Ce e mai grav?Sa inseli fizic sau cu gandul?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde Red_Mustang » Sâm Iun 25, 2005 1:36 pm

rommyca scrie:Dragi forumisti !! Dupa cum vedeti am insomnii!! Sincer toate sfaturile sunt de luat in considerare dar cred ca nu mai are rost sa ma agit! Tipa e prea hotarata sa nu mai fie cu mine!! Pacat ca am fost cu ea 1 an si 5 luni!!


atunci muta-ti gandu' :D wish u the best my friend :D
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

nu stiu sincer

Mesajde karina_diana_16 » Mar Iul 12, 2005 8:43 pm

Sincer,oricine inseala cu gandul!nu cred ca exista om care sa nu fii inselat cel putin odata cu gandul!nici sa inseli fizic nu e asa o mare tragedie,pentru ca de cele mai multe ori,tot acasa se intoarce nu?cu coada intre picioare.asa ca de aici totul depinde de tine! [-o [-o
karina_diana_16
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Iul 06, 2005 9:37 pm
Localitate: craiova

Mesajde shiona » Mie Iul 13, 2005 1:16 am

ok...e adevarat ca nu e o mare tragedie sa inseli fizic in cazul in care celalalt stie(adik dak cei doi pica la comun acord ca au voie la o petrecere sau ceva de genu sa fie pt o noapte cu altcineva cu conditzia sa spuna perechii a doua zi si sa nu se fi implicat sentimental..ok) cu toate ca mie nu mi se pare normala chestia. dar ma rog...fiecare cu parerea lui...si rommyca cred ca ai facut f bine ca nu te-ai intors la tipa....chiar nu meriti ca cineva sa se comporte asa cu tine
"Ar trebui pus un gratar la intrarea in orice suflet.Ca sa nu se bage nimeni in el cu cutitul." M Sorescu
Avatar utilizator
shiona
Junior Member
 
Mesaje: 385
Membru din: Vin Iul 01, 2005 11:00 pm

Mesajde Red_Mustang » Mie Iul 13, 2005 8:15 am

Bre' rommyca...ce ai mai facut mah cu don'soara ???
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde maxx1nsane » Mar Iul 26, 2005 12:57 pm

Intrebare grea....
Daca m-ar inshela cu gandul, inseamna ca nu ii place ceea ce ii ofer, iar pana la a ma inshela fizic nu este decat un pas....
M-am cam saturat sa arat ca tzin la cineva, shi sa nu fiu bagat in seama....nu merita...
Iar daca m-ar inshela fizic.....nici nu mai stau pe ganduri, se pune punct, shi nu se va mai repeta ceea ce a fost intre noi.
Nu facezi ca mine, facetzi ce va zic! :p
Sunt destule fete pe lumea asta, nu merita sa va incurcatzi cu cineva care nu tzine la voi.
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde monserat » Mar Dec 20, 2005 3:32 am

Parerea mea este ca sa insele fizic este mult mai grav ca sa inseli cu gandul.Degeaba gandesti daca nu ai trecut la fapta,ceea ce eu nu numesc inselat
Credinta castiga cel mai mult,umilinta primeste cel mai mult,dragostea insa lucreaza cel mai mult
Avatar utilizator
monserat
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Vin Oct 14, 2005 11:00 pm

Mesajde monserat » Mar Dec 20, 2005 3:34 am

Parerea mea este ca sa inseli fizic este mai garv decat sa inseli cu gandul.Degeaba gandesti daca nu treci la fapte,ceea ce pentru mine nu se poate numi inselare.
Credinta castiga cel mai mult,umilinta primeste cel mai mult,dragostea insa lucreaza cel mai mult
Avatar utilizator
monserat
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Vin Oct 14, 2005 11:00 pm

Mesajde monserat » Mar Dec 20, 2005 3:36 am

Parerea mea este ca sa inseli fizic este mult mai grav ca decat sa inseli cu gandul.Degeaba gandesti daca nu treci la fapte,ceea ce pentru mine,parerea mea,nu este inselare.
Credinta castiga cel mai mult,umilinta primeste cel mai mult,dragostea insa lucreaza cel mai mult
Avatar utilizator
monserat
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Vin Oct 14, 2005 11:00 pm

Mesajde Sică » Mar Dec 20, 2005 8:42 am

nu e grav sa inseli, mai grav e sa fii inselat :D

e mai rau sa inseli fizic decat cu gandul
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Mar Dec 20, 2005 9:39 am

Bre, cu gandul nu se cheama inselat, se cheama fantezie, adica io visez cum mi-o trage john malkovich de ma'ndoaie, asta-i fantezie, dar totusi cred ca persoana care a deschis topicul asta se referea la alt tip de ganduri, nu ca ale mele, ci la niste sentimente ce au nascut in capshorul dominsoarei de care zicea rommyca.
asa ca din punctul meu de vedere e mai grav sa stiu ca prietenul meu se gandeste si se perpeleste de dorul cuiva, decat sa stiu ca a fost si el si-a dat o buca, ca el da oricum, chit ca stiu eu sau nu, nu cred ca exista barbat care sa nu calce stramb macar o data'n viata, ideea e sa nu-si rupa ceva cand calca stramb :x
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde PeerGynt » Mar Dec 20, 2005 11:14 am

Pai diferenta dintre fantezie si "inselat cu gandul" exista. Inseli cu gandul cand ai avea si posibilitatea s-o faci pe bune. Degeaba ma gandesc eu cat de mult imi place Meg Ryan (sau mai degraba imi placea in tineretea ei :n: ) si ca ce i-as trage-o... n-o s-o intalnesc niciodata in realitate. Aia e o fantezie. Alta e sa-mi placa o colega si sa am astfel de ganduri cu ea... Vedeti, de aia e bine sa nu stie nimeni ce gandesti A-)
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde pacha » Vin Dec 23, 2005 1:22 pm

Cartea Sfanta zice ca-i pacat si cu gandu si cu fapta,de se petrece.
...da ce bine-i!
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori