Dr. Love

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

La cat timp dupa Postenor2 tre'sa vina?

Mesajde Danny}{ » Mie Mai 18, 2005 11:00 pm

Am facut sex neprotejat cu prietena mea si a luat Postenor 2.I-a venit la 6 zile dupa ce le-a luat.Intrebarea mea e dupa cat timp trebuie sa ii vina acum?Rasp,pls.
Danny}{
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Mai 16, 2005 8:53 pm
Localitate: Ploiesti

Mesajde mnc21 » Joi Mai 19, 2005 6:29 am

memetShol scrie:http://www.fanclub.ro/showpost.php?p=392665&postcount=88

mama ce meserie e baiatu asta :D , detine in totalitate raspunsu.
auzi bai totalitarule, da raspunsu la intrebarea cum sa futi mai mult de unu doo minute nu-l gasisi?


IA ASCULTA BA NEA MEMETSHOL POATE ESTI DE LA TARA SI NUAI AUZIT NICIODATA CUM CANTA PARAZITII DAR EU TE AJUT UN PIK SA DEPASESTI FAZA IN CARE TE AFLII SPUNANDU-TI CA SUNT SINGURU CARE TE FUTE IN CUTIA LIMBII SI AS MAI AVEA O INTREBARE "DACA M-AS RISCA SA-MI BAG PULA IN MATA MIAI SPUNE TATA '' TARAMIAS COAIELE PRIN COLIVA MATII SI SA O FUT PE MATA IN GAT PRIN CUR CU 4 KILE DE PULA
mnc21
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Vin Mai 13, 2005 11:48 am
Localitate: acasa

Mesajde Danny}{ » Joi Mai 19, 2005 11:29 am

Am facut sex neprotejat cu prietena mea si a luat Postenor 2.I-a venit la 6 zile dupa ce le-a luat.Intrebarea mea e dupa cat timp trebuie sa ii vina acum?Rasp,pls.
Danny}{
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Mai 16, 2005 8:53 pm
Localitate: Ploiesti

Dr. Love

Mesajde blue_wing » Mar Iun 14, 2005 2:17 pm

nu am mai gasit un subiect asemanator asa ca l-am creat pe acesta.
m-am gandit ca este necesar un thrender unde sa cerem ajutor in anumite probleme si sa primim sfaturi.


sunt in clasa cu o tipa din clasa a 9-a. la inceput mi-a placut de ea, dar apoi am aflat ca are prieten si nu am intervenit in relatia lor. in urma cu 3 luni prietenu lei a plecat din tara iar ea a ramas singura. din pura amicitie am invitat-o in oras la un suc sa o consolez pt ca era deprimata. mi-a spus ca crede despre mine ca o iubesc si supa vreo alte doua intalniri m-am culcat cu ea. marea mea greseala este ca m-am si indragostit de ea. ea nu a vrut sa ramanem impreuna si de atunci ma uraste si arata asta cu ficare ocazie care i se da. nu stiu ce sa fac: sa o jignesc sau sa o las in pace sa zica ce are de zis ca o catea la luna?
"Pe buzele ei mi se naste sufletul." (L. Blaga)
Si daca dragostea spune NU mai sunt 665 de motive ca sa traiesti.
Avatar utilizator
blue_wing
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Mie Mai 11, 2005 11:00 pm

Mesajde bnapoleon » Mar Iun 14, 2005 10:49 pm

incearca sa-i pastrezi prietenia nu pasarica... nu te lasa condus de ce ai intre picioare...
Avatar utilizator
bnapoleon
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 13, 2005 11:00 pm

Mesajde blue_wing » Mie Iun 15, 2005 3:21 pm

merci pentru sfat bnapoleon dar ea este cea care ma ataca pe mine ori de cate ori are ocazia. sincer asta imi doresc si eu numai ca ea este ce care ma provoaca la replici dure. problema este ca inca mai tin la ea si dupa fiecare data cand ii zic ceva inca ma macin in mine stiind ca este ceva ce nu ii convine
"Pe buzele ei mi se naste sufletul." (L. Blaga)
Si daca dragostea spune NU mai sunt 665 de motive ca sa traiesti.
Avatar utilizator
blue_wing
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Mie Mai 11, 2005 11:00 pm

Mesajde R.IORDAN » Mie Iul 06, 2005 9:53 pm

blue wing...nu am inteles o chestie...tipa te uraste pt ca te-ai culcat cu ea?fetele nu se lasa asa usor duse de nas...mai ales daca sunt virgine!intrebarea mea pt tine e....era virgina tipa?greseala ta ...parerea mea nu a fost ca te-ai culcat cu ea...ci ca te-ai indragostit de ea...
ps:greseala a fost a ei...si iti zic eu ca daca nici ei nu-i placea de tine...si inca foarte mult nu s-ar fi culcat cu tine...(bine...asta in cazul in care tipa era virgina)
ps2:ai incercat sa vb cu ea si ori sai zici sa inceteze ori sa vb cu ea sai zici ce te deranjeaza?!daca nu intelege inseamna ca e tampita...orikum...incearca sa eviti intalnirile cu ea....nu are rost sa te porcaiesti cu ea...mai ales cand spui ca inca tii la ea...cred ca ar fi dureros pt tine sa o injuri cand stii ca inca tii la ea...incearca sa aflii ce o deranjeaza la tine!
R.IORDAN
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Iul 06, 2005 3:27 am
Localitate: CANADA

Mesajde alice » Lun Iul 25, 2005 9:49 pm

Blue wing , depinde cum a fost...nu te gandi numai la ce ai simtit tu , incearca sa-ti dai seama ea cum s-a simtit , si incearca sa vorbesti cu ea deschis si sincer.Cred si eu ca n-ar fi ieshit cu tine si nu v-ati fi culcat daca nu i-ar fi placut de tine...pt ca in clasa a9a oamenii se ataseaza repede si acorda importanta lucrurilor de acest fel. Jignirile pe care ti le aduce pot fi o forma a ei de a masca ceea ce simte pt tine , sentimente ce poate ii sunt confuze...sunt greu de inteles fetele ...nici chiar ele nu se inteleg...incearca sa nu te enervezi prea tare...mai abordeaz-o cat mai normal posibil , fa-o sa simta ca tot ce s-a intamplat a fost destul de normal...si poate iti va raspunde pe masura , daca nu ...n-are sens sa te stresezi , esti tanar!
( e cam intarziat mesajul asta , dar poate-ti mai ajuta la ceva)
"Look after your body , you have nowhere else to live" :)
Avatar utilizator
alice
Junior Member
 
Mesaje: 56
Membru din: Vin Iul 22, 2005 11:00 pm

Mesajde blue_wing » Mar Iul 26, 2005 11:35 am

R.IORDAN si alice multumesc. cred ca aveti dreptate si trebui sa ma port ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. (la asta m-am gandit si eu numai ca imi este foarte greu ) mc
"Pe buzele ei mi se naste sufletul." (L. Blaga)
Si daca dragostea spune NU mai sunt 665 de motive ca sa traiesti.
Avatar utilizator
blue_wing
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Mie Mai 11, 2005 11:00 pm

Mesajde Danielescu1 » Sâm Iul 30, 2005 7:38 am

Este posibil ca atunci cand am avut actul sexual ea sa nu sangereze exact in momentul acela dar imediat dupa ce am terminat sa sangereze ? sau ceva de genu asta...
faza a fost ca am facuto cu prezervativ si mi se parea normal sa se murdareasca si el... oricum pe pat a ramas o pata rosie
dar ma intreb e posibil sa curga sange dupa actul sexual?
Danielescu1
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Iul 30, 2005 2:05 am
Localitate: timisoara

Mesajde blue_wing » Sâm Iul 30, 2005 11:39 am

daca tipa a fost virgina este normal ca hemoragia sa dureze o perioada chiar si dupa ce ati facut-o naca nu era virgina nu prea e normal
"Pe buzele ei mi se naste sufletul." (L. Blaga)
Si daca dragostea spune NU mai sunt 665 de motive ca sa traiesti.
Avatar utilizator
blue_wing
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Mie Mai 11, 2005 11:00 pm

Mesajde Danielescu1 » Sâm Iul 30, 2005 2:36 pm

pey a curs in pat un pic de sange ... dar pe prezervativ nu a ramas cine stie ce sincer nici nu mam uitat... dar dupa aia ia curs mai mult dupa ce a avut loc actul
deci este posibil da ?
Danielescu1
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Iul 30, 2005 2:05 am
Localitate: timisoara

Mesajde blue_wing » Dum Iul 31, 2005 11:53 am

pai pentru a fi sigur de raspuns cred ca cel mai bine este sa mergi pana la un ginecolog. stie mai bine. si daca are ceva (desi eu nu cred) stie si ce este de facut
"Pe buzele ei mi se naste sufletul." (L. Blaga)
Si daca dragostea spune NU mai sunt 665 de motive ca sa traiesti.
Avatar utilizator
blue_wing
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Mie Mai 11, 2005 11:00 pm

am si eu o problema

Mesajde mnc21 » Vin Ian 27, 2006 1:20 pm

am 22 ani si recunosc ca nu am facut sex decat de cateva ori problema e ca ma termin foarte repede poate cineva sa imi dea vreun sfat ce tre sa fac ? e vreo boala ce se intampla
VA MULTUMESC !!!!
mnc21
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Vin Mai 13, 2005 11:48 am
Localitate: acasa

Mesajde pacha » Vin Ian 27, 2006 1:27 pm

Este pe undeva pe aici un thred despre ejaculare precoce.
Si asta trece !
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde Sică » Vin Ian 27, 2006 1:29 pm

nu e nici o problema, incearca si tu cand vezi ca esti pe punctul de ati da drumul sa te opresti putin ( 2-3 sec ) si apoi sa reincepi munca. daca tot iti dai drumu, nu fi asa abatut fiindca penisul ( ca sa nu zic pula ) s-ar putea sa iti ramana tot in erectie si deci poti trece la treaba din nou ( la patrea a 2-a sigur te vei tine mai mult fiindca dureaza ceva pana coisoarele tale vor prelucra sperma )

p.s. daca o iei pe la spate de multe ori se intampla sa iti dai drumu mai greu
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Help

Mesajde corina_maria » Sâm Mai 06, 2006 9:59 pm

prietnul meu ma mastrurbat de 4 ori si problema este ca aqma mai intarziat ciclul 5 zile nu stiu ce sa fac de ce se intampla asta! pls help
corina_maria
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Mai 06, 2006 9:55 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde catharsis » Sâm Mai 06, 2006 10:34 pm

eu cred ca ai ramas insarcinata.
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde Arthemis » Sâm Mai 06, 2006 10:43 pm

~p ~p ~p ~p ~p

si ma rog cu ce te-a masturbat???
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde corina_maria » Dum Mai 07, 2006 9:11 am

catharsis scrie:eu cred ca ai ramas insarcinata.

E imposibil s afi ramas insarcinata ma mastrbat decat cu degetele nu a fost un contact sexual
corina_maria
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Mai 06, 2006 9:55 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde corina_maria » Dum Mai 07, 2006 9:46 am

Arthemis scrie:~p ~p ~p ~p ~p

si ma rog cu ce te-a masturbat???

cu degetele
corina_maria
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Mai 06, 2006 9:55 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Weet-weet » Dum Mai 07, 2006 1:16 pm

Arthemis scrie:~p ~p ~p ~p ~p

si ma rog cu ce te-a masturbat???

Aidi bre nu fa misto de fata! Maine poimaine vine careva sa intrebe daca poate ramane insarcinata dupa un oral.
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde memetshot » Dum Mai 07, 2006 1:47 pm

daca tea masturbat cu un deget umpic mai gros.....care mai si scuipa, oops
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Unleashed » Dum Mai 07, 2006 1:57 pm

Io zic ca ti-a spariat ciclu'. Ia cata-l prin vecini!

No serios vorbind, daca respectivu' s-a masturbat si pe el inainte...ai cam belit-o pe doamna :). Sau mai poate sa fie ceva...ete io, de exemplu, dereglez hormonal fomeile :D. Acum, ca e ele dereglate by default, e problema lor, da' io stiu ca nu atenuez aceasta problema :D.

Deci, ori esti tu stricata, ori mandru' e neatent si o sa ai un bebe...sau doi...ia vezi, ai antecedente-n familie?
A mai tare semnatura de la X incoa.
Avatar utilizator
Unleashed
 
Mesaje: 381
Membru din: Mar Ian 10, 2006 12:00 am

Mesajde Arthemis » Dum Mai 07, 2006 6:05 pm

corina_maria scrie:E imposibil s afi ramas insarcinata ma mastrbat decat cu degetele nu a fost un contact sexual


pai si atunci care-i buba?? daca nu a fost cu degetul de care zicea memetu, ala nepoliticos de scuipa, sezi blanda.
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde memetshot » Dum Mai 07, 2006 7:22 pm

bai deci ie asea cum zis anlijd. venea ciclu cum venea si cand sa iese si el afara ce vede. niste deste rele care el s-a speriat de ele, ca a crezut ca au venit sal bata. asa ca e ascuns (de obicei se ascunde in trompa din stanga, cum intri, a doua usa la dreapta. bati si intrebi de el. sigur iese afara)
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron