Dr. Love

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

dies irae

Mesajde flaviusica » Joi Noi 13, 2003 11:27 pm

okk.... am shi yo o intrebare (vitala, de altfel)... si aceasta intrebare suna cam asha: cand pui frana la vrajeala(cuvant perimat moral si spiritual :))?? adica, tu vrei sa fii cu o tipa, dar ea nu zice nici NU, nici da. ce faci? continui? dar daca ea are deja un prieten despre care ti-a spus ca o iubeste, dar nu a spus daca shi ea il iubeste? acu', daca tu dai ca prostu' inainte risti sa o plictisesti, dar daca ea nu ar vrea ca tu sa continui sa-i faci curte{ :) } ti-ar spune "ba, lasa-ma in pace ca il iubesc pa ala" sau "daca nu ma lasi in pace il pun pa preten sa-ti rupa capu' ". intrebarea e daca sa renuntzi sau nu.
flaviusica
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Noi 13, 2003 10:36 pm
Localitate: peste tot

hai sa'mi dau shi io cu parerea

Mesajde proXtu » Sâm Noi 15, 2003 4:00 pm

de ce sexul intre doi gay ne pare mai scabros decat sexul intre doua lesbiene ? pai io zic ca e din cauza implicatziilor de natura fizica :D adica doua lesbiene se ling, se mangaie, etc, ceea ce nu e kiar asha de dur (nu punem acuma problema ca baietzilor le place sa se uite la doo, ei orice femeie vad, kiar daca e lesbi, li se scoala shi ar vrea s'o foota :D) pe cand sexul intre 2 gay este mai dur, implica penetrare (nu conteaza unde, ca si femeile is penetrate peste tot pe unde se poate :p) da' din cate am auzit de pe la prietene, nici lor nu le place sa se uite la doi gay cand shi'o trag (in filme, of course :D), desi probabil ca nu le oripileaza atat de tare cat ne oripileaza pe noi. shi multe fete cu care am discutat subiectul au zis ca ar fi tentate sa faca sex cu o alta fata, de curiozitate, pe cand nici un preten de'al meu nu mi'o zis ca ar incerca sa shi'o traga cu un baiat (nici macar din curiozitate :D)
nu cred ca v'am raspuns la intrebare, totushi ... dar io cred ca ceea ce se intampla fizic intre 2 gay oripileaza pe majoritatea, daca numa' s'ar saruta shi mangaia nu ar fi asha de scabros (ma rog, tot mi s'ar ridica oleaca parul pe mana :p)
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Intrebare

Mesajde karmasigos » Dum Mar 06, 2005 10:25 pm

Am 18 ani si o mare problema! Penisul meu masoara doar 11 cm in erectie si 4 cm in stare flasca. Ce pot sa fac? Este normal? Mi-e rusine sa nu fie dezamagita partenera. Ce zici?
karmasigos
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Dum Mar 06, 2005 10:19 pm
Localitate: Iasi

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Mar 16, 2005 10:47 am

Vad roshu in fata cind ma gandesc la femeile din ziua de azi si ce vor ele! Iubesc femeile si vreau o relatie cu una vie, dar o relatie bazata pe incredere! Vreau sa nu se supere atunci cind ii citesc posta, sau emailurile, daca are asa ceva, adica program din ala cu mailuri electronice. Sa-mi spuna ce face pe internet. Daca vrea sa faca sex din ala electronic (cybersex??) de ce nu face cu mine???!!?? Am trecut de 18 ani, deci nu este vreo problema!

Fratele meu este in puscarie din cauza sexului electronic pe internet, pentru ca fata era minora. Ce dracu, fata aia nu stia cu cine chatuieshte? Frate-miu s-ar putea sa fie barbatul tau, nu? Atunci ce facem?

Daca lumea nu se vrea, adica sexual, atunci divortati si stati toti in fata computerului electronic, dar fiti decenti, cel putin!

Gata, am terminat!
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde magdalena » Mie Mar 16, 2005 10:57 am

cred ca daca fata te iubeste,nu are nimic de ascuns,si te poate lasa sa-i citesti posta electronica. ideea e ca daca tu ai incredere in ea,ce motiv ai avea sa o faci???
magdalena
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Mie Mar 16, 2005 8:33 am
Localitate: bucuresti

Mesajde nae cinefil » Mie Mar 16, 2005 11:06 am

ce motive-tz trebe sa participi la o poshta, fie ea shi electronica?:)
[color=red][color=#000000][color=sienna]citat celebru[color=black] - personaj celebru ([color=silver]by default)[/color]
[/color][/color]
[/color][/color]
Avatar utilizator
nae cinefil
 
Mesaje: 3740
Membru din: Mar Sep 30, 2003 11:00 pm

Mesajde magdalena » Mie Mar 16, 2005 11:13 am

de exemplu,plictiseala!!!!e un motiv bun.si faptul ca de doua zile m-am lasat de fumat,si trebuie sa fac orice altceva...
magdalena
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Mie Mar 16, 2005 8:33 am
Localitate: bucuresti

Mesajde eyewitness » Mie Mar 16, 2005 11:14 am

Penisul meu masoara doar 11 cm in erectie si 4 cm in stare flasca


puate o sa te bucure, sau nu, da un alt user de pe fanclub , miraculosu, are 4 cm in erectie si insesizabil in stare flasca
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde magdalena » Mie Mar 16, 2005 11:17 am

voi nu stiti cum se spune,ca marimea nu conteaza?
magdalena
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Mie Mar 16, 2005 8:33 am
Localitate: bucuresti

Mesajde eyewitness » Mie Mar 16, 2005 11:22 am

intr-adevar , pentru miraculosu nu conteaza marimea la batutu maimutzei. el e multumit ~p
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde karmasigos » Sâm Mar 19, 2005 9:58 pm

Poate 4 X 4 cm
karmasigos
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Dum Mar 06, 2005 10:19 pm
Localitate: Iasi

Mesajde proXtu » Dum Mar 20, 2005 1:16 pm

magdalena scrie:voi nu stiti cum se spune,ca marimea nu conteaza?

corect, numa' lungimea shi grosimea :D
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

??

Mesajde bogdanzz » Mie Mar 23, 2005 12:45 am

Joao scrie:bah nu e frumos sa razi de el!
nu stiu frate! asteapta pana la 18 si vezi atunci. eu il aveam mai mare la 16.

salut..daca tot vorbeati de marimea penisului..cum il masuratii..adica de unde incepe masuratoarea.. :))acuma sa nu radeti de mine..da chiar nu stiu..acu mi a venit ideea cu masuratu..:))
bogdanzz
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Mar 23, 2005 12:27 am
Localitate: Iasi

Mesajde goni_q » Joi Mar 24, 2005 5:38 pm

meey /.. stiu eu cum se masoara !!!
tii palma pumn si le pui asa una peste alta, deci catzi pumni are cu atat e mai mare...
unu' sanatos tre sa o aibe de 2 pumni pusi unul peste altul ..
dar atentie!
nu trebuie sa se puata inchide pumnul .. ca atunci e najba, e prea skinny .. si daca te infigi bine in ea poa' se rupe ..

functzioneshte!!! :))
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

am si yo o intrebare

Mesajde Soriyn17 » Mar Mar 29, 2005 11:10 pm

:con: vreau sa fac sex neprotejat cu prietena si vreau sa stiu dak pot face asta fara sa existe riscul unei sarcini?exista vreo anumita perioada?
Soriyn17
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Mar Mar 29, 2005 10:36 pm
Localitate: romania

Mesajde eyewitness » Mie Mar 30, 2005 7:35 am

exista vreo anumita perioada?


da, la menopauza
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

----vreau si eu niste sfaturi ---

Mesajde lya » Dum Apr 03, 2005 3:30 pm

as vrea niste sfaturi in legatura cu relatia sexuala dintre mine si prietenul meu...problema e ca actul sexual dureaza foarte putzin..adik nu il tine mult si nu stiu ce sa fac pt ca va dati seama ca nu ma satisface..din pct de vedere tehnic e dotat si stie si sa o foloseasca cum trebuie..dar na..nu il tine mult...astept sfaturi
lya
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Apr 03, 2005 3:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde nonick » Dum Apr 03, 2005 7:47 pm

Citi ani are si de cit timp nu mai e virgin ?
nonick
Junior Member
 
Mesaje: 109
Membru din: Joi Sep 02, 2004 12:08 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde no_name » Dum Apr 03, 2005 9:08 pm

Nonick, cateodata nu conteaza asta...spun asta fiindca am avut si eu un prieten care in 2 minute era gata si avea 26 de ani...
Lya sa stii ca mi-am pus atunci si eu intrebare ce putem face si m-am gandit ca ar fii bine sa o facem mai des sau el sa se ajute cat poate el de des, fiindca eu cred ca el era supraexcitat de fiecare data cand o faceam ;a .
Din pacate cu el nu am putut vb despre ce credeam eu, fiindca el credea ca asa e normal si e super asa... :T
Avatar utilizator
no_name
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Joi Ian 13, 2005 12:00 am

Mesajde nonick » Lun Apr 04, 2005 8:34 am

No_name, ideea e ca daca el e la inceput e normal sa nu reziste foarte mult si n-ar trebui sa-si faca griji.
nonick
Junior Member
 
Mesaje: 109
Membru din: Joi Sep 02, 2004 12:08 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde no_name » Mar Apr 05, 2005 6:00 pm

Stiu ce idee ai urmarit tu,Nonick... problema e ca cateodata ne-am dori sa fie doar varsta si lipsa de exprienta vina nemultumirilor noaste ...insa se mai intampla sa fie si mama natura de vina...
Iya ne spui si noua odata ce varsta avetzi ???
Avatar utilizator
no_name
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Joi Ian 13, 2005 12:00 am

Mesajde nonick » Mar Apr 05, 2005 7:50 pm

no_name: din pacate multe femei asteapta sa fie orgasmate de partener fara sa depuna prea mare efort si asta poate sa fie, citeodata, vina nemultumirilor.
nonick
Junior Member
 
Mesaje: 109
Membru din: Joi Sep 02, 2004 12:08 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde no_name » Mie Apr 06, 2005 11:30 pm

Ai dreptate nonick...dar sa nu intram prea adanc in subiect,aici era vb ca "el" se termina prea repede...in fine... dar ce sa discutam aici singuri fara ca Iya sa mai spuna un cuvat.:(
Avatar utilizator
no_name
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Joi Ian 13, 2005 12:00 am

Mesajde magdalena » Mie Apr 06, 2005 11:32 pm

dupa ce faci tot ce este posibil,dar el termina in 30sec.,a cui este vina?o femeie optimista poate spera ca s-a terminat atat de repede pt.ca o doreste f.mult.dar cand se repeta.....
magdalena
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Mie Mar 16, 2005 8:33 am
Localitate: bucuresti

Mesajde nonick » Joi Apr 07, 2005 8:55 am

magdalena: printre cunostiintele mele de sex feminin recordul atingerii orgasmului e sub 10 secunde. Calculeaza si tu cite orgasme pot avea in cele 30 de secunde :)
Serios acum, daca termina in 30 de secunde e cam grav. Macar un minim de 10 minute.
nonick
Junior Member
 
Mesaje: 109
Membru din: Joi Sep 02, 2004 12:08 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde magdalena » Joi Apr 07, 2005 4:29 pm

sunt de acord cu tine,nonick. ideea este ca sunt si astfel de barbati.intrebarea este,cine-i vinovat???barbatul,sau femeia???
magdalena
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Mie Mar 16, 2005 8:33 am
Localitate: bucuresti

Mesajde nonick » Joi Apr 07, 2005 5:53 pm

Barbatul e de vina. E organismul lui si trebuie sa invete sa si-l controleze.
nonick
Junior Member
 
Mesaje: 109
Membru din: Joi Sep 02, 2004 12:08 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde mnc21 » Vin Mai 13, 2005 10:09 pm

Salut am si eu o problema si as fi tare recunoscator daca miati da un sfat DE CURAND MIAM INCEPUT VIATA SEXUALA STIU CAM TARZIU LA 21 ANI DAR ASTA E SI PROBLEMA MEA E URMATOAREA MA TERMIN PREA REPEDE DUPA 2-3 MIN SUNT GATA STITI CE TRE SA FAC ?
AVETI VREO SUGESTIE ? VAS FI RECUNOSCATOR
ASTEPT RASPUNS SI PE MAIL CRISTI01021984@YAHOO.COM
mnc21
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Vin Mai 13, 2005 11:48 am
Localitate: acasa

Mesajde baby_99 » Vin Mai 13, 2005 10:23 pm

sa te opresti....pana nu mai ai acea senzatie de bine...
apoi o iei de la capat...te concentrezi sa prelungesti acest timp.Dar poate ca ai putea citi si cartea lui Bebe Mihaiescu
baby_99
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Mai 10, 2005 1:06 pm
Localitate: Romania

Mesajde nonick » Sâm Mai 14, 2005 12:33 am

mnc21 scrie:Salut am si eu o problema si as fi tare recunoscator daca miati da un sfat DE CURAND MIAM INCEPUT VIATA SEXUALA STIU CAM TARZIU LA 21 ANI DAR ASTA E SI PROBLEMA MEA E URMATOAREA MA TERMIN PREA REPEDE DUPA 2-3 MIN SUNT GATA STITI CE TRE SA FAC ?
AVETI VREO SUGESTIE ? VAS FI RECUNOSCATOR
ASTEPT RASPUNS SI PE MAIL CRISTI01021984@YAHOO.COM

1. Invata sa folosesti cratima si nu mai TIPA LA NOI ca nu suntem surzi
2. Gaseste o femeie careia ii ajung 2-3 minute sau procedeaza cum ti-a spus baby_99
nonick
Junior Member
 
Mesaje: 109
Membru din: Joi Sep 02, 2004 12:08 pm
Localitate: Bucuresti

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori