pentru baieti si fete suferinzi:Cum ati fost distrusi cel mai tragic de catre cineva

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

pentru baieti si fete suferinzi:Cum ati fost distrusi cel mai tragic de catre cineva

Mesajde tofantes » Vin Ian 30, 2004 7:58 pm

Eu am fost cu cineva aproape 4 luni, timp in care am inceput sa o cunosc si s-o iubesc. A fost foarte frumos cat a fost. am trait amandoi clipe foarte initime si toatelumea ne vedea ca perechea perfecta. E foarte sexi, mereu dulce si plina de gesturi care te fac s-o iei in brate si s-o saruti nebuneste. Mai e posesiva si razbunatoare, nimic din ceea ce nu puteam indura... Oricum m-am suparat pe ea intr-o zi iar in a doua, am ignorat-o. De atunci n-a mai fost la fel, dar am reusit iarasi, cu vorbe dulci si sincere, s-o fac sa uite. Vroia sa ma sa fac la fel si sa "plang" langa ea sa ma ierte, sa-i mareste orgoliul, numai ea stie ce vroia atunci, asa ca pentru a doua oara a vrut sa ne despartim. Eu ma saturasem de atata ignoranta si indiferenta de la ea si i-am raspuns"bine". am mai dansat, vorbit. La miezul noptii, caci in seara de revelion se intampla, m-a lasat s-o sarut si de atunci suntemi despartiti. Dupa numai 4 ore se saruta cu altul si tot imi arunca ocheade sa-mi vada reactia. eram devastat s-o vad cum se lasa atinsa de ala (5 ani cel putin mai mare ca el, gras, chel, o epava pe langa mine, si sunt modest). Aud de la prietenele ei, care-mi dau dreptate ca vrea disperata sa o iert si ca ii este dor de mine. Stiu sigur ca regreta si ma tot cauta sa ma vada, tanjeste dupa orice semn sau vorba de la mine. Eu n-am s-o iert prea usor mi-e in fata nu mi-a spus nimic:de ce a vrut sa ne despartim si nuci ca ma vrea inapoi. Nu mai merita osteneala sau atentie prea multa de la mine. Sfarsit!
Povestea ta

Ultima oara cand am sarutat-o a fost de adio strangandu-ma de mijloc si tragandu-ma langa ea ca niciodata. M-am dus sa stau cu baietii, gandindu-ma cum o intorc iarasi la mine, caci nu observasem semnul asta. Si mie mi-e dor de ea dar intotdeauna ma sustrag astor senzatii si-mi aduc aminte ce mi-a facut. Inca-i vorbesc cand ne intalnim, o evit cand am ocazia da parca ma urmareste, nebuna! De mentionat e ca eu fac 20 pe 16 feb. si ea are aproape 18 ani. Si nu-i mai spun "gandacel" ci "gandac". Asta-i tot!
Confeseaza-te si tu ca mine!
tofantes e cu voi, pentru voi, la voi, IN voi,
always toujours tof tof tofu...
indescifrabilll
tofantes
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Mie Sep 04, 2002 6:46 pm
Localitate: basarabi-constanta

Mesajde marian jan » Vin Ian 30, 2004 8:05 pm

eu am fost distrus anu trecut la munte cand,la un chef(din-ala cu bere si vodka),m-am combinat cu una,dar in acelasi timp m-am si imbatat asa,putin.si cand sa trecem la fapte,vlastarul tineretii nu m-a ascultat si nu a vrut sa se ridice.si cand am vazut-o dimineata am vrut sa ma sinucid...era buna,buna ,BUNA,BUNA .

ps:si a plecat..... :x
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde Nanuka » Vin Ian 30, 2004 9:09 pm

Eu am iubit un tip nebuneshte timp de trei ani, eram obsedata dupa el, ajunsesem sa fac naveta Bucuresti-Gaesti, pt ca tipul era din provincie, numai ca sa-l vad si sa-i fiu aproape, dar din pacate n-a mers intre noi....pur si simplu.....umm probabil era diferentza mare de varsta..6 ani...el era mai mare cu 6 ani ..plus ca stii o tipa din Bucuresti nu e prea bine vazuta pe la tara..mereu trebuie sa-ti auzi tot felul de vorbe ..incat pe George l-au cam indepartat de mine....vorbe neadevarate...l-am iubit si cu toate ca drumurile noaste sunt paralele acum, au trecut 4 ani de cand ne-am desparatzit ..eu il voi pastra mereu intr-un coltzisor al sufletului meu ..mereu:)..

Va pupic,

Nanuk.
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Superba Oana » Dum Feb 01, 2004 12:02 pm

in clasa a opta cand mi-a dat "prietenul" meu cu usa in cap de mi-a spart arcada stanga.
vb serios....usa se deschidea spre interior iar cuierul unde ne agatam hainele era dupa usa....si el a deschis-o...si eu m-am ales cu un semn ce nu ma va lasa sa-l uit niciodata
If I could rearange the alphabet, I'd put U and I together
Avatar utilizator
Superba Oana
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Aug 30, 2002 11:00 pm

Mesajde nirobit » Mar Feb 03, 2004 2:26 pm

in liceu i-am zis unei tipe ca m-am indragostit de ea si nu a facut altceva decat sa se laude cu ce i-am zis eu, m-am enervat si pa. s-a aruncat in bratele altuia crezand ca o sa alerg sa o iau dar s-a inselat si acolo a ramas.
Cu alta tipa mai mare ca mine cu care eram de cateva sapt in sensul ca ne vedeam in weekend si pana la urma l-a ales pe unu de seama cu ea. tot la fel pa. dar astea au fost asa ca un fel de mofturi. si cu actuala mea prietena care s-a despartit de mine ca nu mai suporta dar pe care am luat-o inapoi. intr-adevar atunci a fost dureros de tot, nu mai mancam, nu mai aveam stare, nu mai dormeam. urat de tot. sper sa nu mai traiesc asa ceva, iti poti pierde mintile.
nirobit
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Joi Ian 22, 2004 4:41 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde nae cinefil » Mar Feb 03, 2004 3:04 pm

duminica, 01.02.a.c. eram pe terenu` de fotbal la gen.5! jucam fotbal. Corner pt noi. Centrare la cap, ma inaltz maiestuos, lovesc napraznic mingea pe care apuc s-o vad in plasa shi, la coborare aud un trosnet shi simt o durere in tampla stanga! Tocmai imi fusese distrusa in mod extraordinar de tragic arcada stanga! Acum problema shi intrebarea mea e: o sa-mi mai creasca shi anume par pe spranceana respectiva sau nu?
deci se puate shi cu sange!
[color=red][color=#000000][color=sienna]citat celebru[color=black] - personaj celebru ([color=silver]by default)[/color]
[/color][/color]
[/color][/color]
Avatar utilizator
nae cinefil
 
Mesaje: 3740
Membru din: Mar Sep 30, 2003 11:00 pm

Mesajde dracusor » Mie Feb 04, 2004 8:23 pm

Am iubit si eu o data....Acum nu-mi mai trebuie....Un barbat frumos destept dar inca nerefacut dupa o dragoste care l-a dat peste cap...Desigur,n-am aflat decat acum,la o luna dupa ce ne-am despartit,ptr ca s-au impacat.el spune ca m-a iubit.Sa-l cred?nu prea imi vine,cred ca mai degraba a incercat s-o uite...Dar cel mai dureros e nu ca nu m-a iubit,ci ca nu recunoaste lucrul asta,bagandu-mi chestii de genul"te-am iubit dar n-ai stiut cum sa ma iei"
Nasol,nu?!
dracusor
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mie Feb 04, 2004 4:42 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Nanuka » Vin Feb 06, 2004 4:51 am

Inca o faza care m-a durut si m-a distrus sufleteshte a fost din partea unuia..care dupa 8 luni de prietenie umm aflu ca statea si dormea cu una in casa....alta chestie de genu asta s-a intamplat acum un an cu altu.care culmea mai avea si copil...da ma rog ca aici nu se pune..imi era amant..deci nu m-a deranjat prea mult...ramane intre noi ok?..lol..

Va pupic,
Nanuka:)
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde driana_r01 » Sâm Sep 24, 2005 10:29 pm

deci yo am 16 ani si vara asta m-am indragostit de unu cu 6 ani mai mare ca mine...din pacate el sta in paris...am stat cu el 1 sapt si cv, dara fost cea mai frumoasa perioada.....ma facea sa ma simt in al-9-lea cer....ook, fara sex ca sunt virgina..ma intelegea, era cald....avea si tupeu dar nu intrecea masura....era perfect! apoi am aflat adv! e insurat si are un baiat de 2 ani..mi-a picat cerul..nu l-am putut parasi.....apoi am plecat in buc si el in franta...mi-a dat sms ca ne desp! plangeam in tren pur si simplu...imi si zisese ca tinea f mult la mine dar nu puteam fi impreuna..el nu o iubeste pe sotia sa, a fost obligat sa stea cu ea...l-am mai sunat, ne-am impacat..din pacate yo nu am supertat prea bine despartirea si am dat in bautura...erau momente in care eram un pas de a lesina din cauza alcoolului..nu mancam, nu dormeam..plangeam non-stop....au trecut 2 luni de cand nu l-am mai vzt si cica pana la urma am ramas impreuna..mi-e atat de dor de el!!! si simt ca mi se rupe inima cand ma gandesc ca o sa trebuiasca sa ii zic ca nu mai putem fi impreuna, sa gasim o solutie...mi-a dem ca tine f mult la mine...era perfect!!! si acum il visez noaptea zicandu-mi ca totul va fi bine..si il vad in fata ochilor....orice as face sunt numai cu el in gand..am priene de 3 luni juma, dar niciodata nu m-a facut sa ma simt atat de bine ca el...era UNIC! si acum sufar si nimeni nu ma poate ajuta! pls HELP!
driana_r01
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Vin Sep 09, 2005 8:39 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde catharsis » Dum Sep 25, 2005 12:00 am

yo spun k dak sty engleza, pagyna asta te poate ajt mult: http://www.satanservice.org/coe/suicide/guide/
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde Nanuka » Dum Sep 25, 2005 7:38 am

QUOTE=driana_r01] o solutie...mi-a dem ca tine f mult la mine...era perfect!!![/QUOTE]

Solutii nu gasesti cu barbatii insurati, asta e regula. Si nu mai spera, are copil si nevasta, familia e pe primul loc, nu uita!!...
That's my ShiT
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde driana_r01 » Dum Sep 25, 2005 11:54 am

Welll..poate ca daca stiam asta draga Nanuka de la inceput era altcumva....adica nu sunt chiar asa de disperata sa ma indragostesc de cineva insurat....ma rog, vb vine insurat ca doar sta cu aia..mai mult in fata familiei lor....dar am aflat tarziu....si acum incerc din rasputeri sa mi-l scot din cap dar Nu pot! o sa reusesc yo...sper..si imi permit sa te contrazic...nu e fam pe primul loc...el nu o vrea pe aia ca sotie...si nici nu isi dorea asa de mult copilul...adica sotia lui a ramas insarcinata exact cand el vroia sa o paraseasca..cam dubios....nu crezi?
driana_r01
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Vin Sep 09, 2005 8:39 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde driana_r01 » Dum Sep 25, 2005 11:56 am

Ms catharsis esti un dulce....a fost un moment in care ma gandeam la asa cv, dar a trecut....oricum ,e interesant ce zice acolo asa ca o sa citesc mai mult pt mine ca sa am o "viziune mai larga"...
driana_r01
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Vin Sep 09, 2005 8:39 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Ramuna » Dum Sep 25, 2005 5:02 pm

mi-a placut cum a vb tofantes despre tipa aia, se pare ca tinea mult la ea...

on topic: eu imi dau seama abia acum ca am pierdut ceva timp tinand la un baiat... sa va spun cat? nu sh daca e tocmai indicat... bine , hai k va spun: 5 ani!
inca ma mai ustura pielea de pe locul de unde te-ai rupt tu
Avatar utilizator
Ramuna
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Lun Aug 29, 2005 11:00 pm

Mesajde Nanuka » Dum Sep 25, 2005 6:53 pm

"si imi permit sa te contrazic...nu e fam pe primul loc...el nu o vrea pe aia ca sotie...si nici nu isi dorea asa de mult copilul"


Asta crezi tu~p

"mi-a dat sms ca ne desp! plangeam in tren pur si simplu"


D-aia te-a parasit dupa o sapt??..LoL..oricum esti virigina si minora, nu prezinti interes...~p
That's my ShiT
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde o_tzestoasa » Dum Sep 25, 2005 8:10 pm

eu...am scriu un thread pe tema asta, asa ca citi acolo :P
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

Mesajde driana_r01 » Dum Sep 25, 2005 8:39 pm

Nanuka...yo am povestit in speranta ca cineva imi va da o idee salvatoare....mereu sunt luata la mishto pe faza asta...nu cred ca aveam nevoie de asa cv si aici...la sf am zis cv de genul"pls..HELP"...chiar am nevoie de un sfat bun nu de o remarca dureroasa...
driana_r01
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Vin Sep 09, 2005 8:39 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Wild Rose » Dum Sep 25, 2005 8:53 pm

driana, vrei un sfat bun? da-l dracu. esti tanara, ai toata viata inainte :)
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Arthemis » Dum Sep 25, 2005 9:12 pm

vrei o idee salvatoare???
singura care te poate salva esti chiar tu!
hai sa luam toate variantele:
1. sa zicem ca el renuntza la nevasta pentru tine... s-au mai intamplat lucruri din astea, rar dar da, exista si shansa asta.... ai analizat cum ar fi situatia? daca el are prtentzia sa-si creasca copilul... tu esti inca un copil crezi ca poti creste copilul barbatului mult iubit? o sa zici ca da... ei bine nu poti!! e al naibi de greu... sa ai grija de el cand e bolnav, sa il duci la scoala/gradinitza etc. la doctor, sa il hranesti, sa-i faci un program... si lista poate continua la nesfarshit....asa ca asta cade pentru ca esti inca un copil.
2. el divortzeaza si nu-si aduce plodul acasa... il lasa la nevasta.... tu ai 16 el 22... tu la liceu, el la servici.... tu vrei sa iesi sambata seara in orash... el vrea sa se duca la copil sa stea cu el ca ii este dor de el... iti zic sigur ca nu va zice... lasa draga ca mergem in seara asta in baruri si il vad pe ala micu' alta data... va zice... auzi stii ceva eu ma duc la copil... te sun cand termin.
deci nu vei fii niciodata pe primul loc in fatza lui.... o sa fii undeva in plan secund, daca nu si mai departe... asa ca iar cade si varianta asta pentru ca asta inseamna nefericire.... una mare si grasaaaaaaa...
3. el nu divortzeaza dar ramanetzi impreuna.... deci esti amanta... ceea ce inseamna ca vei sta la dispozitzia lui. cand are el timp te vede, cand tu ai chef sa te stranga in bartze si sa te iubeasca el va avea treaba sa-si stranga nevasta in bratze, cand tu vei vrea sa te duci la o petrecere cu el, el va avea treaba, de craciun vei sta singura pentru ca el trebuie sa fie cu familia... cand vei vrea sa mergi vara la mare cu iubitul, vei auzi acelasi raspuns: imi duc copilul la mare in concediu si nu pot. deci te vei lovi de fiecare data de acelasi raspuns. asa ca pica si varianta asta

ce-ti mai ramane??? sa stai cuminte in banca ta... sa il uiti si sa treci peste asta...sa iti gasesti pe cineva apropiat de varsta ta sau macar fara nevasta si copii, si sa fii fericita.
iti spun din proprie experientza ca nu vei fii fericita nici daca divortzeaza, asa ca mergi mai departe, lasa-l pe el cu problemele lui si nu le face si ale tale.

inca o chestie pe care sa tzi-o amintesti toata viata:
NU MAI PUNE BOTU' CAND EL ITI SPUNE SUNT INSURAT DAR AM PROBLEME ACASA SI VREAU SA DIVORTZEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ESTE CEA MAI PENIBILA SI CEA MAI DE PROST GUST REPLICA PE CARE O DA UN BARBAT CAND VREA SA-SI INSELE NEVASTA CU O FEMEIE MAI CREDULA (am fost finutza :D)
acestea fiind spuse... vezi ce faci, este alegerea ta!
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde Inferno » Dum Sep 25, 2005 9:18 pm

Uita-l!!! tot ce ti-a spus el:ca nu o iubeste pe ea, ca nu vrea copil si altele... sunt baliverne de oameni insurati care cauta o relatie extraconjugala. Nu merita sa iti pierzi timpul si sa iti distrugi viata pt unul insurat. cum a zis Wild Rose... esti tanara, traieste-ti viata!!! e lume plina de baieti.
Inferno
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Dum Iul 31, 2005 12:55 pm
Localitate: Stanga, la dreapta, fata-n spate cu politia

Mesajde Wild Rose » Dum Sep 25, 2005 11:06 pm

...si oceanul plin de pesti ;)
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde m0rgul » Lun Sep 26, 2005 3:11 pm

Hmmm...hai sa vedeti aici telenovele...

Totul a inceput la Sighisoara acu vreo 3 ani... Merg eu la festival cu pretenii pletosi si betivani...si k in fiecare an iese o betie generala, toti eram muti de beti... Si ce se gandeste un prieten: hai sa facem mijto de tipu asta (de mine adik) si sa il lipim de o copila... Si vine si imi zice k vezi k e tipa aia...bla bla bla... Eu in aburii betiei nu aveam habar cine e, cati ani are, si oricum nu conta... Ar fi fost doar o chestie de 2-3 zile...

Si acolo a inceput... Dupa 2 zile de betie am plecat in sfarsit spre casa. Si pe tren am ajuns sa stam de vorba destul de serios...si a inceput sa imi placa...din ce in ce mai mult... Si am ramas impreuna... Eu 18 ani, ea 14...diferenta cam mare...dar totusi imi placea...

Dupa 2 luni i s-a aratat prima oara varsta...ne-am certat prosteste, ne-am despartit... La vreo luna dupa asta ne-am impacat...si am ramas impreuna... And our love for eachother grew... :P Si a mers totul frumos...gesturi romantice, nu ma mai puteam dezlipi de ea... Imi gasisem in sfarsit echilibrul, eram in sfarsit impacat cu lumea... Si merge totul frumos vre-un an... In decursul respectivului an belele cu skoala, eu a 12a, ea a 8a, ne vedeam mai rar...in fine...

Ajunge domnisoara da capacitatea si pleaca la mare... In timpul examenelor ei am fost acolo sa o sustin, sa o ajut sa se relaxeze, stiti voi cum e... Ma rog, ea pleaca la mare, intru eu in BAC...hmmm... Bineinteles k odata nu s-a obosit sa ma sune sa ma intrebe ce si cum, ba chiar mai mult, nici macar sa-mi rasp la tel (scuzabil oarecum k doar nu-si lua telefonu pe plaja...).

Trecem si de bac, admiteri la facultate (in decursul carora aflu k imi e verisoara...de un grad indepartat, dar totusi...in Sighisoara reusesc sa ma lipsec tocmai de var-mea?!?!?!?). Trecem si peste obstacolele astea (k doar dragostea e oarba, nu???) si domnisoara incepe skoala...liceu, clasa a IXa...colegi noi, un nou inceput... Bineinteles k ii vine idea sa schimbe si pretenu... "Pai stii draga, e un tip la mine in liceu de care imi placea in generala...si as vrea sa incerc...". Bineinteles k eu nu am zis nimic...doar o iubesc, vreau ce e mai bine pt ea... Ok, du-te...si se duce... (??????)

Tot la mine se intoarce spunand k a fost o greseala, k ii pare rau si k oricum pe cineva k mine nu mai gaseste (adevarat!). Si bineinteles k orice barbat idiot am iertat-o, am primit-o inapoi (greseala fatala!!!)...si mere in continuare... Incepem si cu viata sexuala (that was fun...) si totul mergea din ce in ce mai bine...

Si incepe...drumul catre prapastie... Incepe sa imi pov despre o profa (de la mine din liceu) cu care a fost ea in tabara (profa la vreo 24-25 de ani...) si cum ca le povestea profa relatia cu actualul sot, k ei sunt impreuna de cand avea ea vreo 15-16 ani... Si incepe scumpetea mea cu apropos-uri..."ce frumos ar fi...", "noi doi...", "peste ani si ani"... Si in fine, eu sunt un romantic...la urma urmei asta era tot ce imi puteam dori... Si chestile alea, de la gluma chiar incepusera sa ia un ton serios...si eu chiar incepeam sa visez...sa cred...sa sper...

Si la un momentdat se intampla: "dragule, vreau sa luam o pauza...esti liber sa umbli cu cine vrei...eu la fel...". Eu..incurcat...impiedicat...WTF??? Iar?! Nu prea imi venea mie sa mai zic OK inca odata...dar nu aveam de ales... Si am luat inca o pauza... Dupa vreo luna de pauza deja eu ma plictisisem...nu se mai putea...ori continua ori se termina...nu mai vroiam sa las chestia asta asa in aer... Si am luat-o de manutza, ne-am asezat sa stam de vb... "Pai ca stii k te iubesc dar...". Asta pt mine spune totul...dupa "te iubesc" nu mai e nici un dar...pt mine... Si cireasa de pe tort... "Pai ca stii ca as vrea sa plec cu **** la mare...sa vad cum e si cu el...". OK... PUNCT!!!!

Si aici s-a terminat... In aceiasi seara imi trimite mesaj cu aceleasi RAHATURI, "k te iubesc dar...asa a fost sa fie", etc... In fine... Chinul meu: ce s-a intamplat defapt?!?! De ce ne-am despartit? I-am dat tot in afara de pielea de pe mine... Si am petrecut urmatoarele 6 luni numai in nopti nedormite si box cu mobilierul din camera punandu-mi aceiasi intrebare : DE CE??? Este efectiv de neinteles pentru mine...

Bineinteles ca acum nici macar nu ma mai saluta pe strada (am avut si eu ceva de-a face cu asta... :D) si asta doare... Doare sa o vad cu idiotul cu care este acum, cu care se cearta de 10 ori pe zi... (asta o stiu de la prietenele ei, carora li se confeseaza / plange...), dar totusi nu ii da papucii, ci se incapataneaza sa ramana cu el. Nu ma saluta pe strada pt k e cu el, nu imi raspunde la tel pt k e cu el (cand e singura chiar ma si suna...) sau cel putin asa era la un momentdat...

Explicatii??? Eu unu nu am vreuna... Solutii? I'm going gay! :P Nu am nici una...

S cam asta e povestea mea...dupa 2 ani se termina...brusc..fara explicatii, fara logica..fara speranta... De ce? Habar n-am!

The end!
Vreau sa sti ca prietenia ta inseamna mult pentru mine. Plangi tu, plang si eu. Razi tu, rad si eu. Sari jos de pe o fereastra...ma uit jos si atunci... rad din nou.
Avatar utilizator
m0rgul
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Mie Iun 08, 2005 11:00 pm

Mesajde m0rgul » Lun Sep 26, 2005 3:20 pm

PS: de un an si ceva nu am mai fost EFECTIV capabil de afectiune...nu a mai existat femeie in viata mea pe care sa nu o calc in picioare...sa o tratez ca pe un animal creat doar pt FUTUT...si ceea ce ma deranjeaza este ca toate aceste fete s-au tinut scai de mine...una nu a zis k nu ii place, una nu a zis k nu mai vrea...

Le-am dat papucii urat de tot...si totusi inca sunt in relatii bune cu toate...inca ne mai intalnim, inca mai vb (chestii destul de intime din partea lor...). DE CE??? E asta solutia? Sa calci o femeie in picioare? Trebuie sa ii fie frica de tine? Ce dreq?! Trebuie o femeie tratata ca un caine ca sa te respecte? Pt k daca asta e solutia chiar ma reprofilez pe barbati! Sau pe oi... :P Ar fi cel putin spus dureros de stiut ca asta e ceea ce trebuie sa fac pt a nu-mi petrece viata singur...
Vreau sa sti ca prietenia ta inseamna mult pentru mine. Plangi tu, plang si eu. Razi tu, rad si eu. Sari jos de pe o fereastra...ma uit jos si atunci... rad din nou.
Avatar utilizator
m0rgul
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Mie Iun 08, 2005 11:00 pm

Mesajde simone » Lun Sep 26, 2005 3:28 pm

Mare-i gradina Domnului si multi cu inima franta si-au gasit adapost in ea.
Sa incepem:
1. Te poti calugari.
2. Te poti duce in continuare la liceu si sa-ti vezi de treburile tale ca doar ai 16 ani.
3. Poti sa te apuci iarasi sa bei, dar sa ma inviti si pe mine (vin si cateodata bere, daca te bagi pe spirtoase ramai pe cont propriu).
4. 'Solutia salvatoare' Fata ai mancat de pe jos ce ai? Iubirea vieti, care viata ca abia ai facut ochi. Cred ca mai bine iei in considerare varianta a 2 a, ca esti un copil si o sa te tot indragostesti.
Dar sper ca nu o sa faci la fel de fiecare data cand o sa fi deceptionata in love.
La sfarsit o mica intrebare:
Prin Romania nu gasisi vreun Fat-Frumos, macar era mai aproape.
simone
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Joi Mar 03, 2005 3:28 pm
Localitate: BUCURESTI

Mesajde piskeshu » Lun Sep 26, 2005 5:13 pm

Morgule, cum plm te incurci cu una de 14 ani, care de abia a invatat sa-si roteasca degetu prin pizda, si mai ai pretentia sa nu se mai futa cu altii? Cat crezi c-o ducea pe ea capu cand s-a combinat cu tine?
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde gaga » Lun Sep 26, 2005 6:06 pm

simone scrie:2. Te poti duce in continuare la liceu si sa-ti vezi de treburile tale ca doar ai 16 ani.

Iubirea vieti, care viata ca abia ai facut ochi.


opshpe la unu si la doi ... mi-e lene pana la lanul de secara. excelent postul si subiectul :D
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde m0rgul » Mie Sep 28, 2005 7:37 am

piskeshule, si la SAISPREZECE ani (cand ne-am desp) nu exista logica in decizile ei? pt k admit k a fost o prostie...era totusi o copila, dar asta inseamna k nu are logica? da, poate k nu stie ce vrea (cu toate k e o persoana foarte hotarata...), dar totusi... motive exista pentru orice...
Vreau sa sti ca prietenia ta inseamna mult pentru mine. Plangi tu, plang si eu. Razi tu, rad si eu. Sari jos de pe o fereastra...ma uit jos si atunci... rad din nou.
Avatar utilizator
m0rgul
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Mie Iun 08, 2005 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Mie Sep 28, 2005 11:50 am

Morgule, chestia asta n-are de-a face cu logica. Te astepti ca o fatuca de 14 ani sa nu mai doreasca sa guste si altceva?
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde HABEEB » Mie Sep 28, 2005 2:38 pm

am fost si eu cu una de 16ani eu 22 :D ... si sint proaste la virsta aia.. poate e plina de bune intentii dar pina la urma da cu paru`n balta... nu merita clar o asa relatie indiferent cit de bine arata ea...
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde m0rgul » Joi Sep 29, 2005 10:10 am

asta am cam aflat si eu...intr-un mod nu tocmai placut... dar in fine... da-le dreq de femei... oi sunt destule! :P
Vreau sa sti ca prietenia ta inseamna mult pentru mine. Plangi tu, plang si eu. Razi tu, rad si eu. Sari jos de pe o fereastra...ma uit jos si atunci... rad din nou.
Avatar utilizator
m0rgul
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Mie Iun 08, 2005 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 23 vizitatori