Despre infidelitate

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde proXtu » Dum Mar 20, 2005 6:32 pm

cum adica nu se prea poate pune ?! io am pus'o nu demult :D
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Despre infidelitate

Mesajde Kontrax » Joi Apr 07, 2005 8:24 am

Deci am nevoie de ajutorul vostru.Sunt cu prietena mea de 6 luni!De curind am aflat dintr-un mail trimis de ea catre cea mai buna prietena a ei,ca s-a culcat cu cineva!Erau si detalile picante acolo,cum ca s-au legat de pat,de miini si ca au facut sex toata noaptea!O iubesc si inainte de a afla am zis ca ne casatorim!Evenimentul s-a intimplat la o luna de cind eram impreuna,dar o iubeam si daca era numai o luna!Acuma nu stiu ce sa fac!Am vb amindoi despre asta si mi-a spus ca nu s-a mai intimplat numai atuncia si ca si-a dat seama ca numai cu mine vrea sa fie,etc etc......O iiubesc foarte mult si i-am mai acordat inca o sansa!Dar totusi cind inchid ochi ii vad pe ei legati de pat si cum fac eu sex toata noaptea!Voi ce parere aveti?!Am nevoie de niste sfaturi de la voi toti!Ce sa fac........sa ii acord acea sansa sau sa ma rid si sa plec!Am uitat sa mentionez ca stam impreuna din prima zi de cind ne cunoastem!Astept sfaturi de la voi!Mersi mult.............
Kontrax
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Joi Mar 31, 2005 8:25 am
Localitate: Oradea

Mesajde Necko » Joi Apr 07, 2005 8:57 am

Kontrax scrie:........sa ii acord acea sansa sau sa ma rid si sa plec!...


in primul rind sa nu te rizi, ca Doamne fereste, poti sa ramii asa !

in al doi-lea rind, tu de fapt nu vrei sa te desparti de ea, deci nu va despartiti, dar, zic eu, nici cu casatoria nu e o graba. mai acordati-va timp si poate asa iti va fi mai usor sa iti dai seama ce ai de facut.

si nu in ultimul rind, ce-ai cautat in mailul fetii? in locul ei, eu ti-as da papucii pentru asta !
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde nonick » Joi Apr 07, 2005 8:57 am

Leag-o si tu de pat si fa sex salbatic toata noaptea. Astfel imaginea ta se va suprapune peste imaginea aluia si gata. Ai scapat de obsesii. Sau ai putea sa vinzi patul.

later edit: necko, poate ca oamenii si-au dat unii altora parolele de mail. Stii, intre unii oameni, in special apropiati, exista o chestiune numita incredere.
nonick
Junior Member
 
Mesaje: 109
Membru din: Joi Sep 02, 2004 12:08 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Necko » Joi Apr 07, 2005 9:18 am

nonick, daca ceea ce spui tu ar fi adevarat, atunci e clar ca fata a vrut de fapt caKo ntrax (ce nume are si baiatu asta !!!) sa citesca mesajul acela si sa invete din el. alfel ceea ce spui tu mi se pare o aberatie, atita timp cind stii ce fel de mesaje ai in propriul inbox.

si ca s-o mai rastalmacim putin, tocmai ca a face schimb de parole mi se pare o dovada de mare neincredere unul fata de celalat.
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde mikutzul » Joi Apr 07, 2005 10:11 am

Am auzit de scenarii asemanatoare, baiatul a citit mail-u fetei si a dat peste informatii socante care aveau scopul de a trezii sentimente contradictorii in inima lui.Toata treaba era doar un test si in acest domeniu femeile au neuronii foarte evoluati.Unele femei vor ceva specific si sunt pregatite sa faca orice ca sa primeasca acel ceva.
Asa el a aflat ceva concret despre orientarile ei sexuale.
Nesiguranta pe care o simte el in inima are la baza lipsa de incredere.Este important sa "comunice" cu ea(nu sa vorbeasca....SA COMUNICE) si sa-si lase timp pentru ca este vorba de o legatura pe viata.

Eu personal as fugi de o astfel de femeie pentru ca da dovada de lipsa in transparenta si implicit de sinceritate.
mikutzul
Junior Member
 
Mesaje: 501
Membru din: Vin Mar 11, 2005 3:34 pm
Localitate: kinky land

Mesajde stefan » Joi Apr 07, 2005 10:19 am

Necko, eu am doi prieteni, un el si o ea, care-s impreuna de vreo sase ani, si fiecare stie parola de la mailul celuilalt. Si pot sa-ti zic ca nu e din cauza neincrederii, ci tocmai pentru ca n-au nimic de ascuns unul fata de celalalt. Poate-s de moda veche, dar nu cred ca poti generaliza.

Pentru citit mailuri trimise exista destule variante, cum ar fi folder-ul "Sent Items" :D.
subpolar homesick fane

"This here post might offend you some
If it doesn't it's because you're dumb"
stefan
Junior Member
 
Mesaje: 2282
Membru din: Dum Feb 24, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde h0va » Joi Apr 07, 2005 10:32 am

si ca s-o mai rastalmacim putin, tocmai ca a face schimb de parole mi se pare o dovada de mare neincredere unul fata de celalat.


nenea necko, e suprinzator ce spui dumneata acolosha, ca eo cand cunosc o femee (nu, nu vreau sa mai cunosc f'una ca asta de'o am ie deajuns) o intreb: nume, prenume, varsta, seria de la buletin, CNP, nr de telefon/fix/frecventza pt walkie'talkie shi p'orma adresa de acasa shi cea de mail cu tot cu parola..urmatoru' pas ie sa'i instalez un key'logger pe calculatorul de acasa, sa'i citesc giurnalu' pe care il tzine de la paishpe ani shi p'orma ma declar multzumit in privintza securitatzii..adica ce?! tu la calculator n'ai shi antivirus shi firewall, adica tre' sa potz optserva any incoming connection..parerea mea..

acu daca ne rezumam la situatzia de fatza eo consider ca exista o serioasa bresha de securitate in sistemul de protectzie a userului Kontrax, mi se pare ft ciudat ca acest cracker a reushit sa se logheze de la terminalu' consuartei sale, ba mai mult a lansat shi un atac de tip DDoS pentru 12 ore asupra serverului pe care in mod normal doar el trebuia sa'l administreze, iar el sa citeasca logurile abea dupa 5 luni..sunt de parere ca ar trebui sa angajeze o echipa de testeri, sa faca aia fo' doo luni debugging sa vaza unde ie problema cu softul instalat pe mashina ei..

eo daca eram el demult dadeam un format shi imi cautam alta statzie de lucru..fie imi cautam o solutzie mai sigura dar cu un sistem de operare mai putzin atragator (alea bazate pe ultra sparc, care vin cu solaris 10 care nu e tocmai user'friendly) sau imi luam cva pe intel, insa imi asumam riscul de a "impartzi" linia de comanda cu orice cracker mai priceput..

eo zic ca solutzia "mariajului" cu aceasta mashina ar trebui exclusa din start, parerea mea sincera ie ca ar trebui acum sa'shi instaleze o mashina virtuala shi sa incerce sa ruleze acolo un alt sistem de operare, pe shestache, shi dupe ce s'a convins ca e in stare sa se descurce cu taskurile impuse de noul instrument de lucru, sa dea log'out di actualul OS shi sa treaca la urmatorul, caci odata descoperita o vulnerabilitate, sau mai rau daca portul ei a ramas inca deschis, exista o shansa importanta ca shi altzii sa incerce sa dea buzna in fishierele ei..

eh, e o situatzie dificila, intzeleg, probabil ca userul Kontrax s'a obishnuit cu instrumentele puse la dispozitie insa decat doamne fere sa se trezeasca el virusat mai bine sa puna el capat acestei sesiuni..asha ca parerea mea sincera e: init 0.

h0va,over and out.

pese:domnu' shtefan zicetzi shi dvstra, nu'i asha!??

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde Necko » Joi Apr 07, 2005 10:37 am

Stefan, nu te contrazic si crede-ma ca mai de moda veche sunt eu. Dar eu una, pur si simplu nu mi-as permite nici macar sa am curiozitatea sa vad ce ar mai fi prin mailul consortului. e ca si cum l-as controla prin buzunare in fiecare seara, iar el mi-ar cotrobai prin geanta.

desigur, altceva ar fi daca m-ar ruga sa ii aduc bricheta din buzunarul din dreapta de la haina, sau daca eu l-as ruga sa imi aduca ochelarii din geanta. daca ar dori cu orice pretz sa vad ceva anume, mi-ar arata pur si simplu.

cred totusi ca dreptul la intimitate merge mina in mina cu increderea.

si ai dreptate ! era vorba de "Sent Items". am gresit eu :)

imediat edit: h0vo, m-ai naucit ~p ~p ~p
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde stefan » Joi Apr 07, 2005 10:39 am

hova, da-ti un reboot, ca ai luat-o razna :D. Si Solaris 10 pe UltraSparc sa futi tu, da? ~p

Necko, probabil ca fiecare cuplu e cu metehnele lui. Unii vor intimitate chiar si in doi, altii vor sa imparta tot... In fine, nu cred ca-l ajutam prea mult pe nea Kontrax. Asta in cazul ca mai citeste si reply-urile si n-a plecat deja catre alte cyberplaiuri mai sexologubebeistice.
subpolar homesick fane

"This here post might offend you some
If it doesn't it's because you're dumb"
stefan
Junior Member
 
Mesaje: 2282
Membru din: Dum Feb 24, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mda

Mesajde Myhai2002 » Joi Iun 09, 2005 11:35 pm

Deci ! cred ca ma inselat femeia....eu de 2 ani o fac cu ea fara contraceptive si nu a ramas.....acum o sapt neam certat si neam impacat iarashi.....shi acum vad cai cam intarzie menstruatia....NASPA NU?!?! cred ca a ramas....dar nu sunt singur ca a ramas cu mine !!!!! AM DE GAND SA O DUC LA BISERICA SI SA O PUN SA DEPUNA JURAMANT CA E "AL NOSTRU" , DACA NU VREA.... CRED CA O OMOR....DE NERVI !!!! cam asta e !!! mutla bafta baietzi !!
Myhai2002
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Iun 09, 2005 11:22 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde simone » Vin Iun 10, 2005 9:55 am

Myhai2002 scrie:Deci ! cred ca ma inselat femeia....eu de 2 ani o fac cu ea fara contraceptive si nu a ramas.....acum o sapt neam certat si neam impacat iarashi.....shi acum vad cai cam intarzie menstruatia....NASPA NU?!?! cred ca a ramas....dar nu sunt singur ca a ramas cu mine !!!!! AM DE GAND SA O DUC LA BISERICA SI SA O PUN SA DEPUNA JURAMANT CA E "AL NOSTRU" , DACA NU VREA.... CRED CA O OMOR....DE NERVI !!!! cam asta e !!! mutla bafta baietzi !!


Mult noroc sa ne chemi la pomana.
simone
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Joi Mar 03, 2005 3:28 pm
Localitate: BUCURESTI

Mesajde bnapoleon » Mar Iun 14, 2005 12:20 pm

e ceva normal atata timp cand pe primul loc sunt sentimentele de o parte si de alta sau instinctele pe care ne bazam la un moment dat..... ca o viata are omu`..... familia e familie.... infidelitate? ... ce e aia?
Avatar utilizator
bnapoleon
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 13, 2005 11:00 pm

Mesajde blue_wing » Mar Iun 14, 2005 2:01 pm

myhai2002 cred ca ai avut un car de nervi cand ai scris mesajul asta! nici in medicamente nu trebuie sa te increzi 100%. oricum daca va avea copil si vreti sa il pastrati singura solutie ramane testul de paternitate.
nashpa :nope:
"Pe buzele ei mi se naste sufletul." (L. Blaga)
Si daca dragostea spune NU mai sunt 665 de motive ca sa traiesti.
Avatar utilizator
blue_wing
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Mie Mai 11, 2005 11:00 pm

Mesajde Myhai2002 » Joi Iun 16, 2005 1:14 pm

Pana la urma nu este gravida....:) [-o areo rana pe col.....e altceva de nui mai venea menstruatia.....Mam linistit !!!! mda...
Myhai2002
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Iun 09, 2005 11:22 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde R.IORDAN » Mie Iul 06, 2005 3:43 am

se spune ca atunci cand o femeie iubeste....iubeste cu adevarat...adica nu-si perimite sa o faca cu mai multi barbati....nu inteleg o chestie....de ce atunci cand o femeie iti ofera toate placerile un barbat mai simte pofta si de alte femei...sau ma rog...alte p***e....
R.IORDAN
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Iul 06, 2005 3:27 am
Localitate: CANADA

Mesajde simone » Mie Iul 06, 2005 9:26 am

R.IORDAN scrie:de ce atunci cand o femeie iti ofera toate placerile un barbat mai simte pofta si de alte femei...sau ma rog...alte p***e....

Deoarece viata e complexa. :dap:
simone
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Joi Mar 03, 2005 3:28 pm
Localitate: BUCURESTI

Mesajde R.IORDAN » Mie Iul 06, 2005 3:24 pm

simone....la ce te referi cand afirmi "deoarece viata e complexa"...sa-ti zic o chestie...daca prietenul meu ma inseala pe mine...eu trebuie sa-l iert...invers...nu mai e valabila aceeasi chestie...oare de ce?si mai am o intrebare...de ce toata lumea are impresia ca barbatii nu sunt fideli...uite...eu sunt plecata de o luna in canada...prietenul meu e in romania si sunt convinsa ca nu m-a inselat nici macar o data...si ca nu ma va insela...
R.IORDAN
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Iul 06, 2005 3:27 am
Localitate: CANADA

Mesajde memetshot » Mie Iul 06, 2005 4:22 pm

sunt convinsa ca nu m-a inselat nici macar o data...si ca nu ma va insela...

cel mult se mai fute cu una alta...da sa te insele niciodata..
asta normal nu este valabil in cazul in care pretenul tau este: "in coma", "un biet vibrator" , "omul invizibil"....
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde R.IORDAN » Mie Iul 06, 2005 4:31 pm

crezi tu?pai...atunci n-ar mai fi valabila chestia cu "te iubesc" din punctul meu de vedere...din moment ce se f**e cu alta inseamna ca ma inseala...asta cred ca depinde de baiatul respectiv....dar nu cred ca in momentul in care tu...de ex...o sa gasesti femeia potrivita...cu care o sa ai o relatie stabila...o sa-ti convina ca ea sa te insele...si mai mult...tu sa o doresti ca un nebun...si ea sa te insele...
R.IORDAN
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Iul 06, 2005 3:27 am
Localitate: CANADA

Mesajde R.IORDAN » Mie Iul 06, 2005 4:33 pm

eu cred ca simti nevoia de altceva doar in momentul in care tipa cu care esti nuti ofera toate placerile...am uitat sa mentionez ca pretenul meu e pretenul meu...nu e nici invizibil...nici un simplu vibrator cum il numesti tu...
R.IORDAN
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Iul 06, 2005 3:27 am
Localitate: CANADA

Mesajde Love2Fly » Mie Iul 06, 2005 4:44 pm

Auzi? daca stai in Montreal, cunosti vreo fata cu numele de scena "Nanuka"? A-)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde R.IORDAN » Mie Iul 06, 2005 7:24 pm

love2fly.....nu stau in montreal....ci in toronto....imi pare rau....
R.IORDAN
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Iul 06, 2005 3:27 am
Localitate: CANADA

Mesajde maxx1nsane » Mar Iul 26, 2005 12:41 pm

Infidelitatea....nu shtiu ce sa zic....
Am avut o prietena care a ales sa imi fie infidela....
Nu a contat ca a fost infidela total sau nu...ofer fidelitate, ashtept fidelitate.
Imi este greu sa accept ca prietena mea sa mai umble shi cu altzii....
Cum m-ash simtzi eu cand ma intalnesc cu amici, shi imi spun :
Ba-i frate, am vazut-o pe prietena ta, umbla cu altu, se tzineau de mana....etc...
Serios acum...sau cum s-ar simtzi ea daca ar fi inlocul meu, iar eu m-ash vedea cu altele....
Poate ca ma intereseaza prea mult ce simte persoana pe langa mine...sau poate sunt prea prost....
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde blue_wing » Mar Iul 26, 2005 12:56 pm

pai cred ca infidelitatea apare din un singur motiv: neexistenta sentimentelor calui ce inseala. adica nu esti infidel decat daca nu tii la persoana respectiva cu care esti si nu prea pui sentimente ca daca ai pune nu l-ai m-ai insela
"Pe buzele ei mi se naste sufletul." (L. Blaga)
Si daca dragostea spune NU mai sunt 665 de motive ca sa traiesti.
Avatar utilizator
blue_wing
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Mie Mai 11, 2005 11:00 pm

Mesajde maxx1nsane » Mar Iul 26, 2005 1:06 pm

blue_wing scrie:...nu esti infidel decat daca nu tii la persoana respectiva cu care esti si nu prea pui sentimente ca daca ai pune nu l-ai m-ai insela

Dreptate 100%
Daca nu tzii la saracu baiat/fata, iar el/ea simte ceva pentru tine...de ce puii mey il/o faci sa sufere?!?
Nu intzeleg treaba asta...chiar asha de sadic/a eshti?
Daca te prind, itzi sparg capu' :ban: :n:
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Anterior

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron