My love story

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

My love story

Mesajde HotSweetMilk » Sâm Ian 22, 2005 1:03 pm

Totul a inceput in jur d 1 decembrie.Eu p baiatul asta il stiu din septembrie,cand el era combinat cu o tipa,o tarfulita de la mine din cartier.Noi ne-am sarutat si atunci,atractia era foarte mare intre noi.Dupa au intervenit niste probleme cu retzeaua(el e din retzea cu mine)si nu am mai vb ceva timp.Dar atunci,in jur d intai decebrie am intrat p borgchat si am vb.Se certase cu tipa aia de vreo 3 ore.Totul era ok,era ocazia perfecta sa fim impreuna pe bune.Si asa a fost:ne-am combinat.
A urmat o perioada d vis,totul era ok,ne intelegeam super,vorbeam despre orice,chiar mergea totul,eram unul langa altul tot timpul,la bine la greu,nu conta.
Ziua d craciun a fost super alaturi de el,am fost a lui,chiar a fost super.
Dupa a fost ziua mea,si am fost k de obicei imppreuna.Ziua mea a fost p 29.Dupa,de revelion ne-am gandit sa mergem la un prieten comun,unde mai veneau alti 2 baieti.Era ceva intre prieteni,probabil era cel mai bun mod de a incepe noul an,alaturi d prieteni si d iubitu meu.
Dar nu a fost chiar asa.A fost totul ok pana p la ora 12.Oricum eu sunt super nebuna,am pus-o la tipu asta acsa in cada,pana la 11:45(frumos mod d a te apropia de 12 noaptea).Dupa am iesit afar sa vedem artificiile care luminau orasul si inima mea.
dar dupa c am intrat in casa s-a stricat totul.Eu m-am sarutat cu un tip care era cu noi acolo,nush de ce:atmosfera probabil,alcoolul si speranta ca puiul meu nu ma vede.Insa a vazut.Nu a zis nimik pe moment,ma lasat sa vada cat o sa continui si eu,crezand ca nu a vazut am continuat.
P la 3:30 am plecat la el acsa,a fost totul super ok,era ca un vis,eu regretam greseala dar ma gandeam:"nu a vazut deci nu va avea urmari".Dar ziua de intai m-a facut sa ma lovesc d realitate.Am aflat de la tipu la care am fost ca puiul meu vazuse si nu a zis nik pt ca nu voia sa imi strice seara si voia sa vada cat pot continua.Normal k asta ma durea mai mult decat orice,ma gandeam k il voi pierde,nu stiam ce sa fac.Si am comis-o din nou:am mers la tipul cu acre ma sarutasem sa vad c mai e de facut.am hotarat impreuna ca cel mai bine e sa merg sa recunosc c am facut in fata prietenului meu si sa imi cer iertare.
si asta am facut.M-am dus,iam explicat,mi-am cerut scuze.Si ne-am impacat.Insa de atunci nimik numai e la fel,ne certam din orice,imi face mult rau si din cauza ca sunt foarte orgolioasa am ajuns sa ii fac si eu lui.
Asa am reusit sa stric o relatie perfecta.Si acum stau si ma intreb ce sa fac?
Oare va mai fi vreodata ca la inceput??Oare e bien sa o continui asa sau near face mai bine sa intrerupem orice relatie?
Oricat as incerca nu poate fi al fel??
Oricat as incerca nu poate fi cum era??
Ideea e ca acum il iubesc din tot sufletul si imi e tare frik ca dak raman fara el va fi mai rau!:(nush c a fost atunci in capul meu).

eu va pup si astept parerile voastre si d c nu astept sa imi spuneti dak vi s-a intamplat ceva asemanator
HotSweetMilk
Junior Member
 
Mesaje: 45
Membru din: Dum Ian 16, 2005 11:23 pm
Localitate: acasa

Mesajde theOffender » Sâm Ian 22, 2005 1:46 pm

Pai hai sa analizam putzin ce zici tu aici:

Totul a inceput in jur de 1 decembrie.
Dupa calendarul ortodox, cam 50 de zile. Sa fi fost focul artificiilor de la ziua natzionala de vina?

Noi ne-am sarutat si atunci,atractia era foarte mare intre noi. Dupa au intervenit niste probleme cu retzeaua (el e din retzea cu mine)si nu am mai vb ceva timp.
Bine ca n-ai avut probleme cu apa calda sau cu canalizarea ca atunci sa fi vazut distractzie.

Se certase cu tipa aia de vreo 3 ore. Totul era ok, era ocazia perfecta sa fim impreuna pe bune.
Nu prea intzeleg de ce totul era OK daca se certasera insa probabil ca abia ashteptai sa moara capra vecinului.

Si asa a fost: ne-am combinat.
Verbul a combina e folosit complet greshit. Ne-am futut era mai corect zis.

A urmat o perioada de vis, totul era ok, ne intelegeam super, vorbeam despre orice, chiar mergea totul, eram unul langa altul tot timpul, la bine la greu, nu conta. Ziua de craciun a fost super alaturi de el, am fost a lui, chiar a fost super.
Sex-sex-sex-sex-sex. Sex. Adica trei saptamani de sex. Ma tem ca in trei saptamini nu au fost chiar atat de multe perioade de greu shi de bine. E imposibil

Oricum eu sunt super nebuna,am pus-o la tipu asta acsa in cada,pana la 11:45(frumos mod d a te apropia de 12 noaptea).Dupa am iesit afar sa vedem artificiile care luminau orasul si inima mea.
Yummy-yummy. Nu duci lipsa de imaginatzie shi daca au fost focuri de artificii peste tot, probabil ca niturile cazii au avut de suferit. S-ar putea sa te trezeshti cu o nota de plata pentru dnu zidar.

Si am comis-o din nou. Am mers la tipul cu care ma sarutasem sa vad ce mai e de facut. Am hotarat impreuna ca cel mai bine e sa merg sa recunosc ce am facut in fata prietenului meu si sa imi cer iertare.
Sa vezi ce mai era de facut? Sex, bineintzeles.

[b]Ideea e ca acum il iubesc din tot sufletul si imi e tare frica ca daca raman fara el va fi mai rau! Nush ce a fost atunci in capul meu.[/quote]
Toata chestia cu iubirea shi cu dragostea nu reiese de nicaieri din povestea ta. Nu confunda sexul cu iubirea.

PS: pune pauze dupa virgule shi punct. e primul pas. odata ce stapaneshti arta scrierii frumoase probabil ca vei invatza shi ce este iubirea
what is freedom of expression? without the freedom to offend, it ceases to exist - salman rushdie
Avatar utilizator
theOffender
 
Mesaje: 2094
Membru din: Lun Iul 19, 2004 11:00 pm

Mesajde Love2Fly » Sâm Ian 22, 2005 6:27 pm

P00la mea...cre'ca am auzit povestea asta de un miliard de ori. Auzi tuh, cica: "m-am sarutat cu alt baiat pe furish (si am continuat) de teama sa nu ma vada "puiu' meu". Adica tu te p*** pe puiu' tau si apoi vrei ca totul sa fie ca inainte?

Asa am reusit sa stric o relatie perfecta.Si acum stau si ma intreb ce sa fac?

Felicitari "puiului tau" ca i s-a aratat dupa 50 de zile ce fel de persoana e "iubita lui". Altora li se arata dupa doi ani si nu se mai plang :p
Ce sa faci? simplu'....baga capu' in vasu' de WC si trage apa caci nu mai ai nevoie de el. Eventual ia-ti doi ani de vacantza si mediteaza la ceea ce esti si ceea ce ar trebui sa fii :D
In rest sunt de acord cu offenderul :p
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde no_name » Sâm Ian 22, 2005 7:45 pm

Prea multe nu ai ce sa faci, fiindca el acum nu mai are incredere in tine...si pe buna dreptate...ma mir cum ai putut sa faci asa ceva "puiului" tau. Cred ca de fapt mai sta cu tine fiindca asteapta si el o ocazie sa te raneasca asa cum ai facut tu...sa nu te miri.Rusinos este si pentru mine acum cand citesc parerile baietziilor despre ce ai facut si stiu ca asa s-a ajuns la generalizare, adica si noi cele care nu gresim suntem bagate in aceeasi oala...Gandeste-te ce ai fii facut tu in locul lui si asa o sa-ti dai seama ce crede el despre tot.......
SI CE AI FACUT NU MAI SPUNE NIMANUI!!!!PLSSS!!!!! [-o ~p
Avatar utilizator
no_name
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Joi Ian 13, 2005 12:00 am

Mesajde Necko » Sâm Ian 22, 2005 8:20 pm

singurul lucru pe care poti sa il mai faci e sa nu uiti ce ai facut si sa repeti greseala cu urmatorul "pui" pentru ca altfel vei deveni o adevarata "closca".
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Sâm Ian 22, 2005 9:41 pm

Bineinteles ca te-am vazut cind te-ai sarutat cu brunetu, da nu am zis nimic. Ma gindeam cum sa te mai bag inca odata in cada, ca tare bine a fost. Vezi ca te gasesc peste tot? De ce nu-i ceri parerea lui sora-mea? Si ce daca-i curvulitza si nu a avut prieten pina acuma? Nu vezi ca astia te iau la misto?

Anyway, vreau sa-ti spun ca ce am facut cu tine in cada, nu am facut cu nimeni pina acum! A fost perfect!
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde no_name » Dum Ian 23, 2005 12:57 am

~p ~p aha de fapt ea e mai desteapta decat crezi tu...Ea a scris intentionat aici fiindca stia ca o sa citesti si tu ~p ~p ...de fapt ea iti cerea parerea tie si fiindca nu a indraznit sa o faca personal a scris aici... ~p ~p e tare faza...e desteapta fata ~p ~p
Avatar utilizator
no_name
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Joi Ian 13, 2005 12:00 am

Mesajde HotSweetMilk » Dum Ian 23, 2005 9:15 am

No name ,sorry k iti zic,dara esti foartea naiva.cred k nu ai mai mult d 16ani.C a zis nicholas alex era o gluma.Ma rog,acum tre sa mai fie si persoane care sa puna botul!
HotSweetMilk
Junior Member
 
Mesaje: 45
Membru din: Dum Ian 16, 2005 11:23 pm
Localitate: acasa

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Ian 23, 2005 10:39 am

HotSweetMilk scrie:cred k nu ai mai mult d 16ani


HotSweetMilk, dar tu catzi ani ai ? Mai mult de 18 ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde v1n3ri » Dum Ian 23, 2005 11:14 am

Hai ma... Nu vedeti ce emotionanta a fost povestea? Io as cauta un sniper in locu' "puiului". Prietenii stiu de ce.
Doar doua lucruri sunt infinite: universul si prostia umana. In legatura cu universul nu sunt sigur.
E o onoare sa fiu ignorat de gabuba.
Avatar utilizator
v1n3ri
Junior Member
 
Mesaje: 541
Membru din: Lun Noi 29, 2004 12:00 am

Mesajde no_name » Dum Ian 23, 2005 4:59 pm

Hai tu ca totusi i-a placut in cada, egal cine o spune ... iar tie oricum iti facusem numai un compliment ... pacat ca nu ai tacut si la faza asta ... nu mai scrie chiar tot ce gandesti ca e grav ...sau ma rog fa cum crezi tu.
Avatar utilizator
no_name
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Joi Ian 13, 2005 12:00 am

Mesajde pepsi_blu » Lun Ian 24, 2005 6:57 am

pune-te in locul lui: v-ati simtit bine, orgasme, artificii, ma rog, zbenguieli. apoi, el toata noaptea se mozoleste cu alta. asaaaa, la misto, ca doar tu esti fraiera si chioara pe deasupra. iti convine??!!? nu crezi ca nu mai are cum sa fie totul la fel ca inainte? il iubesti? cand iubesti cu adevarat nu iti trebuie altul. iar faptul ca el nu te mai prea vrea, inseamna ca tzinea la tine. altfel, nu i-ar fi pasat.
ceea ce povestesti tu sunt doar niste partide de sex, nu prea grozave, ca daca erau, nu mai sarutai si pe altu', probabil tot asa... sa vezi daca exista atractie.
ce-i aia tarfulitza, dupa parerea ta? ca asa spuneai despre fosta lui prietena.
PEPSI, DARE FOR MORE!! :)))
Avatar utilizator
pepsi_blu
Junior Member
 
Mesaje: 37
Membru din: Dum Dec 26, 2004 12:00 am

Mesajde ^Dark_Angel^ » Lun Ian 24, 2005 10:24 am

...naspa situatie....
pot spune k am avut si yo un fel de"love story"....
...a fost ceva scurt....s-a intamplat la vama veche..daca imi aduc bine aminte in per 20-29 iunie...nici nu se terminase sc si eu impreuna cu cei trei mai buni borfi ai mei am plecat la v.v.........am avut un drum plin de peripetii.....eram eu cu cea mai bune prietena si prietenul ei si unk un coleg de clasa....toti eram si suntem cei mai buni prieteni...nedespartiti de vreo 8 ani buni....aia 2 stateau pe cordor si swe giufiulea,iar eu cu g.in compartiment stand ca tristii......s-a vb despre dragoste la grau....eu una pana in perioada aia nu fusesem niciodata indragostita.....bineinteles dupa ce am stat atata timp intre ei asc ce vb m-a km apucat tristetea d o laba si ma tragea dupa ea....:(
mai tarziu am si plans....ca o prostutza ce sunt....atunci g.m-a imbratisat cu atata bunatate ca am crezut k mor....
....la v.v...eram nedespartiti....normal dak ploua afara stateam cu totii in cort ca niste gandaci...:D
el a facut primul pas.....am vb despre multe...mi-a demonstrat k ii place de mine in mai multe feluri.........la inceput i-am cam refuzat toate declaratiile pe care le facea...am crezut ca face lucrurile alea din mila...sau ceva de genul ala....dar nu a fost asa....chiar se indragostise de mine...mai ales de felul meu de a fi....
...au fost niste zile minunate....nu le regret.....dar totul s-a terminat dupa ce ne-am intors acasa...mai bine spus dupa cateva zile........
cu ceva timp inainte de a pleca la v.v.eu am avut niste probleme cu un tip destul de cunoscut in orasul meu.....unul care se credea mister popularitate.....s-a dat la mine si yo l-am refuzat pt k stiam bine c fel d om este......dar a profitat de faptul k intr-o seara la o petrecere m=am imbatat...si.......va putetzi imagina ce s-a intamplat.........
g. a aflat de faza asta dar in alta varianta....de la tipul cu pricina...si nu a mai vrut sa aiba de a face cu mine.........cam greu cun moment ce locuiam in acelesi cartier si eram si colegi de clasa si faceam parte cam din aceleasi grupuri.......tipul cu pricina mi-a scos cele mai rusinoase vb posibile...m-a bagat in cel mai mare rahat posibil....c sa mai spun o BELEA MARE!!!!!!!!!
....eu regret tot...pt k am suferit enorm de mult.......nu lo-am uitat prea usor pe g.......dar m-am lasat dusa de nas inc de 2 ori........la ziua lui si la ziua unei prietene...el stia bine ce simt pt el........
..cea mai nasdoala faza e ca eu am aflat f tarziu care era motivul instrainarii lui.....am crezut ca eu am gresit......f tarziu cand am aflat ce stia am simtit ca mor........andreea,prietena mea cea mai buna i-aspus ce s-a intamplat de fapt dar nu prea l-a interesat...........
milt mai tarziu am aflat cum e el de fapt...e genul de prsoana care tine mai mul la imaginea lui........mai bine nu vb

daca a inteles cineva povestea mea.....ar fi trtebuit sa-i spun de la inceput ce am patit?
Avatar utilizator
^Dark_Angel^
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Lun Ian 03, 2005 12:00 am

Mesajde cometa » Lun Ian 24, 2005 10:38 am

eu creca daca ar fi vrut ceva serios, intai discuta cu tine ..ete, domle, ce mi s-a spus...faze d-astea. pe de alta parte, daca era indragostit, nu-l credea pe ala, ci pe tine...viata e complecsa...si chiar daca esti super indragostita de unul, oricum nu tresa-i spui tot ce ti se intampla...mai pastreaza unele faze si pt tine...e mai sanatos asa. parerea mea.
...ceea ce va dorim si dumneavoastra :D
Avatar utilizator
cometa
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Ian 17, 2005 12:00 am

Mesajde ^Dark_Angel^ » Lun Ian 24, 2005 10:41 am

...tocmai de aia nu i-am spus ....dar am mai zis...e genul de persoana care tine mai mult la imaginea lui.....de ctinut la mine...a tinut...pt k dupa kteva luni am aflat de la niste prieteni de-ai lui multe faze...printre care k ar fi regretat...prea tarziu
Avatar utilizator
^Dark_Angel^
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Lun Ian 03, 2005 12:00 am

Mesajde cometa » Lun Ian 24, 2005 10:54 am

pai daca tine mai mult la imaginea lui decat la tine...pun si eu o intrebare stupida...ce ai cautat tu cu el? :con:
...ceea ce va dorim si dumneavoastra :D
Avatar utilizator
cometa
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Ian 17, 2005 12:00 am

Mesajde ^Dark_Angel^ » Lun Ian 24, 2005 10:58 am

...pe atunci nu stiam lucrul asta...atat tot....:(
Avatar utilizator
^Dark_Angel^
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Lun Ian 03, 2005 12:00 am

Mesajde goni_q » Lun Ian 24, 2005 11:54 am

1 HOt ......... ii fi fost tu cand l-ai atzatzat pe "puiu"
2 Sweet ... pana a gustat doar el .....
3. Milk ......... ti s-a acrit laptele ...... asa e cand amesteci mancarurile .... provoci crampe la "puiutz" asta a i facut tu cu el ....... l-ai constipat fatza de tine.... daca e un tip cu capul pe umeri te lasa ...... daca i se rupe in paishpe' de tine te va F*** in continuare ....

Deci ar trebui sa vezi ce manaci si "cu cine te mananci in gura" ...... ca altfel te mananca ......... does it make any sense?!? .......... I guess
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde ^Dark_Angel^ » Lun Ian 24, 2005 11:56 am

...da bine hai k am inteles k nu's o proasta oarecare...
oricui i se poate intampla
Avatar utilizator
^Dark_Angel^
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Lun Ian 03, 2005 12:00 am

Mesajde HotSweetMilk » Lun Ian 24, 2005 1:23 pm

Adeavarul e ca acum gandindu-ma am gresit mult.F mult chiar.Dar a fost totusi o greseala.Si noi oamenii suntem predispusi la greseli,nu meritam oare iertati??
HotSweetMilk
Junior Member
 
Mesaje: 45
Membru din: Dum Ian 16, 2005 11:23 pm
Localitate: acasa

Mesajde cometa » Lun Ian 24, 2005 1:57 pm

ba da, dar trebuia sa te cunosti intr-atat incat sa stii ca nu rezisti la bere, sau ce-ai baut tu acolo. si gandeste-te, daca ar fi invers tu l-ai ierta?
...ceea ce va dorim si dumneavoastra :D
Avatar utilizator
cometa
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Ian 17, 2005 12:00 am

Mesajde HotSweetMilk » Lun Ian 24, 2005 2:13 pm

MelodyStardust,l-as ierta pt k il iubesc ffff mult.dar probabil nu las ierta prea usor:(
HotSweetMilk
Junior Member
 
Mesaje: 45
Membru din: Dum Ian 16, 2005 11:23 pm
Localitate: acasa

Mesajde theOffender » Lun Ian 24, 2005 2:29 pm

ce-i predispushi la gresheli nu trebuie iertatzi. trebuie adunatzi intr-un autoboz shi trimishi in congo. sa shtii ca un om corect daca e pus in fatza unui crocodil, acesta nu il va manca, il va lasa in viatza.

later edit: ia sa pun eu un c.b. aici inainte de a fi prins cu gresheala in sac shi trimis in congo :D
what is freedom of expression? without the freedom to offend, it ceases to exist - salman rushdie
Avatar utilizator
theOffender
 
Mesaje: 2094
Membru din: Lun Iul 19, 2004 11:00 pm

Mesajde cometa » Lun Ian 24, 2005 2:41 pm

te cam contrazici. ce-nseamna "nu l-as ierta prea usor"? ce-ai face?
...ceea ce va dorim si dumneavoastra :D
Avatar utilizator
cometa
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Ian 17, 2005 12:00 am

Mesajde HotSweetMilk » Lun Ian 24, 2005 2:57 pm

Adik las face intai sa regrete c a facut,dar cand as vedea ca regreta cu adevarat l-as ierta.pt k asta e:e si el om!!si in plus dak el desi sar saruta cu alta s-ar intoarec la mine desi ar putea avea o rel cu aia,mi-as da seama k la mine tine!
HotSweetMilk
Junior Member
 
Mesaje: 45
Membru din: Dum Ian 16, 2005 11:23 pm
Localitate: acasa

Mesajde ununou » Lun Ian 24, 2005 3:04 pm

am o intrebare
cam de cite ori l-ai lasa sa se intoarca la tine ?
ununou
Junior Member
 
Mesaje: 89
Membru din: Mie Ian 12, 2005 12:09 pm
Localitate: birou

Mesajde v1n3ri » Lun Ian 24, 2005 3:08 pm

Il faci sa regrete? Hai ma, o sa mearga la Iarta-ma, daca esti convingatoare. Ma, aci nu ecsista notiunea de "dreptate impartiala"? Daca il ierti numa pt ca tii la el, asta e subiectivism. Si vez, ca daca se abuzeaza de asta, risti sa-l primesti orice ar face.

Si cu toate astea, cred ca i-as da dreptate tipului. E acea solidaritate intre baietzi... :)
Doar doua lucruri sunt infinite: universul si prostia umana. In legatura cu universul nu sunt sigur.
E o onoare sa fiu ignorat de gabuba.
Avatar utilizator
v1n3ri
Junior Member
 
Mesaje: 541
Membru din: Lun Noi 29, 2004 12:00 am

Mesajde HotSweetMilk » Lun Ian 24, 2005 4:59 pm

:)Oricum siuatia poate nu e aceasi,.cik o fata ar ierta mai usor si ca greselile baietilor sunt mai de iertat ca vine norba aia:E baiat!:(
HotSweetMilk
Junior Member
 
Mesaje: 45
Membru din: Dum Ian 16, 2005 11:23 pm
Localitate: acasa

Mesajde cometa » Lun Ian 24, 2005 9:31 pm

din ce spui, ai zice ca esti de acord ca el sa se duca sa si-o traga si cu altele si cu tine, ca doar, na...tot la tine se intoarce, deci tine la tine...nu? :con:
...ceea ce va dorim si dumneavoastra :D
Avatar utilizator
cometa
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Ian 17, 2005 12:00 am

Mesajde HotSweetMilk » Mar Ian 25, 2005 6:56 pm

nu e chjiar asa!iti dai seama k nu as ierta asta la nesfarsit!
HotSweetMilk
Junior Member
 
Mesaje: 45
Membru din: Dum Ian 16, 2005 11:23 pm
Localitate: acasa

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori

cron