De cate ori vi s-a intamplat sa va ganditi la altcineva in timpul partidei de sex?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

De cate ori vi s-a intamplat sa va ganditi la altcineva in timpul partidei de sex?

Mesajde simone » Lun Mar 07, 2005 3:42 pm

Valabil pentru fete, hai si pentru baieti, cu toate ca nu ma intereseaza parerea voastra.
simone
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Joi Mar 03, 2005 3:28 pm
Localitate: BUCURESTI

Mesajde Ultra002x » Lun Mar 07, 2005 3:45 pm

Daca nu te interesa ne taiai accesul!
Ultra002x
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Feb 25, 2005 12:44 pm
Localitate: sibiu

Mesajde simone » Lun Mar 07, 2005 3:53 pm

E o tara libera, personal nu ma intereseaza parerea masculilor, dar poate intereseaza pe altcineva.
simone
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Joi Mar 03, 2005 3:28 pm
Localitate: BUCURESTI

Mesajde cometa » Lun Mar 07, 2005 3:54 pm

offtopic : va rog sa va purtatz cilivizat unu cu alta, ca nu stetz pe tarlaua mamelor vuastre :)
ontopic : nu am avut prilejul sa ma gandesc la altcineva, sa-m doresc sa fiu cu altcineva. daca il aveam, poate nu eram cracita cu ala cu care eram. parerea mea :D
...ceea ce va dorim si dumneavoastra :D
Avatar utilizator
cometa
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Ian 17, 2005 12:00 am

Mesajde Izabela » Lun Mar 07, 2005 5:36 pm

Simone, ar fi frumos sa raspunzi tu intai, pentru ca ai initiat acest subiect. Si in al doilea rand ar fi trebuit sa specifici ca te adresezi celor casatoriti cu vechime medie de cel putin 20 de ani. Ce te face sa crezi ca noi astia tineri, care schimbam partenerii precum underwearii avem timp sa ne plictisim de ei si sa ne gandim la alti marlonbranzi si robertdeniri?
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Cine nu recunoaste, minte...

Mesajde cotzcar » Lun Mar 07, 2005 8:34 pm

Eu cred ca toti "vad" fie persoane fie imagini excitante cu altii care au sex sau chestii asemanatoare. Este valabil si la barbati si la femei. De multe ori cred ca este involuntar, dar asta e realitatea. Nu cred ca este nimic rau in asta. Problema este cind ai fantezii si incepi sa vrei sa se intimple.... Ca si cum ai avea vreo sansa sa pui limba pe Jlo sau pt fete (si baieti, sorry) pe LeoDicaprio. Mi-aduc aminte un film Dinica, era sef de cinema si isi regula casiera pe birou-iar fata era cu ochii pe un poster mare cu Arnold....
cotzcar
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Lun Mar 07, 2005 8:09 pm
Localitate: Canada

Mesajde Izabela » Lun Mar 07, 2005 8:42 pm

Cotzcar, eu cand fac sex sunt asa de implicata incat vedetele astea sunt chiar foarte departe, ma-ntelegi? N-am vreme sa ma gandesc, sa-mi imaginez, s-apoi daca iti place de un baiat, si mai ales daca ai si prilejul s-o faci cu el, de ce sa te gandesti la altul? Pare un nonsens.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

maybe..

Mesajde cotzcar » Lun Mar 07, 2005 8:52 pm

Hm, cred ca mesajul meu anterior a fost prea ferm. Cred ca se poate intimpla ceea ce spui tu dar: continui sa sustin ca in general in timpul actului sexual, fara sa iti diminuezi pasiunea sau dragostea fata de partener ai imagini sexuale pe care uneori nu le poti controla. Poate sint imagini din carti, din filme etc. Tu nu te gindesti chiar niciodata?
cotzcar
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Lun Mar 07, 2005 8:09 pm
Localitate: Canada

Mesajde Izabela » Lun Mar 07, 2005 9:20 pm

Da, ai dreptate, sunt niste imagini si senzatii amestecate, dar pana la a ma minti ca fac dragoste cu brad pitt e cale lunga.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

uups

Mesajde cotzcar » Lun Mar 07, 2005 10:19 pm

sorry dat mesajul meu vroia sa fie putin funny de aceea am dat acele exemple. considera-le "metaforice" ;)

pe un alt forum am citit postingul unei fete care se referea la multe personaje de la TV din romania cu care a avut aventuri sexuale in vis, dar mai ales cind se masturba in fata televizorului.

cred ca atunci cind ne masturbam exersam acest fantezism sexual care apoi revine in timpul actelor sexuale.

eu in timpul sexului incerc sa ma controlez folosind imagini, citoadata ca sa ma calmez, altadata ca sa imi mentin nivelul sic.
cotzcar
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Lun Mar 07, 2005 8:09 pm
Localitate: Canada

Mesajde magdalena » Joi Mar 17, 2005 3:26 pm

sunt impreuna cu sotul meu de 14ani. rar ma gandesc la altcineva,la cineva necunoscut,uneori imi imaginez ca suntem intr-un alt cadru.chiar mi-am pus intrebari pe tema asta
magdalena
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Mie Mar 16, 2005 8:33 am
Localitate: bucuresti


Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 17 vizitatori