care s-a dezvirginat tot cu un virgin/a si cum a fost?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde cometa » Vin Iul 08, 2005 1:22 pm

simone, ba da, cum sa nu. da PM :)
...ceea ce va dorim si dumneavoastra :D
Avatar utilizator
cometa
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Ian 17, 2005 12:00 am

Mesajde R.IORDAN » Vin Iul 08, 2005 3:50 pm

simone...mesajul ala era pt cometa...nu pt tine...dar oricum fiecare cu parerea lui...o sa vorbim peste doi trei ani cum zici tu si sa nu fii surprinsa daca o sa-ti zic ca nu m-a inselat...de ce te intereseaza chiar asa de mult cati ani am?daca esti o aventuriera atunci inteleg de ce afirmi chestiile astea...cand o sa ai o relatie super belea atunci poate o sa vezi altfel lucrurile...oi fi tu mai trecuta prin viata decat sunt eu...dar tu numi cunosti prietenul...asa ca nu mai afirma unele chestii fara sa te poti baza pe ceva...pt ca repet...nu toti baietii sau toate fetele sunt la fel
R.IORDAN
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Iul 06, 2005 3:27 am
Localitate: CANADA

Mesajde baixinho© » Vin Iul 08, 2005 4:28 pm

n-am avut ocazia sa ma dezvirginez cu o virgina, motiv pentru care nu am ce sa spun. drept pentru care ma rezum sa comentez pe ici pe colo in limita off-topicului.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde simone » Vin Iul 08, 2005 5:30 pm

R.IORDAN scrie:simone...pana la urma esti fata sau baiat?am zis mai trecut(a) prin viata pt ca asa ai dat de inteles din moment ce m-ai facut pe mine bun psiholog....nu?!iar chestia cu telul sa-ti zik ce fel de om esti ...ca sa evit o injuratura cre ca nu prea teai gandit de doua ori inainte sa afirmi chestia aia...

1. Ultima oara cand m-am uitat fata nu eram.
2. Luate-ai de mana cu cometa ca amandoua sunteti tepoase cu mine.
3. :calm: nu ma injura ca nu este frumos.
4. Chestia cu telefonul ramane valabila. :*
simone
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Joi Mar 03, 2005 3:28 pm
Localitate: BUCURESTI

Mesajde vali » Vin Iul 08, 2005 5:32 pm

poate nickul sa fie de vină
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde R.IORDAN » Vin Iul 08, 2005 6:50 pm

1.scuze...vorba lui zoso...cred ca nick-ul a fost de vina
2.daca esti rau
3.eu nu injur niciodata pe cineva anume...injur doar ca sa-mi vars nervii dar niciodata porcos
4.cat despre chestia cu tel-ul [-X
R.IORDAN
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Iul 06, 2005 3:27 am
Localitate: CANADA

Mesajde crisu` » Lun Iul 11, 2005 1:56 am

mah...sunt nervoasa.....deci imi bag toate cele in tot...grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Avatar utilizator
crisu`
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Sâm Mai 21, 2005 11:00 pm

Mesajde R.IORDAN » Lun Iul 11, 2005 3:58 pm

crisu'....ce s-a intamplat...de ce esti nervoasa?
R.IORDAN
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Iul 06, 2005 3:27 am
Localitate: CANADA

Mesajde Amaterasu » Lun Iul 11, 2005 4:16 pm

Aici nu este nici chat, nici forum de agatamente. Pt schimburi de numere de telefon, injurii s.a.m.d va rog folositi cu incredere PM-ul.

Va multumesc.

continuati (c.eye)
Sunt ura falselor feline, surprinse-n perne adormite...
Oderint dum metuant.
Avatar utilizator
Amaterasu
 
Mesaje: 1287
Membru din: Lun Aug 26, 2002 11:00 pm

Mesajde h0va » Lun Iul 11, 2005 9:09 pm

am de schinbat un nr de telefon..duamna moderatuare va intereseaza?!:blink:

in alta dezordine de idei..

cand o sa ai o relatie super belea

:stupid:

ps:va rog frumos sa'm shtergetz mesajul, ie de un offtopic super'belea :sorry:, insa mai intai de tuate vreau sa primex o mustrare in scris :bounce: ..shi da, nenea zoso a avut o idee fuarte buna cu galbiorii ashtea noi :aplauze2:

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde crisu` » Lun Iul 11, 2005 11:21 pm

imi bag piciorul in tot/.....sunt nervoasa...prea nervoasa...super nervoasa


edit by mod: nu iti sterg mesajul pt ca vreau sa vezi ce-ti zic: NU MAI SCRIE DOO MII DE MESAJE CA SA NE INFORMEZI CA AI NERVI, MENSTRUATIE SAU MAI STIU EU CE. DACA NU SE POTRIVESTE CU SUBIECTUL, SCRIE PE "SAY WHAT`S ON YOUR MIND.." SAU UNDE CREZI CA AI VOIE. AICI NU ESTE CHAT!!! LA URMATOARE ABATERE ITI DAU AVERT!!!
Avatar utilizator
crisu`
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Sâm Mai 21, 2005 11:00 pm

Mesajde tzache » Vin Iul 15, 2005 2:17 pm

Acu aproape 4 ani s-a intamplat sa fac pentru prima oara dragoste. Ea era tot virgina. A fost destul de bine (din punctul meu de vedere :D ). Anyway am ramas impreuna, ne-am mutat impreuna si avem o viata foarte frumoasa. She`s the one cum zice Robbie. La anu dam bairam cu ocazia cununiei ;) Condoleantele le primesc cu intelegere :D
tzache
 
Mesaje: 652
Membru din: Vin Iul 15, 2005 11:00 am
Localitate: bă,cureşti!

Mesajde crisu` » Sâm Iul 23, 2005 11:41 pm

casa de piatra....ce sa zic....chiar va invidiez......ash vrea sa gasesc si eu asha ceva...poate zic lucrurile astea acum ca sunt ff dezamagita...
Avatar utilizator
crisu`
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Sâm Mai 21, 2005 11:00 pm

Mesajde alice » Dum Iul 24, 2005 5:58 pm

Nu va sugerez prima data tot cu un virgin (sau invers )...in cazul meu nu s-a intamplat mare lucru :)
"Look after your body , you have nowhere else to live" :)
Avatar utilizator
alice
Junior Member
 
Mesaje: 56
Membru din: Vin Iul 22, 2005 11:00 pm

Mesajde maxx1nsane » Dum Iul 24, 2005 10:12 pm

Mey, daca se plac, ea este virgina, el la fel, se urca unu pe altu....ce ar trebui sa faca?
Sa ii spuna: Scuza-ma dar tre sa ma dezvirgineze altu care nu e, ca tu nu o sa fii instare de nimic fraiere! :n:
Hai serios acum :) nu ar trebui sa experimentam cat mai multe?
Chiar daca iese aiurea, toate au un scop!
Uitash ceva..:p
Intamplare reala:
Un amic de-al meu avea o prietena. Asta virgina.
In gluma el ii zice: Fata mea, eu nu ma cul cu tine ca eshti virgina!
Asta a luat ce a zis asta in serios, shi s-adus sa o dezvirgineze altu.... :n:
GLUMESHTI??????????????????????????????????
Hai sa fim serioshi....pai mai potzi avea incredere in fata aia? :cow: :cow: :ban:
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde alice » Dum Iul 24, 2005 10:27 pm

nimic nu e batut in cuie ," totul este relativ", dar cred ca ar fi mai bine cu unul mai experimentat , totusi cu un virgin ar putea fi mai frumos , emotii mai mari ... chestii trestiii :).K , ma opres ca incep sa ma contrazic , ...si nu ajung nicaieri.
Faceti ce simtiti , oameni buni , ce va dicteaza clipa!
"Look after your body , you have nowhere else to live" :)
Avatar utilizator
alice
Junior Member
 
Mesaje: 56
Membru din: Vin Iul 22, 2005 11:00 pm

Mesajde maxx1nsane » Mar Iul 26, 2005 9:48 am

Sunt lucruri frumoase care merita descoperite alaturi de persoana iubita, shi nu cu cineva pentru care nu simtzi nimic.
Acele prime clipe alaturi de iubit/a pot fi extraordinare, dar asta numai cu multa atentzie, rabdare, shi daruire.:)
Nu vreau sa spun ca totul tre sa iasa perfect....ca na....nu te nashti invatzat, dar eu zic asha: daca itzi doreshti ceva, GO 4 IT!
Nu te lasa influentzat de nimeni shi nimic, nu cere sfaturi de care nu ai nevoie, pentru ca ceilaltzi nu shtiu ceea ce vrei tu, ceea ce simtzi tu.
....e hai ca incep sa vb ca Dr.Cristian Andrei, shi nu e bine....sau e?!?! :n:
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde alice » Mar Iul 26, 2005 9:17 pm

maxx1nsane scrie:Sunt lucruri frumoase care merita descoperite alaturi de persoana iubita, shi nu cu cineva pentru care nu simtzi nimic.
Acele prime clipe alaturi de iubit/a pot fi extraordinare, dar asta numai cu multa atentzie, rabdare, shi daruire.:)
Nu vreau sa spun ca totul tre sa iasa perfect....ca na....nu te nashti invatzat, dar eu zic asha: daca itzi doreshti ceva, GO 4 IT!
Nu te lasa influentzat de nimeni shi nimic, nu cere sfaturi de care nu ai nevoie, pentru ca ceilaltzi nu shtiu ceea ce vrei tu, ceea ce simtzi tu.
....e hai ca incep sa vb ca Dr.Cristian Andrei, shi nu e bine....sau e?!?! :n:

Aproape ca m-a dus gandul la dr Cristian Andrei , dar stai linistit , el abereaza prea mult , e greu sa-l ajungi.
"Look after your body , you have nowhere else to live" :)
Avatar utilizator
alice
Junior Member
 
Mesaje: 56
Membru din: Vin Iul 22, 2005 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mar Iul 26, 2005 10:11 pm

alice, nu mai da quote la tot postul precedent, foloseste numai o bucata din el, daca este cazul.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Mariner101 » Mie Iul 27, 2005 8:06 pm

Dany_S scrie:... da la tini acolisha sub nicneim de ce scrie Canada daca esti doar in vizita la pinguini acolo,


Eu m-am dezvirginat cu una mai experimentata, ca era cu vreo 8 ani mai mare ca mine, si a fost super!

Off topic : bre Danny, ia vezi ca ne suparam acusica! Ia vezi matale cartile de zoologie si vezi unde traiesc pinguinii, nu te mai arunca asa in afirmatii. Daca ziceai de ursi polari eram de acord, da pinguinii, aia sunt departe bre!
Mariner101
Junior Member
 
Mesaje: 68
Membru din: Sâm Mai 15, 2004 10:10 pm
Localitate: Montreal/Je me souvien

Solicitare de informatie

Mesajde eu_asta » Mie Aug 02, 2006 4:26 pm

salutare. hm .. trecand alternativ prin threadurile de pe acest site s-a intamplat sa dau peste acesta. am citit o parte din el si ma intreb ceva. majoritatea parerilor au fost pe scurt : virginii sa nu faca sex cu virgine , nici invers , dar nici intre ei :P atunci daca nu se supara nimeni , dau la iveala intrebarea. cu ce mama naibii mai fac sex virginii ? cu animalele .. un copac .. mama natura .. ? :)) bai .. ganditi-va si voi , in primul rand cata ignoranta au demonstrat unii. Eu zic ca e cam complicat , mai ales ca baietii mai putin se plang de experienta fetei , pe cand invers , sunt cam multe dorinte si asteptari din partea sexului frumos , pentru cineva care la randul ei a fost la fel odata si a asteptat acelasi lucru din partea "dezvirginatorului" . asa ca degeaba mai faceti pe voi , nu s-a nascut nimeni cu experienta , nici nu se cultiva in copac pt apoi a fi recoltata :P , trebuie dobandita . Daca nu are cine sa dea , de unde mai e dobandita ? aceasta era umila mea intrebare . poate gandesc prea complex :D
eu_asta
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Aug 02, 2006 4:08 pm
Localitate: constanta

Mesajde gaga » Mie Aug 02, 2006 4:37 pm

caut-o pe flufi. si ei i-au zis barbatii ca gandeste prea mult ~p~p~p
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde cr3tz » Mie Aug 02, 2006 4:44 pm

eu_asta scrie:majoritatea parerilor au fost pe scurt : virginii sa nu faca sex cu virgine , nici invers , dar nici intre ei :P atunci daca nu se supara nimeni , dau la iveala intrebarea. cu ce mama naibii mai fac sex virginii ? cu animalele .. un copac .. mama natura .. ?



una e parere si alta e lege in constitutie.fiecare face ce vrea si cu cine vrea.asta e frumos la democratie (dar pana la un punct :D ).
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde sin ella » Mie Aug 02, 2006 4:48 pm

eu la acest paragraf sunt nevoita sa apelez la serviciile lui memetShol ca sa pot sa-mi exprim parerea. ce zice (vrea, solicita, intreaba) crejtinul (c. iubi)?

bai .. ganditi-va si voi , in primul rand cata ignoranta au demonstrat unii. Eu zic ca e cam complicat , mai ales ca baietii mai putin se plang de experienta fetei , pe cand invers , sunt cam multe dorinte si asteptari din partea sexului frumos , pentru cineva care la randul ei a fost la fel odata si a asteptat acelasi lucru din partea "dezvirginatorului" . asa ca degeaba mai faceti pe voi , nu s-a nascut nimeni cu experienta , nici nu se cultiva in copac pt apoi a fi recoltata , trebuie dobandita . Daca nu are cine sa dea , de unde mai e dobandita ? aceasta era umila mea intrebare . poate gandesc prea complex
............................
sin ella
 
Mesaje: 2033
Membru din: Vin Noi 26, 2004 12:00 pm
Localitate: pe alt forum

Mesajde eyewitness » Mie Aug 02, 2006 6:45 pm

iubi, merluc vorbesc acu, cand a aparut postu pe firmament am avut acelasi instinct de a apela la serviciile memetului pentru traduceri/interpretari/adaptari dar mi-am amintit ca e lipsa la apel de fro cateva zile. am intrebat gaga pe ym daca stie unde ie translatoru principal memetu si mi-a raspuns cu acelasi aidontnou tipic forumului de haleli:D

in aceste conditii,in lipsa lu memet, avem duar cateva optiuni, kante miru, ienbiemu si anlishd care ne-ar putea ilumina. io unu merg pe mana lor
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Necko » Mie Aug 02, 2006 7:13 pm

deci merluc:

virginii sa nu faca sex cu virgine , nici invers , dar nici intre ei


ori aici e ascunsa atita intelepciune incit depaseste intelegerea muritorului de rind, ori e nevoie de memetu (kante miru, ienbiemu sau anlishd) deci da.
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde Invincible » Mie Aug 02, 2006 9:12 pm

:blink: Virginii si femeile de pe Insulele Virgine o fi vrut sa zica, sau, cine stie, poate ca astea sunt niste triburi din jungla
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde Shaki » Mie Aug 02, 2006 9:40 pm

shiva, taci k starneshti iar controverse ~p

mey, eu una nu am nevoe de traducere dar ashtept cu nerabdare sfaturile lui sody, el are dezlegarea pentru orice situatzie, oricat ar fi de incurcata sau oricat ar parea de disperata... :D

offtopic: gaga, cand tzi-am citit postu am muuuuult ~p~p~p
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde pacha » Vin Aug 04, 2006 12:40 pm

Shiva-"Virginii si femeile de pe Insulele Virgine o fi vrut sa zica"

Titina e ,parca,in insulele Virgine.Astept lamuriri.:)
Si asta trece !
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Vin Aug 04, 2006 12:59 pm

titina a fost in insulele virgine (cum suna asta ~p ) , in foarte scurt timp cica se intoarce in ro.poate nu se referea la titina :)
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori