am ales cu una tare "barbatisto" .....da' oare de la ce se trage?...hit me more !
f*** me. ref*** me and F*** me again!..vorba unui coleg de birou.
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde supermouse » Mar Iul 27, 2004 10:08 am

io zic ca goni_q ie in calduri :P
riiiiiiiiiight................
supermouse
Junior Member
 
Mesaje: 3586
Membru din: Vin Apr 16, 2004 11:00 am
Localitate: in padure

Mesajde goni_q » Mar Iul 27, 2004 10:34 am

supermouse scrie:...goni_q ie in calduri :P

:N sh'apai' ka ce dak'.......fericitzi de cei ce duk si pot......
asta e .....la mine nu'iii lok... :no:

dar este orishicand o solutzie pt a te racori, nu? zubermouze... ;h
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Iul 27, 2004 10:37 am

qoni, da o poza cind ne pui? sa stim si noi pe ce ne masturbam...:yD

Te rog nu mai da quote la post anterior. Ar trebui sa stii asta deja.
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde goni_q » Mar Iul 27, 2004 10:47 am

sorry.......
poza nu vine.......ca nu sunt fotogenika.....eu shtiu ca la voi merge si cu punga de hartie pe cap, dar totushi, asha, ceva parka ma retzine, simt nevoia sa va ocrotesk.:P
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde proXtu » Mar Iul 27, 2004 5:19 pm

"barbatisto" inseamna "feministo" pe invers :p
iar cat priveshte poza, e mai bine fara. asha, bietzii paote sa'shi inkipuie ce frumuseste vrea ei :D
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde goni_q » Vin Iul 30, 2004 12:44 pm

da ' si daka ma opresk din cautari shi raman asha....."barbatista"......nu il mai caut nicaieri
ci iau si eu un vibrator cum scria unu mai inkol.....
poate sa imi ofere tot ce imi doresk, nu raspunde inapoi, face cum zik eu , doar butelia nu o schimba.......hmmmm....
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde supermouse » Vin Iul 30, 2004 1:08 pm

vezi ca shtii?
riiiiiiiiiight................
supermouse
Junior Member
 
Mesaje: 3586
Membru din: Vin Apr 16, 2004 11:00 am
Localitate: in padure

Mesajde theOffender » Vin Iul 30, 2004 1:22 pm

goni_, lumeai geloasa (ca sa nu zic insipida)... iar mousel' e bolnav de katrinka. eu zic sa nu te lashi dezamagita ashe de repede (vibratoru nu va fi ca the real thing niciodata)
what is freedom of expression? without the freedom to offend, it ceases to exist - salman rushdie
Avatar utilizator
theOffender
 
Mesaje: 2094
Membru din: Lun Iul 19, 2004 11:00 pm

Mesajde supermouse » Vin Iul 30, 2004 1:27 pm

depinde, ofendare
jucarelele astea s-au inventat tocmai pentru ca majoritatea barbatzilor nu shtiu ce fac
riiiiiiiiiight................
supermouse
Junior Member
 
Mesaje: 3586
Membru din: Vin Apr 16, 2004 11:00 am
Localitate: in padure

Mesajde memetshot » Vin Iul 30, 2004 2:31 pm

bre majoritatea barbatilor stiu sa schimbe butelia deci e mai buni ca vibratoru.
fetelor: sfat cautati un nene cu parkinson, va vibreaza ala mai ceva ca modelu A43432

da ' si daka ma opresk din cautari shi raman asha....."barbatista"......nu il mai caut nicaieri

lasa ma ca te catam noi...pe cand poze????sa stim ce sa cautam
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Mr. Q » Vin Iul 30, 2004 2:53 pm

Mai baieti si fete, subiectul era "unde il/o cauti ca sa gasesti ce iti doresti de la un partener/a " nu variate de tip "workaround" ~p.
Eu unul am incercat prin clúburi si discoteci (in vremea adolescentei) dar acolo daca nu vi cu ea/el de acasa de alegi ori cu bani haliti, ori cu vreo stoarfa ce fuse cu toti (doar cu tine nu), ori mai halesti si o mama de bataie ca sa suparat un bizon ca-i filmezi gagica.:x
Solutia salvatoare a venit de la un bun, dar nou pe atunci, prieten care ma invitat acasa la el. Si acolo ~o , nu-mi venea a crede ochilor. Era ea, faina, frumoasa si, culmea, desteapta. Si iaca ca se implinesc 6 ani (sase !!!) si tot cu ea sunt. :G
La loc luminat, loc cu verdeata, unde nu este nici intristare, nici durere sau suparare !!!
Avatar utilizator
Mr. Q
Junior Member
 
Mesaje: 77
Membru din: Lun Iul 26, 2004 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Vin Iul 30, 2004 2:56 pm

Mr. Q scrie:Si iaca ca se implinesc 6 ani (sase !!!) si tot cu ea sunt

deh, nimeni nu-i perfect
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde supermouse » Vin Iul 30, 2004 9:21 pm

nu shtiu unde il cautzi- pentru ca nu am cautat niciodata
daca ma intrebi unde il gaseshti... de obicei nu e in vreun club. L-am gasit pe Nicolas- cu care am stat trei ani- la un concert rock(maiden la Polivalenta in 95).
L-am gasit pe fostul meu sotz la serviciu- luicram amandoi la HP in Boeblingen. L-am "gasit" pe Dave pe un fansite Judas Priest- ca sa aflu ca locuia la 10 minute de mine pe Rotenwaldstrasse.
riiiiiiiiiight................
supermouse
Junior Member
 
Mesaje: 3586
Membru din: Vin Apr 16, 2004 11:00 am
Localitate: in padure

Mesajde Izabela » Sâm Iul 31, 2004 12:26 am

Io Cred Ca Pentru Fete E Mai Usor Sa-l Gaseasca.Adica ce naiba,,dar tot ei trebuie sa ne gaseasca.Asa-i fain si corect.Acuma nu-i o regula dar parca ...

Incearca ,ca baiat, sa-ti desfaci picioarele stand la o masa,vor fugi fetele.Nu e bine...
dce
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde PeerGynt » Sâm Iul 31, 2004 10:03 am

Adevar graieste Mr. Q! Prin cluburi nu e prea indicat sa-ti cauti partenera. Risti sa-ti iei o teapa enorma!

Mai Eko, ne suparam profund! In primul rand n-am inteles nimic din faza cu “Incearca ,ca baiat, sa-ti desfaci picioarele stand la o masa,vor fugi fetele.Nu e bine...â€Â
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde Weet-weet » Sâm Iul 31, 2004 10:14 am

Barbatii , de obicei stau cu picioarele departate , asa ca ce vrei sa insinuezi ekoiza ?
Peer , ea se referea la unele femei ( printre care , pot sa bag mana in foc , se enumera si ea ) care isi desfac picioarele .. si nu cand au pantaloni , atunci nu are nici un farmec .. decat daca pantalonii-s rupti *p

Partenerii pot fi gasiti ... oriunde .. chiar si in autobuz .. partenerul fiind chiar controlorul .. nu mie mi s-a intamplat asta ;) Eu mi-am gasit sotul , pe internet .. bine , el m-a gasit :yD

Nu cred ca locul conteaza ;)
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde goni_q » Sâm Iul 31, 2004 10:58 am

prima mare iubire .....
.......
venea ca un zmeu cu pleata creatza in mujlokul apei ........zici ca era Moise ce despartzea apele......si akum ma gandesc.......ce am vazut la el......si a durat 1 an .......
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde supermouse » Sâm Iul 31, 2004 2:56 pm

am invatzat acum fuarte mult timp ca de obicei il(o) gaseshti atunci cand nu cautzi
shi cred ca de obicei persoana aia speciala se poate gasi acolo unde va mana preocuparile shi/sau interesele comune
dragostea este nemaipomenita, sexul e .... dar pana la urma- guess what? daca nu exista o fundatzie de intzelegere, interese comune shi tolerantza reciproca- o relatzie nu poate supravietzui
riiiiiiiiiight................
supermouse
Junior Member
 
Mesaje: 3586
Membru din: Vin Apr 16, 2004 11:00 am
Localitate: in padure

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori