Ghid sexual pentru fete!

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Ghid sexual pentru fete!

Mesajde Nicholas_Alex » Joi Ian 15, 2004 11:21 am

Am gasit pe net un ghid fabulos facut pentru fete! Nu are rost sa-l redau pe tot, dar trebuie sa pun citeva fraze tari. Sper sa ajute pe cele "mici"! :)

La inceput mi-a fost rusine sa puna un baiat mana pe sanul meu chiar si imbracata, pentru ca trebuia sa imi apar rangul de virgina. La fel prin autobuze, sau pe strada, la scoala tot timpul am patit sa ma pipaie lumea. Cel putin de la 12 ani tot timpul mi se intampla. De exemplu mi s-a pus mana pe sani cand m-au prins niste smecherasi in autobuz mai singura in spate. Doi m-au prins pe la spate si mi-au ridicat tricoul si unul care era in fata mea mi-a ridicat sutienul si mi-a masat sanii asta chiar cand sa intre autobuzul intr-o statie unde nu urca deobicei nimeni, dupa care au coborat in fuga. La fel mi s- a bagat mana pe sub fusta in chiloti la pasarica si un deget in vagin, noroc ca nu eram virgina. In rest maini pe sani si pe fund chiar si pe sub chiloti daca nu zilnic macar la doua trei zile. Nu e cazul sa credeti ca are cineva ceva cu voi sau ca va imbracati prea provocator. Asa sunt baietii. Ce simtiti? Numai bine normal, chiar daca o fac in autobuz si va opuneti. Care este problema atunci? Singura chestie cand o patiti si nu sunteti de acord este ca va e frica. Adica frica sa nu va loveasca, taie, omoare etc. Am avut o prietena taiata pe fata si pe san pentru ca a inceput sa tipe cand i-a pus unul mana pe fund. Si acum are o dunga pe fata si nu se mai uita nimeni la ea. In rest cu atingerile permise(ale prietenului) sunt toate beton nu e cazul sa faceti mofturi. Chiar daca va atinge pe mana sau pe san, sau in alte parti. Eu personal am facut urat prima oara cand mi-a atins anusul. A fost singurul loc in care prima oara am facut si eu mofturi. In rest atingerile pe sani sunt placute si o sa le vreti mereu. La fel clitorisul si vulva o sa va placa, iar degete bagate in vagin o sa va fie frica daca sunteti virgine. In rest chiar daca poate unele fete sunt mai rusinoase, in timp fiecare isi da seama ca ii place. Ideea e sa nu isi dea seama prea tarziu cand nu mai vrea nimeni sa puna mana pe tine. Chiar daca va mangaie pe anus intre fese, chiar daca pe vulva sau pe sani o sa va placa absolut toate.


Acum sa va spun despre sex. Defapt sex este tot ce se intampla. Daca si iubiti acea persoana cu care faceti sex puteti sa ii spuneti dragoste. Oricum sa va spun despre cum e sa fii fututa. Ma rog nu stiu exact cand se refera cineva la futut cine pe cine fute, adica el te fute pe tine sau tu pe el, sau voi doi va futeti. Treaba se intampla destul de simplu, cand nu esti virgina. Trebuie doar sa stai intr-o pozitie ca el sa iti bage penisul(pula in termeni normali) in vagin(adica in pizda). Apoi incepe sa o bage si sa o scoata, uneori o scoate chiar de tot, si face miscarea asta de dute-vino pana are orgasm si ejaculeaza. Astea inseamna sa te futa un baiat. Mai exact isi freaca pula in vaginul tau pana ejaculeaza. Normal ejaculeaza inseamna ca pe acolo pe unde urineaza baietii nu iese urina ci sperma(un lichid alb, cu spermatozoizi care te lasa insarcinata in mod normal). Nu iese ca atunci cand urineaza sa te umple. Daca nu au facut sex de mult timp sau au fost excitati o lunga perioada de timp iese mai multa. Multa inseamna ca daca pui toata sperma care o ejaculeaza intra intr-un capac de la o fanta de 2 litri, maxim doua capace.
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Joi Ian 15, 2004 11:24 am

Corina mai continua....

Revenind la futut, din experienta nu conteaza marimea ci tehnica. Normal ca o marime mare cu tehnica buna este ideal. Am avut un prieten care avea pula in erectie de 25 de centimetri si destul de groasa, normal ca atunci cand am vazut-o m-am bucurat. Insa in practica s-a dovedit catastrofa si stres. Normal ca imi ajungea in capatul vaginului si ma simteam plina complet mai ales ca era si groasa. Insa orgasmele cele mai puternice le-am avut la intrarea in vagin si nu in capatul lui. Asta pentru ca prietenul anterior o avea normala pe la 13 centimetri, si aveam mai multe orgasme cu ea. Se pare ca media din cate am vorbit cu alte prieteni pentru "normala" este de 13-15 centimetri. Exista si chestii mici de 7-10 centimetrii, am vazut chiar si poze pentru ca nu am vrut sa cred. Cu o pula normala tot parul lui pubian si pubisul in general te freaca pe toata vulva si pe clitoris. Cu una de 25 centimetrii deja nu prea mai ajunge si oboseste rapid oricum. Miscarea sa iti bage toata pula de 25 si sa o scoata il omora tot timpul si obosea repede. Normal ca se simte super misto sa simti in vagin ca intra si nu se mai termina, si apoi ca iese si nu se mai termina. Dar pe clitoris nu prea il intereseaza asta si orgasme pauza. In plus cu atata aer in vagin scoate niste bolboroseli de strica toata distractia. Asa ca o pula mare nu e buna. Poate ca ar merge una pe la 20 cm in loc de 15cm ce am acum, dar cat am orgasm e mai putin important. Borboroselile apar si cu una de 15cm uneori dar nu trebuie sa va impacientati. Nu prea iti dai seama daca cineva a tras un partz sau e de la vaginul tau, asa ca daca se aude nu e cazul de banuieli. In rest bolboroselile pana acum au fost semn de sex intens si din plin si mereu cand le aud imi face placere. Parti nasoale la futut sunt mai multe. In primul rand vaginul se dilata in timp si nu ramane intensa frecarea. Apoi baiatul trebuie sa stie ca uneori nu trebuie sa se chinuie sa ajunga in capat si astfel sa te loveasca intre picioare ca berbecul ci mai repede sa isi miste capul penisului la intrarea in vagin chiar acolo unde a fost himenul 2-3 cm inauntru, apoi sa scoata afara cat ii ramane numai un centimetru de penis in vagi si sa il bage la loc pana trece cu capul penisului de himen 2-3 cm si tot asa. Fututul asta la intrarea in vagin imi place la nebunie. Normal la cateva miscari la intrare sa mai bag si cateva adanci. In general in cazul in care se joaca la intrarea in vagin ma masturbez cu mana, daca ma fute adanc ma tin numai cu mainile de fundul lui, sau imi masez sanii, sau imi tin picioarele in aer, sau uneori pur si simplu ma mangai pe vulva si pe langa penisul lui care ma fute de zor. Cand ma fute degetele si mana pe vulva sau pe la anus sau pe clitoris are efecte super. La fel uneori mai imi place sa imi bag pula lui in vagin cu mana mea sau sa mi-o tin la baza pulii lui ca si cum mi-as baga-o singura si m-as fute cu ea in vagin, sau sa ii scot pula din vagin si sa mi-o plimb prin vulva si pe la anus, sau pur si simplu sa il mangai pe capul pulii cu mana si apoi sa mi-o bag la loc, atingerea pulii, coaielor si a fundului lui ma excita la culme, problema e ca baietilor nu prea le place sa li se puna mana pe capul pulii fiind sensibil. Cand sunt fututa scopul de baza este sa am picioarele larg desfacute. Cu cat mai larg cu atat mai bine. Mi-a luat vreo doi ani de exercitii sa pot sa fac spagatul dar se merita din plin. Si mai ma gandesc si ca m-ar fute nu stiu ce actor, sau alte chestii porcoase ca sa ma excit in timp ce ma fute. Normal ca trebuie sa stiti ca fututul asta va poate lasa gravide. Asa ca cel mai bine folositi prezervativul sau pilule. Am prietene care practica ejacularea in afara dar mi se pare riscant(adica baiatul sa isi scoata pula din vagin cand are orgasm si sa ejaculeze pe corpul tau). Cam asta este despre futut.
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Joi Ian 15, 2004 11:25 am

Si sexul oral! :o

Sexul oral poate fi facut de ambii parteneri mereu. Normal mie ca fata imi place sa ii simt limba cum imi linge pizda. In general imi place sa ma linga oriunde fara exceptii. Normal punctele fierbinti sunt sanii, intre fese, anusul, vulva, intrarea in vagin si clitorisul in special. Nu m-am opus niciodata cand un baiat mi-a lins anusul, chiar daca uneori nu stiu cat de curata eram, dar nu am vazut ca s-ar fi plans niciodata sau ca n-ar mai face asta. La fel in vagin daca isi baga limba. Oricum baietii comparat cu fetele sunt eroi, pentru ca pe toti i-am intrebat daca le place sincer si toti mi-au spus ca de placut le place, insa pizda miroase nasol. Si nu numai a mea ci toate pizdele au miros intepator si nasol. Deci normal ca parfumarea e obligatorie. In rest mi-au spus ca in general nu inspira pe nas mirosul si in rest totul e super, gustul e bun, se excita etc. Nu stiu cum sa explic ce se simte cand un baiat iti face sex oral. Cred ca cel mai simplu de comparat este in cada mana pe sub apa uda si te mangai si vezi. Dar nu este chiar la fel. Limba lor pe clitoris este mult mai buna, fierbinte, aerul care il expira etc. Normal ca un sex oral nu l-as refuza oricine s-ar oferi sa mi-l faca. Parti proaste din punctul meu de vedere nu sunt. La inceput ti se pare nasol sa stai cu picioarele desfacute cu vulva desfacuta sa se uite el in pizda ta si la anus de aproape. Insa orice senzatie de rusine ca arat toate alea nu a batut niciodata dorinta sa ma linga acolo sau sa ma mangaie. Normal asta am simtit la inceput ca ma vedeau prima oara cum arat intre picioare de aproape. Apoi nici nu ma mai interesa, asteptam sa inceapa doar sau ma pregateam sa stau cat mai comod. Alte parti nasoale mai pot fi cand ejaculezi sau urinezi pe fata lor din greseala de la orgasmele intense. Dar si asta prima oara, dupa aia deja devine ceva normal cand se intampla. Normal ca fiind in pat sau in casa cand urinez la orgasm ma abtin. Insa in cada daca mi se ofera sau afara nu ma abtin si imi dau drumul pana la capat. Daca nu e prima oara pentru el cand pateste sa te scapi pe fata lui nu e problema. Uneori prietenul meu cand urinez in cada sau afara din casa in natura, ori imi linge uretra pe unde iese urina si clitorisul de mor de placere si de orgasm, ori pur si simplu urinez pe pieptul lui si imi maseaza clitorisul sau daca e imbracat se da la o parte, dar nu se opreste din a-mi masa clitorisul sa fie orgasmul complet, apoi dupa ce termin de urinat continua cu sexul oral. Partile bune ale sexului oral nu se pot spune toate. Nu se compara cu sexul normal si oricat te-ar fute un baiat nu se compara.
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Joi Ian 15, 2004 11:44 am

Genial! Da-ne shi noua linku(in caz ca nu l-ai scris chiar tu)!:o
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde vali » Joi Ian 15, 2004 11:46 am

asta ori e proasta, ori e batuta in cap.
link plizz

Ps: mi s-au ars cartofii cat am stat si am citit
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Joi Ian 15, 2004 1:01 pm

OK..uite linku. Acolo il veti gasi si pe nebunu´ ala de Alex..:D


http://sex.rocrack.org/prima1.htm
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Sandman » Joi Ian 15, 2004 7:13 pm

Genial, n-am apucat sa citesc totul, dar... :o
- Father?
- Yes, son?
- I want to kill you.
Sandman
 
Mesaje: 25
Membru din: Mar Dec 30, 2003 5:33 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde ROMIKA » Vin Ian 16, 2004 2:35 pm

e interesant, dar si plictisitor in acelasi timp....
aminteste-ti mereu, casatoria este primul pas catre divort.....
ROMIKA
Junior Member
 
Mesaje: 133
Membru din: Mar Ian 13, 2004 3:58 pm
Localitate: wherever you want me to be....

bai alex

Mesajde Mr Teo » Sâm Ian 17, 2004 9:22 am

E interesant ce zici tu dar zic ca situl ala are mai mult tenta spre sex comercial decat ghid sexual.
Oricum zic ca e interesant cel putin pentru tipe ca ai pus asa ceva online pe forum.
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Mesajde Chrysilla » Joi Ian 29, 2004 3:44 pm

tampenie...auzi, sa urinezi la orgasm... si pana la urma tipa de ce zice la inceput ca e virgina si dup`aia ca se f*te in draci?
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde ROMIKA » Joi Ian 29, 2004 4:02 pm

era virgina la inceput.... toate au fost asa.....
aminteste-ti mereu, casatoria este primul pas catre divort.....
ROMIKA
Junior Member
 
Mesaje: 133
Membru din: Mar Ian 13, 2004 3:58 pm
Localitate: wherever you want me to be....

Mesajde hunny bunny » Joi Feb 26, 2004 11:15 am

bleah...e tziganca? Sex is good but PIPI not!!!
hunny bunny
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Vin Feb 20, 2004 12:19 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Nanuka » Mar Mai 18, 2004 11:03 pm

Ce de rahat.

Pizda spalata nu miroase deloc, nu am facut-o cu fete dar imi cunosc corpul si ma rog organul genital....nu pute..frectii ..e tiganca ingalata...si faza cu pipi e dezgustatoare...te pisi inainte si te kci daca-ti vine.....culmea sa-ti vina sa faci pipi cand ai orgasm, ma intreb oare daca partenerilor ei le-o place faza asta...

Yeak!
That's my ShiT
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

O nerushinata!

Mesajde Izabela » Dum Mai 23, 2004 3:56 pm

Cat am citit aveam impresia ca e scris articolul de uratenia aia de Andreea de la BB2.(Bine c-a iesit).O nespalata si o tiganca ordinara.O fata normala n-ar scrie atatea prostii ca ea.Probabil ca practica si ea sexul ca pe un sport.
Draga ,mai spala-te daca puti!
Si chestia asta cu atatea calcule:15,20,25 cm e tipic barbateasca ceea ce ma duce cu gandul ca articolul asta e scris de un pervers.
O fata n-ar gandi niciodata in termeni din astia matematici despre sex.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

heeyyaa

Mesajde goni_q » Lun Iun 14, 2004 5:10 pm

[quote="Nicholas_Alex"]Si sexul oral! :o

tre sa recunosc, sunt ceva ani de cand nu am gasit ceva sooo freakyy funny.....
am ras cu o pofta de neimaginat .....m-ai rupt ...esti tare ,,,,,si mi-a si placut :eat: :O :O :O
promit ca am sa continuu sa fiu perseverenta in a citi informatiile dvs....
:B keep it .........u do it sooooo weeeeeeellll..... :lol: :lol: :lol:

m-a uimitzi

[quote="Nicholas_Alex"]Corina mai continua....

imi place cum se face descrierea......este perfect adevarata......mie asa imi place.....pe bune.......corina asta sau cum o fi chemand-o ..........e beeetoanca .....


da mai e o faza nashpa ....ce e cu femeile pe siteul asta chiar nici una nu stitzi sa o facetzi .......cum se zice ..."ca la book"....
baietzii saritzi un pic pe ele si educatzile nitzel in ale .........ficky ficky......giggyy...giggyy
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

m-a uimitzi

Mesajde goni_q » Lun Iun 14, 2004 5:20 pm

[quote="Nicholas_Alex"]Corina mai continua....

imi place cum se face descrierea......este perfect adevarata......mie asa imi place.....pe bune.......corina asta sau cum o fi chemand-o ..........e beeetoanca .....
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde goni_q » Lun Iun 14, 2004 5:23 pm

da mai e o faza nashpa ....ce e cu femeile pe siteul asta chiar nici una nu stitzi sa o facetzi .......cum se zice ..."ca la book"....
baietzii saritzi un pic pe ele si educatzile nitzel in ale .........ficky ficky......giggyy...giggyy
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde PeerGynt » Sâm Iun 19, 2004 3:23 pm

Ce aberatie! Cum naiba ai gasit-o? A reusit sa-mi intoarca stomacu’ pe dos! In primul rand Corina asta ar trebui sa invete sa scrie cursiv romaneste! In al doilea rand, nu vreau sa-mi inchipui ce fel de fata este... Incepand cu povestile cand se luau “smecherasiiâ€Â
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Hasmocar

Mesajde Antiando » Dum Ian 28, 2007 10:20 pm

Am cateva probleme: 1. cred ca avem de-a face cu scrisul unei vaci ca prea ii pune ei lumea mana pe tzatze zilnic 2.misto sfatul subinteles pt virginele frigide: "lasati-i pe masculi sa va mameleasca unde si cand vor ei ca sa nu va treziti cu un briceag in ochi" 3.din cunostintele mele capacele de sticle de suc sunt la fel indiferent de marca si dimensiunea sticlei. Cred ca femeia vrea sa ne arate ca dupa ce ca are parte de sex mult isi mai permite si fanta la 2 litri. [felicitari ai reusit sa ne faci invidiosi fericito :))] 4.eu nu beau suc in general si nu halesc fanta in special.Mai am vreo sansa sa imi masor sperma? Rog autoarea acestui ghid dak poate sa vina pana la mine acasa ca ne-am strans cativa baietzi cu aceeasi problema si vrem sa-i umplem o sticla de 2.5 l (promotie) ca sa nu mai umble sarmana cu capace. 5.de acum incolo,conform ghidului,femeile trebuie sa isi ia rigla cu ele cand au de gand sa se futa; ca trebuie sa fie de nush cati cm trebuie sa intre un cm de pula sa iasa 2. Mai bine isi lua un cutit si i-o felia lu' ala de 25 de cm sa fie sigura ca ii intra toata. 6.Pizda nu pute.Pizda nespalata pute...ca si gura si si alte organe si orificii."Domnisoara" mai bine consulta un ghid igienico-sanitar inainte sa-l scrie pe asta. 7.O mostra a evolutiei umane: de la mamelire in RATB- la pishat pe fatza barbatzilor. Aia si-a luat un briceag in ochi ca n-a stat la pipaiala dar ea se pisha pe barbati si culmea, la aia le si place. 8. E de la MISA se pisha in cada si face baie peste. Pai cum draq sa nu-ti puta pizda dak te pisi in apa cand faci baie???
Antiando
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Ian 28, 2007 9:27 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde alexxx_16 » Mie Apr 04, 2007 12:02 am

pizda proasta:)) ..cat despre "urinarea" de care zicea, e proasta facuta gramada (e fata si nici nu stie)! aia nu e urina. Tipul ala de orgasm de numeste "squirt" in engleza. Tziganga nespalata...pizda nu pute daca te speli :))) :-&
si faza aia cand a zis ca-i dadea unu' limbi la anus: "nu stiu cat de curata eram" :-& :-&
Avatar utilizator
alexxx_16
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Feb 17, 2007 12:00 am

Mesajde piskeshu » Mie Apr 04, 2007 8:19 am

Domnu cocalar, aveti un avert, o fi asta threadu despre sex, da' nu injuri ca la tine in fatza blocului.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde alexxx_16 » Mie Apr 04, 2007 9:13 am

piskeshu scrie:Domnu cocalar, aveti un avert, o fi asta threadu despre sex, da' nu injuri ca la tine in fatza blocului.

scuzele mele ~a
Avatar utilizator
alexxx_16
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Feb 17, 2007 12:00 am

Mesajde M@rLanU^^ » Sâm Mai 19, 2007 1:21 am

e interesant articolul dar nu l-as recomanda unei fete virgine caa ghid sexual.... poate doar ca sa se amuze...
A invidia inseamna a te recunoaste inferior
Avatar utilizator
M@rLanU^^
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Joi Apr 05, 2007 11:00 pm


Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron