Sex cu o prostituata (la 16 ani)

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde kant emir » Mie Iun 13, 2007 1:23 pm

micah, incep sam conturez o parere despre domnia vuastra
E nasol daca lumea se preteaza la "prostituate"

de ce bagi curvelentre ghilimutze? si de ce crezi tu ca e chiar nasol? au nu stii tu uare ca si asteas pe categorii?
E ca si cum ai conduce un harb de dacie cand e soseaua plina de Toyote ...

comparatia ta, pe langa ca nui inpresionanta (e Toyota cunva recunoscuta ca facatuare de limuzine?), e si inconpleta - care e alternativa la "prostituate"? ce anume e, pe langa curve, ca dacia pe langa toiote?
Si daca ai si spirit competitiv si te gandesti ca nu ai ajuns acolo primul ...

asta ie pe gustu meu: nu facetz secs decat cu virgine! fii mereu primu!
si ca treci pe unde au trecut toti boratii,

si pe strada e la fel, si in magazin e la fel, si in crajma e la fel, si pe net e (adesea) la fel
pupi unde au scuipat altii ....

uat? vrei sa desvolt?
Nasol...

aia da: nasol bre, nasol
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Micah » Joi Iun 14, 2007 12:46 pm

Le-am bagat intre ghilimele pentru ca nu toata lumea le zice la fel ... si nu e termenul meu preferat. Eu personal nu le zic asa. Mda, si faptul ca sunt pe mai multe categorii, conteaza cu vreo ceva? Nu e aceasi Marie dar cu alta palarie?

Comparatia intre Dacia si Toyota nici nu a fost menita sa fie impresionanta pentru ca nici comparatia intre "prostituate" (daca imi dai voie sa folosesc iar ghilimele) si fetele obisnuite nu este foarte impresionanta. Cam orice fata are in ea un dram de prostitutie, mai mult sau putin vizibila. Numai ca se manifesta diferit.
Eheeee, iar la partea cu primul ... nu o lua ca atare ... poti sa te gandesti ca nu ai fost primul nici macar pe ziua respectiva :D ))))))))))
Iar "a pupa unde au scuipat altii" pot sa ti-o spun si altfel "a te sterge la fund cu o hartie deja folosita", " a te sterge la gura cu o carpa murdara" ... sau poate altele si mai plastice. Sensul a vrut sa sublinieze faptul ca fata aia "prostituata" a fost folosita si aruncata de multi la fel ca si o carpa. Iar tu cand o ridici si o folosesti nu faci decat sa te umpli de "rahat" sau sa te murdaresti .... tot plastic vorbind.
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Joi Iun 14, 2007 12:48 pm

Da, si fiecare barbat e un pic peshte nu? You tried to be like Grace Kelly, nu-i asa? ~p
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Micah » Joi Iun 14, 2007 12:50 pm

man, si nici pe un forum nu mai poti sa scrii ... fara sa fii analizat si testat si psihoanalizat si sa-ti fie "conturat profilul" si etc ... de jumatate din forumisti.

Toata lumea s-a nascut psiholog, mai putin eu :(
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Joi Iun 14, 2007 12:51 pm

Nu domle, voiam sa zic ca ai spus o tampenie, asta cu grace kelly numa tu o stii.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Micah » Joi Iun 14, 2007 12:57 pm

ia zi si mie in ce consta tampenia ...
si explica-mi si faza cu grace kelly
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Joi Iun 14, 2007 2:54 pm

Inseamna ca esti homosexual sau lesbian.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Micah » Joi Iun 14, 2007 3:18 pm

da ... si limita cand x tinde la infinit din x patrat este egala cu zero ...
nu prea vad legatura
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Joi Iun 14, 2007 3:25 pm

Legatura legatura cip cirip manca-mi-ai pula! ~p
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Micah » Joi Iun 14, 2007 3:32 pm

si uitati asa se intampla cand creierul omului seaca de inteligenta ....
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Joi Iun 14, 2007 3:49 pm

hehe asa s-o intamplat cand or disparut dinozaurii.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Micah » Joi Iun 14, 2007 4:25 pm

dinozaurii au murit cand ti-au mirosit tie o shoseta :D
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Joi Iun 14, 2007 4:49 pm

decat sa aberati aici,mai bine faceti putin (sau mult,asta dupa preferintze) secs .si neaparat cu o minora/un minor
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde eyewitness » Vin Iun 15, 2007 7:22 am

man, si nici pe un forum nu mai poti sa scrii ... fara sa fii analizat si testat si psihoanalizat si sa-ti fie "conturat profilul" si etc ... de jumatate din forumisti.


hehehe fata tatii cate mui tresa iei in zioa de azi ca sa fii acceptata intr-o comunitate...

nu-ti fa probleme, baietii te cantarejte sa vaza unde te introduc, la lutze, ionuzzzi sau infringei :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Micah » Vin Iun 15, 2007 7:50 am

hehehe fata tatii cate mui tresa iei in zioa de azi ca sa fii acceptata intr-o comunitate...


da' cine a zis ca vreau sa fiu "acceptata" in comunitate? Si ... care comunitate??? Ca eu vad doar 2,3 rataciti si niste ratacite care oricum nu sunt luate in calcul, ca ar trebui vandute la bax ca sa valoreze ceva!

Si mai vad vreo 2 oameni, care din lipsa de conversatie cu oameni inteligenti, s-au mulat dupa acesti rataciti, imprumutand din limbajul lor si incercand sa le faca pe plac ca sa mai aibe pe seama cui sa se distreze.
Acum ramane la latitudinea fiecaruia sa se incadreze unde pofteste.

Nu sufar eu nici de atentie si nici de grandomanie ca sa ma incadrez intre rataciti, si nu duc nici lipsa de ocupatie ca sa ii accept. Sunt aici doar ca sa ma distrez intre doua linii de cod.


nu-ti fa probleme, baietii te cantarejte sa vaza unde te introduc, la lutze, ionuzzzi sau infringei :D


Baietii astia de aici nu au cu ce sa ma cantareasca pe mine ... si nu ma refer la ustensile. Si daca ma gandesc mai bine, nu cumva sa sfarseasca ei intro-bagati in ceva!

Multa bafta!
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde kant emir » Vin Iun 15, 2007 10:19 am

da' cine a zis ca vreau sa fiu "acceptata" in comunitate?

no zis nime, da' asta se presupune cand teapuci sa scrii p'un forum
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Micah » Vin Iun 15, 2007 10:32 am

se presupune prost :D
Poate scriu din motive perverse!
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Iun 15, 2007 10:34 am

Micah scrie:da' cine a zis ca vreau sa fiu "acceptata" in comunitate? Si ... care comunitate??? Ca eu vad doar 2,3 rataciti si niste ratacite care oricum nu sunt luate in calcul, ca ar trebui vandute la bax ca sa valoreze ceva!

atunci ce plm cauti aici?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Micah » Vin Iun 15, 2007 10:49 am

am intrat in "plm" aici (ca sa ma exprim pe intelesul tau), cautand informatii despre batalia de la Posada, si mi-am facut cont fara sa-mi dau seama ca e ingropat subiectul de mult timp.
Si citind din subiectele alea vechi, de pe vremea cand oameni mai stiau sa discute m-am gandit ca mi-ar placea si mie sa vb despre asa ceva. Si am incercat sa deschid si eu doua subiecte de interes pentru mine: doua situatii care ma deranjau pe mine in viata de zi cu zi.
Numai ca, m-am trezit intr-o gasca de oameni care la fiecare doua cuvinte scrie "plm" si care intrebati o chestie simpla raspund cu "ce te f***" si care fac pe smecherii si imi dau sa sug ceva ce nici nu au ... etc.

Si a inceput sa ma amuze ... si acus nu mai pot sa ma opresc. Ca as inchide browserul cu usurinta dar ... nu pot, ca ma distrez prea bine. Astept sa plec in concediu, poate dispare "obisnuinta"!

Fuck batalia de la Posada, asta e mult prea tare.
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde kant emir » Vin Iun 15, 2007 11:20 am

Si a inceput sa ma amuze ... si acus nu mai pot sa ma opresc. Ca as inchide browserul cu usurinta dar ... nu pot, ca ma distrez prea bine.

deci? dacatz place si daca te simtz bine si daca ai pohta de comunicat si de caterinceala, creca ie normal sa vrei fii acceptata si satz raspunda lumea, no?

dej noi presupunem nainte, nu punem botu la desmintziri
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde eyewitness » Sâm Iun 16, 2007 7:58 am

si imi dau sa sug ceva ce nici nu au


ei, nu fi tu chiar asa de sigura pe chestia asta, risti sa te-neci subit :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde pure_sugar » Sâm Iun 16, 2007 8:37 am

asta-i tot fun-ul huh? nu sa discuti ci sa te contrazici aiurea cu alti oameni si sa le arati ca tu, care sti veteran pe aici esti mult mai tare ca nou-venitii...si eu am trecut prin asta, si sunt sigura ca mai urmeaza
asta-i tot fun-ul forumului :))
Daca lumea ar fi de ciocolata, ne-ar fi, pana la urma, greatza de ea...
Avatar utilizator
pure_sugar
Junior Member
 
Mesaje: 176
Membru din: Joi Feb 03, 2005 12:00 am

Mesajde cr3tz » Sâm Iun 16, 2007 9:19 am

dezamagitor,si eu care credeam ca lumea se fute aici la propriu :(
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Sâm Iun 16, 2007 12:02 pm

pai candva p'aici iera jiji si jiji wannabes. acum tre sa ne descurcam fara el, ca deh. life goes on (chiar si fara jiji, greu de crezut dar adevarat).
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Mihai bunu » Mie Sep 26, 2007 4:19 pm

pocholo scrie:cand am spus ca ar fii bine sa incepi viata sexuala cu o prostituata sau cu o curva in general ,asta pana se formeaza un pic ideea de ceea ce inseamna un futai ,vroiam sa spun ca e mai bine pentru tine ca individ ca atunci cand esti cu o pizda de suflet pentru prima oara sa fii un pic rodat ,ca de nu ,si cunosc o gramada de exemple ,poti sa o sugi original si sa te indragostesti ca un prost de cine nu trebuie ,regretand dupa asta mult timp.nu spun ca nu ar fii frumos sa o incepi cu o persoana pe care o iubesti cu adevarat si mai mult ,tu sa fii primul barbat in viata ei s.a.md.eu pot sa spun ca nu am trait experienta asta si poate regret acum ,poate nici nu-mi dau seama de ce am pierdut ,dar totusi raman la parerea ca e mai bine sa o incepi cu o curva fie ca o platesti sau nu.te abrutizeaza un pic si nu te duci ca inecatu dupa prima intalnita cum patesc multi.eu am pierdut prieteni din cauza unor pizde din astea care au acaparat cu totul mintea unor feciorasi din astia ..cred ca poate ma intelegeti.si mai stiu un lucru ..poate e anormal :-? ..nu am mai reusit sa ma indragostesc cu adevarat de pe la 19 ani :cry: ...mai ales ca fetele din romania de astazi sunt 90% materialiste si nu cauta altceva decat masina,bani,baruri scumpe si altele :nope: ..mi-e scarba..voi ce parere aveti?...si inca ceva ..scuzati-mi limbajul dar imi era dor sa mai spun cate o porcarie in romana. :cool:



ai mare mare mare dreptate omule, toates curve, materialiste, ai banu ai tot, ai toate curvele proaste sugatoare de pula si bani, poate sunt fete care imi citesc mesaju si zic "ia uite si pe asta" dar asa este sunteti toate curve, proaste aveti numai pula si bani in cap, artatimi mie un barbat care sa luat de una bogata, ia ras toti banii, casa, masina tot tot.. si dupaia a parasito ca a gasit pe alta cu mai multi bani. Adevarat graiesti, io cred ca 99% sunt foame de bani.
Am ajuns sa urasc tarfele asstea proaste, sug pula o noapte si o vezi intr-un Q7 lovit bineintleles ca o tarfa blonda nare cum sa stie sa conduca, este limitata de dumnezeu la creier, a fost programata sa faca 2 lucruri, sa suga pula si sa cheltuie. Asa sunt toate, sug pula o noapte si le vezi pe strada cu trofeu dupa ce toata noaptea a fost slobozita pe fata de toti garoii, si le vezi in super masini si se cred mari doamne, dar sunt vai mama lor, merita sa le futi si sa le lasi in canal.
thug life
Avatar utilizator
Mihai bunu
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Mar 20, 2002 12:00 am

Mesajde hip_hop_yo » Sâm Sep 29, 2007 10:10 pm

sa o lase balta ;)
hip_hop_yo
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Sep 29, 2007 10:03 pm
Localitate: acasa

Mesajde wanabeee » Joi Oct 04, 2007 6:04 pm

Parerea mea ar fi ca ar fi indicat sa faci cu o prostituata doar pentru ca e experimentata .
wanabeee
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Oct 04, 2007 6:00 pm
Localitate: Acasa.

Anterior

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron