Eu cu fetele! (thread exclusiv!!)

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde eyewitness » Mie Iun 16, 2004 1:45 pm

multumesc din suflet alex

shaki sa muara titirica puteam sa jur ca-i moshu in dush. deci tu erai ? auzi, da sa stii c-ai cam falsat la refrenu de la "jumatate tu, jumatate io" adrian minune o canta ceva mai bine.
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Shaki » Mie Iun 16, 2004 1:53 pm

Mey-mey-mey, eye, ai ajuns sa confunzi bunatate de Shakira cu copilu minune... shtiam eu k nu shtii cine-i Shakira... da nici asha :p
Si sa shtii k dansam si din buric... nici nu shtii ce-ai pierdut :p
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde memetshot » Mie Iun 16, 2004 2:10 pm

bre jachira aia cand si iea jumatate io/halalta tu?.
cum suna ca io nu prea le am cu spaniola asta latine: jumatodo Yo/halalaltodo Tyu???
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Shaki » Mie Iun 16, 2004 2:16 pm

Mey... v-a facut Alex subiect de comentarii, ce-ar fi sa noroi, noroi, noroi... pe-acolo:yD
Shakira e aia cu "Tearing apart/windows and doors/and i have not find eyes like yours" :D
Maine... bikini party, fustitze scurte, sampanie etc... yuppi-yammy... :)

edit: uuuppppsss... windows... me silly, me grabita, me scriu aiurea...
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mie Iun 16, 2004 2:22 pm

Shaki scrie:widows and doors

care-i shpilu cu vaduvele si usile?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Mie Iun 16, 2004 2:22 pm

apai si tu cantai ca jacira jumatodo io??? nuntzeleg


noroi noroi noroi
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde wwritza » Mie Iun 16, 2004 2:35 pm

Se pare ca se cer lupte in noroi!! nebunaticilor :j
Eye, vaduvele stau in usa si prezinta windows 95.

Aseara urmaream un program la teveu care-i zice , traducere dupe ureche: cupluri carora le place sa fac sex cu alte cupluri. Si aratau clupuri d-astea, care se intalneau cu alte clupuri si faceau sa fie bine. Si erau numa clupuri serioase la prima okire, manageri, profesori, oameni de oameni. ;h

Guru, tu esti egoist sau ne-ai imparti si cu alte clupuri adika alte thereaduri??
I know who I am and what I am about but I enjoy the journey more than the arival and feel that life for me is about increasing my understanding of the world...
Avatar utilizator
wwritza
 
Mesaje: 981
Membru din: Vin Noi 28, 2003 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Iun 16, 2004 2:40 pm

Lasa ca pun eu cainii pe voi, ai dracu´ draci! Asta-i subiect exclusivist, nu ca cm-u´ sau locomotive! Lasa ca va arat eu voo, libidinoshilor!

Poke, aia cu cuplurile se practica si la noi, in C-ta. Eu stiu vreo doo care care ies la agatat in fiecare simbata. Cica lui ii place sa priveasca...
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde wwritza » Mie Iun 16, 2004 2:49 pm

Nicholas_Alex scrie: Cica lui ii place sa priveasca...

pe "lui" asta il cunoastem?? :D
I know who I am and what I am about but I enjoy the journey more than the arival and feel that life for me is about increasing my understanding of the world...
Avatar utilizator
wwritza
 
Mesaje: 981
Membru din: Vin Noi 28, 2003 12:00 am

Mesajde goni_q » Mie Iun 16, 2004 3:01 pm

mai este loc si de-o bruneta?? vin si eu .....cu catzelusha'
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde Necko » Mie Iun 16, 2004 3:47 pm

Shaki scrie:Maine... bikini party, fustitze scurte, sampanie etc... yuppi-yammy... :)



deci io nu vin [-X
da las, ca stau acasa si fac cafea, fac cafea, fac cafea.... ;M
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde wwritza » Mie Iun 16, 2004 4:29 pm

goni_q scrie:mai este loc si de-o bruneta??

qoniqo, daca mai este loc si de matale trebuie facuta sedinta, propus, discutat, analizat, tratat, votat, alea alea. Iar ultimul cuvant, ofcors, il are insusi marele alb Guru.
Eu te-am studiat un pic andarcavar sa vaz ce si cum. Ce poci sa zic, esti de cateva zile aici si deja ai facut furori pe Sex... Se pare ca geografic si nu numai te invecinezi cu o alta tanti vedeta pe aici. Nu spui cine, persoana importanta ;m

Am doar o mica propunere, iar aici voi avea nevoie de ajutorul Gurului. Am observat ca lu matale nu-ti place cu condom ca vrei sa simti vena. Amu, sa ma bata D-zeu, dar trebe sa aducem o tanti doctorita, imbracata in halat alb si cat mai scurt, cu decolteu, stetoscop si shtrampi ;n pentru nea Guru, sa-i ia tensiunea in vena, sa vaz daca te tine pe matale. Acu depinde cum ie irigat sangele, presiune, aciditate, vascozitate, euglene, parameci, globule mov, cat e diametru la vena, mediana, mediatoarea, cat face sangele unghiu drept la curba , elasticitate etc
Apoi Guru va da verdictu!!
io atat avui de-a spune
I know who I am and what I am about but I enjoy the journey more than the arival and feel that life for me is about increasing my understanding of the world...
Avatar utilizator
wwritza
 
Mesaje: 981
Membru din: Vin Noi 28, 2003 12:00 am

Mesajde weed13 » Mie Iun 16, 2004 4:47 pm

eu as vrea sa intreb pe domnu.... Guru para ii zice mnealui, daca se poate primi (doar pentru vizionare, si nu exchibitionism, garantez) un tanar jentleman care vrea sa devina traverstit si poate lua lectii de la d-soare de machiat, etc etc. ca asa nu se mai poate, adica si noi avem dreptu sa traim si sa luam lectii de asa ceva. de ce noi fetele nu ne-am ajuta intre noi ? va rog, daca asa ceva se poate, fie-va mila de un suflet care nu isi gaseste locu in tara asta, si este privita cu multe prejudecati. multumesc.
mamelor din lumea-ntreaga, eu va dau un singur sfat........
Avatar utilizator
weed13
 
Mesaje: 1868
Membru din: Lun Mai 31, 2004 11:00 pm

Mesajde weed13 » Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

domnu guru, io asa nu mai pot. io iz dezaxat domle, adica pt fiecare pajina din acest thread, eu imi bat maimuta. da am ajuns la concluzia ca is dezaxat cand am batut-o si cand citeam ultimu post, care tot ieu l-am pus. asa ca va rog, fie vorbiti du donsuarele sa mai zica si dansele ceva, ori faceti pe dracu-n patru, si mutati de aicia threadu... azi ie data de 19 si fetele nu se mai distreaza de 3 zile domle. va mai rog o data, pt ca altfel ma imbat ca porcu si in momentele celea nu mai tin cont de-i femeie au barbat. nu ie o amenintare, ie doar o rugaminte cu care ma slobod pana aici la dumneavoastra.
si cica sunteti moderator pe sex... pai ar trebui sa ajutati pe aia de are probleme, nu sa-i lasati asa....ca....pe faianta. va ruog.
multzam!
Avatar utilizator
weed13
 
Mesaje: 1868
Membru din: Lun Mai 31, 2004 11:00 pm

Mesajde Weet-weet » Dum Iun 20, 2004 4:16 am

Eeeeeeeeeeeeeeooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Eeeeeeeeeeeeeeooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Adica nu e nimeni pe aici ? Unde ati plecat oameni buni ? Ati luat toti vacanta , concediu .. unde ati disparut ? Geamuri deschise , resturi de tort ... sticle de sampanie .. ce-i aici ?
Asa , ma lasati pe mine sa fac tot;P Bine , ma apuc de treaba .. vedeti voi ce va fac cand va intoarceti :cry:
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde kahlan » Dum Iun 20, 2004 8:15 am

Te ajut eu weet!!!dar sa nu ma lasi cu aspiratoru , ca mai degraba da el cu mine decat eu cu el!!!
Facem si o inghetata???cu muuuuuuuuuuuuuuuuuuult caramel???yaaaam!!!
kahlan
Junior Member
 
Mesaje: 5044
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 pm

Mesajde Necko » Dum Iun 20, 2004 8:26 am

Hai, ca eu ma duc la piata pina terminati voi si cind ma intorc va pregatesc ceva bun, ca doar e duminica si, k@tzy, pune mina la ochi, ca ceea ce scriu acum n-ai voie sa citesti!

Weet-weet, fetelor, hai sa-i facem lui k@tzy o petrecere surpriza, shtttttt !

peseu: Weet-weet, unde ai gasit mah, cheia? ca eu am stat pe la usa de m-am saturat si Alex cred ca nici acum nu si-a revenit din bairamurile si chiolhanurile pe care le-a tras de ziua lui ! va trebui sa ne povesteasca tot ! cu lux de amanunte... daca isi mai aminteste ceva :D

weed13, cererea ta va trebui sa o supunem discutiei si votului in urmatoarea sedinta de bloc. nu de alta dar nu vrem sa avem reclamatii de la vecini. oricum, promit sa pun o vorba buna pentru tine ! :)
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde weed13 » Dum Iun 20, 2004 8:43 pm

chiar va rog fetelor sa faceti asta. am vazut ca in seara asta domnu guru o fost onlain, da nu o zis nimic. asa ca atunci cand mai vb doar voi intre voi fetele... nu cumva puteti ridica problema acceptarii unui sub-guru sau ceva de jenu asta ? nu ii musai, deci nu vreau neaparat asta, daca nu se poate, macar sa ma uit...
Avatar utilizator
weed13
 
Mesaje: 1868
Membru din: Lun Mai 31, 2004 11:00 pm

Mesajde Weet-weet » Dum Iun 20, 2004 9:48 pm

Pai uite Necko , tortu-i gata , sampania la rece , am facut si niste inghetata , de muzica nush cine se ocupa ... invitatiile , vedem noi .. cand sa fie ?
Pai cheia era in gradina , am gasit-o pe langa trambulina aia a lui Poke ... daca tu nu ai vrut sa vii :p Nush cine a scapat-o , bine ca am reusit sa intru .. ce urecheala merita Alex !

Pai weed ... daca ai tu grija de noi cand Alex nu e aici , atunci e bine , numa' sa nu te faci ca ai grija de noi .. vezi ca ai multe de facut .. Ce s-ar bucura Scorpy sa aiba inca un barbat la care sa tzipe hihiihihihiihih *p
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Iun 21, 2004 7:45 am

Buna dimineata! weed13, in primul rind, 13 ala de la ce este? virsta? daca da, te rog sa fugi imediat pe forumul de hip-hop, ca nu vreau sa dau de belele. Daca nu, fa o cerere, in care cuvintul sex sa apara de cel putin 24 de ori. Dupa aia mai vedem...

Scuze fetelor, dar nu prea am avut timp. Dupa cum stiti, imi plac fetele asa de mult, incit mai stau si cu cele "reale" din cind in cind. Ca de, la virsta mea, rar se intimpla asa ceva.. :yD
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde weed13 » Lun Iun 21, 2004 8:27 am

buna dimineata. 13 vine de la media in care eu imi bat maimuta pe zi. ea este foarte rea, enervandu-se pe toata lumea, si mai ales pe fete. cum vede o donsuara, cum se enerveaza si reactioneaza ciudat. mie imi place sa ii spun reactia curcanul. si eu nu am invatat-o asa de agresiva, astfel ca o bat, sa stie ca in viata aceasta nu face totu numa prin violenta. deci pot sta pe hip hop. pe urma, fac cerere, da as dori sa specificati domnu guru daca pot folosi cuvantu sex si la plural sau numa la sensu ala se poate folosi sex.
Avatar utilizator
weed13
 
Mesaje: 1868
Membru din: Lun Mai 31, 2004 11:00 pm

Mesajde goni_q » Lun Iun 21, 2004 9:35 am

pokenitza scrie:
ca lu matale nu-ti place cu condom ca vrei sa simti vena...




zzzzzzzzzzzz....zzzzzzzzzzzzzz......bazai si eu un pik..pot sa scormonesc??

ideea e ca nu place cu condom daka nu cunoscut bine personu' cel'lalt...kix incredere kix sex.... ;-)...
..si ca o alta........skema....nu mers nici'dat' fara condom....with someone barely known....as also I don't like sex on 1st date ;a

si pentru ca aminitit aiciia ca "invecinat cu tzara invecinata" de ce vina la mine este??
bucuros este ca eu vecina cu vecinu si el cu mine... ajutat mult pentru vederi laaargi si sanatoase dpdv "sex on everiivere" ......

auziiii ...si catzi de iiii mai e nevoie ca sa dea bine afar', ca vestu' ist' scoate jenii dar nu crezui 'mai ( in tranlation pt sudishti MAi= Niciodat') no offense !!

nu vrut sa intrat cu fortza in voi.. :N ..adik pe siteuu vost' dar banui ca intotdeauna e lok si de altzii ?? nuuu??
asta improveshte siteuu''??

ashtept aprobare GURU! reompensa sigura!! ~v
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde Necko » Lun Iun 21, 2004 9:51 am

Alexutz puiule, ai grija, rogu-te, pe cine bagi in clubul nostru, ca sunt persoane, sau ce-or fi, care nu-mi plac deloc !

hfdter: nu e vorba despre weed13.
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Iun 21, 2004 12:52 pm

*lol*, stai linistita, ca asta este club exclusivist, nu adunatura din coltul blocului. weed13, nu mai umbla cu abureala si fa cererea aia. Include si numele fiecarui user din acest subiect..:yD
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde goni_q » Lun Iun 21, 2004 2:15 pm

hmmmmmmmmm
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde Shaki » Lun Iun 21, 2004 2:19 pm

Alex, ar fi interesant sa impui nishte conditii la clubul asta... sa fie asa de exclusivist, incat sa nu mai ramana nimeni in el :yD...
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde memetshot » Lun Iun 21, 2004 2:31 pm

bre tuate ca tuate da nu nu puneti jaluze dalea de prost gust....adica nu pecare sa nu le poti manca decat cu checiap ci dalea prin care sa nu ne putem benocla si noi...
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Iun 21, 2004 4:59 pm

Da! Prima conditie, trebuie sa vad o poza! Sa stiu si eu pe cine bag aici! La altele ma gindesc pe parcurs. Diseara facem un show si o sa lasam draperiile deschise, sa bata musafirii maimuta. :yD
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde weed13 » Lun Iun 21, 2004 5:42 pm

Domnu guru, tin sa sa spun,
Insa nu stiu sa expun
Cum sa fac o cerere
Despre sex(1) descriere

Mi-ati cerut un pic cam mult
Despre sex(2) ca sa va spun
Vreti prea mult...parerea mea
Un sex(3) mic nu v-ar strica

Ca moderator pe sex(4)
Si cu numele de Alex
Nu se potrivea mai bine
Sex(5)-simbol asa ca tine

Multe fete va iubesc
Insa nu v-ofera sex(6)
Crede-ma cand spun nepoate
Sex(7) cu forta nu se poate

'Sha-mi spunea al meu bunic
ce-avea sex(8)-un pic cam mic
Si as vrea ca sa ma credeti
Sex(9)ul bun tot timpu trece

Cerere acum eu fac
(vreau sa fac sex(10) c-un copac)
Fetele eu sa privesc
Ce fac ele nu ii sex(11)

Nu cred ca nu m-ati primi
Nu fac sex(12) eu cu copii
Asadar totu-i legal
Ca eu doar fac sex(13) normal

Poate ma considerati intrus
Insa n-o sa fac sex(14) sus
Adica n-o sa va-njur
Si nu fac nici sex(15) in...fund

Nu v-am spus de calitati
Si nu vreau ca sa va-nvat
Credeti-ma...pe cuvant
O sa fac sex(16) pana-n mormant

Au mai fost si alti iuzari
Sex(17) au vrut peste rabdari
Nu sunteti un altruist
Sex(18)u meu acum ie trist.

Sex(19)u tare ne numim
O sa fac sa ne unim
Iuzari ce-aici au postat
Si-o sa facem un tratat

Si-o sa te-obligam mai frate
Sa citesti! vei fi pe spate
Un tratat cu nume-ales
Si cu titlu mare: Sex (20)

P.S. de dimineata nu era vorba si de numele iuzerilor. Intre timp nu am mai intrat sa recitesc conditiile, asa ca nu se pune asta.
P.S.2 Greu cuvantu asta sex(21). Mi-ati cerut sa fac o cerere in care sa introduc de 24 de ori cuvantul sex(22). Acum am ajuns la finalul crizei de creatie intelectuala, asa ca nu mai pot face cererea care sa contina de 24 de ori cuvantul sex(23). Imi cer scuze, da acum nici macar nu mai vreau sa fiu acceptat in acest thread excusivist.
Ah da !!! SEX (24!!!)
later P.S. domnu guru, eu de fapt mai vreau in club, da am zis ca nu mai vreau ca sa fac psihologie inversa, ca alta sansa nu cred ca mai am, plus ca asa de obosit ma simt dupa aceasta creatie, incat nu cred ca mai fac fata fetelor si cererilor, da am de gand sa ma intremez cat mai curand posibil (adica peste vreo ora :D )
Avatar utilizator
weed13
 
Mesaje: 1868
Membru din: Lun Mai 31, 2004 11:00 pm

Mesajde weed13 » Lun Iun 21, 2004 9:30 pm

domnu guru... nu va mai ascundeti domle, ca v-am ginit io ca tot pe aicia ierati. di ce va fofilati domnu? dati raspunsu la omeni, sa stie si ei ce atz hotarat domle. va rog frumos.. nu ii fain ce faceti mneavoastra picisha. on pic mai multa atentiune va rog, binie ?
Avatar utilizator
weed13
 
Mesaje: 1868
Membru din: Lun Mai 31, 2004 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron