Orgasmul prtenerului\ei inainte de toate

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde PeerGynt » Lun Ian 24, 2005 5:05 pm

Andreea_dura, tot nu ne-ai spus daca el iti face sex oral si daca atunci ai orgasm.

Sa stii ca nu e ceva rar ca o fata sa nu fi cunoscut orgasmul prin penetrare, ci doar prin masturbare sau sex oral. Depinde si de el, dar depinde mult si de tine (psihologic). Dar daca pe tine nu te deranjaza si e suficient ca va simtiti bine impreuna atunci cand faceti dragoste, atunci n-ai de ce sa-ti faci griji!...

Gigiell: Si eu care credeam ca legea lui Ohm este I=U/R...
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde simone » Lun Mar 07, 2005 3:32 pm

andreea_dura scrie:May eu am o relatie de 4 ani si nu am avut niciodata orgasm pt ca el nici macar nu se gandeste la placerea asta a mea.El are deja placerea lui.Deci....Ce a-ti putea spune despre asta?A?



DE CE DRACU MAI STAI CU EL? ITI MERITI SOARTA
simone
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Joi Mar 03, 2005 3:28 pm
Localitate: BUCURESTI

Mesajde Izabela » Lun Mar 07, 2005 6:48 pm

Mariner191, asa vorbesti de parca chiar ai avea 101 ani. Ai bashici pe limba? Multe?
Pai cum ii spui tu bietei fete ca nu-i nimic daca barbatul ei nu-i produce niciun orgasm cand o f*toaca, ca nici tu, doar cu limba. Adica nu-i bai ca el e bou ca nu e singurul, si eu is tot bou.
Acuma ontopic, sincer pe mine nu prea m-a preocupat inca sa-l fac pe el sa se simta bine, ptr. ca il vad ca se simte bine. Ce sa-i fac? P*la i-o sug, In pozitii care mai de care mai dezosate stau, aia fac, aia fac.
Iar pentru Andreea_dura, daca l-ai inselat odata poti sa mai incerci sa-ti cauti implinirea inca odata. Trebuie sa-l determini sa fie competent.






Acuma intre noi fie vorba, poate o are tipu' prea mica?!?!?!?!?!?!
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

echitabil!

Mesajde cotzcar » Lun Mar 07, 2005 11:28 pm

Ok, mi se pare stupid sa ai o relatie serioasa si sa nu fie ambii parteneri satisfacuti. Nu zic ca este usor! :)) ca uneori femeile sint intr-o stare emotionala care la face sa fie greu sa aiba orgasm, si ca uneori barbatii intra in regnul animal si termina in 2-3 minute ( apropo media barbatilor este de... sub 3 minute! ) DAR daca nu faci un efort sa incerci sa o faci ca regula: care este satisfactia? Asa poti sa inchizi ochii si sa faci o laba gindintu-te la cine vrei....
Sexul adevarat este acela in care ambii parteneri vin in acelasi timp simultan si de-odata. Acesta este the best. Numero uno. Le premiere.

Ginditi-va cum ar fi pentru barbati sa aveti sex si fiti excitati beton, sa incepeti sa dati din fund ca atomii destrabalati, cu rasuflarea grea si adinca sa simti un strop de transpiratie pe frunte si sa stringi cu miinele femeia de crezi ca sa va sparge, sa incerci sa iti cauti cuvintele: "da vin acum"...sa iti simti partenera ca iese din p*la si spune, scuza-ma eu am terminat si nu pot sa te mai tin in mine. Ei?? Cum ar fi Don Juani?? ;a

Nu e asa si pentru femei?? daca ramin pe drum cind sint aproape? Eu stiu ca da...
cotzcar
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Lun Mar 07, 2005 8:09 pm
Localitate: Canada

Mesajde Izabela » Mar Mar 15, 2005 11:53 am

Io totusi cred ca nu orgasmul ar trebui sa fie lucrul pe care il cauta doi oameni atunci cand fac sex. Probabil ca unii d'aia nu au orgasm, il cauta prea mult. Iar cum zicea tipul ala, ca linge vreo suta de minute pe aia in pasarica ca sa ii vina orgasmul, mi se pare o prostie. Si eu as putea s-o fac singura daca as avea limba mai lunga. :)
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron