Sex cu o prostituata (la 16 ani)

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde neatza » Joi Apr 29, 2004 2:24 pm

da daca faci preludiu dupa, asta se chiama ca iesht pervers? sau doar amnezic?
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde SOD » Joi Apr 29, 2004 2:34 pm

despre ce-i vorba aici? curva are 16 ani sau al de-o penetreaza?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde miHaimm » Joi Apr 29, 2004 4:13 pm

X-Wing scrie:Nu vreau sa astept "marea iubire a vietii mele" ca sa-mi incep viata sexuala.
Stai ca n-am zis asta... :) Am zis ca merita sa incerci sa gasesti o prietena cu care sa ai o relatie mai serioasa. De la relatie mai serioasa pana la marea iubire... e foarte lunga calea.
miHaimm
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Lun Feb 02, 2004 7:25 pm
Localitate: Polonia, Cracovia

Mesajde Yellow Pinkie » Mar Mai 04, 2004 1:11 pm

X-Wing scrie:@Yellow Pinkie: (LOL:D) De ce crezi ca o sa rada baietii de mine? Eu cred ca un preludiu inainte de orice act sexual ajuta foarte mult. E mult mai placuta experienta asa si, daca si fetita e de acord (si o sa ma asigur ca va fi), nu vad care-i problema. (Oricum, n-o sa afle nimeni, asa ca cine va rade de mine?:))


Da ma, normal ca preludiul ajuta, e misto, etc... dar nu cu o zdreanta! Repet, pentru tirfe la care sa mearga, daca vrei neaparat, preludiul, iti trebe bani, da' nu-mi spune ca ti-ai lua limba'n gura si ai trage-o de tite pe o stirba mustacioasa si jegoasa de pe Grivitei!
It is I, Yellow Pinkie!
Avatar utilizator
Yellow Pinkie
Junior Member
 
Mesaje: 299
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

Mesajde no name fan » Mie Mai 05, 2004 11:28 am

neatza scrie:da daca faci preludiu dupa, asta se chiama ca iesht pervers? sau doar amnezic?


nu,mah,asta e deja POSTLUDIU, o etapa ash spune fireasca a unui act sexual
dar de care din pacate nu multzi au auzit....

Cit despre "meseriasha" nu shtiu cit de eficient este un preludiu...doar sa tzi-l

presteze ea tie :B
no name fan
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Vin Mar 12, 2004 3:40 pm
Localitate: la birou

Mesajde X-Wing » Joi Mai 06, 2004 7:30 am

Yellow Pinkie scrie:Da ma, normal ca preludiul ajuta, e misto, etc... dar nu cu o zdreanta! Repet, pentru tirfe la care sa mearga, daca vrei neaparat, preludiul, iti trebe bani, da' nu-mi spune ca ti-ai lua limba'n gura si ai trage-o de tite pe o stirba mustacioasa si jegoasa de pe Grivitei!


Pai eu nu vreau sa ma duc la traseistele alea murdare de pe strada.:eek: Daca arata cum spui tu "stirbe mustacioase si jegoase" nici nu ma ating de ele. O sa caut si eu servicii de calitate, tipe care arata bine si care lucreaza intr-un mediu mai curat etc...
X-Wing
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Dum Mar 28, 2004 1:42 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Necko » Joi Mai 06, 2004 7:44 am

Vorbiti despre o marfa? Invatati de foarte mici ce reprezinta femeia....

Virginule de 16 ani, ti-ar placea, daca ai avea o sora, sa se vorbeasca asa despre ea? Si cind te vei face mare si vei avea copii, poate o fata, fata ta, ti-ar placea sa se vorbeasca asa despre ea?

Ginditi-va ca toate "curvele" au fost copii, fetite la parintii lor, si daca au ajuns aici este si datorita faptului ca nu li s-a dat alta sansa.

Virginule, ti-ai terminat lectiile? Vezi ca e perioada tezelor.

A! si btw... vezi ca directia in care ai inceput sa cauti ceea ce doresti este gresita. Ia-o pe alta cale.
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde X-Wing » Vin Mai 07, 2004 10:41 am

Poate ca folosesc termeni ca "traseiste", "curve" sau "prostituate" dar niciodata nu le-am considerat inferioare in vreun fel. Prostitutia este o munca ca oricare alta. Parerea mea este ca ar trebui acceptata si legalizata, numai ca avem niste idioti la putere, cu orizonturi inguste, care, din diverse interese, nu fac nimic decat sa ingradeasca libertatea persoanelor care pratica prostitutia, in loc sa le asigure conditii umane de lucru si sa le fereasca de pesti, traficanti de carne vie sau clienti abuzivi.

Doar pentru ca as da bani ca sa am o femeie nu inseamna neapart ca n-am sentimente (in general), ca nu ma intereseaza decat placerea carnala, ca nu respect femeile sau ca le tratez ca pe niste obiecte. Vad ca multi oameni isi formeaza o parere gresita despre cei care platesc pentru sex.

De ce nu urmez alta cale? Nu am fost in stare pana acum sa-mi fac nici o prietena. Daca ma duc la o profesionista macar imi incep viata sexuala, scap de o grija. Tot e ceva.
X-Wing
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Dum Mar 28, 2004 1:42 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Necko » Vin Mai 07, 2004 12:41 pm

Treaba ta. Crezi ce vrei si faci ce vrei.
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde tester » Joi Mai 13, 2004 9:38 pm

x-wing scrie:..sa le asigure conditii umane de lucru si sa le fereasca de pesti, traficanti de carne vie sau clienti abuzivi..


Respectiv sa le fereasca de aia ce le protejeaza?(inclusiv impotriva clientilor abuzivi).

x-wing scrie:Vad ca multi oameni isi formeaza o parere gresita despre cei care platesc pentru sex.

Parerea nu e gresita neaparat.
x-wing scrie:numai ca avem niste idioti la putere, cu orizonturi inguste, care, din diverse interese, nu fac nimic decat sa ingradeasca libertatea persoanelor care pratica prostitutia

Dai vina pe putere, hai?Au ei altele mai bune(rele) de facut.
Las ca la 18 ani pui si tu votul decisiv si se schimba situatia, pana atunci ramane cum a spus Necko.
Rehab is for Quitters
tester
Junior Member
 
Mesaje: 932
Membru din: Dum Feb 22, 2004 11:00 am
Localitate: UK

Mesajde tester » Sâm Mai 15, 2004 3:49 pm

neatza scrie:da daca faci preludiu dupa, asta se chiama ca iesht pervers? sau doar amnezic?


Si asa a aparut vorba "niciodata nu e prea tarziu".
Rehab is for Quitters
tester
Junior Member
 
Mesaje: 932
Membru din: Dum Feb 22, 2004 11:00 am
Localitate: UK

Mesajde Mariner101 » Sâm Mai 15, 2004 10:35 pm

De ce vorbim de politica si deviem de la subiect?
Eu zic ca planul initial e bun, sau poti sa cauti o tanti mai in varsta care are rabdare, alea pe la 30-40 de ani sunt cele mai bune si daca mai sunt si dupa o perioada de abstinenta vei avea o experienta super.
Mariner101
Junior Member
 
Mesaje: 68
Membru din: Sâm Mai 15, 2004 10:10 pm
Localitate: Montreal/Je me souvien

Mesajde tester » Sâm Mai 15, 2004 11:09 pm

Vrei sa zici "vorbiti", parca de la postul asta incolo contribui si mata la discutie:)

Unde sa gaseasca mai saracul tanti in varsta, cu lungi perioade de abstinenta, etc? Nu isi gaseste nici de varsta lui. Oricum daca stii trimite-l in directia buna.
Rehab is for Quitters
tester
Junior Member
 
Mesaje: 932
Membru din: Dum Feb 22, 2004 11:00 am
Localitate: UK

ok

Mesajde Mariner101 » Dum Mai 16, 2004 12:08 am

Sa fie cum zici tu. http://www.adultfriendfinder.com, chiar daca nu poate sa transmita mesaje in schimb poate sa faca chat afla o adresa de mail si asa isi dau intilnire.
Mariner101
Junior Member
 
Mesaje: 68
Membru din: Sâm Mai 15, 2004 10:10 pm
Localitate: Montreal/Je me souvien

ajutor...

Mesajde elektro » Sâm Sep 30, 2006 11:24 pm

maine o colega de clasa mia propus sa o facem....taota lueam mia zis ca e o curva ,,,,ce sa fac....help
elektro
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Sep 30, 2006 10:51 pm
Localitate: romania

Mesajde elektro » Sâm Sep 30, 2006 11:26 pm

si am un preten han adrian care e virgin ...ajutatil siu pe el...ii din zalau si sta in stadion
elektro
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Sep 30, 2006 10:51 pm
Localitate: romania

Mesajde kant emir » Dum Oct 01, 2006 1:05 am

pune balon, nu pupa pe gura si baga mare


(si p'orma vestu daca ie curva ori ba; shapoi, tot omu tresan ceapa cunva, no?)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde eyewitness » Dum Oct 01, 2006 4:36 am

maine o colega de clasa mia propus sa o facem....taota lueam mia zis ca e o curva ,,,,ce sa fac....help


da-ne noo numaru iei de telefon
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde cubu » Dum Oct 01, 2006 11:50 am

aiule, fii mai explicit, sa nu creada ca vrem sa-i luam fata. Vrem numaru ei de telefon doar ca sa o testam... daca e curva sa nu isi piarda flacau timpu degeaba.

Doamne, ce de treaba suntem. :D
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde sin ella » Dum Oct 01, 2006 5:34 pm

Ma induiosaza sa vad sexpertii sarindu-i omului fuga-fuga in ajutor :zambet: luati fiind de val nici n-ati observat ca fata i-a propus maine sa o faca (probabil ieri)

kant emir, de ce sa nu pupe pe gura :ce:? si unde sa pupe?
............................
sin ella
 
Mesaje: 2033
Membru din: Vin Noi 26, 2004 12:00 pm
Localitate: pe alt forum

Mesajde kant emir » Lun Oct 02, 2006 5:38 am

si unde sa pupe?
intrun loc public
da di cen trebi? vrei sa meri si tu?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde jeorj » Lun Oct 02, 2006 1:46 pm

elektro scrie:taota lueam mia zis ca e o curva
banuiesc ca ai vrut sa zici ca "toata lumea mi-a zis ca e o curva"
daca asa ai vrut sa te exprimi, atunci te atentionez ca exista doua categorii de curve. adica exista curva(care se fute cu toti) si curva dracului(care se fute cu toti mai putin cu tine).
ce sa fac....help
tu trebuie doar sa stabilesti in care dintre categorii se incadreaza:D
mare e gradina domnului da multi o sarit parleazul
Avatar utilizator
jeorj
Junior Member
 
Mesaje: 1138
Membru din: Joi Ian 20, 2005 12:00 am

Mesajde Shaki » Lun Oct 02, 2006 3:26 pm

uf, sa ne spuna baiatu asta ce-a facut pana la urma, k nu mai suport suspansu shi nu ma mai pot concentra :D
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Lun Oct 02, 2006 4:18 pm

creca fata (de care se zice ca ar fi curva) l-a reprogramat pe baiatu pentru o data ce se va comunica ulterior. fetele astea unbla cu uameni hotarati nu cu pseudofilosofi bajbaitori prin intunericu gnoseolojiei :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde V@lentino Rossi » Lun Oct 02, 2006 10:39 pm

hmmmm nice..... stiti vorba nu ... "toate femeile sunt ..... mai putin mama si sora mea .... dar si ele sunt tot femei!!! "
Nu cred ca trebuie facut atata caz pentru o chestie de genu asta... pur si simplu cand e sa se intample se va intampla cu siguranta...
si inca o expresie celebra am sa citez ... "trebuie sa stam linistiti ca nu murim virgini viata ne-o trage la fiecare in parte cel putin odata" ! :-< ...
Free YOUR mind ! DiNaMo 4 EVER!
V@lentino Rossi
Junior Member
 
Mesaje: 110
Membru din: Vin Aug 04, 2006 9:19 pm
Localitate: Pe circuit!

Mesajde sin ella » Lun Oct 02, 2006 10:52 pm

ca tot aduse iubi vorba despre "pseudofilosofi bajbaitori prin intunericu gnoseolojiei" :zambet:

edit: ziceai ceva de niste poze edificatoare A-) ?

:hades:
............................
sin ella
 
Mesaje: 2033
Membru din: Vin Noi 26, 2004 12:00 pm
Localitate: pe alt forum

Mesajde V@lentino Rossi » Lun Oct 02, 2006 11:02 pm

nu raspund la provocari ... nu cred ca este cazul :) ... e bine sa ramanem in limita decentei .. cel putin pe internet ... :) :P ,... subiect inchis ok? :P ;)) ... :) ....
Free YOUR mind ! DiNaMo 4 EVER!
V@lentino Rossi
Junior Member
 
Mesaje: 110
Membru din: Vin Aug 04, 2006 9:19 pm
Localitate: Pe circuit!

Mesajde BurSuc » Mar Iun 12, 2007 3:06 pm

FraTe mai bn o faci la 60 ani decat sa faci q o prostituata . Aia se pune pe canapea deschite craci shi gta.
BurSuc
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Iun 12, 2007 12:19 pm
Localitate: ConstatZa

Mesajde Wild Rose » Mie Iun 13, 2007 12:21 am

plm o fi atat de greu sa scrii "cu" si nu "q", "gata" in loc de "gta". te costa?
deci ce-a facut pan' la urma, vreau sa stiu, vreau sa stiu!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Micah » Mie Iun 13, 2007 12:56 pm

E nasol daca lumea se preteaza la "prostituate". E ca si cum ai conduce un harb de dacie cand e soseaua plina de Toyote ...
Si daca ai si spirit competitiv si te gandesti ca nu ai ajuns acolo primul ... si ca treci pe unde au trecut toti boratii, si ca pupi unde au scuipat altii ....
Nasol...
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori