E bine sa fii tu primul in viata ei?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

E bine sa fii tu primul in viata ei?

Mesajde rommyca » Sâm Iun 25, 2005 7:45 pm

Vreau sa aflu avantajele si dezavantajele care se nasc atunci cand iti faci o prietena care nu a facut-o niciodata cu un baiat? Eu cred ca mai devreme sau mai tarziu o sa iti para rau ca ai fost tu ala! Si as vrea sa aud care a dezvirginat cele mai multe! Si cum a facut asta?He he!!
rommyca
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Mar Iun 14, 2005 9:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Necko » Sâm Iun 25, 2005 8:02 pm

perversule ! acuma inteleg de ce te-a lasat fata aia.
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde Daimon » Sâm Iun 25, 2005 8:58 pm

nenea necko, anticipati, perversul n-a spus ca l-a parasit :D(deja). desi dupa modul in care pune problema asta merita;)
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Necko » Sâm Iun 25, 2005 10:07 pm

Daimon, stiu eu ce zic. ia si citeste aici:

http://www.fanclub.ro/showthread.php?t=14711&page=1
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Sâm Iun 25, 2005 10:22 pm

Fata aia l-a parasit pt. ca ishi gasise unu' mai bun si mai frumos din cate am inteles eu....iar faptul ca a deschis si subiectul asta nu-l face neaparat pervers. Poate dupa experientza cu tipa de pe celalalt subiect, tipu' vrea sa se reprofileze pe fete "inocente" care, in cele mai multe cazuri, sunt mai fidele in prima lor relatie :D
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Daimon » Sâm Iun 25, 2005 10:43 pm

citi, documentat. intr-adevar nu e neaparat pervers tipul:)
dar nu mi se pare ok sa pui problema in felul asta. de ce sa-ti para rau ca ai fost tu ala? evident mai devreme sau mai tarziu fata o sa aiba curiozitati ceea ce mi se pare cat se poate de normal. adica.. neavand termen de comparatie nu poti nici macar sa apreziezi ce ti se ofera!

nu stiu cat de fidele sunt "inocentele" tocmai din motivul de care spuneam mai sus. adica or fi fidele pana capata destul curaj si experienta:D

iedit:cand am scris am doilea post am uitat de faza cu hehe, zice bine Necko mai jos.. si mie mi se pare o formulare deplsata
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Necko » Sâm Iun 25, 2005 10:48 pm

Love2, nu subiectul deschis acum il face pervers pe acest tinar "avid de fidelitate" (fidelitatea fetei, caci de a lui ma indoiesc, tinind cont de modul in care pune problema) ci ceea ce isi doreste de fapt:

Si as vrea sa aud care a dezvirginat cele mai multe! Si cum a facut asta?He he!!

edit: sa inteleg ca dezverginarea fecioarelor e un sport de masa?
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde rommyca » Sâm Iun 25, 2005 10:51 pm

Mai baieti!! Eu nu sunt in cautare de inocente daca asta credeti despre mine! Chiar nu imi mai trebuie asa ceva! Am fost prea bun cu fata asta ca am stiut ca insemn mult pentru ea mai ales ca am fost primul din viata ei! Eu am vrut sa pun altfel problema aici! Ma refer la faptul ca mai bine sa fii cu o fata care are experienta decat sa iubesti una pe care oricum mai devreme sau mai tarziu o mananca acea curiozitate! Asa ca daca vreti puteti sa ma numiti si pervers dar va spun sincer ca nu sunt asa!
rommyca
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Mar Iun 14, 2005 9:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde nocturna » Sâm Iun 25, 2005 10:57 pm

Necko scrie:dezverginarea fecioarelor e un sport de masa?

adica cum bre domnule neco, de masa ? ie ca un fel de tenis de masa sau shah, mai telecutal asha ? :D
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde Red_Mustang » Sâm Iun 25, 2005 10:59 pm

rommyca...nu cred ca conteaza daca esti tu primul in viata respectivei...vorba lui L2F - tine mai mult tipa la relatie daca e prima data pt ea ;)
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde Love2Fly » Sâm Iun 25, 2005 10:59 pm

Necko, sunt altii care sunt cu mult mai pervershi decat initiatorul subiectului. Partea buna e ca societatea ii considera "cool" :n:

Si as vrea sa aud care a dezvirginat cele mai multe! Si cum a facut asta?He he!!
...e o curiozitate, formulata prost, normala pt. toti pustii (chiar daca mai ajung pe la 20 de ani uneori). Asta nu face tineretu' din ziua de azi pervers, nu? A-)

evident mai devreme sau mai tarziu fata o sa aiba curiozitati ceea ce mi se pare cat se poate de normal

.....la fel cum poate sa apara teama teribila de a avea un nou partener decat "primul", "teama" care tine in "frau" :D
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Necko » Sâm Iun 25, 2005 11:05 pm

ca bine zici, naiti !!!

de fapt e un sport de pat, dar la avintul si deschiderea care se fac simtite acum in toate domeniile si mai ales in toate ramurile sportive, poa sa fie si de masa si de dushumea si de lift si de ce stiu eu ce conditii si obstacole mai impune organizatoru tinerilor concurenti. depinde, cum bine ai zis, de telectul fiecaruia.

iar edit: Love2, daca acum se spune "cool", pe vremea mea se spunea "pervers". asa ca sa-avem pardon.
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde rommyca » Sâm Iun 25, 2005 11:11 pm

De ce ziceti ca a fost o formulare proasta? Am vrut sa fac mai interesant subiectul nu pentru ca asa am simtit eu. Nu trebuie sa va legati la cap cu He he-ul ala deplasat! Se pare ca v-am dat, involuntar , un alt subiect de discutie !
rommyca
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Mar Iun 14, 2005 9:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde nocturna » Sâm Iun 25, 2005 11:13 pm

Se pare ca v-am dat, involuntar , un alt subiect de discutie

neah, tot mai interesantzi era melcii.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde Daimon » Sâm Iun 25, 2005 11:14 pm

sburatorule.. teama aia dispare cu siguranta dupa 3-4 ani.

nu e vorba uamini buni de sporturi aici:D
si nici macar nu e vorba neaparat de ele, ca si la ei poate fi pusa problema in acelasi fel;)
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Necko » Sâm Iun 25, 2005 11:15 pm

bre romica, io ti-am tinut partea pe subiectu celalalt. da aici ma-nervasi rau. gindeste si tu putin cind zici o vorba ca ui ce iasa si porma te vaiti ca nu asta ai vrut de fapt.

hai, distractie placuta in continuare.
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Sâm Iun 25, 2005 11:20 pm

Daïmon scrie:sburatorule.. teama aia dispare cu siguranta dupa 3-4 ani.

Din contra...cu cat tipa sta mai mult cu "primul" (in conditiile unei relatii cat de cat normale) cu atat ii este mai greu sa-l schimbe :P
Frica, obisnuintza, destine legate, ani de "mulare" unul pe altul...ideea cam asta e :p
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde rommyca » Sâm Iun 25, 2005 11:20 pm

Am fost sigur ca o sa faceti legatura cu celalalt thread!!
rommyca
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Mar Iun 14, 2005 9:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Red_Mustang » Sâm Iun 25, 2005 11:24 pm

L2F ...mi se pare foarte adevarat ceea ce spui...tipa se ataseaza si apare o frica ... o frica deoarece stie cum te comporti TU in pat...si ii e frica de o alta relatie...
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde rommyca » Sâm Iun 25, 2005 11:30 pm

Pentru cat timp mustangule? Cat timp crezi ca o domina aceasta frica? Eu zic ca la prima greseala esti un om mancat! Abia asteapta sa faci asta! Crede-ma ca stiu ce zic!! Si te face si pe tine sa ajungi sa crezi ca ai gresit cu toate ca nu e asa!!
rommyca
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Mar Iun 14, 2005 9:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde kahlan » Sâm Iun 25, 2005 11:32 pm

Love2Fly scrie:Din contra...cu cat tipa sta mai mult cu "primul" (in conditiile unei relatii cat de cat normale) cu atat ii este mai greu sa-l schimbe :P
Frica, obisnuintza, destine legate, ani de "mulare" unul pe altul...ideea cam asta e :p



crezi tu :D
Dimpotriva, daca respectiva fata ishi pierde tot enteresu, shi cu timpu creshte pierderea respectiva..s'a cam dus naibii frica.
kahlan
Junior Member
 
Mesaje: 5044
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 pm

Mesajde Red_Mustang » Sâm Iun 25, 2005 11:34 pm

depinde si de tipa rommyca...stii ca ti-am zis si eu de fosta mea...cred ca daca "o puneam cu botu' pe labe" eram inca impreuna...da' s-a culcat cu un ratat si abea acum am reusit sa ii dau drumu...cam 1 luna a durat sa o uit...

deci trebuie sa stii ce gasesti :D si sa vezi cum se comporta inainte sa o faci cu ea
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde Love2Fly » Sâm Iun 25, 2005 11:34 pm

frica deoarece stie cum te comporti TU in pat...si ii e frica de o alta relatie...

Nu numai asta! mai e si frica de a nu da vrabia din mana pe cioara de pe gard. Chiar daca "cioara" promite, vrabia are ceva ani buni ca avantaj :D

Am fost sigur ca o sa faceti legatura cu celalalt thread!!
Pai si nu ti se pare normal?

LATER EDIT(din cauza de k@tzy) :
Dimpotriva, daca respectiva fata ishi pierde tot enteresu, shi cu timpu creshte pierderea respectiva..s'a cam dus naibii frica.
Am zis o relatie cat de cat normala nu vreo bomba de relatie :P
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Red_Mustang » Sâm Iun 25, 2005 11:47 pm

adevarat...da' si tipa va incerca sa se apropie de celalalt :D
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde Daimon » Sâm Iun 25, 2005 11:49 pm

tu chiar crezi chestia cu vrabia si cioara....
uite ca poate de fapt cei doi nici macar nu se potrivesc, dpdv sexual, dar cum ea nu are termen de comparatie i se pare ca e super ok.

da, poate ca sentimentel vor fi mai puternice, aici chiar nu poti face generalizari.. dar mie nu mi se pare ca sta in picioare faza cu vrabia.. eventual daca ea are o anumita varsta si ii e teama ca n-o mai ia nimeni dupa aia:D

iarasi iedit: asa ie brave h0va, ca oricat de maiestru ai fi numa cu asta nu o pastrezi la nesfarsit
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde h0va » Sâm Iun 25, 2005 11:50 pm

nenea necko creca n'ai prins supt'ilitatea, ian de arunca un ochiu pe asta:
Vreau sa aflu avantajele si dezavantajele care se nasc atunci cand iti faci o prietena care nu a facut-o niciodata cu un baiat


vez, nu'i asha ca acuma privesht intr'o alta lumina problema ?! :D

apropozitos, eo's de parere ca mai bine nu'tz pui intrebari de genu catz inainte, catz dupa penca asta nu ajuta la nimic..inportant e sa'tz faci tu treaba ca un medaliat cu aur la olinpiada secsului sh'atuncea ai oareshce garantzie ca n'o sa incerce saritura in/cu prajina altuia (evidamente asta ie valabil in cond in care ii oferi sh'alceva decat maciuca :D)

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde Necko » Sâm Iun 25, 2005 11:57 pm

brava, tinere hova ! uite, treaba asta chiar o trecusem cu vederea.

deci, dupe ce fetele se antreneaza bine, bine intre ele, abia porma pot trece, cu sanse reale de reusita, la proba "baiat".

dupa care li se face frica. si nu se stie cit tine frica asta. si ca sa scape de chinuitoarea frica, tremurind din toate incheieturile, se antreneaza cu citi mai multi baieti pentru a nu cadea in penibilul plafonarii.

acum m-am lamurit si io :D.
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde kahlan » Dum Iun 26, 2005 12:07 am

Sa ma lamureasca shi pe mine cineva ~p~p~p
kahlan
Junior Member
 
Mesaje: 5044
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 pm

Mesajde Daimon » Dum Iun 26, 2005 12:34 am

deci, dupe ce fetele se antreneaza bine, bine intre ele,

nij asa nu ie bine... ca ie alta manare de pejte.. se obijnuiesc cu un anumit tip de senzualitate pe care putini tipi il prijep si raman fetele... "cu nostalgii":D
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Necko » Dum Iun 26, 2005 12:45 am

pai dac-asa vrea romica?

naiba care mai intelege ce vrea omu asta. spune, bre romica clar, care-i baiu tau? spune tu cucu vintele tale, sa intelegem si noi... poate s-o gasi careva care sa priceapa si sa te ajute.
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron