Eu cu fetele! (thread exclusiv!!)

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde memetshot » Lun Iun 14, 2004 10:30 am

porcu dracului......
afara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Shaki » Lun Iun 14, 2004 10:37 am

Memet, m-ai intrerupt tocmai and il :kiss: pe Alex, putina intimitate te rog :yD
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde Necko » Lun Iun 14, 2004 10:44 am

10x, memetule ! stiam eu ca ne putem baza pe tine !
da daca te prinde guru pe-aici, mi-e ca te supune ritualului de pedeapsa pe care il aplica intrusilor si pe care ii transforma in fetite, ca-asa-i plac lui, fetitele!
ei? ce zici? eu zic sa mai ramii totusi :gay: ...
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde baixinho© » Lun Iun 14, 2004 10:54 am

bad bad Annie scrie:Poate ne explica si noua frun optsedat de pe-aici care-i jmekeria.

eu! eu! pai daca fustita este foarte scurta, sunt sanse enorm de mari sa se ridice atunci cand bate vantul. iar daca donsoara cu pricina nu poseda chiloti cu manecutze, este si mai bine.

ma scuzati de deranj. promit sa nu ma mai bag.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Lun Iun 14, 2004 11:07 am

necko...oricum guru vostru e opsedat dala care nu vrea decat sa dea linbi :D
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde SCORPY » Lun Iun 14, 2004 11:09 am

Helloooooooooooo, iar ati uitat usa descuiata? Intra toti aici, ca la ei acasa! Cred ca va trebui sa angajam un bodyguard care sa stea la usa si sa nu mai lase pe nimeni sa intre neinvitat.
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Iun 14, 2004 11:17 am

Bah!! Vreti sa pun coada de lopata pe voi? AFARA!!!!! HUOOOOO!!! FOAMEAAAA!!!!
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde SCORPY » Lun Iun 14, 2004 11:26 am

Ufff, mai Alex, dar mult mai lipsesti! Tu nu intelegi ca singure nu ne putem descurca atunci cand intra obedatii astia peste noi? Mai lasa vagabonzeala si stai si tu mai mult pe acasa.
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Iun 14, 2004 11:34 am

Scuze! Am fost de am stat la coada si v-am luat 3 push-up-uri! Ultimele! Era sa mi le ia o baba din mana...a dracu cotoroantza. Ce-i trebuie ei push-up la virsta aia!! Vedeti si voi cum le impartiti. Sper sa va vina. Am deschis un thread pentru comentarii. Si la usa am pus un keypad. Codul vi-l trimit prin pm, sa nu-l afle invidioshii!
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Necko » Lun Iun 14, 2004 11:45 am

Alexutz, puiule, esti tare mah ! spune tu, ce thread exclusivist mai are un satelit de comentarii invidioase? nici unul. numai al nostru. esti tare, pui ! esti tare !
nah - nah, invidiosilor !

fetelor, poate ma-nvatati si pe mine cum se folosesc push-pushurile alea, ca eu n-am apucat asa ceva la vremea mea. si-n Nekermann n-am vazut niciodata.

Alexutz puiule, vreau un premiu ! ui ce numar are postul meu !!!
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde bad bad Annie » Lun Iun 14, 2004 4:27 pm

Pai stiu eu ce e cu push-up-urile, c-am vazut in filmele cu soldatzi americani! Cum raspundeau obraznic superiorului, ii punea ala sa faca push-up-uri de-astea pina amorteau! Cum se poate vedea si dragul nostru Richard Gere in Ofiter si Gentleman, l-au si intrebat dupa-aia fanele cum de-a reusit atitea, si el a marturisit ca a facut numai una pe care-au copiat-o apoi de mai multe ori.
Don't hate me because I'm beautiful!
Avatar utilizator
bad bad Annie
Junior Member
 
Mesaje: 306
Membru din: Mar Noi 04, 2003 12:00 am

Mesajde wwritza » Lun Iun 14, 2004 4:44 pm

guru, promitem ca nu ne vom bate pe pushu-upuri, decat daca vei amenaja o groapa cu noroi , vorba lu' necko, iar tu ne vei admira ca heffner ala (sau cum l-o chema) .
fetelor, haideti sa-l balacim un pic !! :yD

azi a fost in albion asa de cald ca a trebuit sa stau numa in tanga-ranga prin casa, facand mii de curse calculator - plaja (a se citi gradina) - dush.
I know who I am and what I am about but I enjoy the journey more than the arival and feel that life for me is about increasing my understanding of the world...
Avatar utilizator
wwritza
 
Mesaje: 981
Membru din: Vin Noi 28, 2003 12:00 am

Mesajde bad bad Annie » Lun Iun 14, 2004 5:05 pm

Fericito! Mie-mi ingheatza picioarele-n papuci si n-am vazut cum arata soarele pe ziua de azi!
Invidiosii-astia care comenteaza, dupa ce ca la crapa pipota de ciuda pe Alex, acu' cu dragul nostru Richard Gere ce-or avea, doar n-or fi invidiosi pina si pe el, ia acolo un personaj de la televizor!
Bine, fetelor, de-acu' vorbim numai de Nelson Mandela, ca ala barem nu creeaza controverse! Sa vedem la ce-or sa mai traga cu urechea invidiosii, cind n-or mai fi gemete de extaz!
Don't hate me because I'm beautiful!
Avatar utilizator
bad bad Annie
Junior Member
 
Mesaje: 306
Membru din: Mar Noi 04, 2003 12:00 am

Mesajde wwritza » Mar Iun 15, 2004 12:20 am

N-o sa-mi sacrific eu fericirea spirituala, si mai alea a trupeasca pt ei, gandindu-ma la mandela.
Las' noi sa ne simtim bine, sa nu fim egoiste si sa le dam o bucatica, chiar si gemete... :w
I know who I am and what I am about but I enjoy the journey more than the arival and feel that life for me is about increasing my understanding of the world...
Avatar utilizator
wwritza
 
Mesaje: 981
Membru din: Vin Noi 28, 2003 12:00 am

Mesajde Weet-weet » Mar Iun 15, 2004 2:39 am

Mamaaaaaaaaaa ce liniste e aici ! Ce faceti ? ahhh , dormiti toti ? shhhhhhh gata , tac din gura , somn usor ! Sper ca mi-ati lasat niste cireshe ..
Chiar ... era sa alunec pe un sambure , cand eram in bucatarie .. Si am vazut ca nu mai e frisca .. ati mancat-o pe toata :(
Alex , fii dragutz , cumpara maine , oki ? Vreo 2-3 plicuri , sa ramana pentru joi , oki ? Te rog !

Si dimineata , fa-mi si mie un ceai , las-o pe Necko sa doarma , oki ?
:kiss:
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde SCORPY » Mar Iun 15, 2004 6:03 am

S-o crezi tu ca am mancat-o noi pe toata. Cine crezi ca se batea aseara cu frisca in bucatarie? Necko, Shaki si cu Alex. stiu asta pt ca i-am prins in flagrant delict.
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde Weet-weet » Mar Iun 15, 2004 6:06 am

Asa deci .. ei fac prostii in lipsa mea :cry: si eu am fost draguta si nici nu am facut galagie cat dormeau ei ... ;P
Scorpy , ai incercat tu push-up-u' ala ? Sa-mi zici si mie cum e , sa stiu daca il trimit pe Alex sa-mi ia si mie :yD
:kiss:
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde Necko » Mar Iun 15, 2004 6:18 am

Eu? nu-i adevarat! eu nu faceam decit sa incerc sa-i opresc pe ei, ca ati vazut ieri ca Shaki s-a pupat cu Alex toata ziua si cred ca s-au incins, ca au inceput sa se garniseze cu frisca si sa-si spuna unu altuia "inghetata mea de capsunica" si "bananica mea glassata". Eu chiar nu-nteleg ce-i apucase, ca mi s-a parut ca incercau sa se muste si m-am speriat si am vrut sa le arat ca frisca buna, e dulce, dar eu stiu ce s-a-nteles pina la urma?

Cert e ca au mai ramas asa, cam la doo lingurite cu frisca in castron si de oftica, le-am lins eu in timp ce ma uitam la pagina 315 de NKmann. Ca am dat inapoi si am gasit colectia de vara - toamna la pijamale pentru barbati. Maaaaaaama, ce modele ! pijamale cu pantaloni scurti, foarte scurti...
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Iun 15, 2004 7:13 am

´neatza, bubulinelor! Ati dormit bine? M-ati visat? Aratam bine, nu? Facind flotari ca gere in filmul ala nashpa...

Vad ca pokenitza si weet-weet nu au avut somn azi noapte. Deci cafeaua trebuie facuta tare de tot, sa le trezeasca bine. Si sa curete frisca din bucatarie, ca asa dezmat nu am vazut demult! Sau batut cu ea cred...amindoua numai in camashi de noapte transparente, aruncind cu frisca peste tot...mmmmm...frisca!

La micul dejun avem oua prajite cu felii subtiri de coasta afumata, un fel de bacon, da varianta romanesca. Am facut si o salata de vara, cu roshii, ardei si castraveti. Ca astazi va vreau in forma...:yD
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Shaki » Mar Iun 15, 2004 8:18 am

Vai, m-am trezit putin rusinata de toate nebuniile de ieri. Please forgive me, girls :yD
Bine k ai pregatit tu Alex ceva de mancare, k imi era foame. Ce facem azi? Eu propun sa organizam excursia... ar fi interesant un picnic la iarba verde, nu?
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde SCORPY » Mar Iun 15, 2004 9:52 am

Nope, eu zic sa treci imediat sa cureti bucataria, impreuna cu amicul tau, Alex, ca ati facut-o varza aseara! Astazi avem program de curatenie. Weet-weet aspira in sufragerie. Necko, lasa neckermanul ala si treci si sterge praful. Eu si cu Alex mergem afara sa batem covoarele, cand terminati cu bucataria.
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Iun 15, 2004 10:00 am

*lol*, noi am facut-o varza??? Pai nu vazushi ce-i in dormitor? Numai frishca si cozi de cireshi peste tot! Weet-weet cu pokenitza sau destrabalat...noi nu am facut nimic. Si eu bat nici un covor cu tine, ca ultima oara mi-ai dat cu batatorul ala in ochi! Nu am vazut vreo saptamina. Plus ca mai abuzat de vreo 3 ori...
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde SCORPY » Mar Iun 15, 2004 10:02 am

Da? Las ca ti-arat eu tine! Esti pedepsit. Pun lacat la frigider si la bar.
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde dark_soul » Mar Iun 15, 2004 10:09 am

si eu ce fac? stau in banca mea si ma uit, nu? parca asa intelesesem...si ce galagie au facut astia prin bucatarie aseara, nici nu m-au lasat sa dorm...asta le trebuia lor la ora 3? frisca?! :(
ps: yupi, am scapat de curatenie :D
prea multe defecte si doar o viata
Avatar utilizator
dark_soul
Junior Member
 
Mesaje: 173
Membru din: Mar Apr 06, 2004 11:00 pm

Mesajde SCORPY » Mar Iun 15, 2004 10:15 am

Ti treci la invatat, ca pun mana pe boata!
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde Shaki » Mar Iun 15, 2004 10:15 am

Mey Alex, ashtept sa te porti k un barbat adevarat ce eshti si sa ma aperi de obsedati :D Uita-te si tu ce intrebari indecente imi adreseaza cineva pe say what... Help, pls!
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde dark_soul » Mar Iun 15, 2004 10:18 am

mai bine pune mana pe boata si ajut-o pe shaki...nu vezi ce disperata e? si alex iar a parasit-o la nevoie...oricum ce zi v-ati ales sa faceti curatenie...nu pot sa invat nimik cu ditamai zgomotul facut de aspirator :( mai bine o iau si pe k@tzy si ne plimbam putin prin parc..cine mai vrea sa vina?
prea multe defecte si doar o viata
Avatar utilizator
dark_soul
Junior Member
 
Mesaje: 173
Membru din: Mar Apr 06, 2004 11:00 pm

Mesajde SCORPY » Mar Iun 15, 2004 10:24 am

Daca tot de vaiti ca nu poti invata din cauza aspiratorului, du-te si fa curatenie in camera lui Alex.
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde Weet-weet » Mar Iun 15, 2004 10:27 am

Lasati camera lui Alex , vreau sa merg acolo , cu el , nu va ganditi la prostii .. need someone to hold me :( si poate si adorm .
Alex , ai luat ce te-am rugat ?
:kiss:
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde Shaki » Mar Iun 15, 2004 10:35 am

Eu zic sa o scutim pe dark de curatenie, k are examene de dat, si pe deaupra facem zgomot si Weet-Weet ar trebui sa doarma. Somn usor, Weet :) Intre timp, o s-o rog pe Bad Bad Annie sa ne aduca nishte reviste FHM, daca zicea k face parte din redactie :D
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron