My love story

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde nbm » Mar Ian 25, 2005 7:04 pm

HotSweetMilk scrie:cik o fata ar ierta mai usor si ca greselile baietilor sunt mai de iertat ca vine norba aia:E baiat!:(


mai ushor, dar de cite ori? (parafrazindu-l pe un antepostator)
si cam care este limita pina la care il potzi ierta? 2-3, 20, 30, 100 de gresheli?
si, mai ales, care sunt criteriile de evaluare ale greshelii?
Ex: daca si-o trage cu 3, dar ma iubeste pe mine, e OK. daca trece la a patra, parca nu ma mai iubeste?
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde HotSweetMilk » Mar Ian 25, 2005 7:56 pm

nbm,nu am un numar:de attea ori il iert,dupa nu!!dar cred k la un moment dat t saturi si sa tot ierti,nu?oricat ai iubi,nu poti indura prea mult!dar induri mai mult decat atunci cand nu iubesti!
HotSweetMilk
Junior Member
 
Mesaje: 45
Membru din: Dum Ian 16, 2005 11:23 pm
Localitate: acasa

Mesajde cicik*a » Sâm Ian 29, 2005 11:30 pm

te-a vazut si nu a zis nimic sa nu-ti strice seara?mda..interesant!pai nu cumva ai inteles gresit?poate nu-i pasa sau poate era si el putin" ocupat"inteleg ca te-a vazut.si atunci ce-i explicai?ce facea tipul celalat cu limba?!
il iubesti din tot sufletul?in cada?!
draguta fara suparare dar "relatia perfecta"cred ca e doar in mintea ta
see the good things in your life!
cicik*a
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Sâm Ian 29, 2005 4:18 pm
Localitate: mangalia

Mesajde nonick » Lun Ian 31, 2005 8:17 am

cicik*a scrie:tce facea tipul celalat cu limba?!

O cauta de carii ? :D
nonick
Junior Member
 
Mesaje: 109
Membru din: Joi Sep 02, 2004 12:08 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde tili » Lun Ian 31, 2005 3:07 pm

mai ideea este ca daca acum dupa 50-60 de zile nu mai este ca la inceput pot trece ani in care tu sa-l ierti de nenumarate ori pe el si el sa te ierte tot de atatea ori pe tine si sa va dati seama ca ati pierdut timpul unul cu celalalt. in plus din cate ai relatat tu intre voi nu a existat decat o relatie sexuala mai mult sau mai putin perfecta. asta dragutzo nu este iubire. [-X
alinutza
tili
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Ian 31, 2005 2:57 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde nonick » Lun Ian 31, 2005 3:51 pm

tili scrie:in plus din cate ai relatat tu intre voi nu a existat decat o relatie sexuala mai mult sau mai putin perfecta. asta dragutzo nu este iubire. [-X

Nu, dar poate fi un inceput perfect pentru iubire. App, ce e aia iubire ?
nonick
Junior Member
 
Mesaje: 109
Membru din: Joi Sep 02, 2004 12:08 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Castila » Lun Ian 31, 2005 5:16 pm

Bai nene rai sunt oameni astia za moz in primu` rand a fost doar un sarut .. ci in al 2-lea cicik*a are dreptate daca nu s`a bagat pe moment inseamna ca nu`l interesa de tine fiind ca am mai vazut faze asa si crede`ma ca uni s`au luat la omor
Be smart, kill yourself !
Avatar utilizator
Castila
Junior Member
 
Mesaje: 60
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde tili » Lun Ian 31, 2005 6:03 pm

dupa parerea mea intre ei a existat o "iubire trupeasca" daca o pot numi asa ceea ce difera total de acea iubire sufleteasca care te face sa te simti implinit din toate punctele de vedere(nu numai sexual)
alinutza
tili
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Ian 31, 2005 2:57 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde cometa » Mar Feb 01, 2005 12:24 pm

evident ca n-a fost iubire, a fost o inlavuiala d-aia adolescentina, o infatuare copilareasca, eronat etiketata drept iubire, evident. ce posa faci? in primul rand, nu te mai arunca sa spui "il iubesc" sau nebunii d-astea, ca nu ai loc. in al doilea rand, daca stetz amandoi de acord, posa continui cu acest joc pueril, desi nu prea mi se arata unde v-ar duce :con: in al treilea rand, invata si tu din toata treaba asta ceva...daca esti cu cineva, si tii musai sa ti-o tragi cu altcineva..ai decentza sa nu afle. parerea mea.
...ceea ce va dorim si dumneavoastra :D
Avatar utilizator
cometa
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Ian 17, 2005 12:00 am

Mesajde vega_4_eternity » Joi Feb 03, 2005 12:27 am

(Furis,nevinovat,neputinta,iubire,pui)nu prea dau bine cu desfasurarea actiunii
vega_4_eternity
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Mie Feb 02, 2005 11:57 pm
Localitate: Iasi

Mesajde Dany_S » Vin Feb 04, 2005 5:23 pm

mda
Laptic Dulce si cald - deci aia cu care se certase era tarfulitza? brava! si tu ce esti exact, daca pui botu la prima pula de care dai cand bei un pahar de suc noaptea de revelion! Oricum, intr-o luna de sex-sex si sex nu ai cum sa iiubesti pe cineva. Asa ca acuma probabil el ti-o trage si tie ocazional asa dee distractie si in rest isi va vedea de treaba.

IngerasIntunecat - Ce frumos e pretextu asta cu bautura! De obicei baietii vin cu texte d'astea "oh, am baut, mi-am pierdut mintile nu mi-am dat seama ca ma futeam cu alta", dar vad ca se poarta si la fete acum. Daca ala a inflorit povestea zi ce s-a intamplat de fapt si ce a zis ala ca sa te bage in rahat.
draivit laic iu stolit.
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde ^Dark_Angel^ » Vin Feb 04, 2005 6:50 pm

...m-am saturat de tot de astea...love story...acum nu-mi mai sta gandul la faze de astea...si nici de esecuri nu prea mai am chef..astept sa treaca bac-ul...si atunci imi mai zboara gandul si la altele...
Avatar utilizator
^Dark_Angel^
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Lun Ian 03, 2005 12:00 am

Mesajde HotSweetMilk » Lun Feb 07, 2005 9:27 pm

Dark angel,atunci vb dupa c ttremini cu bacu si poate avem mai mute sa n povestim!!adevarul e a nu cred k ti-ar afce bine acum vreun esec in dragoste!!
HotSweetMilk
Junior Member
 
Mesaje: 45
Membru din: Dum Ian 16, 2005 11:23 pm
Localitate: acasa

Mesajde cometa » Mar Feb 08, 2005 10:13 am

eu nu creca un esec face bine oricand, da' poate ar trebui sa stitz ca nu se moare din asta. eu am avut un esec inainte sa dau la fac, si uite, domle, coolmea nesimtzirii, am intrat si am si ternat-o. deci nu e un reper.parerea mea :)
...ceea ce va dorim si dumneavoastra :D
Avatar utilizator
cometa
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Ian 17, 2005 12:00 am

Mesajde Asiya » Joi Feb 17, 2005 12:35 pm

mi se pare de tot tot rahatul ce ai facut.nu ai nici o scuza.eu n-as mai vb cu tine.cat despre el,e normal ca nu are incredere.ma mir ca mai sunteti impreuna.oricum asta e o chestie de timp.cred ca tu ar trebuii sa incerci sa-l faci sa-si castige increderea in tine,ca restul o sa se rezolve de la sine.ori in bine,ori in rau...
Asiya
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Feb 09, 2005 11:21 pm
Localitate: oradea

Mesajde ^Dark_Angel^ » Mar Feb 22, 2005 6:03 pm

...dap...aici ai dreptate...nu vreau sa ma gandesc la dragoste......doar dupa bac
nu cred k se vor lipi mereu de mine esecurile...:P
Avatar utilizator
^Dark_Angel^
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Lun Ian 03, 2005 12:00 am

Mesajde Akyta » Joi Feb 24, 2005 6:50 pm

Acu nu ca vreau s ate supar, da bine a zis offender, prea confunzi tu dragostea cu sexu, ori lasa-ma sa-ti spun ca de-ti iubeai tu puiul si era totul asa de minunat nu te sarutai cu altu indiferent cat era alcoolemia-n sange si ce atmosfera de basm era....zic...ca si eu am "pui" si de i-as face asa ceva, nu m-ar mai tine obrzu' sa ma prezint cu nici un fel de scuza, cu atat mai putin s-o comit din nou...puii mei...nu suntemla gradi sa ne pupam pe ascuns...lame, very lame..eu sa fiu puiul tau, nu mai stateam cu tine la explicatii si alte cele...alt pui la rand pt tine
Like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
Sucker love I always find,
Someone to bruise and leave behind.
Avatar utilizator
Akyta
Junior Member
 
Mesaje: 96
Membru din: Mie Feb 23, 2005 12:00 am

Mesajde ^Dark_Angel^ » Joi Feb 24, 2005 7:14 pm

..astazi mi-am dat seama k prima mea experienta cu dragostea a fost de tot k***l....
m-am invatat minte...asa k nu cred k voi mai avea timp sa klc stramb...
:((

imi vine sa plang...mai bine nu...:P
Avatar utilizator
^Dark_Angel^
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Lun Ian 03, 2005 12:00 am

Mesajde TopCat » Sâm Apr 08, 2006 6:11 pm

am citit si eu "poveste de dragoste" a lui hotsweetmilk si mi-am amintit de o vb :femeile trebuie batute mereu ca stiu ele d c"(asta e valabila doar ptr unele reprezentate ale sexului frumos:)).Pai bine mai fata oricat de beata ai fi asta e o scuza ca dupa 3 minute dupa ce ai incheiat un capitol in cada cu nea'puiutzul sa treci la altul????Eu cred ca respectivul baiat(prietenul ei) e un tip f intelegent in fond si la urma urmei:de la tine obtine oricand placeri in pat(sau oriunde mai vrei tu) si ptr o relatie serioaSA cauta pe alta(k d-aia nici nu s-a bagat atunci la rev....doar nu-si strica imaginea batandu-se ptr oricine) ca pana o gaseste pe respectiva te are pe tine.
cam dur dar asa-i adevarul......
Un tigan bun e un tigan mort !
Avatar utilizator
TopCat
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Dum Ian 23, 2005 12:00 am

Anterior

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori